Strona 595 z 761 PierwszyPierwszy ... 95495545585593594595596597605645695 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,911 do 8,925 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8911

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    22

  2. #8912
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Poduszka kierowcy nie pochodzi z Audi TT......ponadto z tyłu brak znaczka Audi i oznaczenia TT. Jak dla mnie mocno bity egzemplarz

  3. #8913

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    UL EE ppppp? Moze oleju malo w hldexie albo pompka, nie grozne awarie, jak cale auto odpowiadalo kryteriom.
    Można gdybać ile kosztuje naprawa i co padło w napędzie. Ogólnie mi się nie spodobał z powodu licznych uszkodzeń lakieru - widać, że auto już zużyte. Poza tym cena ostateczna 21000 zł - dla mnie za dużo jak za to co prezentuje ten egzemplarz, ale może komuś się spodoba.

  4. #8914

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    1
    Cześć, moi drodzy podpowiecie cos na temat tego autka? https://www.olx.pl/i2/oferta/audi-tt...ml#:bf504710ad Bylbym wdzieczny ☺

  5. #8915
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez MarcinA Zobacz posta
    Cześć, moi drodzy podpowiecie cos na temat tego autka? https://www.olx.pl/i2/oferta/audi-tt...ml#:bf504710ad Bylbym wdzieczny ☺
    Poproś tego "Picasso" o moralne zdjęcia to może więcej zobaczę
    Bo jakoś w tych barwach auto wydaje się kolorowe, na pewno malowany tylny zderzak, część środkowa.
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #8916

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    60
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Cześć,

    zastanawiam się nad zakupem tego auta. http://allegro.pl/audi-tt-i6583264551.html#thumb/1 Co wpadło mi w oczy oglądając auto.

    Brak TT z tyłu. Xenony bez spryskiwaczy. Coś było robione przy zegarach. Pali się dioda od poduszki powietrznej. Nie jest z Niemiec, a z Francji. Nie wiadomo czy jest książka serwisowa. Co mylicie o cenie i aucie?

  7. #8917
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Wygląda całkiem sympatycznie. W/w rzeczy mogły być zmienione dla wyglądu. Xenon pewnie dołozony, bo chyba widze regulację ręczną wysokości świateł.

  8. #8918
    Awatar Lamer
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    227
    Wg mnie za ta cene można mieć auto z tego forum czyli pewniaka a tak to kupujesz niby w bdb stanie a cos sie swieci cos bylo robione i dowiadujesz sie tego dopiero po telefonie a nie z ogloszenia. 100k przebiegu kusi ale trzeba to zweryfikowac.
    Stylistyka na r32 spoko.
    Zastanawia mnie brak swiatla wstecznego, prawa lampa z anglika?
    Wg mnie jak masz takie pieniadze wydawać na TT to oprócz zapewnień sprzedającego ja potrzebowałbym potwierdzonych informacji. Spr przebiegu, bezwypadkowości,vin, komputer, miernik lakieru. Zda egzamin to brać. Każda skucha - zbijać surowo cene. Powodzenia.
    Ps. Ja zawsze pytam o książkę serwisową. Chociaż żeby z 5 lat wstecz były naprawy widoczne. Po książce widać kto jak dbał o auto, czy nie oszczędzał na jakości części i gdzie jeździł z autem.
    Rzetelna książka dla mnie to duży plus i atut.
    Ostatnio edytowane przez Lamer ; 05-11-2016 o 20:21

  9. #8919
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Ja bym się zainteresował tą za 18 tys zł na rej. WPR srebrna 225 Dziś ją oglądałem, wygląda na ładną. Kolega ma sie przespać z decyzją czy bierze. Jeśli sie nie zdecyduje to szerzej opiszę ją na forum

  10. #8920
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez byku87 Zobacz posta
    Cześć,

    zastanawiam się nad zakupem tego auta. http://allegro.pl/audi-tt-i6583264551.html#thumb/1 Co wpadło mi w oczy oglądając auto.

    Brak TT z tyłu. Xenony bez spryskiwaczy. Coś było robione przy zegarach. Pali się dioda od poduszki powietrznej. Nie jest z Niemiec, a z Francji. Nie wiadomo czy jest książka serwisowa. Co mylicie o cenie i aucie?
    Przód bity, lewy blotnik ucieka w odcieniu i kierownica wymieniona na poliftotwą
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #8921
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ona cala jest laciata, a przod to juz w szczegolnosci, lewy blotnik, prawy oraz maska. Wydaje mi sie, ze lewy tylni plat tez.. raczej bym odpuscil tego "cukierka"..

  12. #8922

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    60
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Kurde w sumie to dobrze analizujecie. Dla mnie była lekka różnica z przodu jeżeli chodzi o szczelinę maski z zderzakiem. Nie było idealnie spasowane. Przymknąłem na to oko, bo może nie musi być idealnie. Jutro mam jazdę testową i zmierzę miernikiem ten lakier. Skoro ma wymienioną kierownicę i wskazujecie na przód to pewnie był konkretny dzwon... Przyglądałem się też z drugiej strony pod maską i nie widziałem nic alarmującego.

  13. #8923
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Z calym.szacunkiem Kolego ale chyba pojecia za duzego nie masz, co? miernik to pryszcz, pokaze Ci tylko czy element byl malowany, ale nie odrozni konkretnego dzwona od obcierki parkingowej.. malowane to malowane. Koniecznie wez ze soba blacharza lub innego goscia z branzy.

    Ps. Szczeliny MUSZA byc ZAWSZE idealne. Nawet jak auto bylo po przygodzie. Jezeli auto naprawia konkretny blacharz to spedzi i pol dnia nad tym zeby szczelina grala, bez kombinacji alpejskich, tylko uczciwie. Jezeli szczeliny sa rozjechane, w klinie, plaszczyzny w zab, zatopione, itd itd to moze swiadczyc tylko ze auto bylo robione na sztuke, na handel. Moj ojciec jest blacharzem z blisko 25letnim starzem, wiem co mowie

  14. #8924

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    60
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    AcidTT, niestety nie znam się na tym, a w szczególności nie jestem na tyle doświadczony by mierzyć się z polską sztuką "klepania" aut Dziękuję za cenne uwagi, zawsze na plus.

  15. #8925
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jasna sprawa, ja rowniez nie powiedzialem tego lekcewazaco. Malo ludzi sie zna, czesto kupuja "laleczke po obcierce", a pozniej moj Starszy dociaga to czy tamto na ramie zeby "to" sie wogole spasowac dalo i nie wstyd bylo z warsztatu wypuscic dlatego uwazam, ze kupowanie auta to sztuka, w ktorej trzeba zdac sobie sprawe z wlasnej wiedzy i korzystac z doswiadczenia innych w takich sytuacjach. Wiadomo, kasa na ulicy nie lezy, a pozniej ciezko moze byc znalesc kolejnego "leszcza" na nieudany zakup.

    Osobiscie odpuscilbym to auto, malowane w kolko, lacznie ze zmiana koloru dachu.. jak dla mnie czerwona lampka z miejsca.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •