Strona 273 z 761 PierwszyPierwszy ... 173223263271272273274275283323373 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,081 do 4,095 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #4081
    Awatar zgred
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Radlin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez raper54 Zobacz posta
    Zgred a skad wiesz o tym przebiegu? bo na allegro Vinu nie ma podanego. Dzwoniłes do tego kolesia ? Tą TT często mozna zobaczyc na Magicznej Plazy w Bukowie :P jestes z Radlina wiec pewnie wiesz co to za miejsce xD hihi
    Ta, dzwoniłem i byłem obejrzeć nawet

  2. #4082

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Tychy
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    9

    Audi TT z ogłoszenia

    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Zdjęcia zrobione tak, że nic nie wnoszą poza tym że jest czarny i quattro. Byłoby łatwiej jakby były robione jak trzeba. Nic po nich nie widać poza tym, że nie widać poduchy pasażera. Auto stoi w cenie ok 40% swojej wartości, Auta z tego rocznika na Mobile.eu stoją za ok 50-60 tysięcy. Duża czujność, dobrego auta z tego roku nikt nie oddawałby za pół darmo.

    Możliwe, że ten airbag i check świecą się na stałe

    ttttt skopiuj te swoje TTki do drugiego tematu "Kupujemy Audi TT MK2" tutaj pomoc z MK1 tylko, uzytkownicy MK2 tu rzadziej zagladaja

    http://otomoto.pl/audi-tt-C29474974.html

    Ktoś wie czyje to bylo auto?
    Audi od ponad roku jest moją własnością. Wszystko, co napisałem jest zgodne z prawdą. Nie zaznaczyłem, że jest "bezwypadkowy" ponieważ kupująć go od "Maliny" przemierzyłem całego czujnikiem i pokazałem jakie i gdzie miał uszkodzenia. Wszystko się zgadza, TT miała kiedyś jakąś niedużą przygodę. Więcej może powiedzieć na jej temat poprzedni właściciel, tutaj sprawa jest bardzo czysta. Uważam że jest to egzemplarz godny polecenia a naprawdę dużo obejrzałem różnych przed zakupem.
    Zapraszam na jazdę i obejrzenie na miejscu.
    piozasty

  3. #4083

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1
    chciałam się podpytać, czy jest w ogóle szansa zakupienia TT w granicach 20 tyś? znaczy jakiegoś sensownego TT - zarówno blacharsko jak i mechanicznie. to auko jest moim marzeniem od dawna, a teraz w końcu nie potrzebuję samochodu do codziennych dojazdów do pracy a jedynie do okazjonalnych wypadów. więc kusi mnie zmienić dotychczas używane ekonomiczne autko na TT właśnie. jedynym problemem może być właśnie kasa - do dyspozycji mam ok. 20 tyś. znaczy w tych 20 tyś chciałabym się zamknąć już razem z opłatami wszelkimi (oc i rejestracja) więc na sam samochód mam circa 19 tyś. czy jest w ogóle sens szukać, przekopywać ogłoszenia czy lepiej sobie odpuścić, bo w tej cenie nic dobrego mi się nie trafi?

  4. #4084
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez maartaa Zobacz posta
    chciałam się podpytać, czy jest w ogóle szansa zakupienia TT w granicach 20 tyś? znaczy jakiegoś sensownego TT - zarówno blacharsko jak i mechanicznie. to auko jest moim marzeniem od dawna, a teraz w końcu nie potrzebuję samochodu do codziennych dojazdów do pracy a jedynie do okazjonalnych wypadów. więc kusi mnie zmienić dotychczas używane ekonomiczne autko na TT właśnie. jedynym problemem może być właśnie kasa - do dyspozycji mam ok. 20 tyś. znaczy w tych 20 tyś chciałabym się zamknąć już razem z opłatami wszelkimi (oc i rejestracja) więc na sam samochód mam circa 19 tyś. czy jest w ogóle sens szukać, przekopywać ogłoszenia czy lepiej sobie odpuścić, bo w tej cenie nic dobrego mi się nie trafi?
    Na dzień dzisiejszy jest już szansa znalezienia TT w tej cenie, jednak trzeba liczyć się z tym że w takim aucie może być trochę do zrobienia i sumując może to trochę przewyższyć założony przez Ciebie budżet. Tak czy inaczej warto się rozejrzeć, wziąć do pomocy jakiegoś ogarniętego znajomego i działać

    Powodzenia!

  5. #4085
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Śmieszna cena za moje auto nadal aktualna 27500 do zabrania

  6. #4086
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez maartaa Zobacz posta
    chciałam się podpytać, czy jest w ogóle szansa zakupienia TT w granicach 20 tyś? znaczy jakiegoś sensownego TT - zarówno blacharsko jak i mechanicznie. to auko jest moim marzeniem od dawna, a teraz w końcu nie potrzebuję samochodu do codziennych dojazdów do pracy a jedynie do okazjonalnych wypadów. więc kusi mnie zmienić dotychczas używane ekonomiczne autko na TT właśnie. jedynym problemem może być właśnie kasa - do dyspozycji mam ok. 20 tyś. znaczy w tych 20 tyś chciałabym się zamknąć już razem z opłatami wszelkimi (oc i rejestracja) więc na sam samochód mam circa 19 tyś. czy jest w ogóle sens szukać, przekopywać ogłoszenia czy lepiej sobie odpuścić, bo w tej cenie nic dobrego mi się nie trafi?
    witaj Martaa taj jak kolega Jasiel powiedział weź ze sobą kogoś kto się zna na autach, mechanika, blacharza i szukajcie..Mam nadzieję że trafi Ci się Twoja wymarzona tetka nawet jakby trzeba przy niej w późniejszym czasie dołożyć troszkę grosza...W sumie nie ma co ukrywać zawsze coś się znajdzie do porawy, wymiany także z tym trzeba się liczyć przy zakupie...Poza tym zapraszamy do działu "witamy" )
    DaviTT

  7. #4087

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    Ciężko ale można. Bez miernika lakieru lub blacharza nie ma co ruszac w teren. 98% tt z allero w cenie ok.20000 jest po mocniejszych przygodach blacharskich. No i zależy czy szukasz z napedem na przód czy quatro. Zazwyczaj jest tak ze jak blachy sa ok to auto jest niedbane mechanicznie w tej cenie. Ja szukałem swojej do 26000 ponad 3 miesiace i powiem szczerze w wiekszosci przypadków nie było róznicy czy auto za 27000 czy za 18000 ta sama historia jezeli chodzi o blachy. Także na Polskim rynku TT nie ma co sugerowac sie cena tylko obrac sobie przedział cenowy jezdzic i szukac tej jedynej. Komisy omijaj z daleka w moim przypadku 100% niewypały, chamstwo kłamstwo i prostactwo. Najlepiej polowac na świeże sztuki od prywatnej osoby z otomoto i allegro , bo atrakcyjne TT 2000-2001 za 20000zł schodzi w ciągu jednego dnia, ja ogłoszenia odświeżałem co 3 godziny szukajac quatro nie starszej niz 2000r bez milimetra szpachli miedzy 20000-26000, i mialem kilka takich przypadków ze tt jak pojawiło sie w niedziele rano a zadzwoniem wieczorem to było już sprzedane.
    Ostatnio edytowane przez RadekW ; 27-06-2013 o 15:36

  8. #4088

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Opolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    4

    czarne TT

    Cytat Zamieszczone przez RadekW Zobacz posta
    Ciężko ale można. Bez miernika lakieru lub blacharza nie ma co ruszac w teren. 98% tt z allero w cenie ok.20000 jest po mocniejszych przygodach blacharskich. No i zależy czy szukasz z napedem na przód czy quatro. Zazwyczaj jest tak ze jak blachy sa ok to auto jest niedbane mechanicznie w tej cenie. Ja szukałem swojej do 26000 ponad 3 miesiace i powiem szczerze w wiekszosci przypadków nie było róznicy czy auto za 27000 czy za 18000 ta sama historia jezeli chodzi o blachy. Także na Polskim rynku TT nie ma co sugerowac sie cena tylko obrac sobie przedział cenowy jezdzic i szukac tej jedynej. Komisy omijaj z daleka w moim przypadku 100% niewypały, chamstwo kłamstwo i prostactwo. Najlepiej polowac na świeże sztuki od prywatnej osoby z otomoto i allegro , bo atrakcyjne TT 2000-2001 za 20000zł schodzi w ciągu jednego dnia, ja ogłoszenia odświeżałem co 3 godziny szukajac quatro nie starszej niz 2000r bez milimetra szpachli miedzy 20000-26000, i mialem kilka takich przypadków ze tt jak pojawiło sie w niedziele rano a zadzwoniem wieczorem to było już sprzedane.
    http://otomoto.pl/audi-tt-s-C29637243.html widzial ktos to autko? co o nim myslicie? pozdrawiam

  9. #4089
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez leny321 Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-s-C29637243.html widzial ktos to autko? co o nim myslicie? pozdrawiam
    Interesowala sie nia malaaga jak szukala swojej TT, nic w sumie o tej sztuce nie wiafomo poza tym ze w PL jezdzil nia jakis gosc ktory nie mowil po polsku....potem stala w komisie w Raszynie i chyba nowy wlasciciel z Lublina nie cieszyl sie nia dlugo skoro sprzedaje jeszcze nie przerejestrowana....
    Te Terrere Terrere terererererere …

  10. #4090
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    tez teraz patrze na nia dla kolegi, ale wydaje mi sie na 99% ze jeden chlopaka chcial ja kupic i przyjechal do mnie zeby pogadac ogolnie o ttkach i obejrzec na co zwrocic uwage, to mi mowil ze po obejrzeniu mojej z tamtej chyba zrezygnuje...no i widac zrezygnowal. Wtedy ogloszenie mialo inne zdjecia, auto stalo na chodniku przy ulicy i facet pisal ze ma ori lampy tylne

  11. #4091

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Opolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Interesowala sie nia malaaga jak szukala swojej TT, nic w sumie o tej sztuce nie wiafomo poza tym ze w PL jezdzil nia jakis gosc ktory nie mowil po polsku....potem stala w komisie w Raszynie i chyba nowy wlasciciel z Lublina nie cieszyl sie nia dlugo skoro sprzedaje jeszcze nie przerejestrowana....

    Wlasciciel nie posiada żadnych dokumentów potwierdzających przebieg, informuje, ze kupil inne auto w komisie na zamiane za tt(przyczyn takiej decyzji oczywiscie nie podal), oferuje za to wieksza ilosc zdjęć na maila. Czy ktos z WAS widzial ten samochod na zywo?

  12. #4092
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    I jest handlarzem, który handluje autami. A cena którą chce za ten egzemplarz jak na handlarza jest raczej śmieszna...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Więc logika i zdrowy rozsądek nakazuje życzyć mu szczęścia w sprzedaży...I nie wrzucać gniotów do tego działu

  13. #4093

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez leny321 Zobacz posta
    Wlasciciel nie posiada żadnych dokumentów potwierdzających przebieg, informuje, ze kupil inne auto w komisie na zamiane za tt(przyczyn takiej decyzji oczywiscie nie podal), oferuje za to wieksza ilosc zdjęć na maila. Czy ktos z WAS widzial ten samochod na zywo?
    dokumentow moze nie ma, ale o vin zawsze mozesz spytac, jedz z tym albo zadzwon do Lellka lub do innego salonu vw/skoda/audi przeczytaja Ci histore i bedziesz duzo wiedzial. 150 k km z 1999 jest tak realne jak to ze KGHM spadnie do 60zł na akcji do konca roku. na zdjeciu chyba widac nierownosc w miejscu poduchy labo takie lipne zdjecie. Trzeba by obadac miernikiem gdzie i jak byl bity. Ewentualnie czy gdzies w zakamarkach nie ma glonów , moze dopiero co przyjechał z Drezna po ostatnich powodziach.pozdrawiam

  14. #4094
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3360928732 zapraszam Coś tam do urwania z ceny dla chętnego...

  15. #4095
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    [QUOTEI nie wrzucać gniotów do tego działu[/QUOTE]
    Popieram!Co tu niedługo się znajdzie do oceny?Cena jak to cena,zazwyczaj w miarę użytkowania spada,ale czasem co poniektóre oferty proszą o pomstę do niema!Chyba,że szukamy do współforumowiczów wariatów,desperatów albo Świadomych idiotów bo nie sądzę,że ktoś normalny sądzi iż dostaje prezent opiewający na wartość 10 tyś zł z historią "pilny wyjazd za granicę a samochód posiada 2 miesiące"

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •