Strona 42 z 761 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142542 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 616 do 630 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #616
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Wszystkie mają na kierownicy s-line. W TT max rocznik 2000 może mieć ten znaczek lub prawdziwa wersja s-line, a te co dałeś to żadna nie jest.

    Odnośnie Twojego podejścia do tego co piszą w ogłoszeniach to nie będę komentować. Ściemniają jak popadnie no ale jak wierzysz w każde słowo obcej osoby to no powodzenia. Dodatkowo parę postów wyżej jest pięknie opisane jak potrafią ściemniać byle kupca ściągnąć. Tak więc zacznij od czytania forum.

    Zerknij na ten temat poniżej co Ci dam. Nie raz w ogłoszeniu pisze BEZWYPADKOWE 100% PEWNE A OKAZUJE SIĘ ŻE ZLEP NIESAMOWITY.
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kupnie-audi-tt/7178-tt-ktalre-naleazy-omijaae-szerokim-ukiem.html
    Forum czytałem, tamten temat cały przejrzałem. Mam zero zaufania do tego co piszą w aukcjach ale jeśli ktoś przez telefon mówi mi, że auto jest bezwypadkowe (stłuczka to nie wypadek) a ja na miejscu z miernikiem lakieru dowiaduję się, że jest inaczej to nie będzie miło dla tego delikwenta. Nie jestem typem grzecznego kupującego

    Dzięki za wskazówkę z kierownicami, tak coś czułem, że każde z aut ma ją wymienioną.
    Rzuca się Wam jeszcze coś innego w oczy? A może ktoś jednak oglądał któreś z tych aut?

    P.S To tylko moja obserwacja czy jesień i zima to okres, w którym TTek jest wystawionych o połowę mniej niż zwykle?

  2. #617

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Forum czytałem, tamten temat cały przejrzałem. Mam zero zaufania do tego co piszą w aukcjach ale jeśli ktoś przez telefon mówi mi, że auto jest bezwypadkowe (stłuczka to nie wypadek) a ja na miejscu z miernikiem lakieru dowiaduję się, że jest inaczej to nie będzie miło dla tego delikwenta. Nie jestem typem grzecznego kupującego

    Dzięki za wskazówkę z kierownicami, tak coś czułem, że każde z aut ma ją wymienioną.
    Rzuca się Wam jeszcze coś innego w oczy? A może ktoś jednak oglądał któreś z tych aut?

    P.S To tylko moja obserwacja czy jesień i zima to okres, w którym TTek jest wystawionych o połowę mniej niż zwykle?
    Poproś o numer VIN i sprawdź z niemieckiego serwisu AUDI historie samochodu. Nic innego Ci nie powiem bo po zdjęciach nic nie widać.
    Jak coś to mam namiar na gościa co sprawdza.

    ps. nic więcej już Ci nie napisze odwiedź temat co się przywitałeś na forum tam podałem Ci linka do super TT. Jak Cie nie interesuje to widocznie nie zależy Ci na żadnej dobrej TT.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 29-11-2011 o 15:37

  3. #618
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Taki będzie kolejny krok, sprawdzenie VINu zanim gdziekolwiek pojadę. Chcę kupić auto na spokojnie, wiem że okazji nie ma, dlatego muszę najpierw obejrzeć kilka egzemplarzy żeby wyrobić sobie opinię. Wiem, że po zdjęciach ciężko oceniać ale może ktoś już szukał auta dla siebie i oglądał któryś z wyżej wymienionych TTtek i może je stanowczo odradzić?

    Przypominam auta i fakt, że jestem gotowy na to, że coś w nich będzie do zrobienia.
    1: na allegro od dłuższego czasu, auto od handlarza, oczywiście je zachwala
    http://moto.allegro.pl/audi-tt-1-8t-...950287341.html

    2: auto w miarę niedawno wystawione, sprowadzone ze stanów, użytkuje je prywatna osoba:
    http://otomoto.pl/audi-tt-quattro-C21775656.html

    3: Ten również już trochę wisi na allegro, na zdjęciach ładne ale podciągnięte pod HDR...
    http://moto.allegro.pl/audi-tt-i1947417200.html

  4. #619

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    wroc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Denim Blue
    Posty
    74
    Matee tu sobie sprawdzaj auta z US:
    BEZwypadkowy.NET - bezwypadkowe auta i motocykle Sprawdź pojazd - Bezwypadkowy.net

    zarejestruj się i jakieś tam punkty dostaniesz i sobie wymienisz na raporty - taki częściowy carfax, polecam

    korzystałem także z usług tego kolegi:
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...po-nr-vin.html

    też OK!
    Ostatnio edytowane przez bart ; 29-11-2011 o 16:36

  5. #620
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Wszystkie w miarę dobrze wyglądają. Porównując te 3 aukcje do większości fur w tym temacie, można powiedzieć że stan rewelacyjny W drugiej aukcji zastanawia wymiana tylnego zderzaka na wersję EU, jak sprawdzisz Carfax'a to się wszystkiego dowiesz. Jak to rzecze mój mechanior "ze stanów się bezwypadku nie sprowadza" .

  6. #621
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez pitupitu Zobacz posta
    Wszystkie w miarę dobrze wyglądają. Porównując te 3 aukcje do większości fur w tym temacie, można powiedzieć że stan rewelacyjny W drugiej aukcji zastanawia wymiana tylnego zderzaka na wersję EU, jak sprawdzisz Carfax'a to się wszystkiego dowiesz. Jak to rzecze mój mechanior "ze stanów się bezwypadku nie sprowadza" .
    Też tak coś czuję, że jego tłumaczenie dotyczące wymiany zderzaka świadczy o tym, że auto po prostu było walone. Spróbuję je sprawdzić przez carfax.

    Cytat Zamieszczone przez bart Zobacz posta
    Matee tu sobie sprawdzaj auta z US:
    BEZwypadkowy.NET - bezwypadkowe auta i motocykle Sprawdź pojazd - Bezwypadkowy.net

    zarejestruj się i jakieś tam punkty dostaniesz i sobie wymienisz na raporty - taki częściowy carfax, polecam

    korzystałem także z usług tego kolegi:
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...po-nr-vin.html

    też OK!
    Dzięki, dzięki O tym pierwszym wiem, a drugie zaraz się zobaczy. Jak komuś coś wpadnie jeszcze to głowy to będę wdzięczny. A mi jeśli cokolwiek uda się jeszcze sprawdzić to będę informował!

  7. #622
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Dodaję jako nowy post bo będzie to bardziej czytelne. Sprawdziłem TT z USA i wbrew prognozom, że auto było składane z 7 różnych - nie jest to prawdą.

    Audi TT quattro, 2001r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Przebieg się zgadza.
    Auto jest z listopada 2000 roku a nie z 2001 jak podaje właściciel.
    Samochód w USA został skradziony i odnaleziony

    Zdjęcia z aukcji w USA:

    showImg(4).jpgshowImg(5).jpgshowImg(8).jpgshowImg(9).jpgshowImg(10).jpg

  8. #623

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Dodaję jako nowy post bo będzie to bardziej czytelne. Sprawdziłem TT z USA i wbrew prognozom, że auto było składane z 7 różnych - nie jest to prawdą.

    Audi TT quattro, 2001r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Przebieg się zgadza.
    Auto jest z listopada 2000 roku a nie z 2001 jak podaje właściciel.
    Samochód w USA został skradziony i odnaleziony

    Zdjęcia z aukcji w USA:

    Pisałem że żadne nie jest z 2001 roku . No to jak wszystko ok no to pewnie powinieneś pojechać na żywo oglądnąć samochód czy technicznie jest wszystko ok .

  9. #624
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    I miałeś rację
    Zastanawia mnie tylko co się z nim działo podczas tej kradzieży, silnik mocno uwalony.
    Właściciel napisał, że po przyjeździe do polski auto miało wymienione lampy (ok wiadomo) plus przedni i tylny zderzak - tego już za bardzo nie rozumiem, bo przecież da się założyć tablice również do wersji US

  10. #625

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    I miałeś rację
    Zastanawia mnie tylko co się z nim działo podczas tej kradzieży, silnik mocno uwalony.
    Właściciel napisał, że po przyjeździe do polski auto miało wymienione lampy (ok wiadomo) plus przedni i tylny zderzak - tego już za bardzo nie rozumiem, bo przecież da się założyć tablice również do wersji US
    Tylne lampy i zderzak rozumiem ale przedni już nie bardzo. Widać na fotce że ta prostokątna ramka z przedniego zderzaka jet zdejmowana i można dać normalną prostokątną rejestracje.
    Nie miej jednak już można jechać oglądnąć chyba że zaa daleko.

  11. #626
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez pitupitu Zobacz posta
    Jak to rzecze mój mechanior "ze stanów się bezwypadku nie sprowadza" .
    Jakies dziwne przekonanie na forum panuje, ze kazde sprowadzone TT musi byc walone jak widac na przykladzie nie kazde.

  12. #627
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Zaledwie 380 km :P
    Po jedno auto nie będę jechał taki kawał, muszę sobie znaleźć coś po trasie bo jak się okaże że to zonk to ładną podróż trzasnę na darmo

  13. #628

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    DZG > CB
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny???
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Hah... ktos chyba kiedys pisal, ze znalezienie s-line graniczy z cudem a tu nagle dwa na allegro
    AUDI TT QUATTRO PERFEKCYJNE !!!!!!!!!!!!!! (1948963594) - Aukcje internetowe Allegro
    AUDI TT 2005r 225KM**S-LINE** QUATRO ** FULL OPCJA (1955267352) - Aukcje internetowe Allegro
    Wie moze ktos czy S-line wychodzily w pakiecie R32 i zwykle?? czy moze czerwona cos przeszla i naprawiona po kosztach

    ---------- Post dodany o 20:28 ---------- Poprzedni post z 20:25 ----------


    ICE na forum UK w roznicach miedzy s-line a zwykla wyraznie jest napiane, ze znaczki sa po obu stronach

    S-line powinien miec listwe na progu z emblematem s-line a nie TT jak to jest w czerwonej i pelna skore czarna, czerwona badz "srebrna"
    Wiec wiadomo juz chyba o co chodzi
    Podbijam ten watek bo ciekawi mnie opinia o tej czerwonej. Czy tylko te znaczki bola i siedzenia jak zauwazyl
    Matikte czy jeszcze sie mozna czegos dopatrzyc?

  14. #629
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Co do autka z USA, mimo zapewnień właściciela, nie ma wymienionych przednich lamp (może je przerobił, wystarczy żarówki pozycyjne przenieść w inne miejsce).
    Tylne lampy mają naklejkę w miejscu światła cofania, więc też nie wymieniane - ciekawe czy są dobrze przerobione i mają światła przeciwmgielne + żółte kierunki.
    Jak dla mnie tylko tylny zderzak został zmieniony, bo się nie mieści pod tablice bez kombinowania.
    Silnik uwalony, bo nikt go nigdy nie mył pewnie od nowości :P
    Masz zdjęcia całego samochodu przed sprowadzeniem, ja bym pojechał zobaczyć, 400 km to nie tak dużo
    Chociaż bardziej można się martwić o co chodzi z tą kradzieżą i czy wszystko zostało załatwione.


    Co do czerwonej, tam nie przejmuj się znaczkami czy to jest s-line czy nie. Akurat wygląda na to, że nie jest, a poza tym wygląda dobrze. Myślę, że warto ją sprawdzić, coś ma niską cenę jak na ten rocznik (chociaż za większą pewnie nikt nie dzwonił).

  15. #630
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez pr0metheus Zobacz posta
    Podbijam ten watek bo ciekawi mnie opinia o tej czerwonej. Czy tylko te znaczki bola i siedzenia jak zauwazyl
    Matikte czy jeszcze sie mozna czegos dopatrzyc?
    Tak jak Darson napisal wyglada na to, ze to nie S-line (widzialem u siebie taka sama czerwona i napewo miala blede w plaster miodu i lotke od R32) mimo tego wyglada bardzo atrakcyjnie wiec moze warto ja sprawdzic

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •