Strona 522 z 761 PierwszyPierwszy ... 22422472512520521522523524532572622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,816 do 7,830 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7816
    Awatar Adziu11
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Baranowo
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ----
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Mazzi wez vin, bo to mi wygląda na wersję made in USA....a wątpię, żeby Amerykanin płakał jak sprzedawał.

  2. #7817

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    KO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    3
    Właśnie ta wąska tablica rejestracyjna z tyłu ciągle mnie zastanawiała, poczytałem trochę na forum i właśnie wiem, iż takie występowały tylko "made in USA". Ale dzięki za zainteresowanie

  3. #7818

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarna
    Posty
    13
    Widzieliście na żywo może to auto?

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8t-22...tml#5547f0c2a3

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    tą będę próbował obejrzeć w weekend ale może też ktoś z Was już widział tą TT

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8-turbo-225-km-quattro-okazja-CID5-IDd8SMh.html

  4. #7819
    Awatar Adziu11
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Baranowo
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ----
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez cziko Zobacz posta
    Widzieliście na żywo może to auto?

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8t-22...tml#5547f0c2a3

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    tą będę próbował obejrzeć w weekend ale może też ktoś z Was już widział tą TT

    http://olx.pl/oferta/audi-tt-1-8-tur...5-IDd8SMh.html
    Też zainteresowałem się tą niebieską,ale po tekście właściciela mam ją 4 miesiące,kupiłem bo mi się spodobała a sprzedaję, bo za mała dałem sobie spokój,brak jakichkolwiek rachunków a wiedza o aucie ZERO...a nie sorry....wie pan noooo wszystko działa.........SZAŁ!!...co nie znaczy,że to ulep.Jeśli obejrzysz to napisz co to za autko,bo a nuż??

  5. #7820
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    tym bardziej, że auto z Warszawy za tą cenę to albo okazja, albo trzeba się szykować na solidny pakiet startowy

  6. #7821
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Niebieska to niezły ulep. Miał niebieskie fotele kiedys widać.

  7. #7822

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarna
    Posty
    13
    dzwoniłem dziś do gościa od tej niebieskiej z Wawy i nie ma czasu w weekend pokazać auta . mam zadzwonić we wtorek.
    Fotele mógł ktoś zmienić z różnych powodów , tak samo jak lampy z tyłu. Ludzie często wyciągają oryginalne rzeczy wstawiając to co im się podoba.
    Dlatego nie skreślałbym od razu auta . do oryginału łatwo wrócić . Najważniejsze żeby auto było proste bez rdzy i bez szpachli . resztę można doprowadzić do ładu.

  8. #7823
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez cziko Zobacz posta
    dzwoniłem dziś do gościa od tej niebieskiej z Wawy i nie ma czasu w weekend pokazać auta . mam zadzwonić we wtorek.
    Fotele mógł ktoś zmienić z różnych powodów , tak samo jak lampy z tyłu. Ludzie często wyciągają oryginalne rzeczy wstawiając to co im się podoba.
    Możliwe, że jest tak jak mówisz. Dodatkowo nie spodobało mu się umiejscowienie tylnych znaczków dlatego postanowił je przykleić troche niżej ...
    Nikt tego auta nie skreśla tylko po prostu zwraca uwagę czemu masz się przyjrzeć
    Tylny zderzak zdaje się uciekać w odcieniach, a szczeliny klapy bagażnika jakby się nie zgrywały. Fotele w środku to tak jak wspomniał Hubert, raczej zmieniane bo powinny być niebieskie.
    Dodatkowo w środku chyba inny włącznik świateł bo z zewnątrz ksenon, a włącznik zdaje się być z manualną regulacją wysokości.
    Brak zaślepki przy uchwycie na jednym z boczków.
    Nie spodziewaj się cudu bo w tych pieniądzach będzie ciężko o uczciwe 225Q.

  9. #7824
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    w/g mnie niebieska wyglada na ulep, chlopaki maja racje. mysle ze byla malowana ale cala. wymiana obu foteli wyglada dosc podejrzanie. generalnie fotele nie sa tanie i ekonomiczniej jest naprawic fragment wytarty. trzeba pamietac ze czesto wygina sie ich rama przy mocnym dzwonie pod wplywem ciezaru siedzacej w nim osoby. fotki sa slabe ale widac ze szczelina miedzy drzwiami i blotnikiem przednim po stronie pasazera idzie w klin, przedni zderzak nie siedzi poprawnie wzgledem blotnikow, tylne emblematy nie sa w miejscach nie bez powodu. "smaku" dodaje ta piekna antenka na dachu. poprostu kur...de kropka nad i ! wiem ze nie mozna oceniac auta po foto ale ta tete do mnie nie gada nic a nic. ja bym szukal dalej. pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 20-12-2015 o 01:33

  10. #7825
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    o ile dobrze widzę to ma lusterko okrągłe, a kierownica ze znaczkiem "s-line". Nie powinna miec prostokątnego lusterka?

  11. #7826
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    niedawno na forum ktos pytal o lusterka i podobno do 2000 byly prostokatne, od 2000 szly i takie i takie , a po 2001 juz tylko jajowate. podobno

  12. #7827

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarna
    Posty
    13
    przekonaliście mnie nawet nie jadę juz oglądać.
    szukam dalej choć zaczyna mi sie spieszyć.
    Żona nie ma czym jeździć.
    Żona dziś chce jechać obejrzeć czerwoną alfę GT gdyż TT w dobrym stanie to jeszcze pół roku możemy szukać.

  13. #7828
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Żona dziś chce jechać obejrzeć czerwoną alfę GT gdyż TT w dobrym stanie to jeszcze pół roku możemy szukać.[/QUOTE]

    Alfa pewnie też w okazyjnej cenie Nie ma cudów... dobry wóz musi kosztować, ale można liczyć, że zdarzają się wyjątki, tylko pewnie łatwiej w lotto 6 trafić.
    Albo kupujesz emocjami, albo rozsądkiem. Ja swoje auto kupiłem świadomie z pewnymi wadami ( CCC). Dla niektórych forumowiczów są nie do przyjęcia, a dla mnie ok. Kupujesz auto dla siebie, Ty będziesz nim jeździł a potem ( może) będziesz chciał je sprzedać. i też CCC ?? Zależy ile będziesz musiał włożyć $$ zanim stwierdzisz, że Audi TT to wory bez dna... Jeśli TT nie jest Twoim wymarzonym autem to nie ma co czekać na sztukę wartą zainteresowania 6 czy 8 m-cy. Klub Alfy czeka.

  14. #7829
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez 4mario Zobacz posta

    Zależy ile będziesz musiał włożyć $$ zanim stwierdzisz, że Audi TT to wory bez dna... Jeśli TT nie jest Twoim wymarzonym autem to nie ma co czekać na sztukę wartą zainteresowania 6 czy 8 m-cy. Klub Alfy czeka.
    Oj tam, wszystkie auta nastoletnie to wory bez dna, niezależnie od marki. No sorry ale jeśli ma nie być problemów to.....Audi Perfect Lease, ca. 2000 zł /mc + ubezpieczenie i ganiasz nuffką sztuką na gwarancji. Nawet najbardziej zadbane Mk1 następnego dnia po zakupie MA PRAWO się wysypać. Płacimy za nie 10% ceny nowego i, niestety, nie ma nic za darmo - musimy mieć budżet awaryjny. Ja go aktualnie nie mam i drżę codziennie czy coś nie polegnie

    Oczywiście, są jakieś statystyki mówiące o tym, które marki częściej, a które rzadziej się psują ale przy tych rocznikach w grę wchodzi tak dużo zmiennych, że moim zdaniem trudno generalizować. Pompowałem kasę w Alfy, teraz będę pompował w Audi - nie wierzę, że będzie jakoś znacząco taniej w ogólnym rozrachunku Oby wizyty u mechanika były mniej częste i krótsze, to już będzie jakiś bonus.

  15. #7830

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    stargard
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    2
    witam was
    chciałbym sobie kupić tt, i wpadła mi w oko ta:
    http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-200...-ID6yePEt.html

    co mi możecie o niej powiedzieć, chociaż ze zdjęć, warto po nią jechać?
    miałbym do przejechania 250km
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •