Strona 224 z 761 PierwszyPierwszy ... 124174214222223224225226234274324724 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,346 do 3,360 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3346
    Awatar lynx
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    15
    Ta sztuka jest jeszcze nie daleko:
    http://allegro.pl/piekna-tt-225ps-qu...151425635.html
    z tego co wiem ojciec z synem lubią audi, ojciec jezdzi A6 a syn sprzedaje bo dostal dofinansowanie i kupuje dostawczaka którym ma ogarniać jakiś biznes. Sprowadzony został uderzony, zderzak, lampa i tyle chyba zostało wymienione, ponoc sa kwity na robotę, jakas nie duża stłuczka.

    Ten też wygląda ok. tylko kolor albo jest bardzo ładny na żywo albo nie za bardzo no i jest w twoich pieniądzach.

    Ja kupiłem quattro niedawno 1.8 T od dziewczyny w naprawdę dobrych pieniądzach tez po lekkiej stłuczce

    Pzd.

  2. #3347
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    No kolor nie spotykany - fakt, ale tak jak pisałem myślę o folii szczotkowanej a dokładnie chce uzyskać taki efekt:
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-cabri...130603341.html

    Dlatego może być nawet różowy

  3. #3348
    Awatar lynx
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    15
    Ok .... ja bym pojechał obejrzeć a jaka cena za tą szarą myszkę ???

    Nie wiesz ile kosztuję zafoliowanie auta jak w twoim linku

  4. #3349
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    Witam, jestem nowy i poszukuje od jakiegoś czasu Audi - przyznam że nie jestem fachowcem w tych sprawach ale potrzebuje drugie auto i padło na TT.

    Szukam auta jak najbliżej domu jak chyba każdy dopiero jak nic nie będzie zwiększe zasięg
    Dziś oglałem tą sztukę:
    http://otomoto.pl/audi-tt-quattro-C28075009.html
    1 rok w rekach właściciela, poprzednio ponoć jeździła nim kobieta prowadząca naukę jazdy, a auto przyjechało z Francji o ile pamiętam. Miał malowany błotnik bo został przytarty miesiąc temu. Dodatkowo do wymiany tylne amorki bo pukają, przód chyba w miarę ok na tyle co słyszałem podczas jazdy. Przebieg nie duży - nie wiem czy realny, w środku dość ładny i zadbany.
    Ekkkhhhmm...naprawdę oglądałeś tą TT? Ciekawe spostrzeżenia...powiem Ci że z tyłu nie tylko amorki pukają. Jak potrzebujesz więcej informacji o tej czarnulce to PW. Nie tylko ty ją oglądałeś tutaj na forum...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #3350
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    Ok .... ja bym pojechał obejrzeć a jaka cena za tą szarą myszkę ???
    O której w końcu mowa ?
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    Nie wiesz ile kosztuję zafoliowanie auta jak w twoim linku
    Rozumiem że to twoje pytanie? Dowiadywałem sie do megany mojej i mówili 2,5 tys. Więc myślę że cena podobna.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A tak apropo czy jest ktoś na forum kto by się pisał ruszyć w trasę bo np. nudzi się w weekendy ? Ktoś kto się troszkę zna i zrobi to niedrogo lub za dobrą butelkę szlachetnego napoju
    Myślałem o ustaleniu jakiejś małej trasy i odwiedzeniu ze 3 samochodów ale przydało by się oko dobrego speca od TT
    Jak ktoś jest z Wawy i widzi taką szanse to proszę o PW

  6. #3351
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja moge pomoc, ale jak chcesz znalezc dobra TT (i nie interesuja Cie nasze klubowe auta) to musimy zrobic trase przynajmniej 1000km w jedna strone....za zachodnia granice
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 08-04-2013 o 07:54
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #3352
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    Rozumiem że to twoje pytanie? Dowiadywałem sie do megany mojej i mówili 2,5 tys. Więc myślę że cena podobna.
    Zmartie Cie, ale koszt samego materialu dla zwyklej folii 3M to ponad 2,5 tys zl. Dolicz robocizne (5 dni) i Ci wyjdzie, ze albo z jakoscia materialu cos nie tak, albo oklejajacy wlasnie sie uczy na Twoim aucie. Z oklejaniem jest jak z lakierowaniem, mozna to zrobic byle jakim lakierem w stodole, a mozna to zrobic dobrym lakierem w profesjonalnej kabinie z zachowaniem odpowiedniej technologii. Efekt koncowy jest zupelnie inny.

  8. #3353
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Ja moge pomoc, ale jak chcesz znalezc dobra TT (i nie interesuja Cie nasze klubowe auta) to musimy zrobic trase przynajmniej 1000km w jedna strone....za zachodnia granice
    To niedobrze za daleka podróż... ale myślę że może da się coś kupić u nas...

  9. #3354
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    raiden25
    Popatrz sobie na np wnętrza tych tańszych sztuk, które mają deklarowane przebiegi rzędów 12000-140000 km, a następnie porównaj z wnętrzami bodajże 2 sztuk w wyższych cenach, które mają przebiegi około 160000.
    Nic cię nie zastanawia? Chyba że na siłę chcesz pakować się w padlinę.

  10. #3355
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Dla przykładu, stan skór w audi TT z deklarowanym przebiegiem 277 tysięcy porównaj teraz do tych "nówek" z przegiegami 80-180 tys . Mam nadzieje, że wszystko już jest jasne. Bądź swiadom co kupujesz , nie ma co samego siebie oszukiwać.

    http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-...RT&tabNumber=2

  11. #3356
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    U mnie jest identyczne jak w tej TT przedstawionej przez Elora i mam 200tys km W porównaniu do tej czarnej w/w to moja jest w stanie kolekcjonerskim

  12. #3357
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    Jechał bym po niego ale jak by był za jakieś 25tyś. Rozmawiałem z właścicielem i raczej negocjacja to jakieś kilkaset złotych wiec szału nie robi...

    Dodatkowo właściciel napisał:
    "Dzieki temu, ze auto bylo zawsze serwisowane to ma ono gwarancje mobilnosci Audi, ktora jest podbijana co serwis. Czyli jesli auto by gdzies kiedys stanelo na drodze z czerwona kontrolka na wyswietlaczu to Audi zabiera i naprawia na swoj koszt."
    Wcale się nie dziwie właścicielowi włożył kupę kasy w serwis i chce chodz trochę odzyskać, a przy okazji chroniąc potencjalnego kupującego przed kłopotami, dobra sztuka musi swoje kosztować i oby szybko znalazła kupca.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #3358
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    Jechał bym po niego ale jak by był za jakieś 25tyś. Rozmawiałem z właścicielem i raczej negocjacja to jakieś kilkaset złotych wiec szału nie robi...

    Dodatkowo właściciel napisał:
    "Dzieki temu, ze auto bylo zawsze serwisowane to ma ono gwarancje mobilnosci Audi, ktora jest podbijana co serwis. Czyli jesli auto by gdzies kiedys stanelo na drodze z czerwona kontrolka na wyswietlaczu to Audi zabiera i naprawia na swoj koszt."
    I po raz kolejny pojawia się motyw: "kupić TTkę...byle taniej :P" A potem płacz że tu coś strzela, tam coś się urwało, tu coś odpadło...
    Dobre rzeczy swoje kosztują: czy to ciuchy, czy to kolacja w wykwintnej restauracji, czy dobre wino....a "tanie mięso to psy jedzą"
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #3359
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Dla przykładu, stan skór w audi TT z deklarowanym przebiegiem 277 tysięcy porównaj teraz do tych "nówek" z przegiegami 80-180 tys . Mam nadzieje, że wszystko już jest jasne. Bądź swiadom co kupujesz , nie ma co samego siebie oszukiwać.

    http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-...RT&tabNumber=2
    Jeśli chodzi o stan skór (i w ogóle tapicerki) to baaaaaardzo dużo zależy od tego jak jeżdżony jest samochód, jeśli właściciel jeździł 277 tkm na trasie i do tego dbał o skórę to środek będzie jak nowy, natomiast jeśli ktoś jeździł w miescie krótkie trasy 5-10km i często wsiadał i wysiadał z samochodu i do tego jeszcze nie dbał i nie zabezpieczał skóry to po 100tkm tapicerka będzie w opłakanym stanie i tak samo kierownica. A jeśli weźmiemy pod uwagę jeszcze warunki atmosferyczne - 35 stopni za oknem (np. południe włoch) to środek samochodu się gotuje i skóra też. Tak więc uważam (a wiem co mówię, bo moja żona jeździ krótkie trasy i wiem jak się zużywa tapicerka) że nie zawsze zużycie tapicerki świadczy o duuuuużym przebiegu, należy popatrzeć na ogólne zużycie: pedały, podłokietniki, dywaniki, boczki drzwi itp, wtedy można już nieco dokładniej stwierdzić.
    Ja u siebie mam 188tkm i poza dwoma ryskami na fotelu praktycznie nie widać żadnego zużycia skóry i tak samo kierownica - jak nowa.

  15. #3360
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Sprawa skór to tez kwestia jak wielka **** w nich siedziala. Inaczej niszczy sie jak wsiada do tt koles wazacy 120kg i robi to nie umiejetnie, a inaczej sie skora wyciera jak wsiada do niej osoba szczupla 60km ktora robi dlugie trasy i nie obciera zadkiem co chwila przy wychodzeniu z niego. Dlatego uwazam iz skóra nie jest wyznacznikiem przebiegu auta, tzn nie zawsze...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •