Strona 507 z 761 PierwszyPierwszy ... 7407457497505506507508509517557607 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,591 do 7,605 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7591

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    Dzięki Panowie za wskazówki Póki co odpuszczam ten egzemplarz, ale gdyby ktoś był ciekawy to jest tak jak Domenik napisał i auto było puknięte w lewy przód - maska i zderzak. Sprowadzony z Austrii 6 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 60 tys. Rozrząd, filtry i oleje wymienione - czyli to co najmniej mnie interesuje, bo to i tak pierwsze bym po zakupie sama wymieniła

  2. #7592

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    37
    Jest to mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie !

    Aktualnie przymierzam się do mojej pierwszej TT, ponieważ mam już dość 1.9tdi w kombi

    Rzuciło mi się w oczy takie maleństwo:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5706667694
    Moje oczekiwania: wystarczy mi seryjne 225KM, tak samo wyposażenie.

    1.Dodatkowo mam pytanie odnośnie rdzy w TT, ponoć nie rdzewieją za mocno, czy to prawda ?
    (Pytam, bo moje A6 C5 i drugie które znam -pomimo wieku- nie rdzewieje).

    2.Są różne opinie o jeździe TT na śniegu z napędem 4x4. Gdzieś czytałem, że elektronika nie steruje za dobrze podziałem mocy, ale większość opini jest jednak mega pozytywna. Jak to właściwie jest?
    (Autem będę jeździł cały rok)

    3.Jakie są zawieszenia w TT, czy jest podział na sportowe i standardowe, czy tylko sportowe były montowane ?
    (Mam już drugie auto z zawieszeniem sportowym i wg mnie w Polsce to jest bez sensu, zresztą w Chorwacji też

    Pzdr.

  3. #7593
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Hej,

    Roznice w barwie na elementach takich jak np przedni zderzak widac gołym okiem. Lampy byly w srodku malowane, dziwne bo oryginalne są ładne, ale moze wlasciel uznal ze takie beda jeszcze fajniejsze.

    Co do Twoich pytan:
    1. Jak każde auto, zrobiona kiepsko naprawa blacharska szybko da o sobie znac. Po X latach mozesz miec purchelek tu i tam, ale tragedii nie ma. Najgorzej jak pisalem - z naprawą w stodole.
    2. Ile osob w sieci tyle opinii. Ja mialem mk1 i mk2, obie w quattro i bardzo sobie chwaliłem. Mk1 kiedys przetestowalem w zaspach przy sniezycy i sam bylem w szoku, bo w zasadzie bylem pewien ze auto stanie i bedzie wyciagane. Oczywiscie w zime opony zimowe. Jak dobrze sie zaglebisz w lekture nt napędów, to zobaczysz ze sa przypadki gdzie haldex wyciagnie gdzie torsen da naped na koło bez przyczepnosci i klapa. Natomiast mowiac ogoleni-dwie szkoly kontrukcyjne i kazdy ma swoje + i -. Pamiętaj tez ze nigdy to nie bedzie naped taki jak np subaru....takze jak takiego sie spodziewasz, to nie kupuj.
    3. Zawieszenia w TT sa rozne dla wersji 180 i 225. Sline ma tez z tego co wiem ciutke nizej, ale Sline'a prawidzego w PL spotkac to jak dziewice w gimnazjum.

    <Mysle ze pomoglem

  4. #7594

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    37
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, zawieszenia są zazwyczaj sportowe ?

  5. #7595
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Przyjmij ze tak, i ze w quattro masz z tylu niezalezne kazdego kola, w osce belka.

  6. #7596

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    37
    Dzięki za odpowiedzi.

    Jakby ktoś coś wiedział o tej czerwonej TT spod Wrocławia (Gniechowice) to proszę oczywiście o info.

    PS. Kierownica dość wytarta jak na 140t.km (na górze).

    PS2. Dzwoniłem do sprzedającego. W skrócie: kupił trzy miesiące temu auto w PL, podobało mu się to kupił. Generalnie za dużo nie można było się dowiedzieć - trochę dziwne jak na faceta handlującego częściami do motorów... Lepszych zdjęć za bardzo nie chce przesłać (np.: instalacji LPG). Odpuszczam, nie będę tracił całego dnia i paliwa na coś takiego.
    Ostatnio edytowane przez samuray ; 07-10-2015 o 08:26

  7. #7597

    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    30
    http://xurl.pl/jj50 - Czy jest to prawdziwy S-line, a nie żaden podrabianiec? bo rocznik się zgadza, Avus Silver i czerwona skóra też. Tylko że myślałabym, że kierownica też powinna być z czerwonej skóry wraz z czerwoną gałką drążka zmiany biegów i "takich tych" obok niego też w czerwonym kolorze, których nie widać, bo zdjęcia takie tajemnicze.


    Edit: sorry, że taki podejrzany skrócony link wstawiłam, ale ten z mobile.de był jakiś dziwnie długi, że po wrzuceniu do posta wyskakiwał brak strony
    Ostatnio edytowane przez Patiti ; 10-10-2015 o 19:13

  8. #7598
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Za mało zdjąć, aby ocenić. Nie widać gałki zmiany biegów, kierownica obszyta.
    Poproś o VIN i sprawdź po winie czy eska.
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #7599

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    5
    Witam! Znalazłem dzisiaj na otomoto takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sli...tml#e47a92aa05
    Przyznam, że jestem bardzo zainteresowany dlatego proszę o wasze opinie co o nim sądzicie?

  10. #7600
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez wozzie Zobacz posta
    Witam! Znalazłem dzisiaj na otomoto takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sli...tml#e47a92aa05
    Przyznam, że jestem bardzo zainteresowany dlatego proszę o wasze opinie co o nim sądzicie?
    Zderzak przód i tył wyglądają na malowane. Dodatkowo przedni wydaje się być minimalnie źle spasowany.
    Na zdjęciach wygląda w miarę solidnie, ale ... czy skóra na kierownicy i gałce zmiany biegów to oryginał ? Myślałem, że były tylko gładkie. Dźwignia ręcznego też w obszyciu
    Przyciski radia trochę wytarte ale taki ich urok

  11. #7601

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    5
    To się nazywa rentgen. Faktycznie, a co do uwag w 100% się zgadzam.Chyba lepiej od razu sobie odpuścić.

  12. #7602
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Te reflektory chyba nie były montowane w takiej konfiguracji z tym zderzakiem Brakuje mi tutaj zderzaka R32, ale mogę się mylić. No i te obszycia kierownicy i mieszka drążka zmiany biegów, o których wspomniał Domenik

  13. #7603
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    W prawdziwym S-line były perforowane skóry na kierownicy, gałce i na ręcznym, zatem tutaj się zgadza. Panowie, jeśli tylko malowane zderzaki to wg mnie warty jest uwagi.....pamiętajmy że jest to 12toletnie auto ze Szwajcarii....po nowe i niemalowane można iść do salonu, ale i też nie zawsze...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #7604
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    W prawdziwym S-line były perforowane skóry na kierownicy, gałce i na ręcznym, zatem tutaj się zgadza. Panowie, jeśli tylko malowane zderzaki to wg mnie warty jest uwagi.....pamiętajmy że jest to 12toletnie auto ze Szwajcarii....po nowe i niemalowane można iść do salonu, ale i też nie zawsze...
    Ja nigdzie nie napisałem, że nie warto na nią spojrzeć bo na zdjęciach na prawdę prezentuje się nieźle
    O perforowanych skórach nie wiedziałem dlatego też sam zapytałem
    Kolega prosił jedynie żebyśmy powiedzieli co widzimy :P

  15. #7605

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    kieleńska huta
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    0000
    Kolor
    brak
    Posty
    3
    Witam!
    z racji, że dopiero raczkuję w TT, przeglądałem dziś oferty żeby się trochę zaznajomić, a i może czegoś się doszukać.

    Czy może ktoś z Was miał z poniższymi egzemplarzami do czynienia, ewentualnie jest w stanie wychwycić nieprawidłowości, śmieszne tuningi, a może nawet i wyeliminować auto:

    1. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-w-d...-ID6y81Rf.html
    2. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-aud...-ID6ybXUw.html
    3. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sup...-ID6ybuDW.html
    4. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-pie...&id_at=4537691

    akurat tak się złożyło, że w kolejności rosnącej cenowo. W takiej kolejnosci te oferty wpadły mi w oko.
    Zaznaczę, że nie szukam narazie wersji 225KM.
    Czy pozycja pierwsza jest dobrym wyborem cenowym, jeśli byłoby z nią wszystko ok? Ile warto dać za takie TT ?
    Jeśli np. czwórka byłaby dobrym wyborem, czy warto dać za nią 22 tysie ? czy można poczekać trochę i wyhaczyć podobne taniej

    Wiem że trudno jednoznacznie odpowiedzieć na moje ostatnie pytania. Pytam Was, bardziej obeznanych, bo nie mam zbyt dobrego łącza internetowego (praca na statku) i ciężko mi czasem przeglądać aukcje szybko i przyjemnie.
    dzieki pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •