Strona 326 z 761 PierwszyPierwszy ... 226276316324325326327328336376426 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,876 do 4,890 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4876
    Awatar Bejrut
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    silver
    Posty
    389
    Co myślicie o tym autku ? Może ktoś je widział / co to za kolor? http://tablica.pl/oferta/audi-tt-224...tml#105a7165b3
    Osobiście nie widziałem. Rozmawiałem z właścicielem równo miesiąc temu. Nie pojechałem oglądać ze względu na rozmowę i fakt, że ktoś mi robi łaskę, że chce samochód kupić nie lubię takiego podejścia. Fakt pytań miałem sporo( zawsze przed telefonem robię listę o co chciałbym zapytać) ale nie dzwoniłem, żeby przeszkadać tylko z zamiarem wywalenia 22 ciezko zarobionych tyś. Z tego co wiem to auto jest ze stanów. Kupione rozbite po atrakcyjnej cenie. Jak widać pozmieniane zderzaki, jeździ podobno nim żona( dla mnie to żadne plus) nie chcę za bardzo w błąd wprowadzać, najlepiej chwyć telefon wypij browca na uspokojenie i dzwoń.

  2. #4877
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    hehe irytujesz się jak kupujesz ale zobaczysz jak będziesz sprzedawał to będzie jazda panie a haldex się nie psuje ? nie, a nie zgrzyta ? nie, nie zgrzyta, a nie ma takiego efektu hhrrrr przy ruszaniu ? nie nie ma, a było coś przy nim robione ? nie nie było, a no to znaczy że niedługo może się zepsuć dziękuje do widzenia, itp. 3-4 razy dziennie

  3. #4878
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez rys00 Zobacz posta
    hehe irytujesz się jak kupujesz ale zobaczysz jak będziesz sprzedawał to będzie jazda panie a haldex się nie psuje ? nie, a nie zgrzyta ? nie, nie zgrzyta, a nie ma takiego efektu hhrrrr przy ruszaniu ? nie nie ma, a było coś przy nim robione ? nie nie było, a no to znaczy że niedługo może się zepsuć dziękuje do widzenia, itp. 3-4 razy dziennie
    Zabawne to nasze społeczeństwo....
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #4879
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez rys00 Zobacz posta
    hehe irytujesz się jak kupujesz ale zobaczysz jak będziesz sprzedawał to będzie jazda panie a haldex się nie psuje ? nie, a nie zgrzyta ? nie, nie zgrzyta, a nie ma takiego efektu hhrrrr przy ruszaniu ? nie nie ma, a było coś przy nim robione ? nie nie było, a no to znaczy że niedługo może się zepsuć dziękuje do widzenia, itp. 3-4 razy dziennie
    Coś takiego niejednokrotnie już przechodziłem. Porażka.

  5. #4880

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Wyczaiłem we Wrocławiu tt . Cena atrakcyjna. Do zrobienia lekko pognieciony tylny błotnik, tzn rant nadkola. Pęknięty lekko zderzak pod reflektorem. Cała reszta niby dobra. Moźe ktoś widział to auto. http://tablica.pl/i/oferta/audi-tt-q...ode=86989b740c.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 5119Załącznik 5119

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 5120

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 5121

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Sprawdzałem vin w serwisie . Wszystko wiarygodne i się zgadza. Tzn ostatni serwis w niemczech przebieg zmiany zderzaka i grilla. do 2010 r. W kraju u jednej kobiety, ale juź bez historii serwisowej. Przez 3 lata najeździła 40 tys km. Posiada jeden kluczyk??? Dlaczego? co sądzicie?

  6. #4881
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Dlaczego jeden kluczyk?pies zjadł!Grill? w Niemieckim ASO zmiana grila i zderzaka?a zderzak ulep z jakiś trzech!Ciekawe...powiedz kto Ci dał takie dane zmiana grila i zderzaka z Niemieckiego ASO.Jak dla mnie wiarygodniej było by go sprawdzić w Castoramie
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 10-01-2014 o 21:58

  7. #4882

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Dlaczego jeden kluczyk?pies zjadł!Grill? w Niemieckim ASO zmiana grila i zderzaka?a zderzak ulep z jakiś trzech!Ciekawe...powiedz kto Ci dał takie dane zmiana grila i zderzaka z Niemieckiego ASO.Jak dla mnie wiarygodniej było by go sprawdzić w Castoramie
    Trochę nie tak. W aso nic nie ma o zderzaku. Włascicielk mówi źe taki juz kupiła z niemeic. W aso zgadza się wyposaźenie i przebieg. To nie jest zderzak R 32?
    Ostatnio edytowane przez waldiwy ; 10-01-2014 o 22:22

  8. #4883
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    napisałeś: "Tzn ostatni serwis w niemczech przebieg zmiany zderzaka i grilla" piszmy ze zrozumieniem albo chociaż poprawnie to będzie zbędna moja wypowiedź!

  9. #4884

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Mój błąd. Sorry. Nakręciłem się lekko . Stąd te błędy. Podoba mi się to auto. Moźe ktoś kubłem zimnej wody ostudzi moj zapał.

  10. #4885
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez waldiwy Zobacz posta
    Mój błąd. Sorry. Nakręciłem się lekko . Stąd te błędy. Podoba mi się to auto. Moźe ktoś kubłem zimnej wody ostudzi moj zapał.
    Dla mnie ulep po tych 3 zdjęciach ,ale nie ocenia się książki po okładce!Daj link do pełnej aukcji ze zdjęciami to i może kubeł zimnej wody będzie...

  11. #4886

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Dla mnie ulep po tych 3 zdjęciach ,ale nie ocenia się książki po okładce!Daj link do pełnej aukcji ze zdjęciami to i może kubeł zimnej wody będzie...
    Podałem link do aukcji. T6lko jedno zdjęcie.
    Poprosiłem o więcej fotek to dostałem te które wkleiłem do posta. Podobno robione z komórki i wnętrze auta niewyraźne. Właścicielka zgadza się na przegląd w serwisie wskazanym przez kupującego. Do Wrocławia mam 600 km, trochę daleko jak na tyle niewiadomych.

  12. #4887
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Pierwsza lampka ostrzegawcza to ten przód-chiński ulep, który jest często wstawiany do rozbitków z powodu niższej ceny. Nie ma w nim spryskiwaczy na reflektory, a zakładając że Audi jest dobrze wyposażone (czyt. ma xenony) to powinny one być. Poproś sprzedającego, żeby pozyczył od kogoś aparat/smartfona i wysłał więcej zdjęć, bo póki co, to marnie bardzo. Kolejna uwaga to ten kluczyk. Nie chcę snuć pesymistycznych wizji i jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi, ale czy ubezpieczalnia nie zabiera kluczyka, gdy nastąpi szkoda całkowita?

  13. #4888
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    600km oglądać to coś?z góry odradzam,wystarczy to co piszesz i co pokazujesz
    10 lat temu żeby kupić TT przejechałem 2800km,teraz czasy się zmieniły i jest ich masa w kraju!Nauczcie się że nikt Wam perły pod "okiem" nie chowa!szkoda mi oglądać bo mam 300km.Bierz z szopy 20 km od domu!Sprzedać auto trudno a kupić jeszcze trudniej!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 10-01-2014 o 23:43

  14. #4889

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Z vinu wynika że światła na żarówki. A z kluczykiem też tak pomyślałem źe ubezpieczalnia zabrała.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Może ktoś z Wrocka luknie na ten sprzęt to może damy do "omijać szerokim...." albo pojadę te 600 km.

  15. #4890
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    hm.... dlaczego ubezpieczalnia zabiera kluczyk ? pierwsze słysze, co do mnie za tą cene bym brał a za zaoszczędzone pieniadze ( ok 5tys) w stosunku do innych z tego rocznika zrobiłbym z niej cacko, sprzedający podał vin i zgadza sie na sprawdzenie to nie często się zdarza, zazwyczaj wymówka nie ma czasu na wożenie się po serwisach,nie dumaj za długo bierz miernik kogoś obeznanego i ganaj kolego bo jak grymasicie za 18 tys 2003r 4x4 to ja już niewiem

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •