Strona 592 z 761 PierwszyPierwszy ... 92492542582590591592593594602642692 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,866 do 8,880 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8866

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Stalowe Miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    2000
    Kolor
    fajny
    Posty
    4
    Witka
    Panowie pisze z zapytaniem o wycene ile moze kosztowac TTka MK1 rok produkcji 2006 190KM przebieg cos okolo 111000km stan auta z tego co wiem nienaganne dolozony gaz. Prosilbym o wypowiedzi czy cena powiedzmy 29000 zł to dobra cena???

  2. #8867
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    32000 :d

  3. #8868
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    32000 :d
    Właśnie się zastanawiam, czy Sikorowi przypadkiem nie ubyło 50 tysięcy na przebiegu

  4. #8869
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Pytanie jest czy dobra cena, a więc 29000 to dobra cena
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #8870
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez MonkeyMafia Zobacz posta
    Witka
    Panowie pisze z zapytaniem o wycene ile moze kosztowac TTka MK1 rok produkcji 2006 190KM przebieg cos okolo 111000km stan auta z tego co wiem nienaganne dolozony gaz. Prosilbym o wypowiedzi czy cena powiedzmy 29000 zł to dobra cena???
    Pytasz jako sprzedający czy kupujący?

  6. #8871

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Stalowe Miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    2000
    Kolor
    fajny
    Posty
    4
    Jako kupujący i jeszcze jakbyscie mogli sie wypowiedziec na temat TTek z 2006 chodzi o awaryjność i z tego co widzialem te roczniki sa rzadkoscia ciezko znalesc na jakiejkolwiek Polskiej aukcji na necie

  7. #8872
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Awaryjnosc zwiazana z wiekiem, czyli moga wystapic jakies nieszczelnosci w dolocie, jakies czujniki moga sie wyeksploatowac itd. Nic czym trzeba by sie na zapas martwic. Silniki sa bardzo mocne, a TT mk1 to stara dobra szkola jezeli chodzi o jakosc uzytych materialow. Generalnie stan adekwatny do serwisu. Serwis byl to i auto bedzie smigac

  8. #8873

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    SZCZECIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    zielone
    Posty
    24

    Audi TT 8N - prośba o poradę czy ktoś zna i poleca

    Witam przymierzam się do zakupu tego konkretnego modelu jestem już dogadany na oględziny, auto zarezerwowane.

    Podaje link do ogłoszenia. Możecie mi napisać co sądzicie ? na co zwrócić uwagę szczególną uwagę ?

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8...tml#0d79bebe71

    Podaje również VIN i załączam opis z autodna.pl

    VIN: TRUZZZ8N221015992
    Producent AUDI /Model TT /Typ paliwa BENZYNA/ Pojemność silnika [cm3] 1800/ Kraj producenta WĘGRY/ Rok modelowy 2002/ Kod koloru lakieru 8L / Z6W Kolor lakieru STEPPENGRAS /Próbka koloru lakieru Kod koloru wnętrza JN /Data produkcji 2001-11-22/ Kod silnika AUQ/ Silnik 1.8 GTI Moc silnika 132KW (180HP)/ Układ kierowniczy LEWOSTRONNY/ Kod skrzyni biegów EGZ Typ skrzyni biegów MANUALNA /Skrzynia biegów 5-BIEGOWA,/ MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW

    z góry dziękuję za pomoc.

  9. #8874
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wyglada bardzo schludnie. Przebieg niewiarygodnie niski ale auto faktycznie wyglada na nie "skolatane" i czyste. Na przednim pasie plastikowym sa nie ori spinki. Radio jak na 75kkm jest strasznie zniszczone. Miernik lakieru wskazany no i ostroznie ogladaj wszystko, zwlaszcza w tym wypadku przod.
    Znaczek TT na tylnym zderzaku nie jest w fabrycznym miejscu. Tyl do wgladu.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 03-10-2016 o 21:10

  10. #8875
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Popatrz na szparę między zderzakiem a maską - jest za duża. Dodatkowo na zdjęciu przodu popatrz na lewa i prawą lampę jakie mają dookoła szczeliny a zobaczysz różnicę.
    Po prawą tylną lampą (pasażer) też za duża szpara.

    Taj jak powyżej @AcidTT pisze, przód konkretnie trzeba zweryfikować, a dodałbym cały prawy bok.
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #8876

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    SZCZECIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    zielone
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Popatrz na szparę między zderzakiem a maską - jest za duża. Dodatkowo na zdjęciu przodu popatrz na lewa i prawą lampę jakie mają dookoła szczeliny a zobaczysz różnicę.
    Po prawą tylną lampą (pasażer) też za duża szpara.

    Taj jak powyżej @AcidTT pisze, przód konkretnie trzeba zweryfikować, a dodałbym cały prawy bok.
    Dziękuje Panowie za Informacje wynajmę firmę ala http://motoraporter.com/l niech je przetrzepią przed zakupem i będzie wszystko jasne. Pan mówił,że przedni i tylny zderzak były malowane po obtarciach.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dziękuje Panowie za Informacje wynajmę firmę ala http://motoraporter.com/l niech je przetrzepią przed zakupem i będzie wszystko jasne. Pan mówił,że przedni i tylny zderzak były malowane po obtarciach.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dodam jeszcze ,że sprzedawca od razu mi powiedział ,że zderzaki były malowane a auto w 100% jest nie bite i mogę je sprawdzić gdzie i czym chce. Mogę przysłąć firmę zewnętrzną.

  12. #8877

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Sopot
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Tak w skrócie, zakucie silnika ma na celu wzmocnienie elementów, aby silnik mógł znieść (wytrzymać) większą moc.
    Wymiana elementów na kute a nie np odlewane. W tym przypadku wymienione tłoki i korbowody na kute.
    I tu moje obawy co do stanu silnika z przed tej modyfikacji, czy zabieg musiał być zrobiony bo silnik się skończył, czy porostu właściciel zrobił go celowo z zamiarem w przyszłości podniesienia mocy na np 300+. Druga sprawa kto i w jaki sposób to zrobił, chodzi mi o to czy zgodnie ze sztuką czy na sztukę

    Co do ceny to może i jest ok, ale ciężko jest oceniać auto tylko po zdjęciach, trzeba jeszcze wizualnie (organoleptycznie) zrobić weryfikację.
    Jeżeli auto miało jakąś przygodę (nie było przystankiem) to jak dobrze zostało zrobione to raczej nie ma co skreślać.
    Najważniejsze, aby elementy konstrukcyjne nie były ruszane.
    Cześć,

    Napisałem do właściciela Audi, z uwagami jakie otrzymałem na forum. Oto co odpisał:

    " (...)Chciałem zwiększyć moc, ale jednak fundusze musiałem przeznaczyć na inne cele, stąd na samym zakuciu się zatrzymaliśmy.
    Silnik przy okazji przeszedł remont, malowanie i zakucie zarazem. Robił go zaufany mechanik po prostu, u którego od lat serwisuję ten samochód.

    Zdziwiło mnie to zapytanie o klapie bagażnika i napisie quattro, aż sprawdziłem zdjęcia i porównałem z innymi, nie widzę różnicy i nie miałem tam przygody.
    Samochód jest po kolizji (jak chyba większość TT w Polsce), co musiał mieć poprzedni właściciel. Z przodu uderzyła we mnie kiedyś sarna, stąd zmiana reflektora."

  13. #8878
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez cichy-ninja Zobacz posta
    Cześć,

    Napisałem do właściciela Audi, z uwagami jakie otrzymałem na forum. Oto co odpisał:

    " (...)Chciałem zwiększyć moc, ale jednak fundusze musiałem przeznaczyć na inne cele, stąd na samym zakuciu się zatrzymaliśmy.
    Silnik przy okazji przeszedł remont, malowanie i zakucie zarazem. Robił go zaufany mechanik po prostu, u którego od lat serwisuję ten samochód.

    Zdziwiło mnie to zapytanie o klapie bagażnika i napisie quattro, aż sprawdziłem zdjęcia i porównałem z innymi, nie widzę różnicy i nie miałem tam przygody.
    Samochód jest po kolizji (jak chyba większość TT w Polsce), co musiał mieć poprzedni właściciel. Z przodu uderzyła we mnie kiedyś sarna, stąd zmiana reflektora."
    Powiedz Panu że większość nie jest takich co to w nich uderza sarna

    Dobrze jakbyś się dowiedział dokładnie gdzie auto było robione, wtedy zobaczysz czy to stodoła czy ktoś kto ma pojęcie o mechanice.

  14. #8879
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez cichy-ninja Zobacz posta
    Zdziwiło mnie to zapytanie o klapie bagażnika i napisie quattro, aż sprawdziłem zdjęcia i porównałem z innymi, nie widzę różnicy i nie miałem tam przygody.
    Oryginalnie powinien być na wysokości między lampą wsteczną a kierunkiem, a jest wyżej.

    Powinien być tak jak w tych ogłoszeniach:
    http://allegro.pl/audi-tt-8n-quattro....html#imglayer
    http://allegro.pl/audi-tt-quattro-i6....html#imglayer

    A teraz popatrz w omawianym:
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-225km....html#imglayer
    __________________________
    Pozdrawiam

  15. #8880
    Awatar sikor28
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    złoty
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez MonkeyMafia Zobacz posta
    Witka
    Panowie pisze z zapytaniem o wycene ile moze kosztowac TTka MK1 rok produkcji 2006 190KM przebieg cos okolo 111000km stan auta z tego co wiem nienaganne dolozony gaz. Prosilbym o wypowiedzi czy cena powiedzmy 29000 zł to dobra cena???
    Bardzo dobra cena

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Właśnie się zastanawiam, czy Sikorowi przypadkiem nie ubyło 50 tysięcy na przebiegu
    U mnie przebieg ciągle rośnie

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •