Strona 295 z 761 PierwszyPierwszy ... 195245285293294295296297305345395 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,425 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4411
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Ja miałem dobrą TT, ale chyba w piątek się rozstaniemy..

  2. #4412
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Jak chyba to jeszcze masz, nie mow hop

  3. #4413
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Jak chyba to jeszcze masz, nie mow hop
    Na razie stoi zarezerwowana do piątku.
    Masz rację!

  4. #4414

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Niedługo:
    Posty
    9
    Nie wątpię, że jego TT jest dobra, lecz ciężko ciężko będzie naprawić taką TTkę

  5. #4415
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Hard Zobacz posta
    Nie wątpię, że jego TT jest dobra, lecz ciężko ciężko będzie naprawić taką TTkę
    Jeśli jest w takim stanie jak KubaTT opisuje to po co naprawiać? Wymieniać oleje, filtry, lać Pb98 i jeździć
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #4416
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Hard Zobacz posta
    Nie wątpię, że jego TT jest dobra, lecz ciężko ciężko będzie naprawić taką TTkę
    Chyba nie myślisz o tym samym aucie

    Kolega pisał o aucie KubyTT- dokładnie o tym z tego linku:

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-tunin...536496404.html


    Co Ty chciałbyś tutaj naprawiać? Dołożyć lotkę, na wiosnę wrzucić jakieś większe koło i furka marzenie

  7. #4417

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Niedługo:
    Posty
    9
    Chodzi mi o niedaleką możliwą przyszłość jak coś padnie.
    Wtedy będzie trzeba naprawiać w Wawie bo raczej takiej TT Zbyszek ze stodoły mi nie zrobi

    EDIT

    Oczywiście z całym szacunkiem do wyżej wymienionej TTki
    Ostatnio edytowane przez Hard ; 11-09-2013 o 16:56

  8. #4418
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Poza silnikiem to jest standardowa TTka, ja bym nie obstawiał od razu że silnik zrobiony na takich podzespołach jak pisze Kuba pierwszy powie "papa"

    Także w tym wypadku wg mnie -> zero obaw

    A standardowo - wymiana świec, filtrów, itp. to każdy sam ogarnie, żadnej magicznej wiedzy do tego nie potrzeba

    A powiedz mi - nawet jakby Ci w standardowej TT strzelił rozrząd i chcąc odzyskać wcześniejszą moc, brzmienie i bezawaryjność to byś ją oddał na reanimację do Zbyszka ze stodoły czy raczej do profesjonalisty znającego się na 1.8T?? Nie musisz odpowiadać na to pytanie, zostawmy je retorycznym

    Pogadaj sobie z różnymi użytkownikami którzy oddawali swoje TTki do Zbyszków ze stodoły, magików-akrobatów, zwolenników zalewania silikonem miski olejowej itp. Sam dojdziesz do odpowiedniego wniosku

    p.s.1. Powyższy tekst nie miał na celu urazić żadnego Zbyszka....wszystkie Zbyszki to spoko goście, peace

    p.s.2. Silnik 1.8 T jest w kręgu motoryzacyjnym znany ze swej trwałości tak jak sławetny 1.9 TDI, to świadczy samo przez się
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 11-09-2013 o 17:09
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #4419
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Hard Zobacz posta
    Nie wątpię, że jego TT jest dobra, lecz ciężko ciężko będzie naprawić taką TTkę
    Ciezko to by ci bylo z moim autem bo jego nawet aso nie obsluzy, tt Kuby jest tak jak seria poczytaj to sie dowiesz.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #4420
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Dziękuję Panowie za miłe słowa i poręczenie! W mojej wystarczy nalać paliwa i jechać. Wszystkie eksploatacyjne sprawy są ogarnięte, od świec, rozrządów, filtrów, olei itd itd

    EDIT: Generalnie myślę, że teraz auto byłoby łatwiejsze do naprawy dla pana Zbyszka, ze względu na to, że wszędzie jest dużo lepszy dostęp i więcej swobodnego miejsca. Wszystko jak na tacy
    Ostatnio edytowane przez KubaTT ; 11-09-2013 o 18:58

  11. #4421
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    dajcie spokój chłopaki, wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim?? to że każdy nowy user mysli ze my tzn klubowicze to swoje cenimy ponad ich wartość a one wcale nie są inne od tych smieci od handlarzy którzy wystawiają te zlepy na aledrogo..Ludzie !!!! Tetka Kuby nie jest jeszcze tak masakrycznie zmodyfikowana by sobie nikt z nią nie poradził w razie potrzeby!! Ludzie macie Tetkę gratis biorąc pod uwagę wartość tuningu a tu dalej cisza..Kuba nie schodź już z ceny bo aż łza się w oku kręci...Mam nadzieję że w końcu pojawi się ktoś godny
    DaviTT

  12. #4422
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez olo Zobacz posta
    Prawie wszystkie auta sprowadzane z usa tak mają
    salvage w skrócie uszkodzenia powyżej 75% wartości rynkowej auta
    ja bym sie tym nie sugerowal do konca i auto obejrzal - to ze salvage to nie znaczy ze pies zmielony z buda. Pamietajcie ze jak ktos ma opcje oddania auta na total po kolizji to tak robi, a potem wlasnie jest salvage. Jak auto sie nie nadaje po wypadku do niczego to bys mial total loss albo inne perelki. Czasem sa zdjecia z aukcji co pomaga we wstepnej ocenie uszkodzen.


    Cytat Zamieszczone przez Hard Zobacz posta
    No to grubo.
    Lepiej jednak było wydać te 20zł na sprawdzenie niż 500 na paliwo ;]

    EDIT

    Dziękuję wszystkim za pomoc
    Jak kupiles raport to miales zdjecia uszkodzonego auta? tak jak wyzej napisalem, nie zawsze salvage to auto smietnik.

    pzdr
    hubi

  13. #4423
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    ja bym sie tym nie sugerowal do konca i auto obejrzal - to ze salvage to nie znaczy ze pies zmielony z buda. Pamietajcie ze jak ktos ma opcje oddania auta na total po kolizji to tak robi, a potem wlasnie jest salvage. Jak auto sie nie nadaje po wypadku do niczego to bys mial total loss albo inne perelki. Czasem sa zdjecia z aukcji co pomaga we wstepnej ocenie uszkodzen.




    Jak kupiles raport to miales zdjecia uszkodzonego auta? tak jak wyzej napisalem, nie zawsze salvage to auto smietnik.

    pzdr
    hubi
    Dokładnie to samo miałem z motocyklem. Był ściągnięty przez poprzedniego właściciela z USA i po VINie dokładnie było to samo.
    Okazało się że tylko prawy zadupek był wymieniany i bak malowany. Więc nie sugeruj się tym salvage.

  14. #4424
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Witam kolegów.
    Jestem ogólnie nowy na forum. Porady, które tutaj przeczytałem pomogły mi ominąć kilka min. Natomiast mam dylemat nad pewną TT i chciałbym zapytać was, ludzi z doświadczeniem, czy opłaca się po tę lalunię jechać. Link: http://otomoto.pl/audi-tt-audi-tt-1-...C30545044.html
    Przebieg wiem, że na bank kręcony, ale i tak już przestałem na to patrzeć. Większość w tym przedziale cenowym jest i tak kręcona z przebiegiem. Jakieś uwagi do tego auta? Rozglądam się już kilka miesięcy nad TTką i różnie trafiam, ale mam nadzieję, że z waszą pomocą do tego forum dojdzie dobra TT, ewentualnie zostanie jakaś Jeśli możecie mi pomóc to mam budżet do tak 16 tysięcy, a z LPG do 18 max. Mam nadzieję, że obejdzie się bez hejtów, że za takie pieniądze nie kupię dobrego, że gaz jest do kuchenek etc. Proszę po prostu o pomoc. Jechałem do Warszawy wczoraj bo fajną TTkę, zadbaną z ramkami z ów klubu, koleś wspominał, że kupił od maniaka, ale zanim dojechałem do Warszawy już dostałem telefon, że TTka sprzedana. Mam nadzieję, że z wami uda mi się znaleźć dobre auto. Z góry dzięki za wszystko. Postaram się jak najczęściej zaglądać by udzielać szybkich odpowiedzi.
    EDIT: co do linku, sprzedający wspominał, że TTka jest tylko stylizowana na Quattro! Ma normalny napęd FWD.

  15. #4425
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Bita przodem. W takiej kasie szukaj auta przerysowanego czy cos a tu widac ze przednia poducha strzelila plus grill po lifcie. Za kwoty 16-18 mozna cos znalezc, tylko musisz szukac jak najmniej bitego . Ogolem lekko nie bedzie i licz sie ze bedziesz musial dolozyc do niej

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •