Strona 616 z 761 PierwszyPierwszy ... 116516566606614615616617618626666716 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,226 do 9,240 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #9226
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    a jednak wielkie dzięki, jestem pod wrażeniem Waszej pomocy. cud

  2. #9227
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Można. U Daniela był zadbany, chociaż miał parę błahostek do dopieszczenia, u Eli był w dobrych rękach bo pomagaliśmy siłami klubowymi te błahostki ogarnąć i auto świetnie się sprawowało. Jak Daniel odkupił TT od Eli to cieszył się bezawaryjną jazdą....a dalszej historii nie znam. Mogę spróbować się z nim skontaktować i się dowiedzieć co i jak

    Edit: Szybki SMS do Daniela i już wiem że po Danielu TTkę kupił Quater z Wawy...zaraz poszukam tematu z autem na forum i podeślę linka.

    Edit2: http://www.klubtt.pl/showthread.php?t=16862

    Si wu ple jak to mawiają Francuzi.
    Nie musisz dziękować
    Jerry, Ty chyba znasz wszystkie TT w klubie! Istna kopalnia wiedzy W takim razie egzemplarz godny zainteresowania za taką cenę

  3. #9228
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...a-ID6yH6SF.htm
    a ta? tak bym chciała czarną...oczywiscie inne tez są super...

  4. #9229
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Ostatnio wywiązała się dyskusja odnośnie foteli. Przebieg prezentowanego przed chwilą sreberka (https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#db10cc635d) jest podobny co do dwóch egzemplarzy z Hellboy's Garage, o których wcześniej tutaj pisano, a stan foteli różny. Można sobie porównać

    Z drugiej strony jednak u mnie jest 180 tysięcy przebiegu, gdzie przebieg jest autentyczny, bo sprawdzałem w ASO, a fotel pasażera jest w gorszym stanie niż powyższe egzemplarze. Różnica w eksploatacji robi swoje
    Jeżeli chodzi o fotele to ICE miał swoją srebrną z fotelami idealnymi z początku produkcji. Jego TT było autem do którego można było porównać pozostałe TT pod kontem wyeksploatowania wnętrza. Patrząc wtedy na wnętrze jego auta i wiek to była igla. Gdyby to nie była ośka, pewnie bym teraz ja nią jeździł.
    Widząc parę lat temu jego fotele zmianie się punkt widzenia i oceny pozostałych TT. Patrząc po ogłoszeniach widać tą różnicę i wg mnie nie powinny być tak zniszczone fotele. Wiadomo, że auta z Włoch czy Francji odbiegają od tej reguły ze względu na panującym upały, ale też pojawiają się czasem ideały.
    Wg mnie to trochę za bardzo są zniszczone wnętrza do tego przebiegu. Wiadomo, że dochodzi jeszcze kwestia właściciela i jego dbałość.
    Wadą foteli z MKI jest bok, który od wsiadania i wsiadania wycieraczka się, ale reszta fotela powinna być ok.
    Takie jest moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 13-02-2017 o 21:40 Powód: Tapatalk ucina tekst
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #9230
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez olamajcia Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...a-ID6yH6SF.htm
    a ta? tak bym chciała czarną...oczywiscie inne tez są super...
    nie znajduje ogłoszenia

  6. #9231
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    nie znajduje ogłoszenia
    Dodaj "l"

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yH6SF.html

  7. #9232
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yH6SF.html
    czy mógłby ktoś zerknąć?? miłego dnia

  8. #9233
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez olamajcia Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yH6SF.html
    czy mógłby ktoś zerknąć?? miłego dnia
    Jezeli chcesz zeby ocenic to auto mozliwie obiektywnie ze zdjec potrzeba ich wiecej i bardziej konkretne. Jedyne co widac to ze jest czarna, prawdopodobnie oska. Ma wiestuningiem wykonczony grill, naszczescie mozna to cofnac. Ani jednego zdjecia z wnetrza, spod maski czy kufra. Jak tt wyglada kazdy wie. Uzbroic sie powinnas w cierpliwosc bo naprawde ciezko o przyzwoita sztuke. Na czarnej naprawde niewiele widac ze zdjec, zwlaszcza jak jest ich zaledwie kilka ogolnikowych.

  9. #9234
    Awatar Nicolas905
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    560
    olamajcia na twoim miejscu wybrałbym tą https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#db10cc635d naprawdę warta uwagi jesteś z Warszawy podjedz zobacz na żywo może trochę przekracza twój budżet bo napisałaś że szukasz auta do 15 tys ale wygląda 100 razy lepiej od tej TT z twojego ostatniego linku

  10. #9235
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    pewnie tak zrobię. Podjadę i zobaczę. papa

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    niedługo ma sie pojawic do sprzedazy nowa tt Kuby R. i tu naprawdę będę wdzięczna za opinie, bo z rozmowy i opisu właßciciela wydaje się byc super autkiem. Ale ja pierwsza...jestem w kolejce...oczywiscie żartuje- kto pierwszy, ten lepszy....

  11. #9236
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Ten duży gril to akurat może być atut. W moim przypadku okazało się ze ten "wiejski" grill jest firmy hofele - koszt gril + zderzak to 1tys euro (zderzak 500+gril500).
    http://www.hofele-direkt.com/en/Audi...r-body-design/
    Dla jednego atut, dla drugiego wieś. Fakt, nowy zestaw u producenta kosztuje 1000€ ale trzeba jeszcze znaleźć maniaka, który będzie skłonny tyle zapłacić.
    Pakiety stylizacyjne Riegera też kosztują niemało, a ich posiadanie raczej nie jest uznawane za atut.

  12. #9237
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Zderzak aftermarketowy może być uznany za nie pasujący stylistycznie, ale również, co myślę ważniejsze, jako oznaka wypadkowości.

  13. #9238

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    Temat dwóch Quattro z Hellboy's Garage ucichł? Szkoda, bo sytuacja miała się rozwinąć, a nie ukrywam, że jestem (lub byłem?) wstępnie zainteresowany jednym z nich.
    Nie widzi mi się po raz kolejny wycieczka na drugi koniec Polski by wrócić z pustymi rękami.

    Jeśli obejrzę jeszcze jedno auto, na którym się sparzę, to kupuję Quattro z NIEZATAJONĄ przez nikogo przeszłością wypadkową i robię wszystko od podstaw :/

  14. #9239

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    10
    Nic nie ucichlo

    Niebieska tt dostala w koncu normalne foto oraz historie serwisowa w pdf do pobrania.

    Zostalem poproszony zeby tutaj niczego nie wrzucac wiec musisz zerknac na ogloszenie na allegro.

    Srebrna tez juz ogarnieta, zdjecia na karcie - dzisiaj wrzuce. Tylko ona tak czy siak jutro leci do mechanika na to lozysko i na sprawdzenie zawiechy z tylu, bo cos za mocno tylkiem wozi

  15. #9240
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez klops Zobacz posta
    Nic nie ucichlo

    Niebieska tt dostala w koncu normalne foto oraz historie serwisowa w pdf do pobrania.

    Zostalem poproszony zeby tutaj niczego nie wrzucac wiec musisz zerknac na ogloszenie na allegro.

    Srebrna tez juz ogarnieta, zdjecia na karcie - dzisiaj wrzuce. Tylko ona tak czy siak jutro leci do mechanika na to lozysko i na sprawdzenie zawiechy z tylu, bo cos za mocno tylkiem wozi
    Zostałeś o to poproszony dlatego, że to temat zapytań o auta.

    Zdjęcia w/g mnie o wiele lepsze, nie szukam, ale zapytam w imieniu innych, potencjalnych:

    1. Dlaczego zakrywasz tablice?
    2. Dlaczego nie ma znaczka Q w grillu - ten znaczek nie odpada, jest mocowany od wewnątrz. Rozumiem, że możesz nie znać auta - nie użytkowałeś, ale może wiesz że zderzak był wymieniany/malowany etc?
    3. Piszesz "Jednym problemem jaki zauważyliśmy to świrujące kierunkowskazy (standard w TT)" - o takim standardzie nie słyszałem w TT...

    4. Info dla kupujących - parujące lampy przednie to częsta bolączka, nie oznacza od razu dzwona.

    pzdr
    Hubi

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •