Strona 243 z 761 PierwszyPierwszy ... 143193233241242243244245253293343743 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,631 do 3,645 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3631
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez svaq Zobacz posta
    Witam ,

    Chciałby kupić tą sztukę , ale brak klimy i ręczny dach trochę mnie odstrasza , co radzicie :
    http://otomoto.pl/audi-tt-C29014903.html

    Adam
    Plakać się chce to radzimy

  2. #3632

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    13
    Szkoda , bo już planowałem wyjazd , a sprzedający zgodził się na wizytę w warsztacie . Proszę tylko o krótkie uzasadnienie . Jeśli nie dla mnie to dla kolejnych napaleńców .

    Adam

  3. #3633
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Po pierwsze cena jest przejmująca.... U nas na forum po nizej 20 tys nikt raczej nie interesuje sie takim autem chyba ze zamierzasz najwyzej cos w nim Dłubać/naprawiać maska nie spasowana więc cos było robione, kierownica za bardzo zjechana jak na taki przebieg więc pewnie cofniety

  4. #3634
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez svaq Zobacz posta
    Witam ,

    Chciałby kupić tą sztukę , ale brak klimy i ręczny dach trochę mnie odstrasza , co radzicie :
    http://otomoto.pl/audi-tt-C29014903.html

    Adam
    Auto musiało być walone w tył i jest brzydko złożone (może lepiej się po prostu nie da po wspawaniu ćwiartki). Zdjęcie nr 4- lewa lampa powinna być zlicowana z klapą bagażnika- jest cofnięta. Tak samo wydech- jest za bardzo schowany. Następnie zdjęcie nr 6- z profilu widać że tylny zderzak nie pasuje do błotnika i podejrzewam że po prostu nie da się go lepiej spasować bo auto może być delikatnie mówiąc skoszone Przedni zderzak też nie jest równo założony, generalnie prawie wszystkie szczeliny w tym aucie wyglądają inaczej niż powinny. Gałka zmiany biegów to jakiś cygański wynalazek, na pewno nie od tego auta. Sądząc po stanie kierownicy to dobrze byłoby gdyby miała 338tys. km zamiast podawanych 138 tys (pewnie z tego samego względu wymieniono gałkę). Generalnie auto nie zachęca do zakupu nawet za taką cenę bo może okazać się że nawet po wsadzeniu kilku tysięcy nie doprowadzisz jej chociażby do przyzwoitego stanu.

  5. #3635

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    eagle, z tych wszystkich mogę z całym sumieniem polecić TTkę kolegi _how_high_, to jest ta granatowa z jasnymi kubełkami w środku
    Widziałem kilka razy, siedziałem, macałem, polecam
    budżet mi na razie pozwala na wydanie max 26k, bo wiadomo jeszcze ubezpieczenie etc
    a co możecie powiedzieć o aukcji z allegro, jak wyżej http://allegro.pl/audi-tt-225k-4x4-s...229700997.html

  6. #3636
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    drugie zdjęcie, widać złe spasowanie przodu (maska) czyli bezwypadkowy nie jest

  7. #3637
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Podjedź i zobacz to TT, jest przecież z Krakowa. Chyba na forum znajdzie się ktoś, kto pomoże ci ogarnąć temat?

  8. #3638
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez eagle Zobacz posta
    budżet mi na razie pozwala na wydanie max 26k, bo wiadomo jeszcze ubezpieczenie etc
    a co możecie powiedzieć o aukcji z allegro, jak wyżej http://allegro.pl/audi-tt-225k-4x4-s...229700997.html
    Jedź i oglądnij,weź miernik lakieru i pomierz, nie napalaj się. Jak sprzedający ma ją kilka lat to zapewne dużo Ci powie, warto dobrze wypytać o wszystko. Prawie każda TT z All w tych cenach ma przygody blacharskie, więc nie przejmuj się że np zderzak źle leży, musisz oglądnąć i sam ocenić na ile były to poważne zdarzenia, a jak się nie znasz to weź blacharza albo mechanika.
    Dla mnie ze zdjęć to ładny egzemplarz, ale trzeba popatrzeć na żywo.

  9. #3639
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Auto musiało być walone w tył i jest brzydko złożone (może lepiej się po prostu nie da po wspawaniu ćwiartki). Zdjęcie nr 4- lewa lampa powinna być zlicowana z klapą bagażnika- jest cofnięta. Tak samo wydech- jest za bardzo schowany. Następnie zdjęcie nr 6- z profilu widać że tylny zderzak nie pasuje do błotnika i podejrzewam że po prostu nie da się go lepiej spasować bo auto może być delikatnie mówiąc skoszone Przedni zderzak też nie jest równo założony, generalnie prawie wszystkie szczeliny w tym aucie wyglądają inaczej niż powinny. Gałka zmiany biegów to jakiś cygański wynalazek, na pewno nie od tego auta. Sądząc po stanie kierownicy to dobrze byłoby gdyby miała 338tys. km zamiast podawanych 138 tys (pewnie z tego samego względu wymieniono gałkę). Generalnie auto nie zachęca do zakupu nawet za taką cenę bo może okazać się że nawet po wsadzeniu kilku tysięcy nie doprowadzisz jej chociażby do przyzwoitego stanu.
    Faktycznie, auto wyglada jakby w srodku wybuchl mu granat. Poza tym kwestia braku klimy itd powoduje, ze po pierwszej ( czytaj letniej) fascynacji cabrio bedziesz plakal przy sprzedazy... Co pewnie nastapi po jakichs dwoch tygodniach i kilku wizytach w serwisie...

  10. #3640

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    cabrio bez klimy stanowczo odradzam...!!!

  11. #3641
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Cytat Zamieszczone przez eagle Zobacz posta
    a co możecie powiedzieć o aukcji z allegro, jak wyżej http://allegro.pl/audi-tt-225k-4x4-s...229700997.html
    Ha, ostatnie zdjęcie z kasztanami na półce mnie naprowadziło. Wklejałam Wam w lutym link do niej, lokalizacją sprzedawcy był wtedy Kocmyrzów (ale można ją było też w Krakowie zobaczyć). Była droższa o jakieś 3-4 tysiące. Te stare ogłoszenie które wtedy wklejałam jest już nieaktualne, ale np. tutaj masz więcej zdjęć tego auta: http://alegratka.pl/ogloszenie/audi-...-22166674.html (mała różnica w przebiegu).
    Nie wiem czy od lutego coś się zmieniło, ale wtedy na 100% do wymiany było sprzęgło, wyświetlał się jakiś błąd na desce, silnik "dławił" się po dodaniu gazu i generalnie auto w środku było dość mocno styrane, czego na żadnym ze zdjęć nie było wtedy widać (w bagażniku były jakieś lepkie plamy, cała tapicerka była raczej brudna). Coś mi się też kojarzy, że licznik jest w milach, ale tego na 100% pewna nie jestem.

    Jeszcze się może przyda to, co wtedy...
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    TT grafitowy metalik. Jak to ta sama TT to widziałem ją jeszcze przed naprawą przodu. Lekko puknięta była, serio nic poważnego. Wymienić zderzak i można było śmigać. No ale sporo na allegro się ona nosi może coś jej jeszcze dolega.
    Ostatnio edytowane przez wi_ ; 09-05-2013 o 10:06

  12. #3642
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    A mnie się też kasztany przypomniały ....... o takie ........
    kasztan.jpg

  13. #3643

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Kluczbork
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1987
    Kolor
    skóry
    Posty
    29
    Cześć,
    Z ciekawości chciałbym abyście ocenili. Właściwie szukam tt bez modyfikacji i w wyzszym zakresie cenowym ale to mnie zaciekawiło.
    Czy prawe drzwi i klapa lub przedni zderzak jest niedopasowany czy to efekt zdjęcia, tylna klapa i lewy blotnik też chyba widać niespasowanie.
    Srodek wydaje się być zadbany, tył skóra coś matowa tylna efekt słonca i niedbania o tylna kanape? ale przód siedzenia wydają się być niewypierdziane, przebieg mógłby być realny.
    Ogłoszenie jest świeże. Na tylnym zderzaku prawa strona dół coś widać. Lewe przednie drzwi obijają o karoserie -widać ślad. Czy to jest naklejka czy malowanie?Tempomaty były w amerykańcach tylko, tak? No i inne rzeczy których nie zauważyłem a są istotne. I jaka jest cena "opłat celnych".
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3236616356
    Z góry dzieki

  14. #3644
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    RadekW posłuchaj uważnie...:
    Wrzucanie takich "tworów" do oceny przez forum jest trochę poniżej krytyki. Auto ma kierownicę chyba z 3 na przedzie jeśli chodzi o przebieg, jakieś "wieszaki" na odzież na spryskiwaczach, tył wygląda jakby siedziało w aucie na tylnej kanapie ze trzech gości po 150 kg każdy, zderzak tył to chyba jakaś hybryda z Poloneza.... Jakaś masakra...! Spróbuj porównać to auto z jakimkolwiek z działu "nasze auta". Szczerze mówiąc, nie wiem ile trzeba by mi dać kasy żebym wsiadł do takiego wynalazku. Jedyny plus to ładny żółty....
    P.S. Jeśli to auto któregoś z forumowiczów to sorry, podobno o gustach się nie dyskutuje...

  15. #3645
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Zderzaki sa nie spasowane bo nie oryginalne Mysle ze tylna klapa może sie wydawać nie dopasowana właśnie przez zderzak który jest wezszy u góry niż powinien...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •