Strona 196 z 761 PierwszyPierwszy ... 96146186194195196197198206246296696 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,926 do 2,940 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2926
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    spider-ja myślę, że Ty się nie zastanawiaj tylko bierz co dają!
    Bo taka szansa więcej się może nie pojawić...
    Jakieś jaja chyba to są z tymi kupującymi...oczywiście żart

    Chociaż, mam przykład po sobie-zachorowałem kiedyś na VW IV cabrio i znalazłem odpowiednie cudo. Cena około 13 t była dla mnie wtedy nieosiągalna lecz rzuciłem temat sprzedającemu w okolicach 10t. Zadzwoniłem pod koniec sezonu letniego, po trzech miesiącach, i na drugi dzień byłem posiadaczem auta za 9,5t zł. Życie czasem zmusza do rzeczy o które byś sie nigdy nie podejrzewał...
    Oczywiście ta historia nie dotyczy TT, pozdrawiam i powodzenia w sprzedaży

  2. #2927
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    moze nie tego ale moze sie trafi jakas TT ktora bedzie okazja. Nie mam kiedy ale nadejdzie dzien gdzie opisze swoje auto, w pazdzierniku dalem za nie 18600 225Q z 2001...jak w kazdym aucie cos tam trzeba bylo wymienic (czesci w zawieszeniu) ja poszedlem troche na calosc bo udalo mi sie baaardzo duzo zbic z ceny i wymienilem tak zeby na dobrych kilka lat miec spokoj. A auto fajne...

  3. #2928
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Zgadza się, lecz powiem na swoim przykładzie, że trzeba się liczyć z większymi kosztami, jak chce się kupić auto do którego nic nie trzeba dołożyć zaraz po zakupie.. A na pewno są takie. Wiadomo oprócz normalnej eksploatacji.

  4. #2929

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Mam na sprzedaż piękne Audi TT w wersji silnikowej 1.8Turbo 225KM Quattro po drobnych modach w full opcji wyposażenia za 22tys zł. Dla zainteresowanych http://www.klubtt.pl/sprzedam/10690.htm

  5. #2930

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kce
    Pojemność
    brak
    Posty
    48
    hej,

    chwilke mnie nie było na forum - trochę zajęty okres ostatnio miałem. Co do tej TTki z Siemianowic to osobiście się za dużo nie dowiedziałem, sprzedającemu bardziej zależy na sprzedaży niż na rzetelnej informacji moim zdaniem.

    Za to niezły przekręt jest tu:
    Oferta - Audi TT - -AUTO BEZWYPADKOWE ZAREJESTROWANE W POLSCE -NAPED QUATTRO 4x4,MOTOR 225 KM,PELNA OPCJA -FELGI 18 CALI,KLIMATRONIC,SZARA SKORA,6 BIEGO

    Auto to zostało kupione przez obecnego sprzedającego za 15k w Gliwicach (sam po nie jechałem, lecz nie zdążyłem). Ogólnie lakier ma ponoć oryginalny, ale technicznie jest do porobienia (z resztą kto sprzedaje 225q za 15k to chyba zdaje sobie z tego sprawę).

    Dzwoniłem do obecnego właściciela, który strasznie kręci i mataczy, dlatego sprawdźcie dwa razy zanim to auto kupicie. Na pewno jest tam jakiś problem techniczny na linii ABS-ESP (wiem to jeszcze od poprzedniego).

    Tylko wkurza mnie takie handlowanie strasznie, żadnej wartości dodanej do samochodu, nawet tego nadkola nie wyciągneli, ani zderzaka nie pospawali, FV też nie wystawią (więc w razie W jesteśmy w czarnej... dziurze) bo to taki handel 'na słupa' i liczą na to, że ktoś im da zarobić 3000 PLN za przejazd z Gliwic do Katowic.

    No kierva, aż mam ochotę do US się przejść..

  6. #2931

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Co tu dużo pisać. MINA jak nic. Każdy umywa ręce od tego samochodu.

  7. #2932

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    a ja mam oferte na 20 kpln w rozliczeniu jak kupie nowe mitsubichi *na podstawie zdj ec zrobioną*....pozdr

  8. #2933

  9. #2934
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    troche z innej beczki: ja chcialem wszystkim podziekowac za miłe i konkretne porady przy kupnie TTki, ale niestety, czy też stety, dzis zakupiłem coopera s r56, i choc sie nie znamy, to zaglądając niemal codziennie na to forum troche sie do was przyzwyczaiłem, tym bardziej że nawet po stylu wypowiedzi pewnych osób mozna odkryc mniej wiecej jakie są. Do TTki pewnie wróce, ale to juz raczej bedzie mk2, jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.

  10. #2935
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Marxel - pochwal się autem koniecznie! Sam takiego szukałem i nawet czasami nieco (a zabijcie mnie ...) miałem myśli, że to auto jest po prostu lepsze niż TT. Do ostatniej chwili nie byłem zdecydowany co wybrać.

  11. #2936
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Tą drugą się chyba już trochę wcześniej zachwycali koledzy z forum, poszukaj...

    EDYCJA ---------- Post dodany 17:47 17:49 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez marxel Zobacz posta
    troche z innej beczki: ja chcialem wszystkim podziekowac za miłe i konkretne porady przy kupnie TTki, ale niestety, czy też stety, dzis zakupiłem coopera s r56, i choc sie nie znamy, to zaglądając niemal codziennie na to forum troche sie do was przyzwyczaiłem, tym bardziej że nawet po stylu wypowiedzi pewnych osób mozna odkryc mniej wiecej jakie są. Do TTki pewnie wróce, ale to juz raczej bedzie mk2, jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
    Jest gro osób, które twierdzą, że to jedyna alternatywa, a i konkurencja na drodze dla TT. Oczywiście w wersji S
    Gratulacje z zakupu, ważne żeby użytkownik był zadowolony, pozdrawiam

  12. #2937

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    Witajcie jestem ex-klubowiczem i szukam obecnie samochodu .

    Byl juz moze temat tej ? Albo jest komus znany ten samochod ?
    Oferta - Audi TT - Witam.TT 2 lata w moich rękach,możliwość sprawdzenia na dowolnej stacji diagnostycznej...do zrobienia próg i pare odprysków,inst

    z gory dziekuje za odpowiedzi.

  13. #2938
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Chyba nie masz daleko żeby się umówić i obejrzeć, lub sam sprzedajesz

  14. #2939

  15. #2940
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Marxel - pochwal się autem koniecznie! Sam takiego szukałem i nawet czasami nieco (a zabijcie mnie ...) miałem myśli, że to auto jest po prostu lepsze niż TT. Do ostatniej chwili nie byłem zdecydowany co wybrać.
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000

    Jest gro osób, które twierdzą, że to jedyna alternatywa, a i konkurencja na drodze dla TT. Oczywiście w wersji S
    Gratulacje z zakupu, ważne żeby użytkownik był zadowolony, pozdrawiam
    W odpowiedzi na propozycje, moze zapodam jedynie link do aukcji (bo sam fotek jeszcze nie cykałem),. a i głupio mi zakładac temat w dziale 'nasze auta', skoro tam same TTtki, a na dodatek moj cooper s to narazie seria - choc wyposazenie niczego sobie link Mini Cooper S Salon Polska model R56 na 2007 rok (2975455996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •