Strona 181 z 761 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183191231281681 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,715 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2701

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Zacznijmy może od tego że Maja szuka quattro po najniższych cenach... oczekujecie, że ktoś wam igłę da prawie za darmo? Nie zastanawiacie się dlaczego same roczniki 98 max 2001 na allegro stoją już od 3 - 4 lat? Bo takie najtaniej rozbite, kupić, zrobić i wcisnąć, że niby bezwypadkowe. No ale zasada nie kupować od gościa w klapkach jest najważniejsza.

    Osoby z forum bez quattro TT w rocznikach 99-2000 sprzedawali po 25 tys nawet pamiętam 1 osobę co za 28 pchnęła TT ... nawet jak mieli coś malowane.

    Widziałem quattro 225 czarne składane z dwóch TT i chyba na Łódź poszło do sprzedaży za około 25 tys chodź cenę pewnie zmniejszyli. Było to już jakiś czas temu. Zrobione tak, że nie idzie nic poznać, a składała go rodzinka pewnego byłego forumowicza. Która nadal ściąga - spawa i sprzedaje...
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 27-01-2013 o 13:19

  2. #2702
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Zacznijmy może od tego że Maja szuka quattro po najniższych cenach... oczekujecie, że ktoś wam igłę da prawie za darmo? Nie zastanawiacie się dlaczego same roczniki 98 max 2001 na allegro stoją już od 3 - 4 lat? Bo takie najtaniej rozbite, kupić, zrobić i wcisnąć, że niby bezwypadkowe. No ale zasada nie kupować od gościa w klapkach jest najważniejsza.

    Osoby z forum bez quattro TT w rocznikach 99-2000 sprzedawali po 25 tys nawet pamiętam 1 osobę co za 28 pchnęła TT ... nawet jak mieli coś malowane.

    Widziałem quattro 225 czarne składane z dwóch TT i chyba na Łódź poszło do sprzedaży za około 25 tys chodź cenę pewnie zmniejszyli. Było to już jakiś czas temu. Zrobione tak, że nie idzie nic poznać, a składała go rodzinka pewnego byłego forumowicza. Która nadal ściąga - spawa i sprzedaje...
    no dokąłdnie, popierwsze nie kupujemy nowego auta ale 12 letnie, i na pewno kazde swoje przeszlo, mniejszą czy wiekszą stłuczkę, ale napewno, wiec co z tego jezeli było malowane itd, jezeli jest dobrze zrobione to w czym problem ... Ci co teraz malują auta po jakiś rysach od gwoździ, tez juz nie sprzedadzą auta bo ktoś sprawdzi ze malwoane i bedzie ze turlane ...

    ja swojej nawet lakierniczo nie oglądałem, patrzyłem tylko czy napędy działają jak nalezy i czy wszystko suche ... nawet niezauwazyłem przy kupnie ze ma ksenony haha, dopiero wieczorem pod domem jak odpaliłem miałem miła niespodzianke

    i normalna sprawa ze w aucie uzywanym zawsze bedzie coś do zrobienia/naprawienia ... a napewno moze sie coś wysraćm nawet chwile po kupnie ... i nie koniecznie oznacza to ze ktoś cos chciał ukryć

    poprostu tak wygląda kupowanie aut uzywanych ... logiczne ze najlepiej było by kupić 12 letnie auto jak nowe z salonu, i z przebiegiem 70k ...

    ... ale te przebiegi to juz wogole śmiech na sali , osobiscie wole kupic auto z przebiegiem 200k i wiedziec ze naprawde tyle ma, niz 150k a sie okazuje ze ma 300k

    ICE a z jakiego miasta ta rodzinka, bo mnie troszke wystraszyłeś mam nadzieje ze nie jezdze właśnie tą poskładaną haha
    Ostatnio edytowane przez doktorsr ; 27-01-2013 o 13:42
    Drr

  3. #2703

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Czyli 110 tys u mnie w TT to ściema według Ciebie spox.

    Napisz z jakich okolic na PW masz TT, a ja Ci odpisze gdzie składali to co widziałem.

  4. #2704
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    nie mówie ze kazdy przebieg to ściema, ale nie ma co sie oszukiwać, dzisiaj ciezko kupic auto z niekręconym licznikiem...

    poszło PW
    Drr

  5. #2705
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,363
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Widziałem quattro 225 czarne składane z dwóch TT i chyba na Łódź poszło do sprzedaży za około 25 tys chodź cenę pewnie zmniejszyli. Było to już jakiś czas temu. Zrobione tak, że nie idzie nic poznać, a składała go rodzinka pewnego byłego forumowicza. Która nadal ściąga - spawa i sprzedaje...
    ICE tego nie zmieniemy, dopuki jest podaż na TTki w cenie poniżej 20k to bedą się srzedawać takie auta. Sprzedawcy wiedzą co się szybko sprzedaje i w jakich cenach. A to, że są w jednej TT cztery inne i z zewnątrz i zewnątrz nic nie widać to tylko powoduje zauroczene i szybkie kupno przez potencjalnego kupującego.

    Co do okolic skałdania TT to kiedyś na forum były opisane dwie mmiejscowości, jedna Świdnica (i tu niezłe wałki kiedyś robili) i druga koło Kalisz (nie pamiętam już nazwy miejscowości).
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #2706

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    3miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    23
    Przed A3 jeżdziłam crx ...włożone w nią miałam koło 20tys.miałam nią wypadek i w sumie przód skrócił się pół metra... była potem perfekcyjnie zrobiona więc logoczne jest,że auto-autu nie równe i to rozumiem.Szukając kiedyś CRX obejrzałam ich kilkanaście i patrząc na ceny -stan techniczy i wizualny nie był porównywalny.Jedni wystawią dobra fure patrząc na ceny szrotów opisanych jako bezwypadkowe i takowej perełki szukam.Chyba ,że będę pewna w 100% auta to i mogę wiecej zapłacić ale z doświadczenia wiem jak to wygląda ...
    Oferta - Audi TT - - PO OPŁATACH CELNYCH!!!!!!!!!!!!!!! - KLIMATRONIK!!!!!!!!!!!!! - CZARNA SKÓRA!!!!!!!!!!!!!! - PODGRZEWANE FOTELE!!!!!!!!!!!!!! auto sprowadzone z Danii...

  7. #2707

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Maja Zobacz posta
    Przed A3 jeżdziłam crx ...włożone w nią miałam koło 20tys.miałam nią wypadek i w sumie przód skrócił się pół metra... była potem perfekcyjnie zrobiona więc logoczne jest,że auto-autu nie równe i to rozumiem.Szukając kiedyś CRX obejrzałam ich kilkanaście i patrząc na ceny -stan techniczy i wizualny nie był porównywalny.Jedni wystawią dobra fure patrząc na ceny szrotów opisanych jako bezwypadkowe i takowej perełki szukam.Chyba ,że będę pewna w 100% auta to i mogę wiecej zapłacić ale z doświadczenia wiem jak to wygląda ...
    Oferta - Audi TT - - PO OPŁATACH CELNYCH!!!!!!!!!!!!!!! - KLIMATRONIK!!!!!!!!!!!!! - CZARNA SKÓRA!!!!!!!!!!!!!! - PODGRZEWANE FOTELE!!!!!!!!!!!!!! auto sprowadzone z Danii...
    Odpuść sobie tą TT z linka wyczuwam MINĘ.

    No chyba, że chcesz mieć TT bez ESP bez akcji serwisowej, anglika po przekładce i wzbogaconym o dzwon.

  8. #2708
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Więc doktorsr po miejscowości co CI podałem sprawdź w swojej TT bagażnik, ściąg co możesz i szukaj spawa oraz lewy tył od drzwi kierowcy do końca tylnego zderzaka ma być robione. Cały element przespawany z innego samochodu. Na jednej z Twoich fotek widziałem właśnie pod słońce, że pięknie świeci się lewy tył, a drzwi pod słońce matowe czyli ori lakier nic ostatnio robione nie było. Fotke gdzieś na necie wygrzebałem.

    Pisałeś też, że narzekasz na hadlexa bo bączki kręcić ciężko. Przeszukałem GG i znalazłem resztki w archiwum co pisał mi koleś jak śmigał niezarejestrowaną wtedy jeszcze furą i startował ze swoją 180 koni.





    Oczywiście nie mówię, że to Twoja TT itp. Po prostu sprawdź i będziesz spokojny i szczęśliwy Lecz ktoś taką TT śmiga na 100% pytanie tylko czy jest ta osoba na forum .
    no sprawdze ale dopiero za tydzień jak wroce do kraju ... ale jak cos to skasuj wpizdu tego posta, bo jak sie oakze ze to moja, to nigdy nie sprzedam haha

    a co do haldexa, ja nie narzekałem ze mi sie kręci kiepsko bo daje rade , ale pisałem ze torsen lepszy i bardziej przewidywalny
    Ostatnio edytowane przez doktorsr ; 27-01-2013 o 14:50
    Drr

  9. #2709

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    3miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Odpuść sobie tą TT z linka wyczuwam MINĘ.

    No chyba, że chcesz mieć TT bez ESP bez akcji serwisowej, anglika po przekładce i wzbogaconym o dzwon.
    Auto jest sprowadzone z Danii...

  10. #2710
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Maja, nie ma lotki i ESP, czyli nie był na akcji serwisowej. Ma zegary w milach i bynajmniej nie od wersji USA.

  11. #2711

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    3miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    Maja, nie był na akcji serwisowej
    To chodzi o to,że dokładali lotkę bo dachował przez maskę do przodu ?

  12. #2712

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Maja Zobacz posta
    To chodzi o to,że dokładali lotkę bo dachował przez maskę do przodu ?
    Chodzi o to, że samochód był niestabilny i stwarzał zagrożenie na drodze.

  13. #2713

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    3miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    23
    A jakie sa różnice między wersja europejska a USA ?? oprócz kierunków i zderzaków ? wszystko jest identyczne czy np.komputery sa inne,czy części są te same co w europejskich ?

  14. #2714
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Napewno zegary są inne i przednie lampy ze względu na kierunkowskazy a tylne mają inaczej światło wstecznego tzn. w drugiej lampie.

  15. #2715
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    A zwłaszcza w klapkach KUBOTA...
    Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać

    Kubota - fenomen tajemniczych klapek - Obyczaje - Facet w INTERIA.PL

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •