Strona 248 z 761 PierwszyPierwszy ... 148198238246247248249250258298348748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,706 do 3,720 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3706
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    wszystko jest ok z Toba, z autem nie. Brak spryskow, albo zderzak zly...

  2. #3707
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    na zdjęciach to czarne TT jest po dzwonie przód i tył. klapa tylna i maska z przodu ruszana

  3. #3708
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez ela Zobacz posta
    Dzisiaj wieczorem jadę oglądać
    PS: czy znacie Autoszymczyk na Polczynskiej? Bo tam bym chciała je sprawdzić ewentualnie ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Oglądałam tez "na ulicy" to auto- ale ta radza mnie straszy.
    Załącznik 4139Załącznik 4140Załącznik 4141

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 4142Załącznik 4143
    ela, widzę że też oglądałaś to "padło"....ja z malaaga też mieliśmy wątpliwą przyjemność oglądać tą parodię TT, opisałem nasze spostrzeżenia w poście #3576 ( http://www.klubtt.pl/showthread.php?...l=1#post152788 )....szkoda na to coś czasu...widziałaś tą deskę pociętą nożem ?? Pomijając że lusterka w niej są od anglika i asymetryczne jest po prawej stronie....lol

    Dla ułatwienia szukania dodam to co wtedy napisałem:

    Obiekt Nr.2 - 225Q w desperacji po powrocie z Radomia....

    link: http://tablica.pl/oferta/audi-tt-225...4fc0d3fc;r:;s:

    malaaga po przejażdżce w trasie TT z moją skromną osobą, zachorowała troszkę na 225Q, więc postanowiliśmy zobaczyć jakąś w Warszawie, tym bardziej że wg właściciela, stoi ona na ulicy w Centrum....podaję współrzędne: 52.231637,20.999796.

    W sumie do oględzin nie wzywaliśmy właściciela. Okropnie źle pomalowana, tyle jest nałożonego tego lakieru że klapki sprysków na zderzaku nie chcą się schować bo są takie "nadlane", wnętrze to tragedia po tornadzie, skóry i deska pocięte czymś ostrym, przy prawym tylnym słupku mega purchel rdzy pod lakierem, tył porysowany po obu bokach, lampy a'la leksus, mówiąc najprościej "krzywo w ch.j"....przedni grill udało mi się wyjąć do przodu tylko po dotknięciu go....oględziny trwały niecałe 1,5 minuty.
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 13-05-2013 o 14:59
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #3709
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    witam!
    pozwólcie, że podziele się moimi wrażeniami z oglądanego egzemplarza z wrocławia, do którego się przymierzam
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-bose...235663794.html
    w związku z tym mam parę pytań....jest to 5 TT jakie oglądam i widzę przycisk z napisem ASR a nie ESP - czy to jest ok?
    na przedostatnim zdjęciu widać bagaznik i koło zapasowe, naklejka jest w standardowym miejscu, ale czy spawy po lewej stronie są fabryczne?
    ogólnie auto w środku (w porównaniu do oglądanych wczesniej egzemplarzy) jest zadbany, nic nie jest połamane, porysowane, nie ma dziur itd.
    przebieg zdaje sie być rozsądny, chociaż chętnie bym to sprawdził pod kompem..... auto ma minimalną wgniotkę na drzwiach pasażera...tak jakby uderzenie drzwiami drugiego auta np. na parkingu
    niestety FIS z pogubionymi linijkami :/ widać, że było malowane (nie oczekuję cudów za te pieniądze), ale wszystko wygląda, że trzyma się kupy.....2 klucze plus plastikowy...niestety brak jakichkolwiek papierów, dowodów serwisowania itd. o czym sprzedający pan nie wspomnial jest rysa na szybie, która idzie z dołu....klima ok, grzane fotele tez....z góry dzieki za wasze opinie i ewentualne wskazówki. pozdrawiam!

  5. #3710
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Cytat Zamieszczone przez svaq Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-C29012410.html

    a jak ta sztunia z Grodziska Mazowieckiego Wam się widzi ?
    Jeśli jest ktoś kto zna się więcej ode mnie to mogę się z nim wybrać obejrzeć.

  6. #3711

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    13
    czarny ? Czy to znaczy ze chcesz pomóc komuś kupić , czy sam jesteś zainteresowany ?

    Svaq

  7. #3712
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    witam!
    pozwólcie, że podziele się moimi wrażeniami z oglądanego egzemplarza z wrocławia, do którego się przymierzam
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-bose...235663794.html
    w związku z tym mam parę pytań....jest to 5 TT jakie oglądam i widzę przycisk z napisem ASR a nie ESP - czy to jest ok?
    na przedostatnim zdjęciu widać bagaznik i koło zapasowe, naklejka jest w standardowym miejscu, ale czy spawy po lewej stronie są fabryczne?
    ogólnie auto w środku (w porównaniu do oglądanych wczesniej egzemplarzy) jest zadbany, nic nie jest połamane, porysowane, nie ma dziur itd.
    przebieg zdaje sie być rozsądny, chociaż chętnie bym to sprawdził pod kompem..... auto ma minimalną wgniotkę na drzwiach pasażera...tak jakby uderzenie drzwiami drugiego auta np. na parkingu
    niestety FIS z pogubionymi linijkami :/ widać, że było malowane (nie oczekuję cudów za te pieniądze), ale wszystko wygląda, że trzyma się kupy.....2 klucze plus plastikowy...niestety brak jakichkolwiek papierów, dowodów serwisowania itd. o czym sprzedający pan nie wspomnial jest rysa na szybie, która idzie z dołu....klima ok, grzane fotele tez....z góry dzieki za wasze opinie i ewentualne wskazówki. pozdrawiam!
    wygalda na zdj w miare ok, a co do braku docs - ja tez nic nie dostalem do auta, absolutnie NIC....ale auto sprawdzilem z kazdej strony, wiedzialem co trzeba zrobic, wymienic etc - i to jest najwazniejsze. Uwazaj podwojnie na autohandel - pomysl za ile ktos go kupil jak za taka kase sprzedaje. Szkoda ze nie ma rozporki z przodu , ale to mozna dolozyc

  8. #3713
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    witam!
    pozwólcie, że podziele się moimi wrażeniami z oglądanego egzemplarza z wrocławia, do którego się przymierzam
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-t-bose...235663794.html
    w związku z tym mam parę pytań....jest to 5 TT jakie oglądam i widzę przycisk z napisem ASR a nie ESP - czy to jest ok?
    na przedostatnim zdjęciu widać bagaznik i koło zapasowe, naklejka jest w standardowym miejscu, ale czy spawy po lewej stronie są fabryczne?
    ogólnie auto w środku (w porównaniu do oglądanych wczesniej egzemplarzy) jest zadbany, nic nie jest połamane, porysowane, nie ma dziur itd.
    przebieg zdaje sie być rozsądny, chociaż chętnie bym to sprawdził pod kompem..... auto ma minimalną wgniotkę na drzwiach pasażera...tak jakby uderzenie drzwiami drugiego auta np. na parkingu
    niestety FIS z pogubionymi linijkami :/ widać, że było malowane (nie oczekuję cudów za te pieniądze), ale wszystko wygląda, że trzyma się kupy.....2 klucze plus plastikowy...niestety brak jakichkolwiek papierów, dowodów serwisowania itd. o czym sprzedający pan nie wspomnial jest rysa na szybie, która idzie z dołu....klima ok, grzane fotele tez....z góry dzieki za wasze opinie i ewentualne wskazówki. pozdrawiam!
    Pomalowany jest tragicznie. Jak pisał hubi_pl jest to autohandel, więc ci panowie bardzo oszczędzają, coś zatajają, coś wyolbrzymiają. Ja bym go sobie odpuścił.

  9. #3714
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Cytat Zamieszczone przez svaq Zobacz posta
    czarny ? Czy to znaczy ze chcesz pomóc komuś kupić , czy sam jesteś zainteresowany ?

    Svaq
    Jeśli jest jeszcze ktoś chętny i będzie miał pojęcie to mogę podjechać obejrzeć, żeby dać Ci znać co i jak

  10. #3715

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    13
    Czarny , wow ! dzięki!!! . Rozmawiałem z właścicielką przyznała ze jest po kolizji , przód , bok i tył, cały przejechany. Ale ja cudów nie oczekuje za 20 tys i dla mnie może być po wypadku ważne ze dobrze zrobiony , Samochód w 2011 sprowadzony z francji , podobno ma wszystkie wpisy a Ta pani to 5 tys tylko nim zrobiła .
    Twierdzi że ten co sprowadził to nie rejestrował tylko naprawił i szukał kupca. To tyle przez telefon .
    .

  11. #3716
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Dobra, to jak jest ktoś chętny to możemy podskoczyć i obejrzeć TT, jak coś to PW, koniec OT

  12. #3717
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez svaq Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-C29012410.html

    a jak ta sztunia z Grodziska Mazowieckiego Wam się widzi ?
    Jak ja szukałem TT roadstera (a szukałem już października 2012) to wtedy już była wystawiana ta TT, dzwoniłem do kobiety. Niekumata zupełnie. Wtedy coś w TT stukało w zawieszeniu, miała ją bardzo krótko, chyba od pół roku. Pamiętam, że mówiła że mąż jest mechanikiem i że samochód jest na bieżąco naprawiany itp, na moje pytanie dlaczego tak szybko chce sprzedać to mówiła że boi się nią jeździć,że za szybkie. Zupełnie nie wzbudziła mojego zaufania i nie pojechałem oglądać - z krk za daleko. Ale jak ktoś ma blisko to można zobaczyć.

  13. #3718
    Awatar czarodziej6969
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    134
    zapraszam do Białegostoku po zadbane TT, potencjalny kupiec napewno się nie zawiedzie
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-piekn...247283763.html

  14. #3719
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Temat już szedł na psy!może kiedyś ten wątek miał sens ,ale teraz oceniać ulepy za 15 tyś nie ma sensu!Ja ten temat zignoruje

  15. #3720

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    13
    ksolk , z całym szacunkiem dla Twojego stażu , ale są osoby które maja 20 tys w kieszeni i chcą kupić wymarzone TT. Ignorujesz , Twoja sprawa ale dlaczego swoim postem nakłaniasz także innych . DOŚWIADCZENIE takich osób jak Ty jest bezcenne ! Pomagaj to nic nie kosztuje .
    Pozdrawiam i mam nadzieje że pomożesz innym
    Svaq

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •