Strona 309 z 761 PierwszyPierwszy ... 209259299307308309310311319359409 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,621 do 4,635 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4621
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    a co sie stalo z silnikiem?

  2. #4622
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    W skrocie. Pekl pierscien zrobil sieke na tlokach i glowicy. Wykrzywilo tlok ktory sie mocno wyszczerbil i przekrzywil. Pekl blok na cylidrze na ktorym sie to zaczelo. Slupek trza zakupic i do roboty

  3. #4623
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Messik, Viri, przypominam, że rozmowy dotyczące naszych aut prowadzimy w swoich tematach albo w off top. Dziękuję za uwagę
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #4624
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Witam Wszystkich na forum. Jestem tu nowy i mam zamiar kupić audi TT. Ostatnio oglądałem fajne czerwone audi dokładnie to:http://tablica.pl/oferta/audi-tt-qua...tml#a9b15a3571 jeżeli możecie to zerknijcie czy warto to brać, czy cena nie jest za wysoka.

  5. #4625
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cena nie za wysoka, jeśli Ci tylko o to chodzi.....ale jeśli w tym dziale się witasz to tak z lekka szybko napraw swój błąd, oki ?? Od powitań mamy inny dział....
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #4626
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    po pierwsze się nie przywitałeś....
    po drugie próbujesz zrobić reklamę swojego samochodu, a nie chcesz pomocy przy kupnie...dziwnym zbiegiem okoliczności Ty też posiadasz czerwone Audi TT z 2002 roku 225PS...przypadek? nie sądzę...
    zaraz po przywotaniu i opisaniu auta umieść to w dziale SPRZEDAM. pozdrawiam
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  7. #4627
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Moze tak wpisal...ponadto wpisal Biskupice, z tego co kojarze to jest to kolo KRK ... a auto z ogloszenia na PZ...

    Co do auta - to wyglada na nie dobrany dobrze lakier przy malowaniu - chyba ze cien robi swoje - przod.

  8. #4628
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Moze tak wpisal...ponadto wpisal Biskupice, z tego co kojarze to jest to kolo KRK ... a auto z ogloszenia na PZ...

    Co do auta - to wyglada na nie dobrany dobrze lakier przy malowaniu - chyba ze cien robi swoje - przod.
    W wielkopolsce też są Biskupice

    Dodatkowo brak naklejek informacyjnhch przy zamku prawach drzwi.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A i brak znaczka "q" na tylnym zderzaku a znaczek TT po prawej a nie lewej.
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #4629
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Nie reklamuje swojego samochodu a wpisałem takie dane bo miałem zamiar go kupić. Jednak lepiej mu się przyjrze przed zakupem. Przepraszam ale nie doczytałem że inny dział jest żeby się przedstawić. Czyli uważacie że auto jest malowane z prawej strony tak? I tak apropo mieszkam w Wlkp. 40 km. Od tego autka. A i czy możliwe że przebieg jest taki mały?

  10. #4630
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Nie reklamuje swojego samochodu a wpisałem takie dane bo miałem zamiar go kupić. Jednak lepiej mu się przyjrze przed zakupem. Przepraszam ale nie doczytałem że inny dział jest żeby się przedstawić. Czyli uważacie że auto jest malowane z prawej strony tak? I tak apropo mieszkam w Wlkp. 40 km. Od tego autka. A i czy możliwe że przebieg jest taki mały?
    Przebieg auta jest do sprawdzenia w ASO, a zrobić to można przez gościa który ogłasza się na wszelkich forach VAG (nie pamiętam jego nicku, ale na naszym forum też się ogłaszał). Gość za jakąś tam niewielką prawdopodobnie opłatą sprawdza historię w ASO i jest duże prawdopodobieństwo że dowiesz się czegoś o aucie a zwłaszcza o przebiegu. Wygląda na to że auto było malowane, możliwe też że nie była to tylko kosmetyka, bo zniknęły naklejki z ościeżnicy drzwi pasażera. Gdy auto ma jakieś rysy parkingowe, to tych naklejek się raczej nie rusza, choć równie dobrze może być tak że ktoś lakierował samą ościeżnicę bo lubi się przetrzeć w pewnym miejscu od źle założonej uszczelki i nie pomyślał o tym żeby zostawić naklejki (choć to mało prawdopodobne ). Generalnie auto wygląda bardzo ładnie, wnętrze ładnie utrzymane i ogólnie wizualnie malinka, tylko sprawdziłbym przed zakupem czy nie ma szpachli na słupkach, ościeżnicach itp.

    Pozdro!

  11. #4631
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Wez nr VIN z tego auta i dzwon do ASO AUDI w Poznaniu tu przy tej redzie - zatoka gdzie sa zawody Malta czy jakos tak - napewno znasz okolice. Mi przez tel powiedzieli, a tez tam sprawdzalem sowje auto. Zaplacilem pare stowek ale kilka h przetrzepywali - warto.
    pozdr
    HUBI

  12. #4632
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Przebieg auta jest do sprawdzenia w ASO, a zrobić to można przez gościa który ogłasza się na wszelkich forach VAG (nie pamiętam jego nicku, ale na naszym forum też się ogłaszał). Gość za jakąś tam niewielką prawdopodobnie opłatą sprawdza historię w ASO i jest duże prawdopodobieństwo że dowiesz się czegoś o aucie a zwłaszcza o przebiegu
    Może to ten gościu? - http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1138719
    Przed zakupem swojej TTki sprawdzałem VIN właśnie u niego. Wszystko zgadzało się z książką serwisową i fakturami z ASO we Wrocławiu, które dostałem od sprzedającego auto.

  13. #4633
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Dzięki za wszystkie rady. W poniedziałek jestem z gościem umówiony i podjedziemy do autoryzowanego serwisu Audi. Poproszę ich o dokładne sprawdzenie całego auta zaczynając od lakieru i nr. vin. a kończąc na zawieszeniu i ogólnie stanie silnika. Pewnie trochę zapłacę ale wydaje mi się, że warto.

  14. #4634
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja zaplacilem 398PLN ale dostalem liste co trzeba wymienic wraz z kosztorysem. Pokazuje to w negocjacjach cenowych co trzeba zrobic i za ile, bez wymyslania - masz czarno na bialym.
    pzdr
    hubi

  15. #4635
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Trochę dużo ale zawsze ma się pewność co kupujemy. A słuchajcie znalazłem jeszcze taką:http://otomoto.pl/audi-tt-s-s-line-q...C26686487.html co o niej myślicie wydaje się być ok za tą cenę?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •