Strona 204 z 761 PierwszyPierwszy ... 104154194202203204205206214254304704 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,046 do 3,060 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3046
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    W dziale sprzedam kolega szczota-t1000 wystawił swoje auto na sprzedaż. Auto od dłuższego czasu w klubie i wygląda na bardzo zadbane, do tego nie wygórowane pieniądze, może warto się zainteresować? Kolejne- auto Hitcara, w cenie podobnej co ta czarna z linku, a części eksploatacyjne to już chyba wszystkie ma nowe Wyglądem, żadna z linku się nie umywa. Osobiście zacząłbym od działu "sprzedam", nie twierdze że wszystkie występujące tam auta to wzór TT, ale co jakiś czas przewija się jakieś godne uwagi auto

  2. #3047

    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Pszczyna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    xx
    Rocznik
    xx
    Kolor
    xx
    Posty
    9
    Witam dawno mnie nie było bo załatwiałem formalności z kasa

    W końcu mogę kupić wymarzone autko tylko potrzebuje pomocy co sadzicie o niej?

    Audi TT 1.8T Full Opcja / Zadbana !! (3092313405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    lub

    AUDI TT 1.8 TURBO ZAREJESTROWANE ESP SKÓRA (307955846 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    A drugie pytanko jest na forum ktos z Śląska gdzieś okolice Pszczyny co zna się na TTkach i miałby czas pooglądać zemną co nieco Wiadomo że nie za darmo wszystko można dogadać

    Pozdrawiam

  3. #3048

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    W dziale sprzedam kolega szczota-t1000 wystawił swoje auto na sprzedaż. Auto od dłuższego czasu w klubie i wygląda na bardzo zadbane, do tego nie wygórowane pieniądze, może warto się zainteresować? Kolejne- auto Hitcara, w cenie podobnej co ta czarna z linku, a części eksploatacyjne to już chyba wszystkie ma nowe Wyglądem, żadna z linku się nie umywa. Osobiście zacząłbym od działu "sprzedam", nie twierdze że wszystkie występujące tam auta to wzór TT, ale co jakiś czas przewija się jakieś godne uwagi auto

    Tak jak kolega pisze z chęcią zainteresuję się autkami z forum, tylko najpierw musze sprzedać swoje Audi A wiadomo to trochę trwa ...

  4. #3049
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Neji04 Zobacz posta
    Witam dawno mnie nie było bo załatwiałem formalności z kasa

    W końcu mogę kupić wymarzone autko tylko potrzebuje pomocy co sadzicie o niej?

    Audi TT 1.8T Full Opcja / Zadbana !! (3092313405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    lub

    AUDI TT 1.8 TURBO ZAREJESTROWANE ESP SKÓRA (307955846 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    A drugie pytanko jest na forum ktos z Śląska gdzieś okolice Pszczyny co zna się na TTkach i miałby czas pooglądać zemną co nieco Wiadomo że nie za darmo wszystko można dogadać

    Pozdrawiam
    TT z pierwszego linka musiała być użytkowana przez jakiegoś cygana- nie dość że oklejona tandetnie imitacją chromu we wszystkich możliwych miejscach, to na dodatek wewnątrz wypryskane chyba ze 3 puszki "plaka" O zawieszce na lusterku nie wspomnę:P

    Druga wygląda lepiej, trochę podniszczone wnętrze, ale za takie pieniądze może warto obejrzeć

  5. #3050
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Moj TT wciaz na sprzedaz zapraszam

  6. #3051
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    moja nie jest już na sprzedaż

  7. #3052

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    20
    Koledzy mam do obejrzenia TT-etkę w Warszawie. Problem tylko w tym, że mieszkam koło trójmiasta a to 400km i nie chciał bym się rozczarować jak już tam pojadę. Dlatego chciałem zapytać czy jakiś forumowicz mógł by mi pomóc i np podjechać i zobaczyć i dać zanć czy warto pokonywać taki dystans? Po rozmowach z jej Właścicielem nie wydaję się aby coś z nia było nie tak bo facet mówi wszystko otwarcie i wszystkie przeglądy robił w ASO itd. zaraz dostane od niego VIN to sprawdzę jeszcze w ASO. Ale zanim pojedę ten kawał drogi wolał bym wiedzieć czy są tak mili koledzy którzy mogli by pomóc? Oczywiście zawsze możemy się dogadać Pozdr i czekam na odp.

    http://otomoto.pl/audi-tt-zamiana-na...C26286134.html

    To ta TT-etka
    Ostatnio edytowane przez tomaszenko007 ; 14-03-2013 o 16:08

  8. #3053
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez tomaszenko007 Zobacz posta
    Koledzy mam do obejrzenia TT-etkę w Warszawie. Problem tylko w tym, że mieszkam koło trójmiasta a to 400km i nie chciał bym się rozczarować jak już tam pojadę. Dlatego chciałem zapytać czy jakiś forumowicz mógł by mi pomóc i np podjechać i zobaczyć i dać zanć czy warto pokonywać taki dystans? Po rozmowach z jej Właścicielem nie wydaję się aby coś z nia było nie tak bo facet mówi wszystko otwarcie i wszystkie przeglądy robił w ASO itd. zaraz dostane od niego VIN to sprawdzę jeszcze w ASO. Ale zanim pojedę ten kawał drogi wolał bym wiedzieć czy są tak mili koledzy którzy mogli by pomóc? Oczywiście zawsze możemy się dogadać Pozdr i czekam na odp.

    Oferta - Audi TT - Autko sportowe, fajnie się zbiera co potwierdza moc 180KM. Po wymianach rozrządu, pompy wody, płynów i oleju w lipcu 2012r. Przegl



    To ta TT-etka
    Odezwij się do mnie na PW, mogę pomóc, mam blisko

  9. #3054
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez tomaszenko007 Zobacz posta
    Koledzy mam do obejrzenia TT-etkę w Warszawie. Problem tylko w tym, że mieszkam koło trójmiasta a to 400km i nie chciał bym się rozczarować jak już tam pojadę. Dlatego chciałem zapytać czy jakiś forumowicz mógł by mi pomóc i np podjechać i zobaczyć i dać zanć czy warto pokonywać taki dystans? Po rozmowach z jej Właścicielem nie wydaję się aby coś z nia było nie tak bo facet mówi wszystko otwarcie i wszystkie przeglądy robił w ASO itd. zaraz dostane od niego VIN to sprawdzę jeszcze w ASO. Ale zanim pojedę ten kawał drogi wolał bym wiedzieć czy są tak mili koledzy którzy mogli by pomóc? Oczywiście zawsze możemy się dogadać Pozdr i czekam na odp.

    Oferta - Audi TT - Autko sportowe, fajnie się zbiera co potwierdza moc 180KM. Po wymianach rozrządu, pompy wody, płynów i oleju w lipcu 2012r. Przegl

    To ta TT-etka
    ogólnie auto ładnie się prezentuje na zdjęciach. Na pewno brak oznaczeń na tylnym zderzaku. Być może jakaś naprawa była. I nie wiem czy to złudzenie, ale prawa tylna lampa wygląda na świeżą.

  10. #3055
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Cytat Zamieszczone przez grzałka Zobacz posta
    Witam. Podobnie jak większość piszących w tym temacie jestem nowy i szukam odpowiedniego dla siebie auta.
    Znalazłem 2szt. mnie interesujące, mam na razie ograniczone pole wyboru bo sam próbuję sprzedać moje a6c5, a te 2 są na zamianę;

    Oferta - Audi TT - OKAZJA!!! Śliczne AUDI TT Witam serdecznie .Przedmiotem sprzedaży jest śliczne Audi TT z 1999rok.Autko w stanie bardzo dobrym wizu

    Audi TT 1.8 T OKAZJA !!! (3070399535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Pierwsze auto na pewno miało przygodę, bo gość sam dzwonił do mnie z propozycją zamiany i mówił o tym. W ubiegłym tygodniu stało o 2tysie. więcej. Koleś podobno kupił je od jakiejś panny z Wrocławia stuknięte i zmieniał zderzak i błotniki. Teraz chce sprzedać bo potrzebuje większe, w przypadku TT to dobra wymówka na sprzedaż. Nie boję się auta po naprawie jeśli była ona dobrze zrobiona i nie było to nic poważnego. Może zna ktoś to auto od poprzedniego właściciela i wie co z nim było albo ktoś je już oglądał i może coś o nim powiedzieć.

    Co do drugiego nie wiem jeszcze nic, pytanie podobnie czy ktoś je zna lub oglądał?

    Z góry dzięki za pomoc.
    Ponawiam pytanie o pierwsze auto, drugie już sobie odpuściłem, wielkie dzięki za pomoc w tym temacie. Koleś chce się zamienić i w przyszłym tygodniu prawdopodobnie dojdzie do spotkania, ale zanim to nastąpi to może ktoś coś będzie mógł mi powiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez grzałka ; 14-03-2013 o 17:00

  11. #3056
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Pierwsze auto, brak znaczka TT na tylnym zderzaku, xenon to jakiś HID(brak sprysków i jest regulacja wysokości czyli nie było fabrycznie), kiera i fotele dosyć zmęczone jak na ten przebieg. Felgi zniszone- do renowacji, grill przedni nie ori. I jeśli dobrze widzę mały FIS.

  12. #3057
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    moja nie jest już na sprzedaż
    Jeeeennnyyyy.....szukam przycisku lubię to...i nie ma....

    o jest: 100_100_2037916796_Polac_mu_przez_magda2a21_middle.jpg
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #3058
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez grzałka Zobacz posta
    Ponawiam pytanie o pierwsze auto, drugie już sobie odpuściłem, wielkie dzięki za pomoc w tym temacie. Koleś chce się zamienić i w przyszłym tygodniu prawdopodobnie dojdzie do spotkania, ale zanim to nastąpi to może ktoś coś będzie mógł mi powiedzieć.
    A dlaczego drugie odpuściłeś? Tam w tym srebrnym to jakaś deska jest nie halo, ale poza tym na pierwszy rzut oka nie wyglądała tragicznie...ale słabo rzucałem tym okiem.
    Jeśli chodzi o ta czarną, to jest odpalona a świecą kontrolki od obu poduch, także radzę wzmożoną uwagę jak nie również jej odpuszczenie...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #3059
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    dlatego odpuściłem drugą, poza tym nie rozmawiałem jeszcze z jej właścicielem i po tym nie wiem czy jest sens się kontaktować

    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    No właśnie o drugiej nic dobrego Ci nie powiem. Po pierwsze- obszywana lub w inny sposób kombinowana deska rozdzielcza (dziwnie wygląda miejsce w którym powinna być poduszka). Poza tym, brak kontrolki poduszki powietrznej w okolicach lewarka, co daje mi prawie pewność, że tych poduszek to już raczej tam nie ma. O tyle o ile auto po niewielkiej stłuczce nie stanowi większego problemu, to już auto wskazujące na spore przygody i na dodatek naprawione na odwal byle taniej, skutecznie zniechęca. Dlatego tę drugą odradzam.
    co do tej pierwszej to koleś sam do mnie zadzwonił o zamianę, dużo dało mi do myślenia że ma ją 3 miesiące i kupił stukniętą a już chce sprzedać bo potrzebuje większe auto. z ceny zjechał 2 tysie i wstawił szybę, która była pęknięta. nie mam zamiaru władować się w jakieś g... więc dlatego napisałem na forum bo może poprzedni właściciel tutaj urzędował i czegoś się dowiem.

  15. #3060
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •