Strona 203 z 761 PierwszyPierwszy ... 103153193201202203204205213253303703 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,045 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #3031
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    WiedziałA.
    Ooooo....sorki, wybacz....mea culpa:



    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #3032
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3033
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Fajnie wygląda. a propos Jerry wskaznik temp źle wskazuje widać, że właściciel sprawdza temperature z climatronickiem
    pozdrawiam

  4. #3034
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Fajnie wygląda. a propos Jerry wskaznik temp źle wskazuje widać, że właściciel sprawdza temperature z climatronickiem
    pozdrawiam
    W takim razie to na 100% jest nasz klubowicz Pozdrawiam również!

    p.s. Zaczynam szukać takich felg do siebie, kozacko to się prezentuje...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #3035
    Awatar kori
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    lbn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    00
    Kolor
    Sliber
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Przed przeglądem w PL ściągasz tablice i mówisz, że przyjechał na lawecie. On wpisuje bez tablic i spokój.
    Tak było do końca roku, z rokiem 2013 w życie wszedł przepis że auto na przeglądzie w PL musi posiadać tablice, wiec albo posiadasz te np z DE albo uderzasz do WK i tam za 60zł wydają ci tablice próbne (czerwone) i na nich jedziesz na przegląd. Diagnosta nie zrobi przeglądu bez tablic.

  6. #3036
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    panowie ten OT przeniosłem do tematu:
    http://www.klubtt.pl/ogallne/11615.htm

  7. #3037
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    dziękuje Pawle ,ale co do tytułu się nie bardzo zgadzam!Przekręt jest tylko w braku rejestracji a to nie przekręt jeżeli chodzi o kupno auta.A jak ktoś mi tu na forum faktycznie zrobi dużą ujmę to przytoczę sprawę z pow. 7 dni szpitalu i OC z blachami pisakiem malowanymi"W tym wypadku nie znajomość przepisów jest po "naszej" waszej" stronie.Nie bardzo lubie wypowiedzi ludzi to czy tam to bo coś mi się obiło o uszy!Piszę tu posty raz na tydzień w temacie w którym się znam i tyle!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 08-03-2013 o 00:47

  8. #3038

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    20
    Ostatnio edytowane przez tomaszenko007 ; 13-03-2013 o 12:24

  9. #3039
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Witam. Podobnie jak większość piszących w tym temacie jestem nowy i szukam odpowiedniego dla siebie auta.
    Znalazłem 2szt. mnie interesujące, mam na razie ograniczone pole wyboru bo sam próbuję sprzedać moje a6c5, a te 2 są na zamianę;

    Oferta - Audi TT - OKAZJA!!! Śliczne AUDI TT Witam serdecznie .Przedmiotem sprzedaży jest śliczne Audi TT z 1999rok.Autko w stanie bardzo dobrym wizu

    Audi TT 1.8 T OKAZJA !!! (3070399535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Pierwsze auto na pewno miało przygodę, bo gość sam dzwonił do mnie z propozycją zamiany i mówił o tym. W ubiegłym tygodniu stało o 2tysie. więcej. Koleś podobno kupił je od jakiejś panny z Wrocławia stuknięte i zmieniał zderzak i błotniki. Teraz chce sprzedać bo potrzebuje większe, w przypadku TT to dobra wymówka na sprzedaż. Nie boję się auta po naprawie jeśli była ona dobrze zrobiona i nie było to nic poważnego. Może zna ktoś to auto od poprzedniego właściciela i wie co z nim było albo ktoś je już oglądał i może coś o nim powiedzieć.

    Co do drugiego nie wiem jeszcze nic, pytanie podobnie czy ktoś je zna lub oglądał?

    Z góry dzięki za pomoc.

  10. #3040
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez grzałka Zobacz posta
    Co do drugiego nie wiem jeszcze nic, pytanie podobnie czy ktoś je zna lub oglądał?
    No właśnie o drugiej nic dobrego Ci nie powiem. Po pierwsze- obszywana lub w inny sposób kombinowana deska rozdzielcza (dziwnie wygląda miejsce w którym powinna być poduszka). Poza tym, brak kontrolki poduszki powietrznej w okolicach lewarka, co daje mi prawie pewność, że tych poduszek to już raczej tam nie ma. O tyle o ile auto po niewielkiej stłuczce nie stanowi większego problemu, to już auto wskazujące na spore przygody i na dodatek naprawione na odwal byle taniej, skutecznie zniechęca. Dlatego tę drugą odradzam.

  11. #3041

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    20
    Przepraszam, że ponaglam o pomoc. Ale chciałbym jechać oglądnąć te autka a nie wiem czy warto robić 400 Km jak by nie było warto:/ Ktoś może coś wie na temat któregoś z aut które zaproponowałem powyżej?

  12. #3042
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    hmm kolego odnosnie czarnej to ciężko cos po zdjęcich powiedzeć, to kolor który najłatwiej dobrać by sladu nie było, dobrze by było podejść z miernikiem grubości lakieru , posprawdzać słupki i boczki bo reszte najłatwiej wymienić, najlepiej podjechać do ASO i zrobić auttku konkretny przegląd to wtedy wiesz co kupujesz...Na czarnej brakuje znaczka na zderzaku z tyłu, poza tym nc więcej z fotek nie widać..Srebrna z włoch więc malowań mogła mieć sporo bo włosi nie dbają o auta, poza tym nie ma w opise 'bezwypadkowy' więc trzeba było by ja pomierzyć...Trzecia zielona strasznie brzydka wg mnie no ale skoro Ci się podoba...Jak podobają Ci się roadsterki to ja z tych 3 sztuk pojechał bym oglądać te srebrną

    jak szukasz dobrej TTki to niedawno były 3 nasze klubowe do sprzedania, srebrną miał Spider i czarną Wiszka.Dopieszczonego perłowego Roadsterka ma kolega Annecy....Poszukaj w dziale sprzedam
    Ostatnio edytowane przez DaviTT ; 13-03-2013 o 22:21
    DaviTT

  13. #3043

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    20
    Szczerze mówiąc to wolał bym normalne TT nie cabrio. Myślałem też szczerze mówiąc o tej czarnej bo najbardziej mi się podoba, rozmawiałem nawet z właścicielem. Mówi, że sprowadził ją jakieś 3 lata temu ze Szwajcarii i jak kupował to mówi, że byłą już malowana cała. Ale że nie byłą bita w przód tylko przetarta z lewej strony. Nie ukrywał tego. Mówi że przeglądy robi w ASO w Warszawie sam, ma faktury na to co zrobił itd. Ogólnie jest Handlarzem ale tym autkiem porusza sie on i jego żona nie stało w komisie. Mówi też, że jeździ na zloty, i że przynależy do jakiegoś forum myślałem, że może do tego ale chyba nie.

    Najchętniej kupił bym od kogoś z forum bo wiadomo, że z dobrej ręki, natomiast najpierw muszę sprzedać swoje A3 a kolega od czarnej TT chce się zamienić.

  14. #3044
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    no tow takm razie jedź i oglądaj te czarną tylko oglądaj i kupuj na chłodno a najlepiej weź kogos kto zna się na auttkach i w razie czego wyleje Ci kubeł zimnej wody na głowę jak sie za mocno napalisz..Auttko widzę że z centrali więc może którys kolega z forum by z tobą podjechał...
    DaviTT

  15. #3045

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    20
    Na pewno biorę kolegę mechanika z komputerem. Jak będę jechał to dam znać na forum może serio ktoś z chłopaków c centrum będzie chciał podjechać i sprawdzić to autko

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •