Strona 220 z 761 PierwszyPierwszy ... 120170210218219220221222230270320720 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,300 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3286
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Wykluczone nawet nie biore pod uwage zakupu w PL, oszczędze swoich nerw...

  2. #3287
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Sprzedać TT kupić TT oto jest problem w tym kraju.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3288

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Rumia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2001
    Kolor
    biały
    Posty
    37
    Kolego Annecy, przepraszam Cię za moje średnie zachowanie jako klubowicza i moją aktywność na forum. Obiecuję poprawę Jacek Szyba

  4. #3289
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Pierwszy prawdziwy S-line którego udało mi się znaleźć na otomoto.pl:

    http://otomoto.pl/audi-tt-s-line-ful...C28586516.html

    Rocznik świeży, przebieg nieduży, szkoda tylko że przód sprawia wrażenie powypadkowego.

  5. #3290
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Jak ja szukałem TT roadstera to bardzo mi się podobała TT Anneccy,ale cena była dla mnie zaporowa, szukałem czegoś o min 5t tańszego,mnie się akurat udało kupić uważam fajny samochód (no może poza kolorem),ale gdyby wtedy cena TT od Aneccy była taka jak jest teraz już bym nią smigał - pięknie zadbany samochód !!!!!!! Aneccy zaczekaj jeszcze trochę ..... zrobi się cieplej, wyjdzie słoneczko i TT sama się sprzeda - czego życzę

  6. #3291
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    gero3, i ile policzyli Ci za oklejanie. Pewnie kolo 4 000, czyli wyjdzie Cie summarycznie podobnie jak z autem annecy

  7. #3292

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    heh, tak czytam sobie te miłe słowa pod kątem mojej tt i cieszy mnie Wasza opinia o niej... ale fakty sa takie , że jest to 12 letni samochód , co prawda w moich rękach od 3 lat ale zawsze sie jakaś pierdoła do poprawki znajdzie... a to linie padające w Fisie a to parujacy xenon ale ogólnie jest to w sumie doinwestowany samochód , z legalnego źródła, który nie ustrzegł sie bezstłuczkowej przeszłosći niestety ale nie działo sie w sumie z nim nic poważnego... podczas lakierowania fury zderzaki były zdejmowane i widac było pod sukienką co i jak i wiem, że auto nie miało żadnej poważnej przygody- szyby są ori, zbieżność wzorowa, wszystkie elementy zawiechy czy hamulców w stanie wzorowym.... te pierdólki , które sie pojawiają są typowe i do ogarnięcia bez większych nakładów ale ze nie przeszkadzają w jezdzie to snu mi z powiek nie spędzają... więc jak ktos chetny to nie mam nic do ukrycia... i na wszytskie pytania odpowiem...
    forum zobowiązuje!
    p.s. problem jest taki ze w zadnym przedziale cenowym w Pl nie można znalezc sensownych propozycji , tak jakby każdy był handlarzem... szukam suva do 50kpln i też nic nie mogę znależć co jest godne zaufania i swej ceny i tu dla przykladu chciałbym miec w taki samochód do kupienia jak moja tt jest do sprzedania...od osoby , która nie jest handlarzem, wie prawie wszystko o swoim aucie.. i ma je dłuzej niz 6 miesięcy, ma ważne ubezpieczenia przegląd i nie było topione ani z rowu wyciągane i nie ma 2 z przodu....
    pozdr

  8. #3293
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Jak ja szukałem TT roadstera to bardzo mi się podobała TT Anneccy,ale cena była dla mnie zaporowa, szukałem czegoś o min 5t tańszego,mnie się akurat udało kupić uważam fajny samochód (no może poza kolorem),ale gdyby wtedy cena TT od Aneccy była taka jak jest teraz już bym nią smigał - pięknie zadbany samochód !!!!!!! Aneccy zaczekaj jeszcze trochę ..... zrobi się cieplej, wyjdzie słoneczko i TT sama się sprzeda - czego życzę
    Oj gero3, z tymi naszymi roadsterami to jest tak, że trzeba mieć szczęście żeby sprzedać, za dobrą cenę, ja próbuję już od ponad roku i nie ma chętnego...

  9. #3294

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    shsdfhdfsdfg
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 13-04-2014 o 17:36

  10. #3295
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Pierwszy prawdziwy S-line którego udało mi się znaleźć na otomoto.pl:

    http://otomoto.pl/audi-tt-s-line-ful...C28586516.html

    Rocznik świeży, przebieg nieduży, szkoda tylko że przód sprawia wrażenie powypadkowego.
    Zadne z niej "prawdziwe S-line"
    S-line bazuje na TT225
    ICE - znaczki sa po obu stronach

    a zeby nie robic OT to ladnie wyglada ale napewno miala jakas przygode bo przod nie jest ORI a deklaracja sprzedajacego jako "bezwypadkowa" jest raczej nieprawda bo po kolizji nie trzeba by bylo zmieniac wszystkich elementow na przodzie
    Ostatnio edytowane przez matikte ; 05-04-2013 o 18:36

  11. #3296
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    gero3, i ile policzyli Ci za oklejanie. Pewnie kolo 4 000, czyli wyjdzie Cie summarycznie podobnie jak z autem annecy
    Jeszcze nie byłem na wycenie - mierzeniu, nie miałem czasu,ale dobrze wiesz,że wszystko zależy od folii, wstępnie (bardzo wstępnie!!) powiedziano mi że od 2 tysi w górę. Może w next tydzień będę miał czas podjechać to napiszę ile chcą.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Panowie bo w Polsce nie sprzedaje się sprawnych samochodów. Mamy taki dziwny naród, że kupują samochody na wykończeniu lub powypadkowe. Nie wiem czy to jest spowodowane ale tak już jest... Chciałem sprawne kiedyś sprzedać 0 telefonów. Pokazałem rozbitka to telefony 3 razy dziennie i w 3 dni samochód sprzedany.
    Zgadza się, mój kumpel kiedyś motocykl sprzedawał dobre pół roku, zero telefonów (moto nietypowe - SACHS 800), aż go gościu samochodem przewrócił, moto po ślizgu - nie bylo tragedii.Kumpel dostał kasę z ubezpieczalni za wypadek i rozbite moto, który wystawił rozbity na All i na drugi dzień sprzedał, przyjechał facet pt. "Słodowy zrób to sam" i powiedział że on sobie sam zrobi i w ogóle.
    Wielu ludziom się wydaje,że jak rozbite to okazja, bo sam sobie naprawi, pomaluje i będzie git.
    Oj dziwny naród

  12. #3297
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Zadne z niej "prawdziwe S-line"
    S-line bazuje na TT225
    Jesteś przekonany że pakietu S-line nie dało się zamówić w konfiguracji z 180-konnym silnikiem? Być może jest jak piszesz, ale ewidentnie tapicerka, progi, czy kierownica pochodzą z pakietu S-line i nie wiem czy chciałoby się komuś zmieniać tyle rzeczy w aucie na własną rękę

  13. #3298

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    ghjk
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 13-04-2014 o 17:36

  14. #3299
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    S-line było też potem dostępne dla 180ps. Inaczej nie było by blendy plaster miodu dla 180 koni. Jednak brakuje srebrnych wnętrz lamp dla s-linie.

    s-linie to nic innego jak pakiet dodatków. Ja tam jednak uważam, że i tak najbardziej ciekawa TT to quattro sport.
    Dokładnie, więc prawdopodobnie jest to TT z pakietem S-line, z tym że tak jak wcześniej pisałem po przygodzie przodem, stąd brak srebrnych lamp

  15. #3300
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Dokładnie, więc prawdopodobnie jest to TT z pakietem S-line, z tym że tak jak wcześniej pisałem po przygodzie przodem, stąd brak srebrnych lamp
    S-line wychodzilo chyba tylko w kolorach Misano red i Avus Silver (Kolega Matee chyba, kupil wlasnie Avus Silver mozecie porownac) , TT z ogloszenia ma "zwykly" srebrny kolor tak jak nasze TT.
    Wielu z nas zaklada rozne pakiety np.R32 do swoich TT ale czy to robi ze nich TT R32?? Zreszta chcialo sie komus dokleic "s-line pod znaczek TT" wiec ;/
    Moze macie racje ale brakuje jednak galy do zmiany biegow z s-line'a

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •