Strona 22 z 761 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122522 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 330 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #316
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Tak jak mówiłem, poproś ją o numer vin i sprawdź sobie w internecie, może przy okazji trafisz na zdjęcia z aukcji w usa.

    Jak była spawana z kilku, to czasem nie da się tego ocenić po zdjęciach

  2. #317

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    TORUŃ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    35
    jak 18 to dobra cena ;P za ładną TT z 2001 roku trzeba położyć ok. 30 000zł (troszkę tych tt widziałem ... w większości auta były po ostrych strzałach - zwłaszcza te od handlarzy... )

  3. #318
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    cena dobra ale to bank nie 2001 rok.
    MARUDA

  4. #319

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No 18 może być ale jej przeszłość i tak pod wielkim znakiem zapytania. Osobiście bym nie brał takiej.

    ---------- Post dodany 10-09-2011 o 10:40 ---------- Poprzedni post 10-08-2011 z 23:41 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    22.900 pln jest adekwatne - ((jak to mi kiedys ICE napisal takie promocje tylko w PL ))
    Nikt z was nie ma racji lol

    Cena adekwatna bo nie ma ESP do tego w przebieg z PL nie wierze.

    Co do promocji i przebiegów w Polsce to racja same nówki . Na mobile.de przebiegi w okolicach od 22 tys zł są ponad 200 tys.
    Tak czy inaczej czytając ten temat coraz bardziej nie chce mi się tutaj zaglądać. Serio przeglądnijcie ceny od prywatnych właścicieli z DE z normalnym przebiegiem a sami zobaczycie że to co allegro to nieporozumienie. Wiem że rynek w PL inny no ale ludzie wszyscy (nowi) tutaj piszą że ideały, a sami już widzieliście po fotkach z innego działu jak TT wygląda przed dotarciem do PL. TT 225 za 25 tys, a przed przyjazdem przodu nie miało spox.
    CYA

    Jambolek nie zaglądaj tutaj. Masz zadbana TT bez przeszczepów elementów z innego samochodu. Nic się u Ciebie nie dopatrzyłem złego, a sam pamiętasz jak oglądałem

  5. #320
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    rezusss Przeniosłem Twój post do istniejącego i odpowiedniego tematu , na przyszłość zamieszczaj kandydatki do oceny właśnie tutaj .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #321

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez kurczak Zobacz posta
    Moze ktos szukajacy ladnej TTki mialby ochote na cos takiego The Audi TT Forum :: Login , troche ladniejsze od allegrowych odpadkow a i cena calkiem przyzwoita.
    Gdybym miał teraz kasy tyle co ten gościu chce za tą TT to bym kupił bez zastanawiania się. Mnóstwo czasu i serca w tą TT jest włożone. PIĘKNA!

  7. #322
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Gdybym miał teraz kasy tyle co ten gościu chce za tą TT to bym kupił bez zastanawiania się. Mnóstwo czasu i serca w tą TT jest włożone. PIĘKNA!
    ....link wywala na glowna forum... a chcialem polukac skoro TY sie podniecasz to musi byc juz cos podeslij link inny chyba ze juz nie aktualne ((poszla))
    I TT

  8. #323
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    ....link wywala na glowna forum... a chcialem polukac skoro TY sie podniecasz to musi byc juz cos podeslij link inny chyba ze juz nie aktualne ((poszla))
    Masz na 20 stronie tego tematu . Post 295 . Są zdjęcia i opis.

  9. #324
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    Masz na 20 stronie tego tematu . Post 295 . Są zdjęcia i opis.
    dzieki doszedlem do postu kurczak-a (kliknalem na linka i to samo a dalej juz nie patrzalem )) forum mam ustawione nowe najpierw ... tak czy inaczej musialem to jakos przeoczyc skoro bylo ;(
    I TT

  10. #325
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    AUDI TT TURBO QUATTRO 225 KM (1862626333) - motoAllegro

    co o tym myslicie wiem cena smieszna ale chodzi mi o foto... z przodu brak znaczka quattro, jakas dziwna szpara od strony pasazera od drzwi tylnia klapa szpara z prawej strony chyba ?

  11. #326
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Ramzees Zobacz posta
    AUDI TT TURBO QUATTRO 225 KM (1862626333) - motoAllegro

    co o tym myslicie wiem cena smieszna ale chodzi mi o foto... z przodu brak znaczka quattro, jakas dziwna szpara od strony pasazera od drzwi tylnia klapa szpara z prawej strony chyba ?
    Szkoda opisywac. Lepiej zapytaj sprzedawce z której strony nie była bita - ciekawe czy znajdzie takie miejsce.

  12. #327

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Na prawdę niektórzy cofają się w rozwoju. Tt 225 za 20 tys. Powodzenia w użytkowaniu tego g****.
    Odnośnie tego modelu to bita wszędzie.

  13. #328
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    na jakiej podstawie twierdzicie ze bita z kazdej strony ?? sugerujecie sie cena ?

    bylem ogladac w komisie 99 rok quattro za 26 klockow i wieksza kupa niz to co na tej aukcji silnik wciagaj wiecej oleju niz benzyny.... wiec co do ceny przestalem sie nia interesowac.. budzet 25 klockow chcialem dac wiec 5 kola moge w nia wsadzic jutro jade ja ogladac do wawy zobacze co to za shit

    ale najpierw jade do rodzinnych stron zobaczyc to
    http://otomoto.pl/audi-tt-225-ps-qua...C19996279.html

    daleko nie mam wiec porownam obydwa autka albo kupie jedno z nich albo zadnego ;/
    Ostatnio edytowane przez Ramzees ; 10-10-2011 o 20:10

  14. #329

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Ramzees Zobacz posta

    bylem ogladac w komisie 99 rok quattro za 26 klockow i wieksza kupa niz to co na tej aukcji silnik wciagaj wiecej oleju niz benzyny.... wiec co do ceny przestalem sie nia interesowac.. budzet 25 klockow chcialem dac wiec 5 kola moge w nia wsadzic jutro jade ja ogladac do wawy zobacze co to za shit
    takie brednie piszesz że masakra, łudzisz się na 225 koni za grosze. Kupuj co chcesz, a nie pytaj się nas bo i tak wiesz lepiej .
    Wszystkie TT są niby sprowadzane to zobacz sobie ile taka sprowadzana w DE kosztuje to będziesz wiedzieć z ilu te w PL są spawane. Promocja ściga promocje.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 11-10-2011 o 05:42

  15. #330
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ramzees z tym budżetem szukaj tylko napęd na przód i to 180hp nie więcej. A 5tysięcy to wsadzisz w nią od razu na rozrząd, ew ogumienie, nieprzewidziane wydatki, wymiany filtrów. Swoją kupiłem za ok 30tysięcy z oponami, nie dawno bo 2 miesiące temu, z 2001 roku, w Aso powiedzieli ze ręczny do regulacji i gdzieś się silnik lekko poci i że tak zadbanej Ttki dawno nie mieli w serwisie. Więc kupiłem. Już wpakowałem w nia 9 tysięcy, a jest daleka od tego co bym chciał. Dobrze się zastanów, bo jak tam ta pani za 3 miesiące będziesz się spodziewał dziecka i szukał "większego" samochodu. Muszę przyznać, że zakup TT to było wyzwanie życia, a trochę w życiu już widziałem. Pozdro.

    od razu dolicz sobie 600 pln na kompletny przegląd w ASO. Opowiedziałbym jak bym kupił za 33tysiące Peugeota 307 CC igłę... pan na 100% na przeglad przedzakupowy samochód ideał. Okazało się ze naprawy zaczną się od 8 tysięcy w górę, ale łątwiej będzie samochod zezłomować. A już byłem pewien, ze go kupię bo taki ładny był
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 11-10-2011 o 10:08

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •