Strona 526 z 761 PierwszyPierwszy ... 26426476516524525526527528536576626 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,876 do 7,890 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7876
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Kris ja np miałem orginalne śruby trzymające osłonę ale po każdej wizycie u mechanika brakowało aż w końcu nie została się żadna .Wiec z tym różnie może być nie koniecznie może się to wiązać z jakimś problemem
    Mam to samo Z czego jedna zginęła nie wiadomo gdzie, a druga gdzieś mi wpadła pod zbiorniczek wyrównawczy, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć O ostatnią, która mi została staram się dbać

    A tak odnośnie tej czarnej, to w 2000 roku powinna jeszcze mieć kierownicę ze znaczkiem S-line

  2. #7877

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Czyli na chwilę obecną, zostaje czarna, bez większych widocznych problemów. Mam teraz propozycję: z racji że, po pierwsze nie znam się na samochodach więc nie pomogę a po drugie to trasa z Krk aż za Warszawę więc trochę daleko komunikacją publiczną. Jeśli ktoś z forumowiczów miałby niedaleko to mógłbym zwrócić pieniądze za dojazd + dodatek za fatygę i poświęcony czas i prosił bym o ocenę jak TT'ka wygląda na żywo. Jeśli będzie w porządku to pojadę osobiście i wezmę ją na ASO lub do dobrego serwisu żeby przetrzepali ją do ostatniej śrubki. Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę o podanie numeru tel, na który będę się kontaktował.

  3. #7878
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ta czarna jeśli jest z 2000 roku (silnik APX), to po przekręceniu stacyjki z żółtych kontrolek, powinna świecić tylko kontrolka EPC. Jeśli jest z roku 2001 to dodatkowo powinno świecić Check Engine, tak jak na zdjęciu w ogłoszeniu
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #7879

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Ta czarna jeśli jest z 2000 roku (silnik APX), to po przekręceniu stacyjki z żółtych kontrolek, powinna świecić tylko kontrolka EPC. Jeśli jest z roku 2001 to dodatkowo powinno świecić Check Engine, tak jak na zdjęciu w ogłoszeniu
    Czyli ktoś wpisał starszy rocznik niż posiada, trochę nielogiczne więc prawdopodobnie się pomylił przy wpisywaniu danych bo innego rozwiązania nie widzę.

  5. #7880
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Kris ja np miałem orginalne śruby trzymające osłonę ale po każdej wizycie u mechanika brakowało aż w końcu nie została się żadna .Wiec z tym różnie może być nie koniecznie może się to wiązać z jakimś problemem
    Andrzej masz rację może tak być, tym bardziej, że te śruby czasem przy odkręceniu lubią wyskoczyć i nima .
    Ja oglądając ogłoszenia zawsze szukam rzeczy i elementów, które nie są oryginalne i tu o tym pisze tak, aby potencjalny kupujący wiedział, a dlaczego tak jest to już kwestia ustaleń między sprzedawcą a kupującym.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Numix Zobacz posta
    Czyli ktoś wpisał starszy rocznik niż posiada, trochę nielogiczne więc prawdopodobnie się pomylił przy wpisywaniu danych bo innego rozwiązania nie widzę.
    Raczej prawdopodobne, za modelem po lifcie (czyli minimum 2001) przemawiają dodatkowo:
    - grill
    - lusterko wewnętrzne
    - kierownica bez znaczka
    - radio z cd
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #7881

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    000
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    6

  7. #7882
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    To co rzuca się oczy to wnętrze- bardzo mało prawdopodobny przebieg. Zarówno fotel kierowcy, kierownica, czy gałka zmiany biegów, nie wyglądają na deklarowany przebieg (na gałce wydaje mi się że jest już przetarta dziurka w skórze, albo wina zdjęcia, ale raczej tak). Wyrwany joystick od regulacji lusterek.
    Z przodu- dwie różne lampy, z tego prawa (po stronie pasażera) nierówno zamocowana, więc raczej była wymieniana, do sprawdzenia podczas oględzin, zerknij na nalepki na górze lamp czy są jednakowe.
    Tyle widzę ze zdjęć. Według mnie dość wysoka cena jak za taki stan.

  8. #7883

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    000
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    6
    dzięki

  9. #7884

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    12
    Koledzy a co powiecie na ten egzemplarz wiem ze brakuje parę osłon. Co do foteli to znam osobiście takie przypadki, że auto użytkowała kobieta. Ubierała sie w spodnie z jakimiś cekinami czy czymś podobnym i po 10 tys km skora do wyrzucenia była. http://moto.gratka.pl/tresc/audi-tt-...ea3a6a356ace,1

  10. #7885
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cofnij się parę stron. Juz był opisywany.
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #7886

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    12
    Znalazłem mój błąd. Ciekawe czy ktoś osobiście oglądał.

  12. #7887

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    28
    Cześć Wszystkim, czy ktoś z forum był może oglądać TO ?

    Mam dość daleko by jechać. Mogę prosić o ocenę ?

  13. #7888
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez miniiffict Zobacz posta
    Cześć Wszystkim, czy ktoś z forum był może oglądać TO ?

    Mam dość daleko by jechać. Mogę prosić o ocenę ?
    Kolego, dam Ci dobrą radę - nie szukaj TTki, nie znajdziesz w swoich wymaganiach.

    Pytasz o auto sprowadzone, od handlarza z komisu, na wydrukowanych w stodole tablicach, malowane całe ze srebrnego na żółty, a mając podstawione pod nos dobre auto, sprawdzone, używane prawie 2 lata przez kogoś z forum nawymyślałeś jakiś pierdół jako usterek technicznych...

    Serio, lepiej pojedź ze swoim doradca do Niemiec, tam CI na pewno lalkę za te kasę znajdzie

    pozdrawiam!
    hubi

  14. #7889

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Kolego, dam Ci dobrą radę - nie szukaj TTki, nie znajdziesz w swoich wymaganiach.

    Pytasz o auto sprowadzone, od handlarza z komisu, na wydrukowanych w stodole tablicach, malowane całe ze srebrnego na żółty, a mając podstawione pod nos dobre auto, sprawdzone, używane prawie 2 lata przez kogoś z forum nawymyślałeś jakiś pierdół jako usterek technicznych...

    Serio, lepiej pojedź ze swoim doradca do Niemiec, tam CI na pewno lalkę za te kasę znajdzie

    pozdrawiam!
    hubi
    Cześć Hubi,

    Jeśli mówisz o swoim koledze który chciał sprzedać samochód.
    Błąd sondy 1rszej, wgnieciony prog lewy na calej dlugosci (mechanik ocenia na kolizje), marzeta prawa wewnetrzna do wymiany, wyciek przy pompie wspomagania, malowany zderzak tyl, ponadrywane tuleje wachacza przod, tylnie wachacze poprzeczne sparciale (tuleje), polamana oslona zbiornika paliwa, zle spasowany tyl (1cm do 1mm) + uszkodzenia lakiero przez to, zle spasowane drzwi kierowcy 1mm wystaje, smieci w lakierze lewych drzewi.

    No i jesli kolega maluje zderzak przod - to chociaz mogl sie postarac, a nie uzywac zipow do mocowania

    do tego wydruk hamowni twojego kolegi pokazywal 240km , a na hamowni wczoraj pokazal 216KM (fakt ze bez odchylen).

    Wydaje mi sie ze jak na tyle usterek i brak idealnego wnetrza 28 tys to zbyt wygurowana cena.

    Jak Ty uważasz ?
    Ostatnio edytowane przez miniiffict ; 17-01-2016 o 22:30

  15. #7890
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Malowany jeden zderzak to sporo mniej niż malowany cały samochód
    Powodzenie w poszukiwaniu rodzynka !

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •