Strona 359 z 761 PierwszyPierwszy ... 259309349357358359360361369409459 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,371 do 5,385 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5371
    Awatar <PAtryk>
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Szczecinek
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    48
    Jest ogłoszenie ,dziękuję.

  2. #5372
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez <PAtryk> Zobacz posta
    Jest ogłoszenie ,dziękuję.
    http://autokomishetman.otomoto.pl/au...C32279506.html
    Jeżeli to to auto, to sprawdź lewą stronę (od kierowcy). Na pierwszym zdjęciu nie widać napisu bosch na przedniej lampie. Może miał tylko lampę zbitą, lub coś większego - do zweryfikowania.
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #5373

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Obie lampy oryginalne xenonowe firmy Bosch, na obu jest logo -powiem wiecej sa z tego samego roku

  4. #5374
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Edit.
    Ostatnio edytowane przez jasiel ; 10-03-2014 o 12:13 Powód: Pomyłka;)

  5. #5375
    Awatar <PAtryk>
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Szczecinek
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    48
    Jezzu ,ale jesteście spostrzegawczy Szacun ,serio!

    Dzisiaj specjalnie byłem porozmawiać z kierowcami TTek z mojego miasta i po konsultacji jestem jednak zdecydowany na egzemplarz z gazem Ekonomia wzięła górę ,już mam dość zostawiania dużej kasy na stacjach benzynowych , ML łyka mi po 14-15l , na Teresce zamierzam zaoszczędzić Jeśli spotkacie jakieś ładne egzemplarze z gazem i w wersji 225 proszę o PW , dzięki serdeczne za pomoc ,nie spodziewałem się ,że na forum spotkam tak miłych i obeznanych gości!

  6. #5376
    Awatar Klakier
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    86
    http://otomoto.pl/audi-tt-C31434907.html

    parę tematów wcześniej pytałem o tą tt, w końcu się przejechałem zobaczyć co i jak, niestety nadal bezowocnie.. jeżeli jest ktoś zainteresowany tym egzemplarzem to powiem tak.. z własciciel trochę dziwny i ciężki z nim kontakt jest.. o aucie za wiele powiedziec nie chce.. jeżeli chodzi o samo auto to z zewnątrz dużo małych wgniotek, na każdym z elementów chyba , przód był malowany napewno i założone jest trochę niechuljnie ale bez tragedii, pod maską lata to i owo, więc pewnie niektóre zaczepy pozrywane. widziałem przynajmniej dwa lekkie zacieki od rdzy na progach z błotników, pod maską dolot ze stożkiem zrobiony trochę druciarsko. lakier przy drzwiach na słupkach obdarty i zamalowany pendzelkiem wygląda to tak jak by drzwi chaczyły o słupek, ale teraz nie chaczą. plaskitk z prawej strony na słupku nie trzyam się na zatrzaskach, to samo progi, ponadto na plastiki widac jakby załamania. z w klapie nieorginalne światła od rejstracji wiszą na kablach, haldex niestety nie działa, albo działa niepoprawnie. po wciśnięciu pedału gazu auto mieli przodem przez 15 metrów zanim złapie przyczepnośc. środek ogolne niezły, ale też jest się do czego przyczepic, skórki ogólnie w przyzwoitym stanie, co do elekryki i reszty już nie sprawdzałem wszytkiego, skupiłem się na quattro, ale odpuściłem. niestety nie miałem kompa przy sobie żeby podłazyc, ani miernika lakieru żeby pwoeidziec coś więcej. jak ktoś ma blisko i jest w stanie sprawdzi czy z napędu jeszcze coś będzie to może i warto obejżec, bo ogolnie auto się zbira ładnie, skrzynia chodzi dobrze i ogólnie za 17,5 bo za tyle jest do oddania to może ktoś się skusi, tylko trzeba miec pewnosc co z tym haldexem, ja nie miałem możliwosci sprawdzic i odpuszczam..

  7. #5377

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez wiszek Zobacz posta
    Znajomy ma piekna czarna TT 225KM quattro w full opcji wyposazenia na sprzedaz, jeden wlasciciel od kilku ladnych lat. Auto jest wystawione w jednym z bialostockich komisow za smieszne pieniadze. Sprzedaje bo kupil MKII. Fajnie by bylo zeby zdrowy samochod trafil w rece klubowicza
    Oglądalem ten egzemplarz. Jak rozumiesz słowa "piękne' i "zdrowy"?
    cały przód lakierowany, nowe plastyki pod maska. wyciek oleju, rurki od klimy skorodowane, skóra na fotelu przetarta aż do gąbki, fotele nie grzeją, wyświetlacz fis nie działa, kierownica wyświechtana do białego. tylne nadkole pokorodowane, kilka bąbli rdzy na tylnej klapie. Kluczyk w rękach się rozpada, a włożenie go do zamka jest niemożliwe no może połowicznie bo wchodzi do połowy. Lakier porysowany. Dalej nie sprawdzałem, wystarczyło mi tyle.

  8. #5378

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    gdzies
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Czy ktoś z Was kojarzy ten egzemplarz koledzy? http://otomoto.pl/audi-tt-C32272447.html

  9. #5379
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Zarąbista rejestracja

  10. #5380

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    gdzies
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Ciiiicho Pani jakaś sprzedaje przez telefon Tak po fotkach ciężko coś powiedzieć...

  11. #5381

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    18
    http://allegro.pl/audi-tt-8n-2002r-f...048116064.html co sądzicie? i czy skrzynia 5-cio biegowa to normalna sprawa w 224 KM silnikach?

  12. #5382
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez sawik Zobacz posta
    http://allegro.pl/audi-tt-8n-2002r-f...048116064.html co sądzicie? i czy skrzynia 5-cio biegowa to normalna sprawa w 224 KM silnikach?
    w tych silnikach nie ma skrzyń 5 biegowych, po czym się sugerujesz, bo wg mnie gałka jest o 6 biegowej. Ogólnie auto źle nie wygląda, o dziwo FIS cały świeci , jedynie szpara nad prawym reflektorem może o czymś świadczyć np. o dzwonie lub demontowanym i źle spasowanym zderzakiem. Grill od wersji przed liftowej a auto wg mnie już po lifcie(2002 o tym świadczy). Jednak poprosiłbym sprzedającego o fotki środka, bo nie widać stanu foteli.

  13. #5383
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Też się nią zainteresowałem jakiś czas temu, tutaj masz jej zdjęcia bardziej szczegółowe: https://www.dropbox.com/sh/lba041nb9cndht0/zKCZwjhD-p
    Nie znam się, ale wygląda dziwnie. W bagażniku ma niezły bajzel.

  14. #5384
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Fotele świadczą o 2 razy większym przebiegu. Po za tym w ogłoszeniu jest grill przed liftem, a w galerii co wrzucona wyżej jest po lifcie. Pytanie, które zdjęcia aktualne.

  15. #5385
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Fotki w nazwach mają datę, robione były dzisiaj specjalnie na szybko jak widać. Exif zdjęć się zgadza, więc fotki aktualne. Czyli cos bardzo jest nie tak z nim ?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •