Strona 50 z 761 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100150550 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 736 do 750 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #736
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    To moja ma ponad 210000 przejechane i fotele wyglądają dużo lepiej.Jaki stan taka kasa.

  2. #737
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    znam temat..mialem bmw 520 z przebiegiem ponad 400 i tapicerka byla w o niebo lepszym stanie. I też skóra. Jak się dba tak się ma

  3. #738

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Dostałem właśnie dodatkowe foto aukcji
    http://moto.allegro.pl/audi-tt-180ps...994495366.html
    Nie do wiary...........
    115000 przebiegu, chyba biorę w ciemno

    Pomijając kwestię zużycia , jak dla mnie brakuje na siedzeniach kupy lub rozłożystego pawia...
    Kupuj prawdziwa okazja

  4. #739
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Przód jest najlepszy z tego wszystkiego,przecież to jakiś żartpoklejony jakąś taśmą,koła pewnie powiązane na druty a silnik na1000 km 10l oleju,okazja jakich mało,wychodzę z tego działu bo się wku............łem,ludzie ogarnijcie się z tymi okazjami,czegoś takiego nie ma w naszym kraju.
    Ostatnio edytowane przez konyx74 ; 17-12-2011 o 15:53

  5. #740
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez konyx74 Zobacz posta
    Przód jest najlepszy z tego wszystkiego,przecież to jakiś żartpoklejony jakąś taśmą,koła pewnie powiązane na druty a silnik na1000 km 10l oleju,okazja jakich mało,wychodzę z tego działu bo się wku............łem,ludzie ogarnijcie się z tymi okazjami,czegoś takiego nie ma w naszym kraju.
    Cały czas powtarzam, żeby sobie kupili TICO bo na TT ich najwidoczniej nie stać no chyba, że ktoś ma ochotę kupić sobie atrapę TT aby postawić przed domem na pokaz. Zakup auta to przecież początek góry lodowej kosztów, które trzeba ponosić z uwagi na zwyczajną i prawidłową eksploatację. Wyobraź sobie jak później takie TT będzie traktowane jak ktos kupuje złoma za grosze bo oszczędzi kasy lub jej nie ma a późniejsze naprawy to istny drut. Z audi zostaje jakieś 30% bo pozostałe 70% to drut i chińszczyzna z allegro no bo kasy sie nie miało na auto to o dobrych częściach już zapomnij. Inaczej się tego nie da nazwać jak MASAKRA.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #741
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    wszystko rozumiem ale z niejednej wypowiedzi kolegi Jaaqob, wyziera dosyc niemiły kontekst stanu posiadania... Wiadomo, że jak sie ma przeznaczone na zakup TT 50 albo 70 t to mozna sobie grymasić. Natomiast jak ktoś ostro zajawiony z kasą w granicach 20 t szuka porady u bardziej doświadczonych kolegów to chyba nic złego. Co do kasy to mam fajny dom koło Krakowa, mieszkanie na Kazimierzu pod samym Wawelem, golfa IV cabrio, Yamahę XJR 1200 a zona jezdzi nowym Mini Morisem, wie prosze mi tu nie wyjeżdżać z takimi tekstami.. jak to forum ma służyć do obrażania forumowiczów to lekka żenada. Tico lub lanosa to sobie nabądź sam..Najlepieiej dwa.. Nie pozdrawiam i nie życze koledze miłego wekendu

  7. #742
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    wszystko rozumiem ale z niejednej wypowiedzi kolegi Jaaqob, wyziera dosyc niemiły kontekst stanu posiadania... Wiadomo, że jak sie ma przeznaczone na zakup TT 50 albo 70 t to mozna sobie grymasić. Natomiast jak ktoś ostro zajawiony z kasą w granicach 20 t szuka porady u bardziej doświadczonych kolegów to chyba nic złego. Co do kasy to mam fajny dom koło Krakowa, mieszkanie na Kazimierzu pod samym Wawelem, golfa IV cabrio, Yamahę XJR 1200 a zona jezdzi nowym Mini Morisem, wie prosze mi tu nie wyjeżdżać z takimi tekstami.. jak to forum ma służyć do obrażania forumowiczów to lekka żenada. Tico lub lanosa to sobie nabądź sam..Najlepieiej dwa.. Nie pozdrawiam i nie życze koledze miłego wekendu
    Ja Ciebie nie obrażam najwidoczniej ty wcale nie chcesz słuchać rad no bo jak inaczej to wytłumaczyć, że się napalasz na totalnego złoma? Na auto trzema mieć odpowiedni budżet a nie określony. Wg twojego rozumowania to mam na Porsche Carrera 40 tys zł i koniec za tyle kupię?! WTF?
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #743
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Eeeeeee....Dawno juz się wypowiedziałem, że ten syf został skreślony z listy zakupów. Miałem dołączyć zdjęcia jak je otrzymam i to robie, celem prowadzenia dyskusji o sprzedawanych "okazjach". Chyba o takich rzeczach w tym dziale jest rozmowa?

    ---------- Post dodany o 16:32 ---------- Poprzedni post z 16:31 ----------

    A Carrerę mozna kupić za 40 t...zależy od rocznika

  9. #744
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    wszystko rozumiem ale z niejednej wypowiedzi kolegi Jaaqob, wyziera dosyc niemiły kontekst stanu posiadania... Wiadomo, że jak sie ma przeznaczone na zakup TT 50 albo 70 t to mozna sobie grymasić. Natomiast jak ktoś ostro zajawiony z kasą w granicach 20 t szuka porady u bardziej doświadczonych kolegów to chyba nic złego. Co do kasy to mam fajny dom koło Krakowa, mieszkanie na Kazimierzu pod samym Wawelem, golfa IV cabrio, Yamahę XJR 1200 a zona jezdzi nowym Mini Morisem, wie prosze mi tu nie wyjeżdżać z takimi tekstami.. jak to forum ma służyć do obrażania forumowiczów to lekka żenada. Tico lub lanosa to sobie nabądź sam..Najlepieiej dwa.. Nie pozdrawiam i nie życze koledze miłego wekendu
    Zaraz to o co tu chodzi?? albo dorzuć jeszcze dychę, bo mam wrażenie że szukasz jelenia, jak bym trafił ekstra TT za dwie dychy, to sam bym go kupił i sprzedał drożej, bo kolego takie usługi niestety kosztują
    Pozdr
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #745
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Wiem, ale okazje sie zdarzaja , wiem to po sobie..

  11. #746

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Nie ma okazji. Jest tylko DOBRY SPAW.

  12. #747
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Pożyjemy, zobaczymy...

  13. #748

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Pożyjemy, zobaczymy...
    Kupuj co chcesz ale nie licz na to, że potem wszyscy rzucą się z pomocą jak się coś wysra.
    Pamiętam kiedyś z pewnego postu.
    "Kupiłem TT 260 km quattro. Wyszła mi korba bokiem. Kto ma do sprzedania silnik?"

  14. #749
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    W zeszłym roku kolega zwiózł z Italii TT 2002, 180 k przebiegu. Naprawdę ladna, pośmigał pół roku ale mu gabaryty nie podeszły. Poszła na drugi dzień po wystawieniu na All za 28 t. Kosztowała go 21 t. Całość..

  15. #750

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    W zeszłym roku kolega zwiózł z Italii TT 2002, 180 k przebiegu. Naprawdę ladna, pośmigał pół roku ale mu gabaryty nie podeszły. Poszła na drugi dzień po wystawieniu na All za 28 t. Kosztowała go 21 t. Całość..
    To nich Ci sprowadzi. Po co szukasz w kraju jak w Itali tak tanio?? Jeszcze zostanie kasy by dać mu za fatygę.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •