Strona 231 z 761 PierwszyPierwszy ... 131181221229230231232233241281331731 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,451 do 3,465 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3451
    Awatar gruby_inversia
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Suchy Las
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarna
    Posty
    35
    powiedzcie mi co myślicie o tym autku?
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3182886389
    widzę że jest po tiuningu ale przód wygląda całkiem spoko.
    Ostatnio edytowane przez gruby_inversia ; 17-04-2013 o 19:56

  2. #3452
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Cytat Zamieszczone przez gruby_inversia Zobacz posta
    powiedzcie mi co myślicie o tym autku?
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3182886389
    widzę że jest po tiuningu ale przód wygląda całkiem spoko.
    Ciekawe czy ten tuning obejmował montaż FMICa bo jak nie to seryjne ICki nie mają w ogóle przewiewu

  3. #3453
    Awatar Remek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    Panowie, czy ktoś to może oglądał, co o tym myślicie?
    http://sprzedajemy.pl/audi-tt-8n-180...ffers&offset=2
    Ostatnio edytowane przez Remek ; 18-04-2013 o 08:52

  4. #3454
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Cytat Zamieszczone przez gruby_inversia Zobacz posta
    powiedzcie mi co myślicie o tym autku?
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3182886389
    widzę że jest po tiuningu ale przód wygląda całkiem spoko.
    Z tego co się orientuję to już jakiś czas temu na alledrogo stał.

  5. #3455

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    http://otomoto.pl/audi-tt-stan-ideal...C28633272.html
    Był już wcześniej na otomoto, a co o nim sądzicie? Warto się przejechać i sprawdzić?

  6. #3456
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    osobiscie nie lubie szarych wnetrz - oczywiscie kwestia gustu, ale mysle ze warto sie przejechac. auto z 2000, kiera nowsza ale to juz mogla wchodzic bo i lusterko wew. wydaje mi sie ma okragle.

  7. #3457
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez mess Zobacz posta
    http://otomoto.pl/audi-tt-stan-ideal...C28633272.html
    Był już wcześniej na otomoto, a co o nim sądzicie? Warto się przejechać i sprawdzić?
    Do mnie masz tą samą drogę.
    Przyjedź, zobacz, pomyśl.

  8. #3458

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Do mnie masz tą samą drogę.
    Przyjedź, zobacz, pomyśl.
    Mogę przyjechać i pomyśleć, ale czy będziesz skory się potargować?

  9. #3459
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Potargować się zawsze można. Wszak to prawo wolnego rynku.

  10. #3460
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    mess, jedz obejrzyj, pogadaj - elmacho ma duze doswiadczenie z TTtkami...i napewno odpowie na wszelkie pytania...a i polaczenie z WRO do KTW masz o niebo lepsze niz do CZ

  11. #3461
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Zgadza się. Nie kupuj jakiegoś "kibla" nie wiadomo od kogo. Goście z tego forum to jedna "banda" maniaków i zapaleńców w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Cały czas nie rozumiem tych wszystkich, nowych klubowiczów szukających ch... wie czego, jak mają pod nosem auta i sprawdzone i opisane i z klubową historią. Proponuję adminom wywalać posty z zapytaniami ofert, jeśli na forum wiszą lepsze, pewniejsze, sprawdzone, polecane i już nie wiem jakie auta... I czasem w lepszej cenie...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zgadza się. Nie kupuj jakiegoś "kibla" nie wiadomo od kogo. Goście z tego forum to jedna "banda" maniaków i zapaleńców w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Cały czas nie rozumiem tych wszystkich, nowych klubowiczów szukających ch... wie czego, jak mają pod nosem auta i sprawdzone i opisane i z klubową historią. Proponuję adminom wywalać posty z zapytaniami ofert, jeśli na forum wiszą lepsze, pewniejsze, sprawdzone, polecane i już nie wiem jakie auta... I czasem w lepszej cenie...

  12. #3462
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zdziwilibyście się, gdybyście usłyszeli mój dzisiejszy telefoniczny dialog z ,,mechanikiem".
    Zapytany o rozrząd odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że ja tego nie robiłem ( przebieg 153xxx km ), ale rzekomo robiła to poprzednia właścicielka. Mechanik - to 1500 zł.
    Zapytany o koła odpowiedziałem, że sprzedaje na ori felgach AUDI 17" z zimówkami na kilka sezonów. Mechanik - to wydatek na opony 1500 zł.
    W tym momencie oznajmiłem, że jeśli próbuje się targować, to już możemy zakończyć rozmowę.
    O FISie była normalna rozmowa.
    Przyszedł czas na oleje i filtry ( wymienione wszystko ), które wymieniłem dokładnie 13.12.2012, równe 5000 km temu. Mechanik - to trzeba się szykować do wymiany.
    Następnie padło pytanie, czy samochód był malowany. Odpowiedziałem, że prawdopodobnie tylny, prawy błotnik, choć różnic w odcieniu nie ma ( srebrny kolor i wszystko dla ludzi w temacie jasne ), szczeliny są równe, nie ma parchów, zlewów, oczek itp. Mechanik - to pewnie zderzak też malowany.
    Pytanie o szyby skwitowałem, że wszystkie są z tego samego rocznika, nie były wymieniane. Mechanik - a tylna boczna szybka, bo ona jest blisko tego błotnika? Odpowiedziałem, że tylne, boczne szybki z reguły znajdują się blisko tylnego błotnika i akurat po tej szybce nie patrzyłem ( a z ciekawości zrobię to jutro ).
    Doszło pytanie o xenon, czy to nie jest chińczyk? Tego może nie będę komentował, jak i uwagi mechanika, że jedna lampa z przodu jest matowa, a wnętrze auta jest zużyte.
    Czas na pytanie skąd auto pochodzi? Odpowiedziałem, ze sprowadzone z Niemiec, w roku 2009, miało jedną właścicielkę, następnie przeszło w moje posiadanie. Mechanik - to pewnie ta pani zrobiła drifta, bo quattro nosi i stąd malowane auto.
    Tu mnie gość totalnie zdekompresował i wymieniając jeszcze kilka zdań znudzony i zniesmaczony zakończyłem rozmowę.

    Dla pewnej osoby z tego forum: mając takie podejście do kupna samochodu, nie wróżę rychłego wejścia w jego posiadanie. Zmień doradcę.

  13. #3463

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Rumia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2001
    Kolor
    biały
    Posty
    37
    No tak jak z forum to trzeba brać w ciemno. Kolego jak sprzedajesz auto to jesteś skazany na tego typu sytuacje. Ty masz samochód który chcesz sprzedać a On ma kasę , nie ma tam banknotów malowanych , wymienianych, po stłuczce, zimowych ale jeszcze do jazdy. Nie rozumiem chcesz sprzedać auto czy udowodnić że kupujący się myli i czepia bo zwraca uwagę na sprawy które go nurtują. Sam jestem na etapie sprzedawania i rozglądania się za innym autem i jakoś mnie nie dziwią takie zachowania. jak masz pewne auto i nie boisz się prawości i uczciwości to mówisz jak jest albo kupią albo nie, ale fochy że ktoś ma wątpliwości to trochę nie na miejscu.Pozdrawiam i życzę rychłej sprzedaży.

  14. #3464
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Chyba niedokładnie przeczytałeś mojego posta.
    Dla mnie logiczne jest, że w używanym samochodzie, z niepewną wymianą rozrządu ten rozrząd przyszły nabywca sobie wymienia. Ale to nie obliguje sprzedawcy do opuszczania ceny na tą wymianę i to za cenę 1500 zł, bo to praktycznie 2 x więcej, niż cena dla 1.8T.
    Następna kwestia to wymiana filtrów i płynów eksploatacyjnych po 5000 km lub 5 miesiącach od ostatniej wymiany. Może to praktykujesz, u mnie interwał jest większy.
    Nie ma obowiązku i zwyczaju sprzedawania samochodu z dwoma kompletami kół, czy felg, bądź opon. Sprzedawca i w tym przypadku powinien opuścić z ceny, by nabywca mógł sobie kupić dodatkowy komplet?
    I wreszcie najważniejsze, to szukanie przez nabywcę usterek, bądź braków, których nie ma. Popatrz na zdjęcia mojego TT. Widzisz tam matową lampę, bądź zajechaną tapicerkę? Skąd przekonanie, że poprzednia właścicielka za pomocą poślizgu zmieniła gabaryty, kształt i masę samochodu?
    Każdemu opowiadam co wiem o samochodzie, który sprzedaję, niczego nie tając, często coś doradzając. Może więc nie pisz o fochach, bo to całkiem coś innego, niż irytacja idiotycznymi tekstami ,,ekspertów".

  15. #3465
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    To nie jest tak ze z forum to w ciemno. To ze z forum to moze swiadczyc o wspomnianym maniakalnym podejsciu do naszych aut, i nawet jak cos bylo kalowane czy zmieniane, nie ma to znaczenia jak ktos w codziennym uzytkowaniu zwraca uwage na wszystko, ja dzisiaj wjechalem w nie wielka dziura a dreszcze mnie przeszly bo pomyslalem co zawias poczul...inny by to olal i powiedzial ze od tego wlasnie jest zawieszenie.
    Ponadto, mysle ze czlowiek z historia na forum nie oszuka Ciebie i powie, tak jak kolega macho, co bylo i jest z autem - oczywiscie co bylo jak on je posiadal. Handlarz kazdy CI powie ze bezwypadkowe i od dziadka z wermahtu, chociaz w zyciu na oczy wlascicieli aut nie widzial....

    My chcemy tu pomagac (w wiekszosc) a nie szkodzic.

    pzdr!

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •