Strona 187 z 761 PierwszyPierwszy ... 87137177185186187188189197237287687 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,805 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2791
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    w wypowiedź wkradł się błąd, już poprawiony

  2. #2792
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez lalamido Zobacz posta
    Sorry HitCar, ale jak ja bym wpieprzył w samochód 10 tysi w rok, to uznałbym, ze mam problem z eksploatacją...
    Ja bym tego tak nie uznał...taką cenę płaci się za okazyjnie kupioną TTkę. Proste.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #2793
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Panowie, sam (jak pewnie juz kilku z was wie) poszukuje TTtki, nie dalej jak wczoraj przechadzając sie po Bytomiu, spedziłem dobrych kilka minut śliniąc sie do zaparkowanej mk1. na wstepie chce tez dodac że nie chcialbym aby moja wypowiedź miała odźwięk pejoratywny, czy krytykancki.
    Przejdźmy do rzeczy, przy zakupie nie mam ograniczeń finansowych jako takich, ale, to nie oznacza że jestem głupi, co przez to rozumiem? to że taką samą głupotą dla mnie jest kupno mk1 fwd z 2000r za 14tys, jak i za 44tys, no chyba ze miała by przebieg rzędu <50tys , niewatpliwie jest to samochód wyjątkowy, ponadczasowy, kultowy? ale wciąz nie taki o ktorym mozna powiedzieć 'wart każdych pieniędzy' już nie mówiąc o tym że w wiekszości przypadków i tak nie mamy pewnosci czy do tej za 44 patole nie dołożymy tych 10. Śledząc ostatnie strony tematu, zauważam pewien trend, który mozna przedstawić mniej wiecej tak: 'mniej niz 20 tys na 100% szrot, wiecej jak 30tys na 100% igła'. O ile pierwsza wersja ma sens, o tyle druga, a juz napewno na polskim rynku - nie. Rozsierdziła mnie wypowiedź emiego, która zapoczątkowała zaognienie sie tematu, wspomina tam że 'pojawil sie trend, że ludzie chcą coraz mniej wydawac na TTki', czas płynie, więc cena co? ma rosnąc?, jak juz pisalem, pomimo ogormnych zalet to nie jest shelby gt.
    Powaznie wiele temu tematowi zawdzięczam, i nie mam pretensji a wrecz jestem wdzieczny bo niby skąd miałbym sie dowiedziec o różnicach w lusterkach, grillu, kierownicach itd., ale boli mnie to, ze pojawiają sie tu stali bywalcy tylko po to żeby po kimś 'pojechać', rzucić slogan, skrytykować. Dziekuje i licze na kolejne porady, obiecuje nie wrzucać 'okazji' .

  4. #2794
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Ja bym tego tak nie uznał...taką cenę płaci się za okazyjnie kupioną TTkę. Proste.
    Ja swoją TT kupiłem okazyjnie, a nie dołożyłem do niej 10tysięcy (nie dołożyłem nawet połowy tego). Jedyne rzeczy które z czasem wyszły- sprzęgło i maglownica, mogły wysrać się w każdym innym egzemplarzu. Trochę ją dopieściłem i po ponad roku sprzedałem auto o 5000zł drożej niż kupiłem. O czym to świadczy? Że różnie może być, nie zawsze do okazji trzeba dokładać, czasem trafia się na prawdę okazja. Problem polega teraz tylko na tym, że teraz każda to "OKAZJA"

  5. #2795
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    ogólnie to juz wiem ze jak będe sprzedawał swoją, to niżej jak 30k to nie wystawie, szybciej sprzedam ;]
    Drr

  6. #2796
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    hitcar wg mnie masz 100% racji,tak jak Tobie i mnie oraz mysle ze wielu z nas nie trafiła síę mega okazja ale przynajmniejnie mamy ttki nie zlepine z3sztuk. Ja kupując swoją zdecydowałem się po dokładnym zmierzeniu budy, nie znałem sie dobrze na mechanice i na tym poległem..Po wykonaniu wszystkich napraw ( w moim przypadku wymianie silnika) oraz innych podstawowych wymian przy 13letnim aucie wiemy co mamy i teraz auttko tylko nas cieszy w 100%....
    Ostatnio edytowane przez DaviTT ; 02-02-2013 o 02:07
    DaviTT

  7. #2797
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Prawda jest taka, że 20 tyś to powinna kosztować w miarę ładna i zadbana TT z 1998r, a za 35 tyś powinna być zadbana i ładna z 2004-2005r. Pomijam egzemplarze kolekcjonerskie (bardzo mały przebieg,bezwypadek, pierwszy właściciel) ,bo tutaj cena może być wyższa. Jednak przy aucie 8-10 letnim, nawet z małym przebiegiem zawsze może się coś stać, bo jest to auto UŻYWANE.
    Dziwicie się dlaczego auta za 14-20 tyś są krytykowane. Wystarczy cofnąć się 10 stron wcześniej i zobaczyć jakie linki były wrzucane. Potem przeczytać uwagi(nie ta poducha, angol, naklejki nie z tej strony, fotel przetarty, brak xenonów-choć powinnny być) a to było tylko na podstawie zdjęć.

    Okazje się zdarzają, tylko rzadko

  8. #2798

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Ja swoją TT kupiłem okazyjnie, a nie dołożyłem do niej 10tysięcy (nie dołożyłem nawet połowy tego). Jedyne rzeczy które z czasem wyszły- sprzęgło i maglownica, mogły wysrać się w każdym innym egzemplarzu. Trochę ją dopieściłem i po ponad roku sprzedałem auto o 5000zł drożej niż kupiłem. O czym to świadczy? Że różnie może być, nie zawsze do okazji trzeba dokładać, czasem trafia się na prawdę okazja. Problem polega teraz tylko na tym, że teraz każda to "OKAZJA"
    Jeżeli swoją sprzedałeś za tyle co było w ogłoszeniu to o dziwo dobrze udało Ci się ją sprzedać w porównaniu do obecnych cen .

  9. #2799
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    lalamido, same opony zimowe i letnie to wydatek ok.4 tyś(chyba nie kupisz sobie vanli czy innych do auta, które jeździ 250km/h)klocki i tarcze przód i tył ok.1500zł, sprężyny komplet 650zł ,amorki przód i tył 800zł, maglownica600zł, drążki,końcówki, łączniki, wahacze, turbina 1200zł, rozrząd+pompa wody+nowy płyn 1000zł,żarniki xenon 300zł. Wejdź sobie na temat o moim aucie. Tutaj już masz ok. 10000zł, a to kwota za same części i to eksploatacyjne. Zaraz powiesz, że drogie części kupiłem. Tak, ale gówno się wkłada do kibla, a nie do auta które ma ponad 200KM. W takim aucie, nawet od pierwszego właściciela, serwisowane zawsze coś wyskoczy z okazji wieku auta.
    kurcze z niektórymi elementami przesadziłęś gdyż mam sklep z częściami i powiem CI że tarcze i klocki brembo ferodo można kupić w granicach 1000zł , komplet sprężyn KYB czy eibach to koszt ok 550 zł maxx amorki bilsteina myślę że cana w 650 zł , co do rozrządu to ruville zamykasz się ok 700zł , żarniki xenon boscha d2s 240 zł , drobnica typu drążki to groszowe sprawy granica 80 zł szt z dobrej półki końcówki również ale wiem że mówiłeś też orientacyjnie . Ogólnie Panowie powiem tak jako forumowicz ,że w kupnie auta liczy się również szczęście i wiem na 100% że można trafić okazje bo ja w swoje auto wsadziłem bardzo mało kasy a nie kupiłem go za 30 tys . Auto jest w pełni sprawne i może każdy z forum je badać i nie znajdzie niejasności .Więc mowa że za minimum 30 tys auto będzie sprawne i będzie zadowalać potencjalnego nabywce brakiem dodatkowych kosztów jest prawdą lecz są jeszcze auta w naprawdę dobrym stanie za niewielką kasę tylko trzeba mieć czas by szukać i dużo szczęścia .Temat który zaczęła Pani Maja jest ok lecz bardzo źle gdy neguję się zdanie osoby z forum tekstami by zmieniła forum gdyż dla mnie jak by każdy miał takie samo zdanie w danym aspekcie prowadzenie forum nie miało by sensu . Tak mi się wydaje że ICE troszkę za mocno Cię poniosło i jako stary forumowicz pow dawać nowym przykład chociażby MI
    nasze forum powinno pomagać a nie jechać po ludziach . Nie odwiedzam tego tematu gdyż bardzo się denerwuję jak "starzy " forumowicze mają polewkę z ludzi szukających TT i jakie wrzuty są w tym wątku . Wydaje mi się że trzeba zahamować swoje nerwy jakimi są powielające się pytania lub auta w złym stanie .
    Więc jak w rekamie milki Czekolada Milka - reklama TV "Śmiało, bądźmy delikatni" - YouTube bądźmy delikatni heheh:P

    ps: mimo że nie lubię Doktora hehehe( żart ) ma on sporo racji

  10. #2800

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No dobra dobra coś tam racji masz ale miałem iście wredny dzień wczoraj i widać przeniosło się to też i na forum.

  11. #2801
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    ziembol, odpiszę Ci na PW, bo tu już szkoda brudzić

  12. #2802
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Hitcar masz racje zwracam honor ale pisales zbyt ogolnikowo w tym przypadku fakt takie są ceny a nawet bym powiedziale że nawet są wyższe

    EDYCJA ---------- Post dodany 14:52 14:53 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No dobra dobra coś tam racji masz ale miałem iście wredny dzień wczoraj i widać przeniosło się to też i na forum.
    Luzior ważne że już ok

  13. #2803
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Proponuje już tu skończyć offtop. Pewnych rzeczy nie da się wytłumaczyć przyszłym nabywcom TT. Niech wrzucają linki, my będziemy opisywać , że to złomy, oni będą się obrażać i tak jak ostatnie 100 stron. Tylko prośba do nowych, zanim dacie link, sprawdzcie czy na ostatnich 15 stronach nie było wcześniej tego auta.

  14. #2804
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    Proponuje już tu skończyć offtop. Pewnych rzeczy nie da się wytłumaczyć przyszłym nabywcom TT. Niech wrzucają linki, my będziemy opisywać , że to złomy, oni będą się obrażać i tak jak ostatnie 100 stron. Tylko prośba do nowych, zanim dacie link, sprawdźcie czy na ostatnich 15 stronach nie było wcześniej tego auta.
    albo i nawet 50stron bo niektóre mega okazje wiszą na allegro i otomoto dobry rok
    DaviTT

  15. #2805
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Podpisuję się pod tym co napisał ICE. Zapłaciłem za swoją TT dużo więcej niż większość kupujących okazje i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Auto mam mega zadbane i nie mogę mówić o żadnych kosztach napraw. Inna sprawa, że wystarczy porównać kilka egzemplarzy aby zrozumieć jak potrafią być duże różnice między zadbaną TT a "budżetową".

    Jak sprzedawałem swoje MK1 to się prawie bili o nią :P też pamiętajcie o tym bo kiedyś auto będzie trzeba sprzedać.
    I rację ma Jaaqob.
    Kupiona od niego przeze mnie TT rok temu, przejechała co prawda niewiele, bo koło 4000km ( mam drugie auto, duże i rodzinne, TT traktuję jako fun, ale w aucie do chwili obecnej nic absolutnie nie nawaliło. Z wydatków jakie miałem z związku z TT to wiadomo norma (oleje filtry...) oraz opony zimowe. Dobrze kupiony egzemplarz ( czytaj naprawdę zadbany) potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną eksploatacją. Tylko , że niestety trzeba dobrze kupić...
    A kwestia ceny to........

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •