Strona 177 z 761 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187227277677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,655 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2641
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez emy Zobacz posta
    ja nie wiem, co Wy z tymi zaparowanymi albo niezaparowanymi lampami.

    Moja TT stala tydzien pod chmura. Padalo, swiecilo slonce, spadl snieg.. etc. Przedwczoraj zobaczylem ze zaparowaly rowno po sam kierunkowskaz..
    Wczoraj pojechalem do pracy i wyparowalo wszytsko.

    Zastanowcie sie skad bierze sie para na elementach. NIe chodzi tu o szczelnosc ale o roznice temperator miedzy wnetrzem elementu a otoczeniem i wilgotnoscia w tym oto powietrzu zawarta.
    Poczytajcie prosze o punkcie rosy i skonczcie z tymi opowiesciami, ze wywietrzniki zatkane, lampy niesczelne, etc..

    PS. Co do nieszczelnych opon.. powietrze nie tylko ucieka przez zaworek. Guma ma swoja strukture. W wielkosci mikrosturkturalnej pory gumy sa o niebo wieksze od czasteczek powietrza. Zadna guma nie jest 100% szczelna.
    Tak samo jak z kondomami. Pory w kondomie sa wieksze niz plemnik, ktory z latwoscia moze sie przez nie wydostac. Ale guma ma swoja tez i grubosc.. i to je zatrzymuje.
    Taki obrazowy przyklad dla ulatwienia

    Gdyby było tak jak piszesz, to przy niesprzyjających warunkach pogodowych np. w danej miejscowości, wszystkie auta jeździłyby z zaparowanymi do połowy lampami. Zaobserwowałeś kiedykolwiek takie zjawisko? Jeżeli lampa jest w 100% szczelna, to para wodna wewnątrz nie ma prawa się osadzać- musi to świadczyć o jakimś problemie ze szczelnością.

  2. #2642
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Ja po kupnie swojej TT zaobserwowałem parowanie całej lampy, mechanik zakleił pęknięcie i od tamtej pory zamiast całej lampy paruje 1/10 od dołu i dzieje się tak w obu lampach i przy temp. na poziomie -8 st.

  3. #2643
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Panowie umówmy się, że nie jest normalnym parowanie Lamp w TT i jeżeli parują to albo mają problem ze szczelnością, albo z zaworkami przewietrzania i zakończmy OT.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #2644

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1902
    Kolor
    obojętny
    Posty
    2
    Hej, czy ktoś z Was mógłby napisać parę słów o tej TT?
    Oferta - Audi TT - AUDI TT 1.8 TURBO 225KM QUATTRO 4X4 „ S-LINE ” KOLOR: SREBRNY METALIC --- BARDZO EFEKTOWNY 6 – BIEGÓW

    Z tego co widzę, ma nieoryginalne radio. Tylni dyfuzor, chyba od nowszych modeli, ale się nie znam, więc liczę na Waszą fachową opinię

  5. #2645

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Cytat Zamieszczone przez fifi Zobacz posta
    Hej, czy ktoś z Was mógłby napisać parę słów o tej TT?
    Oferta - Audi TT - AUDI TT 1.8 TURBO 225KM QUATTRO 4X4 „ S-LINE ” KOLOR: SREBRNY METALIC --- BARDZO EFEKTOWNY 6 – BIEGÓW

    Z tego co widzę, ma nieoryginalne radio. Tylni dyfuzor, chyba od nowszych modeli, ale się nie znam, więc liczę na Waszą fachową opinię
    Autko prezentuje się ładnie według zdjęć. Radio rzeczywiście ma nieoryginalne, więc nie wiem jak to współdziała z bose, bo nagłośnienie takowe ma być :P Tylnia blenda jest zamieniona od tt 3.2, ale to tylko efekt wizualny (mnie osobiście się bardziej podoba, sama sobie na taką zmieniłam). Musisz zobaczyć autko z bliska no i najlepiej przejechać się, bo skoro z zewnątrz i w papierach wszystko jest ładnie, to zastanawiam się czemu cena taka trochę niska.

  6. #2646

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Zacznijmy od tego, że sprzedający nie ma bladego pojęcia o samochodzie i wypisuje same bzdury.
    Gdzie niby?!:
    - kolorowa nawigacja
    - 8x air bag?!
    - 4 X ELEKTRYCZNE SZYBY?! hahaha
    - WIELOFUNKCYJNA TRÓJRAMIENNA SKÓRZANA KIEROWNICA S-LINE
    - FOTELE KUBEŁKOWE ,GAŁKA ZMIANY BIEGÓW, PODSTOPNICA ORAZ LISTWY PROGOWE S-LINE
    - TEMPOMAT
    - DSC - SYSTEM STABILIZACJI TORU JAZDY
    - SENSOR DESZCZU

    Może ma silnik rakietowy i uzbrojenie jeszcze gdzieś? xD

    spalanie jak w lanosie, panda, tico i inne

  7. #2647
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    SILNIK NIE MYTY OD NOWOŚCI . JEST CZYSTY , SUCHY BEZ ŻADNYCH WYCIEKÓW CZY ZAPOCEŃ - WIDZISZ CO KUPUJESZ

    czyli sprzedajacy jest jego 1 wlascicielem od nowosci i jedynym uzytkownikiem jezeli takie info podaje....

    bajki bajki bajki handlarza

  8. #2648

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1902
    Kolor
    obojętny
    Posty
    2
    Dzięki za odpowiedzi. Już wiemy, że handlarz to miłośnik literatury fantasy i lubi co nieco podkolorować A co sądzicie o ogólnym stanie auta? Tzn. czy widzicie jakieś nieoryginalne elementy(oprócz wspomnianych wcześniej), albo z innych roczników. Cokolwiek, co by świadczyło o jakichkolwiek wałkach, czy wypadkowości? Ważne, żeby ktoś naprawdę znający specyfikę danego modelu, z danego rocznika się wypowiedział na ten temat, bo handlarz może mi naściemniać przez telefon, a Was nie oszuka Resztę się zweryfikuje na miejscu, bo ojciec akurat się zna bardzo dobrze na mechanice samochodowej, ma miernik grubości lakieru i trochę tych autek miał w życiu, ale szkoda jednak paliwka na dojazd:P. Także, chodzi mi o ogólną opinię o aucie, jak to widzicie i czy wg. Was warto ;]

  9. #2649

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez fifi Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedzi. Już wiemy, że handlarz to miłośnik literatury fantasy i lubi co nieco podkolorować A co sądzicie o ogólnym stanie auta? Tzn. czy widzicie jakieś nieoryginalne elementy(oprócz wspomnianych wcześniej), albo z innych roczników. Cokolwiek, co by świadczyło o jakichkolwiek wałkach, czy wypadkowości? Ważne, żeby ktoś naprawdę znający specyfikę danego modelu, z danego rocznika się wypowiedział na ten temat, bo handlarz może mi naściemniać przez telefon, a Was nie oszuka Resztę się zweryfikuje na miejscu, bo ojciec akurat się zna bardzo dobrze na mechanice samochodowej, ma miernik grubości lakieru i trochę tych autek miał w życiu, ale szkoda jednak paliwka na dojazd:P. Także, chodzi mi o ogólną opinię o aucie, jak to widzicie i czy wg. Was warto ;]
    Jak mam być mega upierdliwy to kierownica nie z tego rocznika lub samochód rocznik max 2000 bo na 100% 2001 to nie jest no ewentualnie jak jest to kiera wymieniana. Teraz najlepsze brak śrubki mocującej podest na stopę po lewej stronie od pedałów haha. Poza tym wszystko wygląda ok na tych zdjęciach.

    ps. lampy parują albo mi się zdaje widać to na dwóch przedostatnich fotkach po powiększeniu

  10. #2650
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Tylnia blenda jest zamieniona od tt 3.2, ale to tylko efekt wizualny (mnie osobiście się bardziej podoba, sama sobie na taką zmieniłam).
    Blenda tylko pomalowana na czarno, nie widać na niej "plastra miodu"

    dodatkowo:
    - lusterko wewnętrzne zaokrąglone - nowa wersja,
    - kierownica ze znaczkiem - stara wersja
    na tej podstawie do sprawdzenie rocznik auta, po lusterku 2001 a po kierze 2000.
    - wydaję mi się, ze jest różnica w odcieniu między drzwiami pasażera a błotnikiem, nie jestem pewien trzeba sprawdzić na żywo.

    Cytat Zamieszczone przez fifi Zobacz posta
    ale szkoda jednak paliwka na dojazd:P. Także, chodzi mi o ogólną opinię o aucie, jak to widzicie i czy wg. Was warto ;]
    Musisz się liczyć z ewentualnymi dojazdami i powroty na pusto. Inaczej auto prezentuje się na zdjęciach a inaczej na miejscu.
    Czy warto? Dopiero po oględzinach i poznaniu historii można na to pytanie odpowiedzieć. Jak szukasz w tym budżecie auto, to musisz się liczyć, ze sprzedawca może coś ukrywać (nie zawsze, ale jednak 90% przypadków potwierdza tą zasadę).
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #2651

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    - wydaję mi się, ze jest różnica w odcieniu między drzwiami pasażera a błotnikiem, nie jestem pewien trzeba sprawdzić na żywo.
    To samo mi się wydawało ale pamiętajmy, że światło od śniegu może inaczej ubarwiać lakier na płaskich powierzchniach. Zresztą malowane to jeszcze nic złego.

  12. #2652
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Musisz się liczyć z ewentualnymi dojazdami i powroty na pusto. Inaczej auto prezentuje się na zdjęciach a inaczej na miejscu.
    Czy warto? Dopiero po oględzinach i poznaniu historii można na to pytanie odpowiedzieć. Jak szukasz w tym budżecie auto, to musisz się liczyć, ze sprzedawca może coś ukrywać (nie zawsze, ale jednak 90% przypadków potwierdza tą zasadę).
    W tym budżecie trzeba się przygotować pewnie na 2 tyś km. jazdy i oglądanie trupów choć obym się mylił,ale warto zajrzeć w przewodnik po zabytkach itp. w okolicy.Przynajmniej coś się zwiedzi hehe

  13. #2653

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    W tym budżecie trzeba się przygotować pewnie na 2 tyś km. jazdy i oglądanie trupów choć obym się mylił,ale warto zajrzeć w przewodnik po zabytkach itp. w okolicy.Przynajmniej coś się zwiedzi hehe
    180 może szukać śmiało jednak 225 to już loteria niezła

  14. #2654
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    180 może szukać śmiało jednak 225 to już loteria niezła
    Kolega napisał ,że szkoda kasy na paliwko więc chciałem go przygotować na kilka wycieczek przynajmniej zanim trafi na "okazję"

  15. #2655

    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    2

    tt cabrio

    Cześć:]
    potrzebuję pomocy prz zakupie tt-tki w cabrio. Będę szukał rocznika koło 2000. na CO ZWRACAĆ UWAgĘ PRZY ZAKUPIE TT-CABRIO?
    Czy macie godnych polecenia pośredników, którzy zajmują się tego typu autami?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •