Strona 21 z 761 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 315 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #301
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Verni -((odnosnie pierwszego linka )) ogladajac fotki to pierwsze co bije w oczy to fotel kierowcy i to autko ma miec taki przebieg ja zakupilem z drugie tyle wiekszym ale siedzenia bez porownania ((fakt kupilem od kobiety raczej drobnej powiedzial bym )) ale mimo wszystko na zdjeciach nie widac dobrze przetarc kierownicy i galki biegow .... to tez zdradza wiele .... no i cena jeszcze z takimi felgami ((jesli ori )) daje do myslenia ..... pozdrawiam
    I TT

  2. #302
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Nasz rynek dyktuje niestety takie ceny.. Sam wiem, bo próbuję sprzedać dobre, doinwestowane auto za cenę nieco wyższą niż pozostałe z allegro i brak zainteresowania. W przebiegi i tak nie ma co wierzyć, najważniejszy dla mnie jest stan auta, a za te pieniądze nie szukam też ideału

  3. #303
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Verni -((odnosnie pierwszego linka )) ogladajac fotki to pierwsze co bije w oczy to fotel kierowcy i to autko ma miec taki przebieg ja zakupilem z drugie tyle wiekszym ale siedzenia bez porownania ((fakt kupilem od kobiety raczej drobnej powiedzial bym )) ale mimo wszystko na zdjeciach nie widac dobrze przetarc kierownicy i galki biegow .... to tez zdradza wiele .... no i cena jeszcze z takimi felgami ((jesli ori )) daje do myslenia ..... pozdrawiam
    Cena adekwatna do rocznika

  4. #304
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Cena adekwatna do rocznika
    22.900 pln jest adekwatne - ((jak to mi kiedys ICE napisal takie promocje tylko w PL ))
    I TT

  5. #305
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    22.900 pln jest adekwatne - ((jak to mi kiedys ICE napisal takie promocje tylko w PL ))
    Jambolek do rocznika 1998 w tym wyposazeniu, wersji silnikowej, napedzie jak najbardziej, mimo, ze zdarzaja sie przypadki, ze takie auta sa wycenione na 29tys czy wiecej to nie znaczy, ze ktokolwiek tyle by za nie dal ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac
    Ale to nie temat o tym wiec nie robmy OT

  6. #306
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Jambolek do rocznika 1998 w tym wyposazeniu, wersji silnikowej, napedzie jak najbardziej, mimo, ze zdarzaja sie przypadki, ze takie auta sa wycenione na 29tys czy wiecej to nie znaczy, ze ktokolwiek tyle by za nie dal ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac
    Ale to nie temat o tym wiec nie robmy OT

    wszystko pieknie ale kupil Bys to autko ... bez dygania ze jednak jest cos nie tak ... ?
    I TT

  7. #307
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    matikte
    kurna fajne te autko z tego forum ale nie widze ceny ile sobie zyczy ??

    p.s skad on ma taka kierownice i lusterka z kireunkowskazami ?? i podlokietnik chyba raczej jakis na zamowienie ??

  8. #308
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    RS4 steering wheel & airbag, fully functioning with no airbag light;

    Asking price is £8000 –I would get more if I were to strip all of the upgrades & swap them for OEM & then sell the car, and most people upgrade the parts I have already upgraded!
    Cena chyba nie taka straszna biorac pod uwage naklad kasy wlozony, czasu i nerwow a lista modyfikacji tez imponujaca. Jak bym teraz kupowal TT to bym sie na nia zastanowil

  9. #309
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Warta obejrzenia, no i ma fajnego kolegę w garażu..
    biorac pod uwage, ze to zdjecie z kolega ni jak nie pasuje do reszty zdjec ukazujacych auto, zakladam ze jest wlasnie po to dodane, by zwrocic na niego uwage,
    ciekawi mnie bardzo, czy to w ogole samochod wlasciciela TT
    podstawianie lux aut, domow, kobiet i bog wie czego jeszcze do ogloszen aut to typowa zagrywka marketingowe o przeslaniu: "mam kupe kasy, sprzedaje za bezcen bo sie znudzilem i kupilem co innego"

    "Love Them BOTH" - M.

  10. #310

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.5T
    KM
    240
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czerń
    Posty
    15
    Ostatnio edytowane przez rezusss ; 08-10-2011 o 14:29

  11. #311
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    To ile jest warte to mozesz sprawdzic na motoallegro, porównując ceny różnych egzemplarzy, mniej lub bardziej umęczonych. Dziwna jakaś ta TT, rocznik 2001 a bez lotki na klapie, oraz bez ASR czy ESP, poza tym lampy przód z wersji USA (z pomarańczowymi odblaskami). W bezwypadkowość raczej bym wątpił- przynajmniej patrząc na zdjęcia. Kierownica wylizana jak przy przebieug 300000km. Ogólnie to wygląda mi to na 1998 a nie 2001 rok. Masz na forum dział "Kupujemy Audi TT" i temat powinien się tam znaleźć, szybciej uzyskasz informacje od osób które dobrze ogarniają temat. Pozdrawiam!

  12. #312
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no kiery to bym się nie czepiał...bo jest tak wyślizgana ale ja swoją zdarłem przez to ze często dłubałem przy aucie tylko wytarłem łapy i testowałem(bardzo szybko tak się zdziera i nie róbcie tego tak jak ja ) ale ogólnie auto nie zachęca...i ten 2001 rok to bujda bo kiere ma też starego typu więc na pewno nie jest to 2001 rok

  13. #313

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    amerykanka jak nic! ale faktycznie temat do przerzucenia.. hmmm i bez spojlera
    mnie nie zachwyca i niewiele bym za nie dał...

  14. #314
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Tylne lampy usa, trzeba wymienić. Zderzak też nie był oryginalnie.
    Antenka na dachu była...potraktowana zaślepką, ale to nie problem, bo można zamontować sobie cb.

    Tak jak koledzy mówią, nie ma akcji serwisowej - esp, lotki, zmian w zawieszeniu, kierownica "s-line", więc nie jest to 2001 rok, tylko 1998-2000. Dla swojego bezpieczeństwa poszukaj sobie coś po akcji serwisowej.
    Porysowana dookoła...
    Poza tym zdjęcia przedstawiają autko brudne czyli to może świadczyć, że właściciel chce ukryć inne odcienie (jeśli tak oglądałeś).

    Szybciej bym się skłaniał w stronę wypadkowe, dla pewności sprawdź vin przez internet w carfax lub autocheck.
    Warte, hm... warte jest ile ktoś jest w stanie zapłacić Jak dla mnie trochę kłamstw jest, więc pewnie koło 20-22k.

    Ciekawe ile chce sprzedawca, ze 30k? Kiedy rozwiązanie konkursu?

  15. #315

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.5T
    KM
    240
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czerń
    Posty
    15
    Kobieta jest wlascielem i twierdzi ze kupila to auto od znajomej niecale pol roku temu i chce zmienic auto na wieksze gdyz spodziewa sie dziecka. Odda go za 18tys

    Postaram sie w najblizszym czasie o fotki czystego auta i jesli chcielibyscie zobaczyc jakies konkretne miejsca w celu oszcowania wartosci, napiszcze to zrobie zdjecie.

    Prosze moderatorow o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.

    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •