Strona 183 z 761 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185193233283683 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,731 do 2,745 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2731
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Piotrekkk Zobacz posta
    Co do tej:
    Oferta - Audi TT - Pragnę przedstawić państwu perfekcyjne AUDI TT z silnikiem 1.8 o mocy 180KM. Pojazd sprowadzony do kraju w 2010r Nie wymaga absolutn

    To sprzedający jest moim kolegą 'po fachu'. Jak będziesz nią poważnie zainteresowana (z naciskiem na poważnie) daj znać, a do niego podskoczę i zapytam co to za cudo.. A może się nawet jakiś rabacik trafi
    Poinformuj znajomego,że nie ma klimatyzacji dwu-strefowej

  2. #2732
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Jestem jak najbardziej poważnie zainteresowana (z dużym naciskiem na poważnie ), jeśli więc możesz sprawdzić co to za samochód i jaką ma historię, będę ogromnie wdzięczna. Wolę kupić auto ze sprawdzonych rąk, choć starsze, niż kombinowaną funkiel nówkę.

    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Poinformuj znajomego,że nie ma klimatyzacji dwu-strefowej
    O, właśnie dlatego się tu zarejestrowałam - dla mnie te ogłoszenia to trochę czarna magia.

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:46 20:46 ---------- EDYCJA

    Rozszerzając zakres poszukiwań dotarłam do Krakowa. Co sądzicie o tej: Oferta - Audi TT - Witam, do sprzedania mam Audi TT 1.8T QUATTRO z 2003roku. Jestem właścicielem pojazdu od 3 lat. Samochód systematycznie serwisowan ?
    Ostatnio edytowane przez wi_ ; 28-01-2013 o 18:55

  3. #2733
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    wi_, zapraszam, strona 161-162, posty #2411, #2422, #2423
    Trochę za długo stoi na allegro jak na okazję...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #2734

  5. #2735
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    1: Tragicznej jakości foty, po których cieżko coś stwierdzić. Tyle że spoiler jakis custom . Środek wyplakowany ale jakoś tak tłusto i brzydko się prezentuje. To jest 180 konne Quattro tyle wiadomo :P tak to nic wiecej nie mogę chyba stwierdzić

    2. Nie znaznaczono, że bezwypadek, moze ktoś zapomniał, może było tak uderzone że nie idzie tego ukryć, jednak cene ma dość wysoką ciekawe co to jest. Ogolnie autko nie zachęca jakoś nawet to ogladania (przynajmniej mnie). Dziwnie spasowany ten zderzak, mocno schowany wydech, fotele wskazują na przebieg w okolicach 220 tys na oko tak, to juz wiadomo ze było dłubane przy licznikach a to wróży, że i inne rezczy bedą utajone.

    3. Wszystko byłoby pieknie gdyby nie poducha pasażera po wystrzale albo Bóg wie czym, nie znaznaczono, że bezwypadek, tak to wygląda spoko, choć jesli kiedys chcialabyś to spredać to ten cały panel musisz zmienic, bo szanse ze ktoś to kupi są znikome a za taką cene to można zapomnieć

    4. Ścierwo totalne :P odpuść

    Raczej ta 3 byłaby do oglądania, ale jakby stała za 21 tysi. Można się zainteresowac co to za dzwonek był i jak to auto po nim wyglądało. Bo rozumiem, że szukasz powypadkowego
    samochodu.


    Ta wygląda jak po jakiejs przygodzie mniejszej (zreszta z USA więc pewnie była gdzieś uderzona) ale tak to prezentuje się całkiem, szkoda ze nie ma zdjęc drugiego boku. Troche jej plastików brakuje.

    http://otomoto.pl/audi-tt-automat-ti...C26485689.html Nie podoba Ci się?
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 29-01-2013 o 10:48

  6. #2736
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Szukam rzecz jasna absolutnie bezwypadkowego, najlepiej Q, rewelacyjnie utrzymanego i z oryginalnym (i niskim) przebiegiem. Tylko nie wiem, czy w 30 tysiącach się z takimi wymogami zmieszczę. )
    Po przetrzepaniu Allegro i Waszych komentarzach zastanawiam się, czy nie odpuścić sobie tego zakupu na jakiś czas... Spotkaliście się w ogóle z jakimś wartościowym (i aktualnym jeszcze) ogłoszeniem?

  7. #2737
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Nie.......

  8. #2738
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Masakra.

  9. #2739
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Wi, pociesze Cie, że szukam samochodu od sierpnia przetrzepałem śląsk i okolice, porobiłem pare podróży po kraju, co do tych które wrzucasz, nie przyglądałem sie tej z siemianowic, coś mnie zraziło chyba po fotkach, a ta z gliwic, z parapetowym spojlerem- dzwoniłem do goscia, nie ogarniał za bardzo tematu, wszystko było 'igła', a i ona stoi juz od 2012 na aukcjach
    edit. dodam jeszcze tylko że patrz na ceny i np rok produkcji, nie ma bezwypadkowego audi tt z 2005roku za 30tys, nie ma i koniec, a juz napewno nie od handlarza czy kogos kto czerpie z tego zyski zawodowo, oglądałem z tego roku samochód z godowa, mówiac w skrocie oba boki były walone, i kosztował 40+.
    Ostatnio edytowane przez marxel ; 29-01-2013 o 16:21

  10. #2740
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Coś widzę, że mi się tu przydadzą pokłady cierpliwości, o które się w ogóle nie podejrzewam.

  11. #2741
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Nie poddawać się. Swój znalazłem za prawie 30tys. ale mam pewność że żadna część karoserii nie była wymieniana/prostowana a wszystko, dosłownie wszystko było robione w ASO (2001r. 109tys. km), także da się znaleźć auto ponizej 30 tyś 225km Q (dodam że jakiś czas temu było też Q 225 czarne z ASO Viva w Warszawie poniżej 30 tys przebieg chyba 130tys km i wyglądał ładnie).

  12. #2742
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    Spotkaliście się w ogóle z jakimś wartościowym (i aktualnym jeszcze) ogłoszeniem?
    Tak z moim.

  13. #2743
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    Szukam rzecz jasna absolutnie bezwypadkowego, najlepiej Q, rewelacyjnie utrzymanego i z oryginalnym (i niskim) przebiegiem. Tylko nie wiem, czy w 30 tysiącach się z takimi wymogami zmieszczę. )
    Po przetrzepaniu Allegro i Waszych komentarzach zastanawiam się, czy nie odpuścić sobie tego zakupu na jakiś czas... Spotkaliście się w ogóle z jakimś wartościowym (i aktualnym jeszcze) ogłoszeniem?
    absolutne bezwypadkowe 12-14letnie audi w polsce raczej niestety w ogóle niemożliwe, można jednak znaleźć po delikatnych przejściach, lekko uderzone i dobrze naprawione.. Cierpliwości i powodzenia w zakupie
    DaviTT

  14. #2744
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    a mój za reklamę robi z wiwindowaną ceną i cały czas są tel.!mimo iz nie do sprzedaży ,a dwa auta inne stoją!

  15. #2745
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    W takim razie uzbrajam się w cierpliwość, postaram się jeszcze innymi sposobami poszukać i co jakiś czas będę Was zasypywała linkami A z drugiej strony baaaardzo proszę - podrzućcie czasem oferty, które w oczy Wam się rzucą.

    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Tak z moim.
    Widziałam! Tylko tak jak już pisałam - jakkolwiek srebrny kolor bardzo mi się podoba, to sama jakoś się w nim "nie czuję" i logicznie tego wytłumaczyć się nie da. Coś jak z rewelacyjnymi butami na wystawie - wiesz, że ekstra wyglądają i wzroku od nich oderwać nie możesz, ale gdzieś w głębi czujesz, że do Ciebie nie pasują.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •