Strona 345 z 761 PierwszyPierwszy ... 245295335343344345346347355395445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,161 do 5,175 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5161
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    To ja dodam swoje 3 grosze i ciekawi mnie data na zegarach 1805 r. kiedy po wyciągnięciu akumulatora pokazuję się data wgrania softu. Moja pierwsza TT po odpięciu aku miała 98r i była z 98 model 99. moja obecna ma 2003 i rocznik też 2003 model 2004. Jeżeli tamta ma 1805 to stawiam, że przebieg to na bank modzony lub coś innego.
    Czyli jak odepne aku i podepne znowu i na zegarach pojawi sie data zgodna z data produkcji auta to co to oznacza?

  2. #5162
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    ze z autem jest wszystko okej a dokladniej mowiac z jego przeszloscia, orginalnoscia przebiegu itd

  3. #5163
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    No to zajebiscie, bo tak wlasnie jest u mnie w aucie

  4. #5164
    Awatar GHST
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    10
    Szukam dla siebie seryjnej TT 180km, dzwoniłem dziś do paru sprzedawców, pierwsze wrażenia po rozmowach już mam. Pytanie do Was, czy ktoś może widział któryś z tych wozów? bądź któryś zna/dostrzega coś podejrzanego w ogłoszeniach proszę o info

    http://otomoto.pl/audi-tt-1-8-turbo-C30897611.html
    http://tablica.pl/oferta/sprzedam-au...tml#228c0bf0d4
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-sli...tml#c6e439a70b
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-s-l...tml#c6e439a70b

  5. #5165
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    To co ja widzę:
    nr.2 ma różne odcienie zderzaków i błotnika lewego, patrząc na skóry to przebieg 200tys +
    nr.3 chyba brak kontrolki airbag przy lewarku, przejechał 10 tys. km w 3 lata???
    nr.4 wydech za nisko, poducha pasażera wywalona no i przebieg...

  6. #5166
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez GHST Zobacz posta
    Szukam dla siebie seryjnej TT 180km, dzwoniłem dziś do paru sprzedawców, pierwsze wrażenia po rozmowach już mam. Pytanie do Was, czy ktoś może widział któryś z tych wozów? bądź któryś zna/dostrzega coś podejrzanego w ogłoszeniach proszę o info

    http://otomoto.pl/audi-tt-1-8-turbo-C30897611.html
    http://tablica.pl/oferta/sprzedam-au...tml#228c0bf0d4
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-sli...tml#c6e439a70b
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-s-l...tml#c6e439a70b
    Bierz obojętnie którą wszystkie, (rodzyny) warte swej ceny.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #5167
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Patryk czemu piszesz, ze w tym ostatnim poducha pasazera wywalona?

  8. #5168
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Faktura deski rozdzielczej w miejscu poduchy jest jakby zapadnięta...
    Nie potrzebnie sie produkowałem ZUCZEK dobrze podsumował

  9. #5169
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Co tu się produkować,komu,po co i na co!Jednemu podpowiedziało z 5 osób że chodzi z głową w chmurach to i tak on swoje!teraz najpopularniej w allegro dać sortowanie od najtańszej!bierta to za 14 i lux

  10. #5170
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Patrykk Zobacz posta
    Faktura deski rozdzielczej w miejscu poduchy jest jakby zapadnięta...
    Nie potrzebnie sie produkowałem ZUCZEK dobrze podsumował
    Nie zgadzam sie z zadnym z was, nikt nie widzial, kazdy ocenia.

    Patrykk - nie jedna TTka tak ma, a poduszka nigdy nie byla ruszona, dlaczego? nie wiem, moze wada tej czesci deski.

    pzdr
    h

  11. #5171
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Co tu się produkować,komu,po co i na co!Jednemu podpowiedziało z 5 osób że chodzi z głową w chmurach to i tak on swoje!teraz najpopularniej w allegro dać sortowanie od najtańszej!bierta to za 14 i lux
    kupując auto w tej cenie trzeba mieć świadomość i trochę zapasowego grosza w portfelu na dopracowanie auta. ja szukałem swojej prawie 1,5 roku z tym, że większym problemem było sprzedać moje a6 w dobrej cenie, w końcu trafiła się okazja zamiany i jest, auto było wystawione za 19,5 tys. nie dał bym za nie 15 tys. do wymiany dwumasa, turbina do regeneracji, skóry wytarte jak diabli, lampy tylne amerykańce, zegary szwankują, pęknięta sprężyna z tyłu i pewnie z czasem wyjdzie coś jeszcze. kupiłem tego trupa świadomie z myślą o doprowadzeniu go do stanu używalności ale wiem ile w to włożę i co będę miał. na szczęście blacharka jest w bardzo dobrym stanie a brat jest mechanikiem więc wspólnymi siłami coś się z tym zrobi. tak więc koledzy dobrze piszą, że w tej cenie nic dobrego się nie znajdzie i trzeba być przygotowanym na wydatki

  12. #5172
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez grzałka Zobacz posta
    kupując auto w tej cenie trzeba mieć świadomość i trochę zapasowego grosza w portfelu na dopracowanie auta. ja szukałem swojej prawie 1,5 roku z tym, że większym problemem było sprzedać moje a6 w dobrej cenie, w końcu trafiła się okazja zamiany i jest, auto było wystawione za 19,5 tys. nie dał bym za nie 15 tys. do wymiany dwumasa, turbina do regeneracji, skóry wytarte jak diabli, lampy tylne amerykańce, zegary szwankują, pęknięta sprężyna z tyłu i pewnie z czasem wyjdzie coś jeszcze. kupiłem tego trupa świadomie z myślą o doprowadzeniu go do stanu używalności ale wiem ile w to włożę i co będę miał. na szczęście blacharka jest w bardzo dobrym stanie a brat jest mechanikiem więc wspólnymi siłami coś się z tym zrobi. tak więc koledzy dobrze piszą, że w tej cenie nic dobrego się nie znajdzie i trzeba być przygotowanym na wydatki
    Problem w tym kolego ,że na forum pojawili się z głowami w chmurach i dobrze jest im przetrzeć oczy dla ich własnego dobra.

  13. #5173

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez grzałka Zobacz posta
    kupując auto w tej cenie trzeba mieć świadomość i trochę zapasowego grosza w portfelu na dopracowanie auta. ja szukałem swojej prawie 1,5 roku z tym, że większym problemem było sprzedać moje a6 w dobrej cenie, w końcu trafiła się okazja zamiany i jest, auto było wystawione za 19,5 tys. nie dał bym za nie 15 tys. do wymiany dwumasa, turbina do regeneracji, skóry wytarte jak diabli, lampy tylne amerykańce, zegary szwankują, pęknięta sprężyna z tyłu i pewnie z czasem wyjdzie coś jeszcze. kupiłem tego trupa świadomie z myślą o doprowadzeniu go do stanu używalności ale wiem ile w to włożę i co będę miał. na szczęście blacharka jest w bardzo dobrym stanie a brat jest mechanikiem więc wspólnymi siłami coś się z tym zrobi. tak więc koledzy dobrze piszą, że w tej cenie nic dobrego się nie znajdzie i trzeba być przygotowanym na wydatki



    Dokładnie. W pełni się zgadzam. Jak tani to ważne żeby był prosty i nie szpachlowany, mechanikę się ogarnie powoli za kasę która zostanie. Najgorzej jak ktoś się wypowiada krytykując wszystkie ogłoszenia w atrakcyjnej cenie twierdząc że to szroty a widzi je tylko na zdjęciach. Wiem że boli starych wyjadaczy TT w jakich cenach można je obecnie kupić, ale rynek się zmienia i wątpię że ktoś kto ma TT od paru lat jeździ w wolnych chwilach po ogłoszeniach oglądać stan innych TT i porównuje je do swojej. Ile tu postów czytałem że nie może ktoś sprzedać swojej TT mimo dobrego stanu. Winą jest cena za jaką ją wystawia i w tym przypadku sprzedający chodzi z głową w chmurach próbując wmawiać innym na forach że wszystkie tańsze od jego są złomami. Nawet mój przypadek... Wszyscy (prawie) tu myślą że kupiłem trupa i nawet próbują mi to udowodnić, a auta nawet na żywo z daleka nie widzieli. Bo za tani, bo z komisu złego, bo uwierzyłem w to czy tamto To nic że go dokładnie mi sprawdził mechanik (dla hejterów: ten mechanik zna się i jest profesjonalny) i z pośród kilku droższych wytypował tego jako najlepszy i mi go polecił. Inni wiedzą lepiej na odległość. Niech im będzie... Mam szrota i żałuje że wydałem 15.500zł a nie 25.500zł. Lepiej wam teraz? Normalnie ręce opadają... Co za naród... A może to z zazdrości...
    Ps. dajcie mi się cieszyć samochodem i koniec z chorymi komentarzami na jego temat.
    Ostatnio edytowane przez lukasz2000 ; 07-02-2014 o 10:29

  14. #5174
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez lukasz2000 Zobacz posta
    Dokładnie. W pełni się zgadzam. Jak tani to ważne żeby był prosty i nie szpachlowany, mechanikę się ogarnie powoli za kasę która zostanie. Najgorzej jak ktoś się wypowiada krytykując wszystkie ogłoszenia w atrakcyjnej cenie twierdząc że to szroty a widzi je tylko na zdjęciach. Wiem że boli starych wyjadaczy TT w jakich cenach można je obecnie kupić, ale rynek się zmienia i wątpię że ktoś kto ma TT od paru lat jeździ w wolnych chwilach po ogłoszeniach oglądać stan innych TT i porównuje je do swojej. Ile tu postów czytałem że nie może ktoś sprzedać swojej TT mimo dobrego stanu. Winą jest cena za jaką ją wystawia i w tym przypadku sprzedający chodzi z głową w chmurach próbując wmawiać innym na forach że wszystkie tańsze od jego są złomami. Nawet mój przypadek... Wszyscy (prawie) tu myślą że kupiłem trupa i nawet próbują mi to udowodnić, a auta nawet na żywo z daleka nie widzieli. Bo za tani, bo z komisu złego, bo uwierzyłem w to czy tamto To nic że go dokładnie mi sprawdził mechanik (dla hejterów: ten mechanik zna się i jest profesjonalny) i z pośród kilku droższych wytypował tego jako najlepszy i mi go polecił. Inni wiedzą lepiej na odległość. Niech im będzie... Mam szrota i żałuje że wydałem 15.500zł a nie 25.500zł. Lepiej wam teraz? Normalnie ręce opadają... Co za naród... A może to z zazdrości...
    Ps. dajcie mi się cieszyć samochodem i koniec z chorymi komentarzami na jego temat.
    OK, zapraszam na porównanie do mnie, widzę że jesteś z Warszawy więc nie będzie problemu ze spotkaniem

    Ja nie neguję że kupiłeś samochód w dobrym stanie w niskiej cenie, sam kilka dni temu przekonałem się na własne oczy (miskof potwierdzi) że niektórzy z powodu niewiedzy sprzedających potrafili kupić w fajnym stanie, zadbaną MK1 3.2 V6 DSG z 2004 roku za 20k

    Zobaczymy jak wygląda wnętrze u Ciebie i u mnie, porównasz sobie odstępy pomiędzy elementami karoserii i oficjalnie zdementujemy "plotki i pomówienia", oki ??

    I tym przyjemnym akcentem proponuję zakończyć te dywagacje w tym temacie bo zrobił się niezły OT.

    Pozdro,
    Jerry.
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 07-02-2014 o 11:05
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #5175
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    (miskof potwierdzi) że niektórzy z powodu niewiedzy sprzedających potrafili kupić w fajnym stanie, zadbaną MK1 3.2 V6 DSG z 2004 roku za 20k
    Potwierdzam komuś się przyfarciło...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •