Strona 282 z 761 PierwszyPierwszy ... 182232272280281282283284292332382 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,216 do 4,230 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4216

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    3
    Znalazłem niezł okaz:
    http://allegro.pl/audi-tt-225km-quat...389749000.html

    Takiego tuningu TT w życiu nie widziałem. I nie powiem - mimo, że lubię raczej czarne matowe wozy to ten również super się prezentuje. Gość chyba z 10k włożył w te przeróbki...
    Proszę o opinie.

  2. #4217
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    To jest auto jakiejś kobity od nas z forum , widziałem je raz na spocie w krk. I było wystawione na tuning show 2013 w Krakowie. Gusta gustami ale mnie osobiscie podoba się bardziej seria.

  3. #4218
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez maciek6005 Zobacz posta
    To jest auto jakiejś kobity od nas z forum , widziałem je raz na spocie w krk. I było wystawione na tuning show 2013 w Krakowie. Gusta gustami ale mnie osobiscie podoba się bardziej seria.

    http://www.klubtt.pl/showthread.php?t=11853

  4. #4219
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Heh, pamiętam ją jeszcze jak stałą na allegro chyba za 18000 czy mniej (zdjęcia w ogłoszeniu są jeszcze z komisu w tamtym roku). Wtedy była totalnie wybebeszona z car-audio (w drzwiach dziury po głośnikach) i zapewne jeszcze z paru innych rzeczy. Ciekawe czy zostało to uzupełnione przez obecnego właściciela z Węgrowa czy dalej jest taka "rozkradziona" Trochę za szybko sprzedaje jak na tyle włożonych pieniędzy...albo mamy do czynienia z filantropem

    OT: Irytuje mnie czasami to że fajnie zrobione samochody przed sprzedażą są rozbierane i straszą wiszącymi kablami i dziurami...ale z drugiej strony rozumiem że jest to jedyny sposób na odzyskanie kasy. (Nie raz pewnie każdy z nas usłyszał tekst: "Oj, drogo Panie....to co że jest klimatyzacja i elektryczne szyby w tym Pana samochodzie....dla mnie może nie być") EOT.
    Widze że i moja się przewija. Samochód kupiłem jako sprowadzony z niemiec za 17 tys + opłaty. Sporo poszło w doprowadzenie go do stanu używalności W ProTurbo ale zrobił to ktoś profesjonalnie a nie Mietek w stodole ;D.

    Ćpam coś?
    Filantrop?

    Muszę Was zawieść. Poprostu potrzębuję funduszy na inny samochód(moje marzenie M5 e60) na który troszkę mi brakuje a trafił mi się samochód od kumpla na dniach. A szkoda żeby ktoś inny nim odjechał niż ja. Więc cena jest jaka jest a póżniej będzie 33 tyś! może i dużo ale i samochód robi duże wrażenie wizualne jak i podczas jazdy. Tym bardziej że wymienione zostało dużo podzespołów nie oszczędzając na nich. Serwis został zrobiony bo miałem zamiar użytkować i będę użytkował TT jeśli nie wypali z M5. Bo to fajne autko które trzeba było doprowadzić do porządku. Co do CAR AUDIO jest obecnie seryjne z seryjnym radiem. Bo nie jestem fanem dyskoteki na kołach wole dźwiek silnika i blowoff'a
    A jeśli ktoś chce kupił TT igłe za 20 tyś to proszę sie później nie dziwić ze po 1 roku użytkowania trzeba wsadzić do igły 7-10 tyś zł.

    Ja do swojego TT dołożyłem 15 tyś przy czym zakup wyniósł mnie 20 po opłatach. Kasa utopiona.... ale może jeszcze komuś posłuży pare lat.

    Pozdrawiam.

    http://allegro.pl/audi-tt-8n-german-...399785917.html
    Ostatnio edytowane przez Viri ; 23-07-2013 o 12:35

  5. #4220

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Małopolska
    Pojemność
    brak
    KM
    x
    Rocznik
    x
    Kolor
    x
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez bodzio222 Zobacz posta
    Koledzy i koleżanki, proszę o opinie o tym modelu http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-225-...418337824.html

    Z góry dzięki
    Przyznać się, którego Klubowicza to samochód ?

  6. #4221
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Oo to chyba wersja "super s-line ". PIERWSZY WLASCICIEL....w Polsce od 2008r. A znaczek Quattro z grilla ukradli bo przeciez jest bezwypadkowy

  7. #4222
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    Widze że i moja się przewija. Samochód kupiłem jako sprowadzony z niemiec za 17 tys + opłaty. Sporo poszło w doprowadzenie go do stanu używalności W ProTurbo ale zrobił to ktoś profesjonalnie a nie Mietek w stodole ;D.

    Ćpam coś?
    Filantrop?

    Muszę Was zawieść. Poprostu potrzębuję funduszy na inny samochód(moje marzenie M5 e60) na który troszkę mi brakuje a trafił mi się samochód od kumpla na dniach. A szkoda żeby ktoś inny nim odjechał niż ja. Więc cena jest jaka jest a póżniej będzie 33 tyś! może i dużo ale i samochód robi duże wrażenie wizualne jak i podczas jazdy. Tym bardziej że wymienione zostało dużo podzespołów nie oszczędzając na nich. Serwis został zrobiony bo miałem zamiar użytkować i będę użytkował TT jeśli nie wypali z M5. Bo to fajne autko które trzeba było doprowadzić do porządku. Co do CAR AUDIO jest obecnie seryjne z seryjnym radiem. Bo nie jestem fanem dyskoteki na kołach wole dźwiek silnika i blowoff'a
    A jeśli ktoś chce kupił TT igłe za 20 tyś to proszę sie później nie dziwić ze po 1 roku użytkowania trzeba wsadzić do igły 7-10 tyś zł.

    Ja do swojego TT dołożyłem 15 tyś przy czym zakup wyniósł mnie 20 po opłatach. Kasa utopiona.... ale może jeszcze komuś posłuży pare lat.

    Pozdrawiam.

    http://allegro.pl/audi-tt-8n-german-...399785917.html
    Ja jednak widzę w Tobie nutkę filantropa (przypominam że słowo "filantrop" nie mylimy w żadnym wypadku z "morfinista czy narkoman", nikt tutaj nie mówił że ćpiesz ), o tą TT pytałeś w lutym tego roku, minęło niecałe 5 m-cy od czasu jak ją kupiłeś...nie dość że wpakowałeś w nią mega dużo kasy (i jak twierdzisz jest w idealnym stanie teraz) to do tego dojdzie Ci podatek dochodowy bo US potraktuje chęć Twojej sprzedaży tego samochodu, wcześniej niż pół roku od opłacenia akcyzy i zarejestrowania pierwszy raz w PL, jako działaność handlową (no bo chcesz sprzedać ją drożej niż ją kupiłeś)....gratuluję przemyślenia sprawy
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #4223
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    Widze że i moja się przewija. Samochód kupiłem jako sprowadzony z niemiec za 17 tys + opłaty. Sporo poszło w doprowadzenie go do stanu używalności W ProTurbo ale zrobił to ktoś profesjonalnie a nie Mietek w stodole ;D.

    Ćpam coś?
    Filantrop?
    l[/url]
    Ja napisałem że autor ogłoszenia musi coś ćpać czytając opis i nadal będę się tego trzymał, bo sorry- co to znaczy że wystawisz ją za 33000? Na jakim świecie żyjesz- jeżeli nie sprzedasz jej za 19000 to po co chcesz ją wystawiać za 33000? To jakaś forma wywierania presji na osobach które czytają Twoje ogłoszenie? To że wsadziłeś w nią 15000zł (w co szczerze wątpię), nie znaczy że pieniądze odzyskasz. Trzeba być trochę naiwnym kupując auto za 20000, dokładając 15000 i licząc że warte jest teraz 35000, nie uważasz?

  9. #4224
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Ja jednak widzę w Tobie nutkę filantropa (przypominam że słowo "filantrop" nie mylimy w żadnym wypadku z "morfinista czy narkoman", nikt tutaj nie mówił że ćpiesz ), o tą TT pytałeś w lutym tego roku, minęło niecałe 5 m-cy od czasu jak ją kupiłeś...nie dość że wpakowałeś w nią mega dużo kasy (i jak twierdzisz jest w idealnym stanie teraz) to do tego dojdzie Ci podatek dochodowy bo US potraktuje chęć Twojej sprzedaży tego samochodu, wcześniej niż pół roku od opłacenia akcyzy i zarejestrowania pierwszy raz w PL, jako działaność handlową (no bo chcesz sprzedać ją drożej niż ją kupiłeś)....gratuluję przemyślenia sprawy
    Nie twierdzę że jest w idealnym stanie. Idealna to była jak wyjechała z fabryki. Niestety coś za coś albo kasa i M5 albo cieszymy sie prawie idealnym samochodem a co US to dam rade mimo ceny to i tak zainteresowanie słabe :/ więc nie mam co się podniecać że sprzedam hehehe :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Ja napisałem że autor ogłoszenia musi coś ćpać czytając opis i nadal będę się tego trzymał, bo sorry- co to znaczy że wystawisz ją za 33000? Na jakim świecie żyjesz- jeżeli nie sprzedasz jej za 19000 to po co chcesz ją wystawiać za 33000? To jakaś forma wywierania presji na osobach które czytają Twoje ogłoszenie? To że wsadziłeś w nią 15000zł (w co szczerze wątpię), nie znaczy że pieniądze odzyskasz. Trzeba być trochę naiwnym kupując auto za 20000, dokładając 15000 i licząc że warte jest teraz 35000, nie uważasz?
    Ogłosznie że wróci 33. wynika stąd że była wystawiona za 33 tyś i było sporo wyświetleń i kilka osób obserwowało. Tak więć teraz jest za 20 bo pilnie potrzebuje tej kasy do końca miesiąca. Jak nie M5 odjedzie bo jest kupiec a ja wtedy cenie samochód na 33 tyś. zawiesze felgi lakie i inne bajery to też pieniążki. Cena 33 jest abstrakcyjna wiem. Cena wynika raczej z niechęci sprzedania auto ale nóż widelec ktoś sie trafi Tyle. Troszkę OT się zrobiło.

  10. #4225

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    irlandia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    Nie twierdzę że jest w idealnym stanie. Idealna to była jak wyjechała z fabryki. Niestety coś za coś albo kasa i M5 albo cieszymy sie prawie idealnym samochodem a co US to dam rade mimo ceny to i tak zainteresowanie słabe :/ więc nie mam co się podniecać że sprzedam hehehe :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Ogłosznie że wróci 33. wynika stąd że była wystawiona za 33 tyś i było sporo wyświetleń i kilka osób obserwowało. Tak więć teraz jest za 20 bo pilnie potrzebuje tej kasy do końca miesiąca. Jak nie M5 odjedzie bo jest kupiec a ja wtedy cenie samochód na 33 tyś. zawiesze felgi lakie i inne bajery to też pieniążki. Cena 33 jest abstrakcyjna wiem. Cena wynika raczej z niechęci sprzedania auto ale nóż widelec ktoś sie trafi Tyle. Troszkę OT się zrobiło.

    Czyli taki chlyt marketingowy, no zobaczymy moze zadziala. A za kolejne pol roku bede czytal na bmw.sport.pl ogloszenie "sprzedam e60 m5 w idealnym stanie"

  11. #4226
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kogoś kogo stać na m5e60 20tyś nie powinno robić na nim wrażenia, a wręcz tyle mieć na drobne wydatki, tobie tyle brakuje do tego aby sobie je kupić, hmm albo cie na nie nie stać, albo coś kręcisz kolego, sądzę że każdy racjonalnie myślący ktoś, po tym co tu piszesz skreśli to auto z listy.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #4227

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2001
    Kolor
    brak
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    Ogłosznie że wróci 33. wynika stąd że była wystawiona za 33 tyś i było sporo wyświetleń i kilka osób obserwowało...
    Z autopsji mogę Ci powiedzieć, że ogłoszenie obserwowały raczej osoby zainteresowane sprzedażą swojego auta niż kupnem Twojego. Sam tak robiłem przed planowaną zmianą auta, obserwowałem co droższe samochody ze swojego modelu żeby móc lepiej oszacować jaką kwotę mogę uzyskać i ile musiałbym czekać na ewentualną sprzedaż.
    Kupujący to raczej dzwonią i pytają (ewentualnie się targują) niż obserwują oferty.

  13. #4228
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez bruno Zobacz posta
    Czyli taki chlyt marketingowy, no zobaczymy moze zadziala. A za kolejne pol roku bede czytal na bmw.sport.pl ogloszenie "sprzedam e60 m5 w idealnym stanie"
    Hehe. Może nie.... raczej sprzedam na części po wypadku

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Kogoś kogo stać na m5e60 20tyś nie powinno robić na nim wrażenia, a wręcz tyle mieć na drobne wydatki, tobie tyle brakuje do tego aby sobie je kupić, hmm albo cie na nie nie stać, albo coś kręcisz kolego, sądzę że każdy racjonalnie myślący ktoś, po tym co tu piszesz skreśli to auto z listy.
    Stać albo nie stać. 20 tyś drogą nie chodzi a potrzebuje pilnie. A co tu kręcić. Gdybym miał coś do ukrycia to raczej nie pisałbym na forum o tym. Zkreślic z listy to można po oględzinach osobistych a nie po rozmowie czy fotach. No chyba że widać że nie ma po co nawet jechać.

  14. #4229

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    21
    1

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bodzio222 Zobacz posta
    Przyznać się, którego Klubowicza to samochód ?
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-225-...418337824.html


    Moja ta TT chodz jestem krotko forumowiczem wiec nie wystawialem jej na forum do sprzedazy bo i tak pow ze mnie nie znaja dobrze wiec nie znaja autka zapraszam do ogladniecia i jest 100% bezwypadek a znaczek z przodu ukradli ale juz kupilem. byl malowany przedni zderzak 3 tyg temu bo mial pekniecie od sciagania przy remoncie silnika po za tym autko jest bez grama lakieru po za fabrycznym

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Oo to chyba wersja "super s-line ". PIERWSZY WLASCICIEL....w Polsce od 2008r. A znaczek Quattro z grilla ukradli bo przeciez jest bezwypadkowy

    Moze ty ukradles bo widze ze masz. przyjedz to porownasz swoje z moim i sprawdzimy ktore jest bezwypadkowe

  15. #4230
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    nerwowy temat ostatnimi czasy....

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •