Strona 188 z 761 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198238288688 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,806 do 2,820 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2806

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Jako, że jestem "nowy" pozwolę sobie na drobą propozycję. Jak zauważliście, wrzucanie linków pozwala dokonać pierwszej "selekcji" - i tu za czas wszystkich zaawansowanych użytkowników wielkie dzięki! Ale takie oględziny foto nie zastąpią oględzin na miejscu. Może więc dało by się namówić część z Was na pomoc? Mam tu na myśli zarówno wspólne oględziny z potencjalnym kupującym jak również - w ramach wzajemnego wsparcia - obejrzenie TTki, która jest sprzedawana akurat dwie przecznice od miejsca, w którym mieszkacie. Taka pomoc byłaby bezcenna a jestem pewien, że nie jeden kupuący by się dorzucił do zwrotu ewentualnych kosztów (wiem, stracony czas nie zawsze da się wycenić..). Tym niemniej taka luźna propozycja.

    Mnie zależy na aucie bezwypadkowym o przebiegu poniżej 200 tysi, ale reszta – bez przesady.. twardo stąpam po ziemi.

    Dla przykładu:
    Oferta - Audi TT - AUDI TT 1.8 TURBO 225KM QUATTRO 4X4 „ S-LINE ” KOLOR: SREBRNY METALIC --- BARDZO EFEKTOWNY 6 – BIEGÓW

    Już prawie jechałem do Kielc zapoznać się z tym egzemplarzem, ale po lekturze oceny foto na formu (kilka stron wcześniej) zwątpiłem i odpuściłem. Teraz widzę, że autko poszło.. i mam wątpliwości, czy dobrze zrobiłem.. Według mnie auto prezentowało się nieźle i miało komplet dokumentów.. choć wg Waszej analizy foto, miało m.in. niewłaściwą kierownicę..

    Bądź tu mądry i pisz wiersze.. Pewnie trzeba było jechać oglądać, ale bez wsparcia „eksperta” marne były moje szanse.. na rzetelną ocenę..

  2. #2807
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    W komisach to wiedzą jak robić foto. Nic na tych zdjęciach nie widać-za daleko, za mały format itd.
    Natomiast ja też mam czarną podsufitkę-toż to S-line!!!!!!!
    Poza tym-sensor deszczu, sensor zmierzchu, 8 poduszek, kolorowa nawigacja, 4 x elektryczne szyby...
    Strasznie mnie wkurza jak komisant wrzuca jedno ogłoszenie do wszystkich aut i potem wychodzą takie pierdoły. Żaden szanujący się handlarz nie pozwala sobie na takie pie....nie
    Ostatnio edytowane przez szczota-t1000 ; 03-02-2013 o 00:51

  3. #2808

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Tak, wszystko się zgadza - te bzdury trzymają mnie w przekonaniu, że decyzja o odpuszczeniu była słuszna..

    Czy ktoś z Was ma jakieś zdanie o tym:
    Oferta - Audi TT - Audi TT 225 Q przebieg udokumentowny książką serwisową rozrzad wymieniony w kwietniu 2012 przy przebiegu 188.000 razem z filtrami

    Przeglądałem historię, ale nie znalazłem opinii..

    i jeszcze ten
    http://otomoto.pl/audi-tt-perfekcyjn...C24268504.html
    Ostatnio edytowane przez airwolf ; 03-02-2013 o 01:22

  4. #2809

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Czerwony podobno malowany cały mógł mieć dzwona. Zresztą jakby był ok to już by go sprzedał.

    Czarna z Radomia to już wszystko wyjaśnia. Raczej na bank składak jak ktoś teleskopy podpisywał numerami .

  5. #2810

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Czerwony podobno malowany cały mógł mieć dzwona. Zresztą jakby był ok to już by go sprzedał.
    Wybaczcie naiwność - ale skąd wiadomo, że malowany? Z tego co doczytałem była wersja z czarnym dachem..

    Czarna z Radomia to już wszystko wyjaśnia. Raczej na bank składak jak ktoś teleskopy podpisywał numerami .
    Tego wątku z teleskopami to nie zrozumiałem. Czy na forum jest ktoś z Radomia, kto mógłby obejrzeć to auto?

  6. #2811

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    ICE, teleskopy o niczym jeszcze nie świadczą.... aczkolwiek Radom może już coś więcej nam powiedzieć na temat samochodu przebieg, jak wszystkie samochody z Radomia... Na zdjęciach nie widać za wiele niestety.

  7. #2812

  8. #2813

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Tą pierwszą bym oglądnął na żywo. Srebrna gdzieś była omawiana i już trochę się sprzedaje ten samochód. Chyba rok.
    Tą z USA jak masz daleko i nie masz carfaxu to odpuść. Najlepiej zapodaj ten samochód z VINem na bezwypadkowe.net tam się coś może dowiesz.
    Ostatnia czarna podobno miała jakiegoś dzwona na tyle, że poducha strzeliła ale można też oglądnąć.

  9. #2814
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Porównując ogłoszenia, to czarna Q najciekawsza.
    Na drugim miejscu srebrna Q.
    Ostatnie ogłoszenie - DSG było montowane tylko w 3.2. W 1.8 T był montowany klasyczny automat.

  10. #2815
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez airwolf Zobacz posta
    Tak, wszystko się zgadza - te bzdury trzymają mnie w przekonaniu, że decyzja o odpuszczeniu była słuszna..

    Czy ktoś z Was ma jakieś zdanie o tym:
    Oferta - Audi TT - Audi TT 225 Q przebieg udokumentowny książką serwisową rozrzad wymieniony w kwietniu 2012 przy przebiegu 188.000 razem z filtrami

    Przeglądałem historię, ale nie znalazłem opinii..

    i jeszcze ten
    Oferta - Audi TT - Witam Serdecznie Posiadam do sprzedania sliczne AUDI " T T " 1.8 TURBO w najbogatszej wersii wyposazenia o mocy 225 km z napedem Q
    Druga rzeczywiście była już oferowana w zeszłym roku-są nawet te same fotki i była też mowa o teleskopie z Clio...

  11. #2816
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    mnie by od razu zastanowiło czemu ma napisz "TT" z prawej strony i fajna kierownica jak na 160tys km

  12. #2817
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404

  13. #2818

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Viri, poduszka kierownica była wystrzelona, teraz siedzi poducha od a3 prawdopodobnie. Jak wiadomo, poduszka nie strzela przy włączaniu świateł, także musiał być jakiś dzwoń. na temat wyglądu się nie wypowiem, kwestia gustu aczkolwiek widać że to german style

  14. #2819
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    ok. jakieś inne sugestie. bo mam zamiar wybrac sie zobaczyc.

  15. #2820
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    ok. jakieś inne sugestie. bo mam zamiar wybrac sie zobaczyc.
    Stwierdzeniem "Silnik o mocy 246 koni , wg informacji niemca jest jeszcze podkręcony do ok. 290 koni, ale nie byłem na hamowni i głowy nie dam. " sprzedający pokazuje ile tak na prawdę sam wie o aucie i ile może Ci o nim powiedzieć. Autko stoi już dość długo, co dziwi przy tak niskiej cenie, fajnych felgach i kolorze który nie jednemu mógłby się spodobać. Podejrzewam jednak jakąś nieciekawą historię, wnioskując po wskazywanej już przez kolegę poduszce z innego auta. Tak samo gałka zmiany biegów- także nie pochodzi z Audi TT ale z A3, czy innego A6. Z rzeczy które jeszcze rzuciły mi się w oczy- auto ma samopoziomowanie reflektorów, więc powinno mieć xenon i spryskiwacze reflektorów, a wygląda to tak że sprysków nie ma, a z xenonem to już nie wiadomo bo pewnie sprzedający sam musiałby sprawdzić czy są z jego wiedzą na temat auta, w każdym razie w ogłoszeniu o tym nie wspomina Szkoda że nie ma zdjęć spod maski- wówczas wiadomo byłoby jak z podawaną mocą- 290km ze 180tki to nie taka prosta sprawa (chociaż sprzedający twierdzi, że wystarczyło ją "podkręcić")

    Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •