Strona 528 z 761 PierwszyPierwszy ... 28428478518526527528529530538578628 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,906 do 7,920 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7906

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Zgadza się nie mam daleko, lecz moja wiedza w temacie tt jest żadna. Mam też świadomość, że auto nie jest nowe, a raczej jest stare. Dlatego w tym budżecie nie mogę wymagać auta idealnego, lecz nie chcę też wsadzić się na mine. Budżet też ograniczony do 15 000. Jestem ponad 40 letnim facetem i dopiero teraz mogę , lub chcę kupić sobie samochód który mi się podoba, a nie rodzinne autko, które jak dotąd zawsze posiadałem. Dzwoniłem do gościa który oferuje TT i mówił mi, że z tyłu dostał puknięcie jak również informował mnie o wgniecieniu w progu, a także o wymianach elementów zawieszenia(na bierząco). Trafiając na to forum postanowiłem zasięgnąć u Was opinii. Temat nie jest na "jutro" tak więc poczekam może ktoś coś wie na temat tego konkretnego auta.
    Dzięki za dotychczasowe podpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Gumbal ; 23-01-2016 o 10:35

  2. #7907
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Gumbal Zobacz posta
    Zgadza się nie mam daleko, lecz moja wiedza w temacie tt jest żadna. Mam też świadomość, że auto nie jest nowe, a raczej jest stare. Dlatego w tym budżecie nie mogę wymagać auta idealnego, lecz nie chcę też wsadzić się na mine. Budżet też ograniczony do 15 000. Jestem ponad 40 letnim facetem i dopiero teraz mogę , lub chcę kupić sobie samochód który mi się podoba, a nie rodzinne autko, które jak dotąd zawsze posiadałem. Dzwoniłem do gościa który oferuje TT i mówił mi, że z tyłu dostał puknięcie jak również informował mnie o wgniecieniu w progu, a także o wymianach elementów zawieszenia(na bierząco). Trafiając na to forum postanowiłem zasięgnąć u Was opinii. Temat nie jest na "jutro" tak więc poczekam może ktoś coś wie na temat tego konkretnego auta.
    Dzięki za dotychczasowe podpowiedzi.
    Pukniecie musialo byc konkretne. TT ma belke pod zderzakiem ktora jest bardzo sztywna i zawsze kazde uderzenie w tyl bedzie skutkowalo przemieszczeniem tylnego pasa. W przypadku tej tt widac malowane slupki C co sugeruje ze strzal byl bardzo solidny. Ja osobiscie auta z klepanym tylem bym nie kupil i Tobie rowniez odradzam. Co do ogledzin auta.. jezeli jak sam mowisz, nie masz o tym pojecia, warto wziac ze soba kogos do ogladania kto ma, a najlepiej z branzy samochodowej np. lakiernik, mechanik. Wiadomo generuje to koszty ale gdy jedzie sie po auto warte uwagi to lepiej dac komus pare groszy zamiast wpakowac sie na mine. Doswiadczony lakiernik czy mechanik doradza w wypadku jakiejs usterki czy warto brac, oraz beda potrafic odroznic niegrozna naprawe lakiernicza od dzwona.. same plusy. Tutaj na forum chlopaki potrafia wypatrzyc kurz na swierzym sniegu naprawde sa niesamowici, ale ze zdjec to co najwyzej mozna podjac decyzje czy warto jechac auto obejrzec, a w rzeczywistosci moze byc roznie. Ta konkretna sztuka z aukcji nie zacheca ale cierpliwosci!
    pozdrawiam i witam na forum TT-maniakow!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 23-01-2016 o 11:26

  3. #7908

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Daj fotki tej tt

  4. #7909
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Daj fotki tej tt
    Link do aukcji w poscie #7902

  5. #7910

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Daj fotki tej tt
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-quattr...930964051.html

  6. #7911

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    OK wiem że budżet niski i nawet nie ma co się czarować by kupić igłę więc do tej TT to jedź z miernikiem lakieru i kimś od blacharki. Na moje oko to ona cała była robiona, przód też i ocenić co było można tylko na miejscu. Przed kupnem sprawdź kompresję na cylindrach na stacji kontroli pojazdów. Powie Ci to w jakiej kondycji jest silnik.

  7. #7912

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    OK wiem że budżet niski i nawet nie ma co się czarować by kupić igłę więc do tej TT to jedź z miernikiem lakieru i kimś od blacharki. Na moje oko to ona cała była robiona, przód też i ocenić co było można tylko na miejscu. Przed kupnem sprawdź kompresję na cylindrach na stacji kontroli pojazdów. Powie Ci to w jakiej kondycji jest silnik.
    Ok jak sprzedam swojego scenika to jadę sprawdzić. Dzięki za pomoc chyba że coś znajdę to zapytam Szanowne Grono. Mam pytanie czy warto patrzeć na 1999r czytałem że od 2000 były poczynione zmiany typu kontrola trakcji, 6bieg . Choć przyznaję. że wolałbym mieć 2 z przodu.
    Do jakiego przebiegu ewentualnie można patrzeć, chciałbym ją zagazować bo trochę będę jeździł. może jakiś link do porad w tym kierunku.
    Ostatnio edytowane przez Gumbal ; 23-01-2016 o 18:06

  8. #7913
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Od 2000 w standardzie jest ESP i spoiler na tylnej klapie. Starsze modele też z reguły posiadają te udogodnienia, bo przeprowadzana była akcja serwisowa, ale też można spotkać egzemplarze bez. 6 biegowa skrzynia z tego co kojarzę to w wersji 225km w "quattro". Silnik ogólnie nadaje się do gazu i dobrze zestrojona instalacja nie daje spadków mocy. Wiele osób na forum może to potwierdzić (w tym ja).

    Ogólnie to przewertuj dokładnie nasze forum, a dowiesz się wszystkiego W zasadzie dostaniesz odpowiedź na każde Twoje pytanie

  9. #7914

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Od 2000 w standardzie jest ESP i spoiler na tylnej klapie. Starsze modele też z reguły posiadają te udogodnienia, bo przeprowadzana była akcja serwisowa, ale też można spotkać egzemplarze bez. 6 biegowa skrzynia z tego co kojarzę to w wersji 225km w "quattro". Silnik ogólnie nadaje się do gazu i dobrze zestrojona instalacja nie daje spadków mocy. Wiele osób na forum może to potwierdzić (w tym ja).

    Ogólnie to przewertuj dokładnie nasze forum, a dowiesz się wszystkiego W zasadzie dostaniesz odpowiedź na każde Twoje pytanie
    Dziękuję

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam ponownie
    Czy ktoś oglądał to autko? http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-1-8-20v-turbo-quattro-225-km-ID6ydGDw.html#cce9464402
    I co wasz sokoli wzrok może wypatrzeć w tym autku?

  10. #7915
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038

    Kupujemy Audi TT MK1

    Stoi juz dlugo, kojarze ja po Rce na zderzaku. Znaczki zle naklejone z tylu, lampy wies (ale to kwestia gustu i bezwypadkowosci), antena z bmw podnosi wartosc , w mk1 skory sa nardzo dobre, ja nie wierze w przebieg patrzac po wnetrzu, nawet jak furka jest z Wloch...

  11. #7916

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Tu i Tam
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    25
    Nie znalazłem Panowie czy było o nim, więc wrzucam z zapytaniem o opinie

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-turbo-...5.html#thumb/3

  12. #7917
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Tak na pierwszy rzut oka to:
    -brak plastiku nad akumulatorem
    -dziwna okładzina bagażnika to już kwestia estetyki
    -czerwona rozpórka - tutaj też kwestia estetyki
    -przedni grill z wersji poliftowej - w 1999 roku na pewno takiego nie było, czyli był wymieniany, kwestia czemu
    -lewa przednia lampa jest chyba trochę źle spasowana
    -to nie jest wersja na 4 koła, co sugerowałyby emblematy
    -jakiś dziwny emblemat poniżej quattro na tylnym zderzaku - jeżeli to s-line, bo ciężko dojrzeć co tam jest tego nie naklejano na tylny zderzak
    -200km - co kupujący rozumie przez to, na zdjęciach widzimy wersję 180 km, a w opisie nie ma żadnej informacji odnośnie żadnego programu - może to taki chwyt marketingowy
    Ostatnio edytowane przez KrzysiuProgramista ; 28-01-2016 o 23:27

  13. #7918

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Tu i Tam
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    25
    Co do grilla przedniego to zauważyłem, ale jeśli ktoś zmienił dla gustu to mi pasuje, a jeśli przód został gdzieś na niemieckim drzewie to gorzej Widzę też, że dyfuzor wydechu nie jest fabryczny (chyba). Jutro zadzwonię i zapytam min. o to 200km bo sam jestem ciekawy, ale jeśli nic nie było modzone to dziwne. Jeśli będzie to ciekawa opcja po oględzinach to może się bardziej zainteresuję

  14. #7919
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Wiesz, mógł zmienić oba zderzaki ze względów estetycznych, albo ze względu braku przodu i tyłu jak napisałeś

  15. #7920

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    SGL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ly7w
    Posty
    15

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •