Strona 296 z 761 PierwszyPierwszy ... 196246286294295296297298306346396 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,426 do 4,440 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4426
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Dzięki za odpowiedź. Dołożenia jestem świadom. Po prostu aktualnie mam taki budżet, ale potem coś dorobię i mam nadzieję dobrze odpicować TT. Jechałem wczoraj właśnie po tą: http://otomoto.pl/audi-tt-1-8-t-180-km-C30578656.html , ale dostałem telefon, że sprzedana więc obejrzałem tą: http://allegro.pl/audi-tt-1-8-turbo-...547404693.html , ale doszedłem do wniosku z ojcem, że musiałbym w nią trochę zainwestować. Co możecie powiedzieć mi o tej: http://allegro.pl/audi-tt180km-ks-se...531798673.html ? Wygląda dobrze ze zdjęć, jutro bym zadzwonił, ewentualnie dzisiaj trochę później bo aktualnie nie mam możliwości. Również ta włoszka mnie zainteresowała: http://otomoto.pl/audi-tt-swietnie-u...C29785480.html . Myślę tylko czy to dobry wybór bo mam do niej mały kawałek, a chwilę też już stoi na otomoto. Jeśli możecie to dajcie też jakieś swoje propozycje. Później rzucę okiem na tablica.pl

  2. #4427
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    http://otomoto.pl/audi-tt-audi-tt-1-...C30545044.html

    Poduszka pasazera moze byc nie wystrzelona, widzialem kilka egzemplarzy gdzie tak sie material zachowal a podducha w srodku jest i byla - nawet u nas na forum.

    Grill po lifcie? i owszem, moze ktos sobie zmienil bo chcial quattro miec napisane - dla mnie slabe ale nie odrazu oznacza dzwon.

    Jedzi obejrzyj - moja rada - sprawdz w ASO, albo jak ktos w toruniu lub okolicach jest ogarniety w tt to tez mozesz.

    EDIT: do tych co wkleiles potem - ja bym szukal od wlasciciela, nie od handlarza. Najpierw forum, potem prywatni i na koncu komis/handlarz...chyba najlepsza droga kupna...

    pzdr
    hubi
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 16-09-2013 o 18:17

  3. #4428
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Widzę, że Xenony ma prawidłowo fabryczne bo jest jedno pokrętło i spryskiwacze też są, a z tego co czytałem to grill można zamontować z zderzaka do zderzaka... Pogadam z ojcem i może się przejedziemy. Jeśli macie coś ciekawego to chętnie bym przejrzał ^^

  4. #4429
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez milek06 Zobacz posta
    Dołożenia jestem świadom.
    Ekhem...ja dzisiaj mam cięty humor, ale że jesteś młody to dam Ci lekkie fory: skoro jesteś świadom tego że do 16k dołożysz jeszcze 10k i to na same "dzień dobry" żeby to jakoś ruszyło z miejsca zakupu do Twojego domu (mamy tu kolegę który kupił za moje więcej tyle TT 180Q i nie dojechał do domu bo silnik się rozsypał w drodze od sprzedawcy), to nie lepiej założyć budżet 26k i wtedy szukać TTki ??

    Wiem, na ludzi w gorącej wodzie kąpanych najlepszy jest zimny prysznic ale zejdź na ziemię, oki ?

    p.s. Stylizacja na quattro.....hmmm......to tak jakby na Tico nakleić 3.0 V6....ni to bawi, ni to smuci...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #4430
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    milek06 radzę Ci brać tą http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-tunin...536496404.html
    Auto od klubowicza, oszczędzisz sobie stresu kupując kota w worku za 16 tys. i ewentualnych remontów. Tyle mocy za taką cenę to naprawdę okazja i gdybym nie miał jeszcze tt to brałbym właśnie tą z linka

  6. #4431
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Tak, ale te wydatki mogę rozłożyć sobie w czasie, a nie od razu muszę kminić taki hajs na auto. Budżet mam jaki mam, może nie najwyższy, ale i tak nie dam się zdemotywować. Jeśli będę miał z nią jakieś problemy - trudno, to będzie na mojej głowie. Proszę tutaj o małą pomoc w poszukiwaniach i rad, a nie demotywacji. Jedni trafią na dobrą za 16k, a inni na sypiącą się. Mam nadzieję zaliczyć się do tych pierwszych

    EDIT:
    Patrykk, niestety takie budżetu aż nie mam. Prosty polaczek ze mnie i muszę niestety z tym żyć. Żałuję tylko, że nie zdążyłem kupić tamtej, która była w klubie (link podałem kilka postów wyżej).

  7. #4432
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    prawda jest taka ze do takiej za 25 tez mozna dokladac w nieskonczonosc...jedz i ogladaj!

  8. #4433
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez milek06 Zobacz posta
    Tak, ale te wydatki mogę rozłożyć sobie w czasie, a nie od razu muszę kminić taki hajs na auto. Budżet mam jaki mam, może nie najwyższy, ale i tak nie dam się zdemotywować. Jeśli będę miał z nią jakieś problemy - trudno, to będzie na mojej głowie. Proszę tutaj o małą pomoc w poszukiwaniach i rad, a nie demotywacji. Jedni trafią na dobrą za 16k, a inni na sypiącą się. Mam nadzieję zaliczyć się do tych pierwszych

    EDIT:
    Patrykk, niestety takie budżetu aż nie mam. Prosty polaczek ze mnie i muszę niestety z tym żyć. Żałuję tylko, że nie zdążyłem kupić tamtej, która była w klubie (link podałem kilka postów wyżej).
    Niestety wszystkie TT w cenach ok 16-18 tysi zawsze będą miały coś do zrobienia, oby to było tylko coś,a nie grubsza sprawa. Sposobem jest dokładne oglądanie każdej sztuki w Twoim budżecie, niestety nie ma na to rady, musisz jeździć i oglądać,a im więcej oglądniesz tym mądrzejszy będziesz oglądając każdą następną. Nie licz na to że kupisz TT za 16 tysi i wymienisz rozrząd, olej, filtry i że będzie super, zawsze coś wyjdzie,a co wyjdzie to już loteria. W każdym razie jeździj i oglądaj, tylko nie napalaj się. No i powodzenia

  9. #4434
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    milek06, nikt tutaj nie ma zamiaru Cię demotywować. Po prostu miej świadomość, że za 16 tyś. naprawdę bardzo ciężko o dobry egzemplarz (o bardzo dobrym to można pomarzyć). Obejrzyj sobie egzemplarz za 16 i za 26 tys i poszukaj różnic. Ja tak zrobiłem i mnie to przekonało

  10. #4435
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Wiem, drodzy koledzy, że za 16k bajki nie będzie, ale z biegiem czasu znajdą się pieniądze i czas by w nią inwestować. Na szczęście ojciec hamuje we mnie ta napalanie się i potrafię jeszcze trzeźwo myśleć by nie wpaść na minę. Wczoraj oglądałem w Warszawie pewną. Niby okej, wnętrze super, książka etc, ale przez glebę miała wszystko poobijane, że aż strach spojrzeć pod spód, ale prowadziła się w miarę. Tak czy siak będę cały czas szukał. Czasu jeszcze mam, a kilka za 16k jak na moje "wymagania" już widziałem. Czas pokaże. Mam nadzieję, że pomożecie mi właściwie wybrać
    Ostatnio edytowane przez milek06 ; 17-09-2013 o 17:56

  11. #4436
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    prawda jest taka ze do takiej za 25 tez mozna dokladac w nieskonczonosc...jedz i ogladaj!
    It's sad, but true....

    p.s. Zaczęliśmy 300 stronę w dziale "kupujemy audi TT", zdrówko
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 16-09-2013 o 20:27
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #4437
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Milek jak cie interesuje to za 18 chetnie ci sprzedam moja, ale bez LyPyGy

  13. #4438
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Milek podales na poprzedniej stronie tt z gwintowanym zawieszeniem i oberwanym dolem zderzaka. Jak dla mnie wyglada najlepiej ze wszystkiego co wklejales.

  14. #4439

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    beżowy
    Posty
    5
    Witam Wszystkich bardzo serdecznie Jestem nowym użytkownikiem forum, od jakigoś czasu rozglądam się za zakupem sportowego auta, wczoraj mój przyjaciel którego tata zajmuję się sprowadzaniem uszkodzonych aut, poinformował mnie o fajnym autku:

    Podaje wam adres aukcji
    Kod:
    http://otomoto.pl/audi-tt-3-2-quattro-C30348818.html
    Autko jest po pierwszym właścicielu, przebieg niecałe 40000, serwisowane w salonie Audii w niemczech, rok produkcji 2007, silnik 3.2 stronic quattro. Cena za jaką kolegi tata może sprzedać mi to autko to 32000 zł. Uszkodzone jest zawieszenie prawe przód, maska oraz zderzak do wymiany, no i oczywiście poduszki. Panowie czy opłaca się zakupić to autko, sprzedający twierdzi że z naprawą zamknę się w 8000zł.


    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

    PS: przepraszam bardzo, napisałem posta nie w tym temacie co trzeba ;(
    Ostatnio edytowane przez Gontar3d ; 17-09-2013 o 11:19

  15. #4440
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    Jeśli tak uważa, to czemu sam nie naprawia? Pewnie dlatego, że żeby zrobić to dobrze, trzeba wydać x2. Pamiętaj, okazje rzadko zdarzają się.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •