Strona 590 z 761 PierwszyPierwszy ... 90490540580588589590591592600640690 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,836 do 8,850 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8836

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Racibórz
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2222
    Kolor
    2222
    Posty
    1
    Cześć, zarejestrowałem się specjalnie na waszym forum by zapytać czy kupno podstawowej wersji Audi TT z początku produkcji (98-99) za 13/14 TYŚ będzie miało jakiś sens czy lepiej sobie odpuścić? Nie mam nawet kogo zapytać i kompletnie nie wiem jak to wygląda cenowo a widzę po ogłoszeniach, że bardzo różnie Jeżdze obecnie Hondą Prelude IV i chętnie zmienił bym samochód na coś kompletnie innego

    Tak jak na przykład coś w stylu tego ogłoszenia: http://www.olx.pl/oferta/audi-tt-zar...tml#4d0c745995

  2. #8837

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez EvilGucio Zobacz posta
    Cześć, zarejestrowałem się specjalnie na waszym forum by zapytać czy kupno podstawowej wersji Audi TT z początku produkcji (98-99) za 13/14 TYŚ będzie miało jakiś sens czy lepiej sobie odpuścić? Nie mam nawet kogo zapytać i kompletnie nie wiem jak to wygląda cenowo a widzę po ogłoszeniach, że bardzo różnie Jeżdze obecnie Hondą Prelude IV i chętnie zmienił bym samochód na coś kompletnie innego

    Tak jak na przykład coś w stylu tego ogłoszenia: http://www.olx.pl/oferta/audi-tt-zar...tml#4d0c745995
    To raczej najniższy pułap cenowy chyba, że założysz zakup od jakiegoś uczciwego sprzedawcy, który wskaże jakieś rzeczy do dłubniecia a ty zrobisz je sobie w najbliższym czasie. W mojej ocenie żeby myślec o godnej uwagi MKI w ośce trzeba mieć przynajmniej 16-18 tyś. Popatrz do naszego działu gdzie koledzy wystawią swoje TT na sprzedaż - może coś znajdziesz, napewno zorientujesz się cenowo
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #8838

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    10
    Witam, przymierzam sie do kupna Audi TT czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat tej sztuki?
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-turbo-...477257280.html

    lub - http://allegro.pl/show_item.php?item...517#3595ab2f29

    Rozmawialem troche ze znajomym mechanikiem i odradza silnik 1.8 T czy to prawda ze sa mega awaryjne czy jest przewrazliwiony?
    Z gory dzieki za pomoc!

  4. #8839
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ta czarna wyglada bardzo sympatycznie, szkoda ze to tylko 150km ale tym bym sie nie przejmowal bo wyglada naprawde bardzo dobrze, a nad moca mozna zawsze popracowac Srebrna bym zdecydowanie odpuscil, juz ze zdjec wyglada na ulepa.

    Co do 1.8T to absolutnie nie sa to mega awaryjne jednostki, wrecz przeciwnie dzielnie znosza tuning i nic sie z nimi nie dzieje. ALE maja swoje bolaczki, zapychajacy sie smok pompy oleju (wyczyscic i masz spokoj na dluuugi czas), oraz problem ze szczelnoscia ukladu dolotowego co wiaze sie nie z wadliwymi materialami ale juz wiekiem tych aut. Na forum znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Generalnie smialo, uwazam ze 1.8t to naprawde dobre silniki, a awarie turbin, przeplywomierzy czy dwumas nie zdarzaja sie czesciej niz w innych markach.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 18-09-2016 o 23:39

  5. #8840

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    10
    Wielkie dzieki za informacje, dzisiaj ogladalem te czarna w srodku wszystko fajnie nic nie buczy przy jezdzie, maly problem jaki zauwazylem to przy odpaleniu samochod stal na duzych obrotach od poczatku to normalne? (napewno nie byl na 0 obr) z tylu lekko stukniete ale nie bardzo, szukalem na forum i na google stron aby rozkodowac vin ale niestety po godzinnym szukaniu nic nie udalo mi sie odkryc, czy moglbys cos poradzic? Niestety kompletnie nie znam sie na samochodach wiec nie potrafilem wszystkiego dokladnie zbadac.

  6. #8841
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Autko wyglada naprawde super, ma smak, pod maska brakuje oslony akumulatora oraz oslony w kolo bagnetu ale generalnie czysto, wszystko na swoim miejscu, spinki itd. Fajna.

    Tak, przy odpaleniu na zimnym silniku ma podbic obroty do ok 1200obr, a po ok minucie maja spasc na ok 760obr.. co do vin zaloz temat w odpowiednim dziale z prosba o rozkodowanie, moze ktos pomoze ale w pierwszej kolejnosci zachecam Cie do przywitania sie w odp dziale jesli nie masz pojecia o autach doradzam zebys na ogledziny zabral ze soba znajomego mechanika.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 18-09-2016 o 23:52

  7. #8842

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    10
    Ok, dzieki wielkie! jutro wybiore sie z mechanikiem zeby go sprawdzil.

  8. #8843
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Jak dla mnie ta czarna to brak quattro i xenonów, a do tego wysoka cena (24800 + 1000 opłaty) jak na mk1 w ośce 150km ;/
    felgi chyba nawet r15, ale dywaniki nowe wszystko czyste i posprzątane. Za te pieniądze można kupić zdecydowanie coś mocniejszego
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 19-09-2016 o 09:02 Powód: .

  9. #8844

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Sopot
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    3
    Cześć,

    Chcę sobie sprezentować Audi TT z 2000 roku. Jako, że mieszkam i pracuje w Trójmieście, szukałem autka w swoim województwie i znalazłem takie:

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-225km...7.html#thumb/4

    Proszę o rzucenie fachowym okiem, czy samochód jest w ogóle wart uwagi. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

  10. #8845
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez cichy-ninja Zobacz posta
    Cześć,

    Chcę sobie sprezentować Audi TT z 2000 roku. Jako, że mieszkam i pracuje w Trójmieście, szukałem autka w swoim województwie i znalazłem takie:

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-225km...7.html#thumb/4

    Proszę o rzucenie fachowym okiem, czy samochód jest w ogóle wart uwagi. Będę wdzięczny. Pozdrawiam
    Z tylu między klapą a zderzakiem za dużą szpara, za nisko znaczek quattro.
    Przedni blotnik od pasażera ucieka w odcieniu od reszty elementów, lewa lampą nie ma znaczka Bosch.
    Zderzak przedni ma zlikwidowaną szpare wokół grilla.
    Na plus (dla mnie) zakupy silnik, dodatki r32. Ale rodzi się pytanie dlaczego zakupy silnik?
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #8846

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Sopot
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    3
    WoW o.O, dzięki kris, w życiu bym na to nie zwrócił uwagi.

    Właśnie pytanie, które też chciałem zadać, co znaczy, że silnik jest zakuty ? W ogłoszeniu właściciel piszę jeszcze o kutych tłokach i korbowodach. Czy ta zmiana, również jest na plus ?

    I gdybyś miał go powiedzmy kupić, to według ciebie, jaka by było odpowiednia kwota do stanu auta ?

  12. #8847
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez cichy-ninja Zobacz posta
    WoW o.O, dzięki kris, w życiu bym na to nie zwrócił uwagi.

    Właśnie pytanie, które też chciałem zadać, co znaczy, że silnik jest zakuty ? W ogłoszeniu właściciel piszę jeszcze o kutych tłokach i korbowodach. Czy ta zmiana, również jest na plus ?

    I gdybyś miał go powiedzmy kupić, to według ciebie, jaka by było odpowiednia kwota do stanu auta ?
    Tak w skrócie, zakucie silnika ma na celu wzmocnienie elementów, aby silnik mógł znieść (wytrzymać) większą moc.
    Wymiana elementów na kute a nie np odlewane. W tym przypadku wymienione tłoki i korbowody na kute.
    I tu moje obawy co do stanu silnika z przed tej modyfikacji, czy zabieg musiał być zrobiony bo silnik się skończył, czy porostu właściciel zrobił go celowo z zamiarem w przyszłości podniesienia mocy na np 300+. Druga sprawa kto i w jaki sposób to zrobił, chodzi mi o to czy zgodnie ze sztuką czy na sztukę

    Co do ceny to może i jest ok, ale ciężko jest oceniać auto tylko po zdjęciach, trzeba jeszcze wizualnie (organoleptycznie) zrobić weryfikację.
    Jeżeli auto miało jakąś przygodę (nie było przystankiem) to jak dobrze zostało zrobione to raczej nie ma co skreślać.
    Najważniejsze, aby elementy konstrukcyjne nie były ruszane.
    __________________________
    Pozdrawiam

  13. #8848
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Witam mógłby ktoś coś powiedzic na temat tej sztuki . http://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qua...5-IDhsJ9J.html.Właśnie się dowiedziałem że oferta nie aktualna
    Ostatnio edytowane przez wiewioraandrzej ; 20-09-2016 o 15:11
    Using Tapatalk

  14. #8849
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    .
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Długo już stoi.
    1. Kierownica przedliftowa
    2. Pomijając tuningowy zderzak, to powinien on mieć spryski, bo na to wskazuje wnętrze - jak widać zamontowali co było na stanie. Jakiś tam mały spryskiwacz tam jest, ale na pewno to nie jest ori
    3. Tylny zderzak gładki
    .



    Kupiłem to auto
    Mechanicznie Nic nie stuka nic nie puka, na zbieżności mieści się w fabrycznych parametrach. Przy 220 km/h idzie równo nic się nie trzęsie. Hamowanie awaryjne ze 150 km/h tez prawidłowo. W ASO potwierdzili ostatni przegląd paź 2015 przebieg 93 tys wtedy. mankament w nim to prawa strona: był walnięty między kołem tylnymi a drzwiami tak ze ruszyło drzwi. Temat załatwiony przez poprzednika albo pośrednika po najmniejszej lini oporu: drzwi już się nawet nie chciało ustawić, zamek bez elektryki (po wypadku szlak go trafił). Poza ustawieniem drzwi i wymianie zamka nie ma sensu na razie nic Z tym robic bo lakier trudny i pół auta trzeba by malować (drzwi od wewnątrz -zobaczone przy wymianie zamka nie pomięte). Poza tym felga przednia prawa (po stronie przygody) pęknięta i opona na niej nie do kompletu. Zrobiłem rozrząd, wszystkie filtry, łożyska w mcphersonach, zamek w prawych drzwiach wraz z ich ustawieniem, przełączniki do ogrzewania siedzenia i opuszczania szyby prawej, wkład do lusterka prawego, nowe alufelgi i opony + cały wydech (wsadzony był przez pana zdzisia tłumik w miejsce kata). Teraz jest cycuś i wszyscy się nim zachwycają, co najważniejsze łącznie ze mną (mimo utopienia trochę więcej pieniędzy niż się zakładało) . Jedynie mąci mi w głowie teraz ta kierownica...ze jakaś nie od niego? - czy napewno? wg VIN na stronie audi auto faktycznie sline z tym wyposażeniem co jest. Rocznik 2004 modelowo 2005.
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 23-09-2016 o 21:12

  15. #8850
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Jedynie mąci mi w głowie teraz ta kierownica...ze jakaś nie od niego? - czy napewno? wg VIN na stronie audi auto faktycznie sline z tym wyposażeniem co jest. Rocznik 2004 modelowo 2005.
    Od 2001 roku na kierownicy już nie montowali emblematu S-line



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •