Strona 61 z 761 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161561 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 915 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #901
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Bardzo dziękuję !!

    Tam jest napisane że kraj pochodzenia auta USA więc nordyk chyba sie z tym liczy .

    ---------- Post dodany 28-12-2011 o 15:14 ---------- Poprzedni post 27-12-2011 z 22:17 ----------

    Znalazłem w belgii fajne prezentujące się autko i teraz moje pytanie
    Czy może być Quattro ze 180 konnym silnikiem ??
    tu jest link do tego wynalazku
    http://www.convertible-sprl.be/detail.php?carid=378


  2. #902

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    98
    tak moze byc quattro ze 180km i ze skrzynia 5 i 6 biegowa sam mam takie

  3. #903
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Dzięki za odpowiedź , ja już mam taki mętlik we łbie jak po praniu mózgu .
    Chyba muszę trochę ochłonąć od tego szukania skorupy .
    Pozdrówka
    Darek

  4. #904

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Myślibórz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    55
    Witam ponownie i proszę o max podejście do tego auta gdyż to może byc to ,po tych miesiącach poszukiwań http://allegro.pl/show_item.php?item=2026380374
    Jednak coś mnie niepokoi gdyż odebrała telefon kobieta zero wiedzy na temat auta.Poprosiłem o vin i obiecała przesłac na mój adres ale i tak coś lipa.Może już mi odwala a może to jakiś wałek.
    Pozdro Nordyk!!!

  5. #905

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez nordyk07 Zobacz posta
    Witam ponownie i proszę o max podejście do tego auta gdyż to może byc to ,po tych miesiącach poszukiwań http://allegro.pl/show_item.php?item=2026380374
    Jednak coś mnie niepokoi gdyż odebrała telefon kobieta zero wiedzy na temat auta.Poprosiłem o vin i obiecała przesłac na mój adres ale i tak coś lipa.Może już mi odwala a może to jakiś wałek.
    Pozdro Nordyk!!!
    Nie jest to rocznik 2001. Max 2000. Przedni zderzak nie jest ori ale każdy może sobie zmienić więc ok. Auto nie miało fabrycznie xenona.
    Wygląda ok. Ja bym sprawdził tylko w serwisie czy przebieg prawdziwy, czy na 100% jest przycisk ESP i czy pod maską są wszystkie plastiki jak tak to sztuka do kupienia.

  6. #906

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Myślibórz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    55
    Teraz już zobaczyłem ,że xenon jest nie fabryczny ale po czym widać, że nie jest 2001r. Ponadto nie widzę naklejki rejestracyjnej na szybie ale może po prostu nie widać.....Czekam na vin i coś myślę że się nie doczekam.Jak rozmawiałem z tą kobietą to słyszałem pogłos męskiego głosu tak jakby jej ktoś podpowiadał a ponadto miała telefon na głośno mówiący .Zadałem kilka prostych pytań na raz i odpowiedzi zaczęły byc /przykład kiedy sporawadzony dpowiedź nie pamiętam:skąd sprowadzony dpowiedź 6 m temu z Niemiec /Na każde pytanie odpowiedź po konsultacjo moim zdaniem z suflerem.Kudre nie może być normalnie telefon ,rozmowa,wyjazd i kupno bądź nie!!!

  7. #907

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez nordyk07 Zobacz posta
    Teraz już zobaczyłem ,że xenon jest nie fabryczny ale po czym widać, że nie jest 2001r. Ponadto nie widzę naklejki rejestracyjnej na szybie ale może po prostu nie widać.....Czekam na vin i coś myślę że się nie doczekam.Jak rozmawiałem z tą kobietą to słyszałem pogłos męskiego głosu tak jakby jej ktoś podpowiadał a ponadto miała telefon na głośno mówiący .Zadałem kilka prostych pytań na raz i odpowiedzi zaczęły byc /przykład kiedy sporawadzony dpowiedź nie pamiętam:skąd sprowadzony dpowiedź 6 m temu z Niemiec /Na każde pytanie odpowiedź po konsultacjo moim zdaniem z suflerem.Kudre nie może być normalnie telefon ,rozmowa,wyjazd i kupno bądź nie!!!
    Kierownica ma znaczek s-line. Max rocznik 2000 go ma. Co do nalepki na szybie to rzeczywiście jej nie ma ha ha ciekawe czemu . Jednak jak się okaże że to rocznik 2001 to coś było motane, że aż gościu kierownice wymienił.

  8. #908
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Jakies dziwne na pierwszy rzut oka, zderzak od R32 (?) swiadczylby o tym ze auto dopieszczone + z tym przebiegiem to wielka "okazja". A odbiera kobieta i nic nie wie.

    ---------- Post dodany o 17:41 ---------- Poprzedni post z 17:39 ----------

    Jeszcze ta szyba, musiala byc wymieniana, no chyba ze ktos zdarl stara i zapomnial przykleic nowa ;D
    Ostatnio edytowane przez Messik ; 30-12-2011 o 17:43

  9. #909

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Myślibórz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    55
    Tak już mi się wydaje że był niezły dzwon,kilka części od innej /grill,kiera,zderzak dostosowany do ksenon/ i gość jest przekonany, że sprzeda auto nie tylko na pewnie niezły wygląd audi ale również na urok podstawionej sikorki.Dobrze że jest to forum i Wy bo liiiiiiiiiiiiiiiiiiiipa!!!
    Jednak będąc zauroczony w tej marce i modelu nie tracę wiary w normalne oferty.
    Ps.czekam na opinie!!!
    Pozdro Nordyk
    Dzięki ICE "trzeźwa głowo"
    Trafne spostrzeżenie Messik i dodam że rozmowa z nią jak z blondynką.Nie chcę jej obrażać i nie jest to moim zamiarem ale moim zdaniem jest podstawiona na ściemę:auto od kobiety!!!
    Kurde chciałbym się jednak mylić.
    Ostatnio edytowane przez nordyk07 ; 30-12-2011 o 17:50

  10. #910
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Chwila moment, tak to nigdy nie kupisz TT, to ze ma kilka innych rzeczy trzeba wyjasnic ze sprzedajacym i wtedy podjac decyzje, oczywiscie jesli wszystkie odpowiedzi beda typu: "nie wiem i nie pamietam" to wtedy jak najdalej od goscia.

    Jest szansa ze ktos przed nimi dopiescil to auto i dlatego ma inny zderzak wraz z ksenonami, i mozliwe ze jest z 2000r a pierwsza rejestracja 2001 i wpisal ten drugi rok, takze dowiedz sie wiecej!

  11. #911

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Myślibórz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    55
    Tylko jak mam z nią rozmawiać jak w ogłoszeniu data rejestracji w PL 2011 a ona nie wie kiedy sprowadzone autko.Ja mówię że skóry ładne a ona też to samo.Mam prośbę zadzwoń do niej na nr podany w ogłoszeniu i zobacz jak to wygląda.Podaj mi nr konta prześlę Ci pieniążki za utracone minuty .Nie odbieraj tego jako atak z mojej strony tylko "wołanie o pomoc". Wiem i czuję, że za bardzo się spoufalam i proszę nie odbierajcie tego źle ale może jak taki jeden przypadek opiszemy od początku do końca i ja osobiście po tym, jak by to było oszustwo, zgłoszę to na allegro to "łyse łby" które robią pieniądze na naszych Kolegach "troszkę " oberwą po mosznie .
    Pozdro Nordyk

  12. #912
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    nie odbiera :/

  13. #913

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Myślibórz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    55
    Dzięki Messik teraz już wiem, że to jest przekręt.Szukam dalej !!!.
    Jesteś gość , pozdrawiam, jak będziesz gdzieś w okolicach Myśliborza zachodniopomorskie to zapraszam na kawę i nie tylko!!!

  14. #914
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Odzwonila i tak jak mowiles, nic nie wie o aucie. Jest to rok 2000 i ktos sie pomylil wpisujac, o zderzaku nic nie wie, sprowadzal to kolega i uwaza ze to nie jest auto dla kobiety (?), bo za mocne ( po pytaniu dlaczego sprzedaje) dopiero po dluzszej chwili przypomnialo jej sie ze ma klopoty finansowe ( o tym sie zapomina?). Ogolnie raczej to mina, ale w 100% nie moge powiedziec. Jak bys mial blisko to mozna podjechac i zobaczyc, ale jechac pol Polski to nie

    Pozdro!

  15. #915

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Myślibórz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    55
    Dzięki Messik to chyba wystarczy aby nigdzie nie jechać .Teraz ,ot tak dla zasady wystawiam na allegro negatywną opinię a także zgłaszam oszustwo na tym portalu co do rocznika, a niech ma oszust jakieś tam kłopoty.Dzięki za telefon. Ja nie żartowałem z tym nr konta ,podaj koszt i nr a zaraz przesyłam.
    Jestem dostępny na forum jeszcze ze trzy godziny także na pw na pewno odczytam
    Jeszcze raz dziękuję!!!

    ---------- Post dodany o 19:41 ---------- Poprzedni post z 19:22 ----------

    Zgłosiłem na Allegro podejrzenie oszustwa min.dot rocznika produkcji ale nie pominąłem kilku ważnych innych kwestii.Zobaczymy na dniach co się dzieje z ogłoszeniem. Napisałem tylko to czego jestem pewien tak że nie obawiajmy się że jestem "pieniaczem".Niech się "laska"zastanowi zanim wstawi na swoje konto auto czy inny szmelc z niepewnego źródła.
    Pozdro Nordyk

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •