Strona 323 z 761 PierwszyPierwszy ... 223273313321322323324325333373423 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,831 do 4,845 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4831

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Gratuluję zakupu i szybkości. Czy oglądałeś to auto w zamościu o które pytałem w poprzednim poście? Bo ktośmi mówił ze jedziesz najpierw do zamościa a potem do lublina.

  2. #4832
    Awatar Bejrut
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    silver
    Posty
    389
    Nie. To był trzeci kupiec( dzwonił jak podpisywałem umowę). Do tego z Zamościa dzwoniłem rozpytać ale to jakiś handlarz i jeszcze grał głupa, że niby nie wie co ma. Napisał 224 ale widać, że jedna rura więc odpuściłem na wstępie( choć na zdjęciach bardzo ładny).

  3. #4833

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Podlasie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Zadzwonię jutro do niego i pogadam, bo ze zdjęć to warto obejrzeć. Może ktoś z Zamościa czy okolic mógłby na nią luknąć?

  4. #4834

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    000
    Rocznik
    000
    Kolor
    czarny
    Posty
    50

    Pomoc przy zakupie Audi TT

    Witam.
    Od jakiegoś m-ca szukam TT i jak narazie nic.Wpadła w oko mi ta sztuka, może ktos już ja ogładał bo niestety do Poznania mam daleko.
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3828216799
    Dzięki z góry za pomoc.
    Pozdro.

  5. #4835
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Ładna Nie wiem czy mnie oko zawodzi ale wydaje mi się że przedni zderzak (nie oryginalny) odstaje troszkę odcieniem koloru od reszty auta.
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 29-12-2013 o 20:53

  6. #4836
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    cały przód nieoryginalny....zderzak i lampy...oczywiście kwestia gustu i trzeba by się temu dokładniej przyjrzeć i zapytać i powód zmiany tych elementów na nieoryginalne
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  7. #4837
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Koniecznie zapytaj o wypadkową przeszłość (nie zaznaczone że bezwypadkowy).

  8. #4838
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Koniecznie zapytaj o wypadkową przeszłość (nie zaznaczone że bezwypadkowy).
    Dokładnie, bo te zmiany mogły mieć jakiś powód, o szybie jest napisane tego nie da się tak ukryć... a reszta, zawsze można powiedzieć bo tak chciałem i wymieniłem. Są różni ludzie ja np miałem brzydko otarty lewy klosz lampy, wymieniłem na nowy a stary w karton i na strych. Tak żeby podczas ewentualnej sprzedaży dołączyć czemu był wymieniony. Także obadaj kwestie wymiany całego przodu, a jak byś jechał oglądać pojazd to szukaj pod maską na częściach białego markerem i napisu "Audi TT"

  9. #4839
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    cały przód nieoryginalny....zderzak i lampy...oczywiście kwestia gustu i trzeba by się temu dokładniej przyjrzeć i zapytać i powód zmiany tych elementów na nieoryginalne
    A skąd pomysł, że lampy są nieoryginalne?

  10. #4840

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Witam wszystkich klubowiczów (jako, że to mój pierwszy post) Ostatnio coś powoli zaczyna mnie wciągać temat zakupu Audi TeTetki. Ogólnie autko mi się wizualnie bardzo podoba, a mechanicznie ponoć jest jeszcze lepiej Aktualnie śmigam Volvo S60 D5 (163 kuce pod maską w serii) ale coś mi przez myśl przechodzi zakup TT. Mam czym jeździć, więc nie spieszę się z zakupem.
    Pytań parę mam jednak.
    1. Czy za mniej więcej 18k-20k wyrwę TT w dobrym stanie? Mówię o typowej wersji, ośka 180 km.
    2. Jak ten silnik znosi gaz? Proszę sobie darować zgryźliwe komentarze. Na instalce na pewno nie będę oszczędzał i nie będzie zakładana u Pana miecia za garażem.
    3. Czy jest sens w ogóle pakować się w to autko? (licząc że mam MAX 20k na start) Jak z cenami części? wiem, że to segment premium - ale czy konkretne części są o wiele droższe niż np części do zwykłych BMW/Audi/Volvo?
    4. Co się może zepsuć i jaki jest najbardziej kosztowny pod względem awarii element?
    Z góry dzięki za odpowiedzi
    Pzdr!

  11. #4841
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    A skąd pomysł, że lampy są nieoryginalne?
    Wydaje mi się że barTT(owi) pomyliło się z tymi lampami http://allegro.pl/lampy-przednie-aud...763376129.html Bo dziwnie się światło odbija od tych w aukcji i przez to wygląda jak by miał do jazdy dziennej Ale to moje przypuszczenia heh

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez niegoslav Zobacz posta
    Witam wszystkich klubowiczów (jako, że to mój pierwszy post) Ostatnio coś powoli zaczyna mnie wciągać temat zakupu Audi TeTetki. Ogólnie autko mi się wizualnie bardzo podoba, a mechanicznie ponoć jest jeszcze lepiej Aktualnie śmigam Volvo S60 D5 (163 kuce pod maską w serii) ale coś mi przez myśl przechodzi zakup TT. Mam czym jeździć, więc nie spieszę się z zakupem.
    Pytań parę mam jednak.
    1. Czy za mniej więcej 18k-20k wyrwę TT w dobrym stanie? Mówię o typowej wersji, ośka 180 km.
    2. Jak ten silnik znosi gaz? Proszę sobie darować zgryźliwe komentarze. Na instalce na pewno nie będę oszczędzał i nie będzie zakładana u Pana miecia za garażem.
    3. Czy jest sens w ogóle pakować się w to autko? (licząc że mam MAX 20k na start) Jak z cenami części? wiem, że to segment premium - ale czy konkretne części są o wiele droższe niż np części do zwykłych BMW/Audi/Volvo?
    4. Co się może zepsuć i jaki jest najbardziej kosztowny pod względem awarii element?
    Z góry dzięki za odpowiedzi
    Pzdr!
    Wpierw pozwolę zwrócić Ci uwagę o przywitanie się w stosownym dziale
    1. Tak znajdziesz w "dobrym" stanie za tą cenę. Ale pojęcie dobrym jest względne bo pierwsze musisz zabawić się w doktora i obadać sztukę którą jesteś zainteresowany. Lub po prostu kupić pewniaka od klubowicza
    2. Delikatny temat Ja powiem tylko swoje zdanie, skoro kupujesz takie auto to musisz liczyć się z jego utrzymaniem. I zadaj sobie pytanie czy warto robić coś takiego w TTakim aucie.
    3. Czy warto pakować? To zależy do czego ma Ci służyć. Skoro chcesz gaz to znaczy że dużo jeździsz.
    4. Mamy tu mnóstwo tematów i odpowiedzi na Twoje pytanie

  12. #4842

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    W gaz pakuję się ze względu na to, że o ile wysokie koszty serwisowania nie są dla mnie problemem, o tyle spalanie w cyklu mieszanym (80% trasa, 20% miasto) PB na poziomie 10l jest dosyć wysokim (poprzednie auto, krowa o pojemności 2,4 - wolnossący benzyniak 140km - tyle paliła). Robię średnio 60-80km dziennie (przez 6 dni w tyg), więc ok 2k miesięcznie - 20k rocznie (na wypady wakacyjne miałbym inne auto). Rocznie na paliwo nie uśmiecha mi się wydawać około 10k zł No i p ytanie czy w ogóle jest sens używac tego auta do codziennej jazdy - w sensie czy jest na tyle komfortowe. Myślę o nim, gdyż w najbliższej przyszłości (rok-dwa) może pojawić się konieczność przeprowadzki do miasta, gdzie przebiegi spadną w dół i to bardzo.

  13. #4843
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Skoro zacząłem heh To powiem, ja w tym temacie TT gazu nie wypowiem się bo moim zdaniem to nie ma sensu. Ale jak mówię nie chcę nikogo urazić itd bo są ludzie którzy mają i chwalą. Są odpowiednie tematy na forum co do gazu i na pewno dowiesz się wszystkiego A co do, "na wypady wakacyjne inne autko", to moim zdaniem to jest takie wakacyjne autko do dopieszczania Jednak to zależy jaką masz rodzinę/jak liczną.

  14. #4844

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3
    Na niektóre wakacyjne wypady (ze wzgledu na charakter hobby) przydałoby się mieć dostawczaka typu Citroen Jumper albo Fiat Ducato :P Jeśli chodzi o wakacyjną jazdę rekreacyjną to oczywiście TTtka króluje, na nocne spotkania w Krakowie siadłaby w sam raz Czy akcje typu krótki wypadzik za miasto z dziewczyną Na razie 4 osoby przewożę w ekstremalnym wypadku i to na krotkie odcinki, a że TT ma 2+2 to na krótką podwózkę po mieście wystarczy jeśli nie jadę sam to zazwyczaj z dziewczyną. Wiem, że jeśli nie zdecyduję się na TTtkę to przejdę na ciemną stronę mocy - E46 BMW 323i/328i w coupe. Chociaż właśnie osatnio mam zajawkę na Audi wywołaną A5 znajomego

  15. #4845
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Oj kolego 2 osoby z tyłu Powiem Ci tak, ja należę do tych mniejszych 176cm i ciężko jest z tyłu fakt że tylko próbowałem. No i trochę zgarbiony wyszedłem
    Ale jeśli chodzi o przód i miejsce pasażera jest cud miód i malina
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 30-12-2013 o 14:26

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •