Strona 257 z 761 PierwszyPierwszy ... 157207247255256257258259267307357757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,841 do 3,855 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3841
    Awatar zgred
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Radlin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    3. A co ma kraina hamburgerów do auta jak jest dobre? moje doswiadczenia sa jak najlepsze
    Zapytałem bo:
    - samochody produkowane na rynek amerykański są zazwyczaj gorzej wykonane niż te przeznaczone na rynek europejski,
    - zakładam, że sprowadzenie takiego samochodu to niemały koszt, więc żeby cena w Polsce była atrakcyjna, to autko musiało w USA kosztować sporo mniej (prawdopodobnie nie bez powodu),
    - nie do końca orientuję się czy i jakie modyfikacje trzeba wprowadzić, żeby taki samochód zarejestrować w Polsce.

    Hubi_pl możesz napisać coś więcej o twoich doświadczeniach z autami zza oceanu?

  2. #3842
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    ad 1. Mit, podjedz do MUSTANGa i obejrzyj auta - wiekszosc z US i zobaczysz ze nie sa gorzej wykonane
    ad 2. samo sprowadzenie US-PL +/- $1000 - tu bardzo duzo zalezy od firmy jaka wysylasz, oraz czy w kontenerze czy na promie....sprawy cla etc to juz zalezy jaka cena itd
    ad 3. zalezy od auta, co z reguly jest inne to tylne kierunki czerwone, przednie lampy sa symetryczne w US, postojowki z przodu dolozyc...czasem trzeba dodac kierunek na blotniku z przodu

    co do doswiadczen, wyslalem b duzo aut znajomym do PL jak mieszkalem w stanach i zawsze byli zadowoleni

  3. #3843

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    pytanko czy znacie to auto i co o nim sądzicie. jak to jest ze sprawdzaniem tego przebiegu roczniki przed 2005 sprawdza się normalnie? na stan skór daje ze 100 tys wiecej. zawsze mam porownanie do np audi a6 2001 r ktore sprzedawalem 230 tys przejechane serwisowany u dealera do konca i skory byly prawie idealne a tutaj...

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-225-...277144020.html
    Ostatnio edytowane przez RadekW ; 26-05-2013 o 15:29

  4. #3844
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Mój ma o 10tys km większy przebieg a skóry wyglądają o wiele lepiej... Także nie sądzę żeby to był realny przebieg, chyba że po prostu ktoś nie dbał o nie i taki jest tego efekt.

  5. #3845

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Cytat Zamieszczone przez RadekW Zobacz posta
    pytanko czy znacie to auto i co o nim sądzicie. jak to jest ze sprawdzaniem tego przebiegu roczniki przed 2005 sprawdza się normalnie? na stan skór daje ze 100 tys wiecej. zawsze mam porownanie do np audi a6 2001 r ktore sprzedawalem i skory byly prawie idealne a tutaj...

    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-225-...277144020.html
    Widziałam ją ostatnio na ulicy w Krakowie Wyglądała ładnie, ale co ma w środku - nie wiem. Jak coś, mogę z kimś podjechać i ją sprawdzić, porównać do swojej

  6. #3846
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    ja tez mam przebieg prawie 200 ale fotele wygladaja 100 razy lepiej niz w tych 185K....

  7. #3847
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    90% aut z USA to rozbitki pozostałe 10% to niedostępne na naszym rynku zabytkowe wozy lub unikaty. Innych aut się nie opłaca sprowadzać.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #3848
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    pamietaj jeszcze o osobach ktore sprowadzaly auta w czasach jak $ byl tani i sprzedaja teraz. Ja bym tak nie generalizowal, sam sprzedawalem w211 przez siebie sciagnieta jak wracalem, niedawno kupilem pt cruisera od kobitki dla ktorej ktos sciagal, nawet ma jeszcze na przedniej szybie naklejke NY'09, oczywiscie gro tych aut z US to po 8 w kontenerze sciagali - widzialem i bylem w szoku...

  9. #3849

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    no w porownaniu do tych co oglądałem wczoraj a linki wkleilem wyżej to ta i z opisu i z tego co rozmawialem z gościem prezentuje się ładnie i na zdjeciach rowniez. Ale bez diagnostyki nie kupilbym zadnego letniego auta w Polsce:P, z doświadczenia przy ogladaniu innych TT 10-13 letnich. No widac ze wlasciciel z klubu wiec pewnie czyta to forum. Wczoraj oglądałem tak dla porownania jedną z Łodzi...http://otomoto.pl/audi-tt-orginal-za...C29152554.html a ktoś na forum o nią pytał a także z tego co wlasciciel auta mowil to malo ludzi przyjezdza ogladac ten samochod wiec

    auto zaskakuje stanem w środku, może ktoś sie na nią skusi wiec pomoge i opisze co zauważyłem i czego sie dowiedzialem:
    - drzwi kierowcy lewa strona na środu uderzona i szpachlowanie o polu 100x100mm , kiepsko pomalowane bo szpachla już przebija wiec drzwi do malowania trzeba liczyć
    - środek w stanie prawie idealnym ze wszystkich kilkunastu egzemplarzy ktore ogladałęm w ostatnich 3 miesiacach miedzy rocznikiem 2000-2003 to zasługuje na medal, czyste pachnące wnetrze ,skory dbane, bez przetarć cud miod malina, zrobiłem nawet zdjecia ze jak ktos mi wmowi ze 13 letnie auto powinno miec przetarcia i zjechany srodek to bede pokazywal te zdjecia dla dowodu (w ogloszeniu malo zdjec srodka)
    -na FISie brakuje raptem jednego paska
    - nie podświetla się radio
    - w środku w schowku dodany panel pod usb
    - nie wyswietla sie airbag, kierunki okej, czujniki ok,
    - szyby ori wszystkie z tego co pamietam (widzialem kilka aut w jednym dniu , ten zaskoczyl mnie pozytywnym wygladem szyby tylko szybko zerknalem)
    - są lekkie pukniecia takie centymetrowe od kamyczkow itp na zewnatrz ,normalka- zastanawiają lekkie poprzeczne wgniecenia na prawym slłupku z tyłu tak jak auto uderzone w tył sklada sie w harmonijke ale wlasciciel twierdzi ze mial auto schowane pod taki namiot ogrodowy i sie zlozył na auto dlatego jest mały slad na dachu centymetrowy i na slupku. (nie mialem akurat mozliwosci pożyczyć miernika więc polegałem na ogledzinach , uszczelki, lakier, odcienie itp spelniaja normy)
    - felunek rzeczywiscie ladny aleee...podczas jazdy powyzej setki wyczuwalne synchroniczne drgania no i na quatro zalozone parami inne opony na przod fakt ze dwusezonowe toyo ale 2 pary roznych na quatro chyba jest nie zalecane...no i zjechane ranty felg
    - brak plastiku na silniku z lewej, brak kilku srubek na plastikach pozostalych,
    -na progach odlazi farba na tym ostatnim elemencie od spodu przy przednim prawym kole ale nie widać szpachlowania, raczej przetarte czyms od spodu, kamien ,kraweznik ale w wielu egzemplarzach juz takie cos widzialem
    - teraz troche o jezdzie...wczesniej wspomnialem o tych drganiach, sprzeglo chyba bedzie do roboty albo bylo cos juz robione
    - auto ciężko przyspiesza, turbina nie byla tykana ale gdzies ten problem o przyspieszaniu jest opisywany na forum, trzba by to sprawdzic
    - w mojej opini i na podstawie aut wczesniej ogladanych miedzy roczniekiem 2000-2003 i przy założeniu ze na diagnostyce nie wyszloby nic poważnego auto jest warte swojej (wynegocjowanej ceny) wlasciwie pod wzgledem technicznym moglbym powiedziec ze ejst najlepsze z tych co ogladalem w tym przedziale cenowym 20000-25000 aleee
    historia auta przeraża a to dlatego:

    wlasciciel kupil samochod 3 lata temu bez zastanowienia, zachwycil stan samochodu jak to okresił"...kupował auto sercem a nie rozumem..."
    auto ma ciekawą historię o ktorej mozna by napisać książke a wszystko przez te jasne zegary w milach mimo kiery po prawej no i sporej dokumentacji...za sporej

    Auto w krotkim czasie po produkcji trafiło z lewą kierą do wielkiej brytani, jest ekspertyza kulczyka w pozaniu ze z autem nic nie bylo robione jezeli chodzi o kiere, w wielkiej brytani auto zostało skradzione skąd trafiło do rosji i tam zostały przebite numery auta , ruski mafiozo pare lat tym autkiem sobie jezdzil w rosji az postanowił pojechać na wakacjie do Karlowych Varów (piekna miejscowoc) tam zwinęła go policja i z gosciem nie wiem co sie stalo ale auto 2 lata spedzilo na policyjnym parkingu (zakladam ze dochodzenie itd) policja odkryla prawdziwy vin, ten przebity nawiązywał do TT zielonego kabrio i rok młodszego niz w rzeczywistosci jest. po 2 latach zakladam ze policja czy jakis iny urzad wystawił go na aukcje i kupil tt handlarz z Polski. od handlarza do pierwszego wlasciciela ktory jezdzil pare lat a potem do obecnego wlasciciela. Przebieg teoretycznie jest ori ale w rzeczywistosci to nie wiadomo , auto obecnie porusza sie na numerach zastepczych.

    Podsumowujac osobiscie skusiłbym sie na kupno tego egzemplarza ze wzgledu na stan, troche trzeba wlozyc ale i tak sie oplaci, długo myslalem i jednak stwierdzilem ze sie boje. Wyobrazmy sobie sytuacje ze jade na wakacje do Chorwacji gdzie prawie co roku zatrzymuja mnie audikiem na granicy i sprawdzaja numery. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze policji pokazuje polskie dokumenty wyjasnienia urzedowe, ze auto jest legalne, polską tabliczke zastępczą...inny vin pod szyba inny w bagażniku...skonczylbym twarza przy glebie. Obecny wlasciciel nie wyjezdzal ani razu z kraju i mowil za kazdą kontrolą trzmają go dłużej. Także do odważnych świat należy.Przyznam szczerze że szkoda samochodu

  10. #3850
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Jakie masz dowody na te historie?

  11. #3851

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    papiery z czeskiej policji, pełno dokumentów urzędowych ze spraw wyjasniających , oraz vin przed przebiciem i po przebiciu sprawdzony u mechanika przez telefon. AUto teoretycznie i praktycznie jest legalne ale tak jak napisałem...wyjaśnij to gościowi po angielsku na granicy w innym kraju...no lepiej miec przy sobie teczke z tymi dokumentami :P. Przyznam szczerze wlaściciel twierdzil ze nie mial o tym pojecia a przy aucie spedzilem kilka godzin u niego wczoraj probujac dojsc do calej te sprawy analizujac kazde pismo i dzwoniac z vinem... "ruski mafiozo" nie bierz poważnie, mogl to byc ktokolwiek z rosji:P

  12. #3852
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    spoko spoko, chodzi mi bardziej ze jest to publiczne miejsce gdzie pisanie takich rzeczy musi byc poparte dowodami zeby nikomu nie psuc sprzedazy, ja nie wiem czy nie jestes bylym kolega sprzedajacego (nie mowie ze jestes - tylko teoria) ktory sie z nim poklocil bla bla bla - juz widzialem taka akcje na innym forum....

    ale autko ladnie sie prezentuje

  13. #3853

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    Bez przesady, piszę neutralnie XD. Każdy kto pojechałby po ten samochód zobaczyłby te dokumenty i tu juz decyzja potencjalnego nabywcy czy kupi czy nie. Ale opis i to co zobaczylem jest jak najbardziej pozytywne jeżeli chodzi o stan auta. Auto warte swojej ceny i wiekszosc w tym przedziale cenowym może lizać mu stopki. Poza tym to jest dział w ktorym sie pomaga kupującym tak? a nie sprzedającym? Czego nie rozumiem, wjaśnij to usune.

  14. #3854

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    22
    Witam,czy miał ktoś oglądać tego BEZWYPADKA http://otomoto.pl/audi-tt-bezwybadek...33.html.Bardzo bym był wdzięczny za jakieś opinie tego egzemplarza.

  15. #3855
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Strona jest niedostępna
    I TT

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •