Strona 587 z 761 PierwszyPierwszy ... 87487537577585586587588589597637687 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,791 do 8,805 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #8791
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Uwazaj bo pan to typowy Mirek handlarz przedsiębiorca. Ja jeździłem zobaczyć to z4

    http://allegro.pl/bmw-z4-3-0-xenon-s...410384156.html

    I w życiu nie widziałem gorszego ulepa. W sumie bez wkładu własnego ale chyba dla sprzedajego nic nie działało a na zdjęciach wygląda jak perełka wśród piasku. Kolega ściemia, ze to jego, ze wszystko jest ok. Jak wytyka mu błędy to dopiero zaczyna błądzić w zeznaniach i ściemia ze nie miał pojęcia. Mi chciał wmówić ze zgrzyt z mostu, który wolał w rozpaczy o olej albo wymianę to "praca szpery". Klima jest ale nie dziala... nie dziala bo jej nie ma kompresor wisi bez paskow a klimy brak. Samochod po swapie w stodole bez zadnego plastiku. Nie mial nawet zbiorniczka na plyn do spryskiwaczy: "bo to kabrio bylo uzywane tylko w sloneczne dni". Hue hue hue. Jezdzone przez żone tylko a przed bramą kosmici malowali szlaczki w nocy na asfalcie... PS ma kilka aut na innym koncie. Wiec doradzam ostrożność. Pan nie zgodził się na przegląd na stacji diagnostycznej a nie daj Boże w Aso. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Viri ; 14-08-2016 o 15:27

  2. #8792
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez impo12 Zobacz posta
    Rozumiem, ciężko jest mi rozpoznać po zdjęciu, co innego na żywo. Pojadę oglądnąć, popatrze na podłużnice , czy nic nie jest poprzestawiane, niestety nie mam miernika lakieru, no ale rozglądne się co i jak. Wszystkie pozostałe są daleko ode mnie, wiec to jest dość spory problem, bo po zdjęciach nie jestem w stanie zweryfikować tego czy auto miało cos robione z przodu czy z tylu.
    Podluznice to sie mierzy kolego, a nie.. "patrzy".. na Twoim miejscu poprosilbym mechanika o pomoc przy ogledzinach zwlaszcza gdy nie wiemy do konca gdzie i na co "patrzec"..

  3. #8793

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Chodziło mi o to, żeby spojrzeć czy nie jest przypadkiem gdzieś ugięta. Mechanika mam zamiar zabrać ze sobą, aczkolwiek dzisiaj za bardzo nie da rady, jade obejrzeć auto bo jest blisko , chce usiąść, zobaczyć co i jak.

  4. #8794
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    "Ugieta" nie bedzie, podluznice zgniecione w harmonie sie wycina i wstawia zdrowe. Podluznice sie "klada" przy stluczkach i wtedy warto je pomierzyc. Czyli mierzysz przekatne. Obierasz cztery punkty pod maska w identycznych miejscach, po obu stronach po dwa. (Nigdy sruby montazowe czy blotniki!) Najlepiej na fabrycznych punktach pomiarowych lub rantach nosnikow. mierzysz przekatne czy sa takie same. Jezeli sa to jest duza szansa ze podluznice sa w miejscach w ktorych powinny, a co za tym idzie nosniki blotnikow. Nie dysponuje w tym momencie informacja o fabrycznych punktach pomiarowych wiec na szybko zrob swoje. Skoro blisko to mozesz podskoczyc. Powodzenia!

  5. #8795

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    A wiec tak. Byłem i nie jest źle, aczkolwiek. Szyba przednia jest z 2004 roku , auto z 99'. Wiec była wymieniana, ale wydaje mi się ze moglabyc wybita albo cos, bo jakby był mocny dzwon to kto by jeździł 12 lat takim autem, zwłaszcza ze wg papierów briefu w Niemczech był jeden właściciel. Prawy reflektor jest źle spasowany , ale blotniki z przodu są ok, nie były malowane. Jedynie tylny lewy błotnik był malowany, ale nigdzie nie ma szpachli. Cale auto poza tym blotnikiem ma fabryczny lakier (tak wskazał miernik). Klapa bagażnika jest źle spasowana, ale tez nie była malowana, wydaje mi się ze to kwestia regulacji na srubach. Jedyne co mnie martwi to to, ze auto delikatnie znosi na prawo , może to być wyważenie ale nie musi. I tu moje pytanie, da radę to zdiagnozować na kanale? Przy zapalaniu słychać taki jakby podmuch, nie wiem czy to normalne. Mechanicznie wszystko ok, napędy sprawne, skrzynia chodzi precyzyjnie, auto dobrze wkręca się na obroty, turbo ok.

  6. #8796
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Sporo niescislosci. Ilosc wlascicieli nie ma nic wspolnego ze stanem auta. Prawy reflektor zle spasowany.. spytales dlaczego? W/g mnie to caly zderzak przedni zle jest spasowany. Blotniki przednie jezeli sa w ori to super ale to o niczym nie swiadczy, mozna kupic takie w kolorze i zawiesic na budzie po dzwonku. Chociaz byc moze bity z przodu nie byl.. zle spasowana klapa i malowany blotnik, no tak.. tylnego wsadzic sie bez lakieru nie da, klape juz tak. Zderzak tylni ma emblematy nie na swoim miejscu. Sprawdzales podloge w kufrze? Auto znosi na prawo.. moze znosic z powodu zuzytego zawieszenia lub zlej geometri zawieszenia. Nie, na kanale nie sprawdzisz. Trzeba pojechac na profesjonalne ustawienie zbieznosci. Przy zapalaniu slychac podmuch, mozliwe ze jest to nieszczelna pompa SAI. Skoro uwazasz ze auto ma moc itd itp to ok. Mowiles ze sprawdzales auto miernikiem. Do czego odniosles pomiar? Do elementow na aucie czy normy ori? Jezeli do reszty na aucie to moglo byc cale po lakierze wtedy pomiar moze wyjsc dosc niezle..
    Nie upieram sie ze auto to powala jakas ale osobiscie nie kupil bym auta dla siebie, wjechanego w doope. To ze nie ma na placie szpachli nie znaczy ze np nie byla wstawiana cwiartka. Po to sie ja wstawia zeby kitu nie bylo.. sprawdzales miernikiem progi, oscierza?? Tam jest wstawiana i zawsze w tych miejscach troche szpachli bedzie.
    Jezeli auto Ci sie podoba to kup. Chcialem tylko pomoc Tobie spojrzec na nie z troche innej, bardziej podejrzliwej strony bo w/g mnie wyglada slabo, a Twoja nieprofesjonalna opinia wrecz odstrasza jeszcze bardziej. Skoro widzisz defekty to znaczy ze sa bledy blacharskie a to juz dobrze nie wrozy.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    Uwazaj bo pan to typowy Mirek handlarz przedsiębiorca. Ja jeździłem zobaczyć to z4

    http://allegro.pl/bmw-z4-3-0-xenon-s...410384156.html

    I w życiu nie widziałem gorszego ulepa. W sumie bez wkładu własnego ale chyba dla sprzedajego nic nie działało a na zdjęciach wygląda jak perełka wśród piasku. Kolega ściemia, ze to jego, ze wszystko jest ok. Jak wytyka mu błędy to dopiero zaczyna błądzić w zeznaniach i ściemia ze nie miał pojęcia. Mi chciał wmówić ze zgrzyt z mostu, który wolał w rozpaczy o olej albo wymianę to "praca szpery". Klima jest ale nie dziala... nie dziala bo jej nie ma kompresor wisi bez paskow a klimy brak. Samochod po swapie w stodole bez zadnego plastiku. Nie mial nawet zbiorniczka na plyn do spryskiwaczy: "bo to kabrio bylo uzywane tylko w sloneczne dni". Hue hue hue. Jezdzone przez żone tylko a przed bramą kosmici malowali szlaczki w nocy na asfalcie... PS ma kilka aut na innym koncie. Wiec doradzam ostrożność. Pan nie zgodził się na przegląd na stacji diagnostycznej a nie daj Boże w Aso. Pozdrawiam
    Viri, miales kontakt z panem ktory sprzedaje to auto?? Dobrze zrozumialem? Jezeli tak, to wiadomo ze jezeli to jest handlarz to auto musi byc tanie w zakupie, a takie przewaznie sa tylko gnioty.

  7. #8797

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Przedni zderzak był dobrze spasowany, cale auto miało około 100 mikronów, w miejscach gdzie był malowany około 200, sprawdzalem podłogę w kufrze, było ok, moja opinia jest tym co widziałem, zgadza się ze nie jestem profesjonalista, bo mowie otwarcie że zbytnio się nie znam. Myślę żeby obejrzeć jeszcze inne sztuki i mieć porównanie. A po vinie dowiem się jeszcze czegoś?

  8. #8798
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jezeli auto mialo historie w aso do samego konca to wiedzialbys wszystko ale tak to tylko dowiesz sie skad auto jest i jakie mialo wyposazenie. Warto to rowniez sprawdzic, czasem brak czegos w aucie moze o czyms swiadczyc. Np brak grzanego fotela gdy taki byc powinien moze swiadczyc o tym, ze byl on wymieniony po dzwonie. Czesto fotel ulega zgieciu pod wplywem ciezaru ciala kierowcy lub pasazera..
    Uwazam rowniez ze powinienes obejrzec inne auta, zauwazysz szczegoly, bedziesz mial punkty odniesienia. Fajnie jak sie ma do dyspozycji blacharza, lakiernika lub mechanika do pomocy tacy ludzie naprawde potrafia otworzyc oczy.
    Masz trudne zadanie przed soba kolego. Szukasz auta kilkunastoletniego wiec trzeba sie liczyc z faktem ze moglo byc po przygodzie. Caly trik polega na tym zeby swiadomie ocenic jak gleboko auto dostalo i jak zostalo zrobione. Zadanie tym trudniejsze poniewaz macie doczynienia w Polsce z tysiacami handlarzy ktorzy staraja sie tanio kupic, tanio zrobic i sprzedac po cenie. A tanio i dobrze to sie niestety nie da.

  9. #8799

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    No właśnie w tym cały problem, wiadomo, że auto mające 16 lat nie będzie wyglądało jak z salonu, ale dla mnie istotne jest to żeby nie było pp jakimś poważnym dzwonie. Ogladne w przyszłym tygodniu inne sztuki, bo teraz druga zmiana i ciężko wyrobić się do 15stej.

  10. #8800
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie ma znaczenia czy auto stare czy nowe bo dzwonek przydazyc sie moze zawsze. Starsze sa dluzej na drodze wiec wiadomo ze szanse sa wieksze.. auto powypadkowe nie zawsze spisuje sie na straty, dobry blacharz, profesjonalna naprawa i auto bedzie ok. Jezeli jest z czego robic i ma to sens. Najgorzej to wgonic sie w wyszpachlowanego ulepa ktory gnije. A niestety uszminkowanych trupow sie przewija sporo. Jak cos wrzucaj linki i podzielimy sie opiniami pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 14-08-2016 o 22:22

  11. #8801

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Chętnie wystawie tutaj oferty które mnie interesują, milo, że są tu ludzie tacy jak Ty, którzy chętnie pomogą, pozdrawiam serdecznie!

  12. #8802
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Trafiles do bardzo dobrego klubu, uwazam. Jest tu wielu fajnych ludzi, pasjonatow, ktorzy naprawde wiedza co mowia i na pewno chetnie pomoga. Powodzenia!

  13. #8803

    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    25
    Właśnie zauważyłem, zupełnie przeciwnie do forum ścigacz.pl, tam zostałem wyśmiany, ale to już swoją drogą. Btw, coś czuje, że znalezienie dobrego egzemplarza zajmie mi z dwa miesiące

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-audi-tt-225-km-quattro-ID6yu2Gd.html

    Od prywatnego właściciela, myślę, żeby je obejrzeć.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6408863209
    Oraz ta. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-quattro-225km-ID6ytBGP.html

  14. #8804
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    1. Ten wygląda jak uszminkowany trup jak to AcidTT ładnie ujął Pęknięty klosz, czarny kolor wygląda na nim jakby był pomalowany wałkiem. Brak emblematów "quattro" z przodu oraz z tyłu, lusterko wsteczne z modelu 2000 - generalnie nie warto...


    PS. Tego typu zapytania umieszczaj w odpowiednim dziale, żeby nie było bałaganu na forum

  15. #8805
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6408863209

    Ta wyglada ok, ze zdjec nie mam do czego sie doczepic

    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-qua...-ID6ytBGP.html

    Ta tez mozna obejrzec jak nie masz daleko.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •