Strona 41 z 761 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 615 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #601

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez czyzyk Zobacz posta
    czyli ta skiazka serwisowa i mozliwosc sprawdzenia przebiegu w ASO to bzdura?
    Książkę serwisową napisać można dowolną ale wydruku z niemieckich serwisów AUDI już nie oszukasz zwłaszcza jak VIN sprawdzasz przez zaufaną osobę na własną rękę nie przez sprzedającego.

    ps. Ja mam przebieg realny 138 tys z 99 rok lol

  2. #602

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    3 City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Ok dziękuję za podpowiedź - poproszę sprzedającego o VIN i spróbuję go sprawdzić. A może jeszcze jakieś wskazówki o co pytać i czy może widzicie coś więcej na tych zdjęciach?

  3. #603

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez czyzyk Zobacz posta
    Ok dziękuję za podpowiedź - poproszę sprzedającego o VIN i spróbuję go sprawdzić. A może jeszcze jakieś wskazówki o co pytać i czy może widzicie coś więcej na tych zdjęciach?
    Jak chcesz dam Ci namiar na gościa co sprawdzi Ci VIN dość tanio i pewnie.

  4. #604
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Książkę serwisową napisać można dowolną ale wydruku z niemieckich serwisów AUDI już nie oszukasz zwłaszcza jak VIN sprawdzasz przez zaufaną osobę na własną rękę nie przez sprzedającego.

    ps. Ja mam przebieg realny 138 tys z 99 rok lol
    Sprawdzałem właśnie tak pewne auto którym to byłem zainteresowany, R 2005 ksążka, przebieg 180tyś, po sprawdzeniu właśnie przez niemiecki ASO, okazało się że parę mieś temu było 330tyś i żadnej historii serwisowej, ktoś przed sprzedaniem podjechał sprawdzić navi i fakt ten został odnotowany przez serwis. Zadzwoniłem do sprzedającego czyli handlarza aby mu nawsadzać, tłumaczył się głupio że to ktoś go oszukał itp. żenada, w ogłoszeniu oczywiście win. w celu weryfikacji itp. także czujnym trzeba być.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #605

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    3 City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Jak chcesz dam Ci namiar na gościa co sprawdzi Ci VIN dość tanio i pewnie.
    Super z góry dziękuję i czekam na kontakt...

  6. #606
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    chamstwo sie szerzy. Dzis handlarze sa sklonni napisac WSZYSTKO, zebys tylko zrobil te 600 km w obie strony. Na miejscu okazuje sie wszystko klamstwem. Wtedy objawia sie natura handlarza, ktory zachowac sie moze na dwa sposoby:


    1) uda bardzo zdziwionego, powie ze go oszukali, przeprosi i ze swoja "strata" obnizy cene o 2 tys, a Ty zmeczony i znudzony szukaniem go kupisz.


    2) bedzie gburowatym prostakiem, ktorego wypada na wstepie przeprosic, ze zawracamy mu jego cenny czas. Bedzie Ci mowil, ze juz jedzie drugi klient i to auto i tak sprzeda jeszcze dzis, a tak w ogole to Cie pewnie nie stac.


    Wez sobie to zapamietaj, BO TAK TO WLASNIE DZIALA!

  7. #607

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    wroc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Denim Blue
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    chamstwo sie szerzy. Dzis handlarze sa sklonni napisac WSZYSTKO, zebys tylko zrobil te 600 km w obie strony. Na miejscu okazuje sie wszystko klamstwem. Wtedy objawia sie natura handlarza, ktory zachowac sie moze na dwa sposoby:


    1) uda bardzo zdziwionego, powie ze go oszukali, przeprosi i ze swoja "strata" obnizy cene o 2 tys, a Ty zmeczony i znudzony szukaniem go kupisz.


    2) bedzie gburowatym prostakiem, ktorego wypada na wstepie przeprosic, ze zawracamy mu jego cenny czas. Bedzie Ci mowil, ze juz jedzie drugi klient i to auto i tak sprzeda jeszcze dzis, a tak w ogole to Cie pewnie nie stac.


    Wez sobie to zapamietaj, BO TAK TO WLASNIE DZIALA!
    miałem do czynienia z każdym z opisywanych "modeli" behawiorystycznych

    szkoda, że do moich 182cm nie mam 80cm w bicepsie i 130kg bo bez skrupułów lał bym w mordę i wystawiał FV za swój zmarnowany czas - oczywiście w odwrotnej kolejności.

  8. #608
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Co do pytania o quattro, nie ma czegoś takiego jak uślizg kół przednich i po czasie reakcja tyłu. Działa tak szybko, że nie czuje się kiedy się załączy, kiedy nie. Jak dodajesz gazu przy starcie na suchym, mokrym, śniegu przednie koła się nie ślizgają - jak już wszystkie 4 Mocne samochody przednio bądź tylno napędowe wymiękają na mokrym/śniegu, a quattro wyrywa do przodu. Dlatego warto poszukać z quattro, przydaje się cały rok. No i opony równo się zużywają.

    Audi TT '05, Full OPCJA, kompletny SERWIS !OKAZJA! (1958468504) - Aukcje internetowe Allegro
    Ma zmieniony przedni grill/zderzak.

  9. #609

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jak ktoś dysponuje kasą grubo ponad 30 tys i serio zależy na zadbanej TT (nie na roczniku) to brać tylko z QUATTRO.
    Nie mniej ja mam ośkę i tylko mi brakuje w zimie śmigania czasem bokiem i to było by na tyle.

  10. #610

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    wroc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Denim Blue
    Posty
    74
    Panowie, widzę, że wywołałem burzę. Już wszystko wiem. Nie ma sensu żebyście się wzajemnie obrażali.

    pozdro.

    bart

  11. #611
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Witałem się już w odpowiednim wątku ale jeszcze raz: cześć i czołem!

    Szukam dla siebie sensownego egzemplarza TT z okolic 2001 roku w stanie fabrycznym.
    Wersja: 1.8 T (180 KM) quattro lub zwykła

    Liczę się z tym, że przy aucie trzeba coś będzie zrobić ale w ramach rozsądku. Przejrzałem już kilka wątków, więc mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę. I wielkie dzięki za wyeliminowanie jednego egzemplarza z Warszawy (srebrny z chamskim właścicielem )

    Panowie, do Was jako siedzących w temacie moja wielka prośba o ocenę tych aut:

    1: na allegro od dłuższego czasu, auto od handlarza, bardzo je zachwala, osobiście nie dopatrzyłem się niezgodności?
    AUDI TT 1.8T 180PS XENON SKÓRA ALU17 PIĘKNA Z NIEM (1950287341) - motoAllegro

    2: auto w miarę niedawno wystawione, sprowadzone ze stanów, użytkuje je prywatna osoba:
    Audi TT quattro, 2001r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    3: Ten również już trochę wisi na allegro, zdjęcia ładne ale podciągnięte pod HDR
    Audi TT (1947417200) - motoAllegro

    Do każdego samochodu mam jak na nieszczęście bardzo, baardzo daleko. Rozstrzelone po całej Polsce.
    Dlatego proszę Was o opinie i komentarze na ich temat. Może ktoś zna któreś z tych aut albo już oglądał?

  12. #612

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Witałem się już w odpowiednim wątku ale jeszcze raz: cześć i czołem!

    Szukam dla siebie sensownego egzemplarza TT z okolic 2001 roku w stanie fabrycznym.
    Wersja: 1.8 T (180 KM) quattro lub zwykła

    Liczę się z tym, że przy aucie trzeba coś będzie zrobić ale w ramach rozsądku. Przejrzałem już kilka wątków, więc mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę. I wielkie dzięki za wyeliminowanie jednego egzemplarza z Warszawy (srebrny z chamskim właścicielem )

    Panowie, do Was jako siedzących w temacie moja wielka prośba o ocenę tych aut:

    1: na allegro od dłuższego czasu, auto od handlarza, bardzo je zachwala, osobiście nie dopatrzyłem się niezgodności?
    AUDI TT 1.8T 180PS XENON SKÓRA ALU17 PIĘKNA Z NIEM (1950287341) - motoAllegro

    2: auto w miarę niedawno wystawione, sprowadzone ze stanów, użytkuje je prywatna osoba:
    Audi TT quattro, 2001r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    3: Ten również już trochę wisi na allegro, zdjęcia ładne ale podciągnięte pod HDR
    Audi TT (1947417200) - motoAllegro

    Do każdego samochodu mam jak na nieszczęście bardzo, baardzo daleko. Rozstrzelone po całej Polsce.
    Dlatego proszę Was o opinie i komentarze na ich temat. Może ktoś zna któreś z tych aut albo już oglądał?
    Żadna podana przez Ciebie TT nie jest z 2001 roku lub jest po ostrym dzwonie. Jedną dałeś z USA która wielce prawdopodobne że przyjechała składana z dwóch TT.

  13. #613
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Czyli rozumiem, że nie kupię Audi TT? :P Bo te podane to i tak jedne z bardziej sensownych ze swojego rocznika...
    Powiem Wam, że przeraża mnie kupowanie używanego auta... A niestety nie mam takiej komfortowej sytuacji finansowej jak kiedyś, że było mnie stać na auto z salonu.
    ICE a możesz mi napisać jakieś szczegóły swojej oceny? Czemu żadna nie jest z 2001 roku? Przecież to łatwo sprawdzić po VINie więc nie sądzę żeby w tej kwestii ściemniali. Ostry dzwon również łatwo wybadać, a tutaj dodają że auta są bezwypadkowe, to już trzeba być wyjątkowo głupim żeby taką ściemę pisać bo pierwszy lepszy oglądający to zauważy.

    A co do tej z USA to odpowiedź właściciela:

    "Mogę Panu zapewnić że auto jest w 100 % bezwypadkowe. Niech mi PAn uwierzy ja też długo szukałem perełki i zależało mi na aucie bezwypadkowym a nie ćwiarowanym jak w większości. Szukając tt jeździlem z jednego końca Polski na drugi i okazywało się że po zapewnieniach właściciela że auto jest bezwypadkowe np auto zostawiało 4 ślady a szpachla na nim kipiała. Moja tt była sprowadzana z USA ale został w niej wymieniony tylni i przedni zderzak i lampy ponieważ jak Pan wie auto z usa musi mieć to wymienione. Jak Pan widział na zdjęciach auto na podłużnicach, masce, na otwarciu drzwi ma oryginalne naklejki serwisowe co oznacza że auto nie było wypadkowe!!!!! Może Pan to nawet sprawdzić w serwisie. Jak kupowałem moją tt też to zrobiłem. Olej na bieżąco wymieniany razem z filtrami. Silnik chodzi jak w zegarku. Jedyne co zrobiłem w mojej tt to pomalowałem boczny przedni błotnik bo była na nim rysa, która mnie denerwowała. Reszta ORYGINAŁ. Niestety nie mogę zgodzić się na niższą cenę bo wiem co mam - auto oryginał w porównaniu do większości. NIE JEST TO AUTO KOMBINOWANE!! Możemy po negocjować ale nie przez e-mail. Może Pan do mnie zadzwonić chętnie mogę porozmawiać na temat mojej TT"

    Czekam jeszcze na inne opinie na temat tych trzech aut :P

  14. #614

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Czyli rozumiem, że nie kupię Audi TT? :P Bo te podane to i tak jedne z bardziej sensownych ze swojego rocznika...
    Powiem Wam, że przeraża mnie kupowanie używanego auta... A niestety nie mam takiej komfortowej sytuacji finansowej jak kiedyś, że było mnie stać na auto z salonu.
    ICE a możesz mi napisać jakieś szczegóły swojej oceny? Czemu żadna nie jest z 2001 roku? Przecież to łatwo sprawdzić po VINie więc nie sądzę żeby w tej kwestii ściemniali. Ostry dzwon również łatwo wybadać, a tutaj dodają że auta są bezwypadkowe, to już trzeba być wyjątkowo głupim żeby taką ściemę pisać bo pierwszy lepszy oglądający to zauważy.
    Wszystkie mają na kierownicy s-line. W TT max rocznik 2000 może mieć ten znaczek lub prawdziwa wersja s-line, a te co dałeś to żadna nie jest.

    Odnośnie Twojego podejścia do tego co piszą w ogłoszeniach to nie będę komentować. Ściemniają jak popadnie no ale jak wierzysz w każde słowo obcej osoby to no powodzenia. Dodatkowo parę postów wyżej jest pięknie opisane jak potrafią ściemniać byle kupca ściągnąć. Tak więc zacznij od czytania forum.

    Zerknij na ten temat poniżej co Ci dam. Nie raz w ogłoszeniu pisze BEZWYPADKOWE 100% PEWNE A OKAZUJE SIĘ ŻE ZLEP NIESAMOWITY.
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kupnie-audi-tt/7178-tt-ktalre-naleazy-omijaae-szerokim-ukiem.html
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 29-11-2011 o 14:29

  15. #615
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Panowie Singl0r i Messik wyczerpali już swój kredyt na tym forum, resztę prosił bym o trzymanie się tematu.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •