Strona 176 z 761 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186226276676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,626 do 2,640 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2626
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Oferta - Audi TT - 100%Bezwypadkowy-gwarancja. Klimatronik,4xairbag,alufelgi 16'',szara skóra... Stan idealny.Sprowadzony w 2008r z Niemiec. Kupujący
    tak sie zastanawialem czy wrzucac tę TTtke, bo cena dosc niska (z góry uprzedzam że nie szukam okazji za grosze ale nawet w przedziale 30+ nie ma niczego ciekawego) ale skoro handlarz zapewnia ze bezwypadkowa, moze warto obejrzec, i zweryfikowac , ja zauwazylem zaparowane lampy i jakby inny odcien srodkowej czesci kierownicy.

  2. #2627
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    marxel, nie wygląda to źle, ale niestety kierownica nie jest z rocznika 2000 tylko z młodszego....w 2000 roku powinna mieć znaczek s-line na dole kierownicy.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #2628
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Jejku prosta spraw odpowiedz IDŹ i kup takiego. Chcesz sprzedać szybko? Zalicz dzwona.

    Kasa z odszkodowania jakieś 10 i wraka za 14 opchniesz i wyjdzie Ci spokojnie 24 tys. Zaraz jakiś "znawca" zadzwoni i powie, że TT więcej nie warte i woli kupić po dzwonie i sobie zrobić xD. Serio takich nie brakuje.

    Mi wyszło znacznie lepiej niż sprzedając cały na allegro . Wrak tylko postaraj się by wycenili tak by nie był NIC warty to więcej Ci kasy wrócą, a wrak i tak dobrze pogonisz na allegro.


    Znawcy / fachowcy i inni magicy dzwoniący to nie wiem z jakiej planety się urwali.
    Wiem, że finanse finansami ale uważaj żeby forumowicze nie zechcieli Cię zlinczować za takie podejście. Toż to prawie bluźnierstwo!!

  4. #2629
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    marxel wyglada ok, nie zawsze cena niska oznacza zlom. Zwroc uwage na te kiere bo rzeczywiscie jest od 2001+, a co do lamp to one czasem paruja...ja mam ori, przod nie byl walony a czasem zaparuja.
    hubi

  5. #2630

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Cytat Zamieszczone przez marxel Zobacz posta
    Oferta - Audi TT - 100%Bezwypadkowy-gwarancja. Klimatronik,4xairbag,alufelgi 16'',szara skóra... Stan idealny.Sprowadzony w 2008r z Niemiec. Kupujący
    tak sie zastanawialem czy wrzucac tę TTtke, bo cena dosc niska (z góry uprzedzam że nie szukam okazji za grosze ale nawet w przedziale 30+ nie ma niczego ciekawego) ale skoro handlarz zapewnia ze bezwypadkowa, moze warto obejrzec, i zweryfikowac , ja zauwazylem zaparowane lampy i jakby inny odcien srodkowej czesci kierownicy.
    Pod maską nie ma osłony plastikowej na akumulator, no ale takie rzeczy to się nieraz gubią...

  6. #2631
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    marxel . Zwroc uwage na te kiere bo rzeczywiscie jest od 2001+,
    hubi
    Cytat Zamieszczone przez Jerry
    ale niestety kierownica nie jest z rocznika 2000 tylko z młodszego Jerry
    w dekoderze vin wyskakuje "Model Year 1 2001"

  7. #2632
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    tak to 2001, widzisz zasugerowalem sie postem Jerrego ktore pewnie zasugerowal sie ogloszeniem i rocznikiem, lusterko wewnetrzne masz okragle co tez wskazuje na 2001. Takze kierownica jest ok, ale pamietaj zeby sprawdzic to na miejscu z papierami i produkcja.
    pzdr
    h

  8. #2633
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    wyglada calkiem OK.
    Ja mam 99' i kierownice ze znaczkiem S-Line u dolu.
    Co do parowania lamp, nie ma na to reguly. Wystarczy, zeby bylo dosc wilgotno na dworze, badz ktos porzadnie umyl auto, zeby wilgoc zrobila swoje. Moje tez czasem paruja a sa ori, a xenon nie wydziela tyle ciepla co zwykla zarowka, wiec i nie ma jak szybko odparowac.
    Brakujaca pokrywa od aku, to nic strasznego, choc przyjrzalbym sie klipsom czy zatrzaska na pasie przednim, czy sa oryginalne, badz posiadaja slady demontazu ( a o to o niczym moze nie swiadczyc, bo sam wielokrotnie demontowalem je)

    Cena... hmm.. dosc atrakcyjna. 160k km... ale reczny wytarty na maxa.. (((

    =========
    Vorspung durch Technik

  9. #2634
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Auto nie wygląda na zniszczone, kiera wygląda na swój przebieg, ale ręczny już nie... i to mnie martwi, skąd takie zużycie dzwigni? Mozliwe ze fotele są po przeszzcepie z innego auta na młodsze i mniej sfatygowane, co jest na plus dla ewnetualnego kupującego, ale źle wróży co do realnego przebiegu. Bo tak to auto jest przynajmniej czyste i nie koślawe. Radio do wywalenia bo prezentuje sie mega słabo i dobrze wrócic do Ori.

  10. #2635

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jeżeli macie pewność, że wasze lampy w samochodach nie są uszkodzone, a pomimo to parują to sprawdźcie dokładnie otwory wentylacyjne lampy. Jak są zatkane to będą parować. Mam w domu jedną lampę to pokaże fotki gdzie każdy otwór jest.

  11. #2636
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Słuchajcie, bez przesady z tymi parującymi lampami. Dziwnym zbiegiem okoliczności coraz więcej osób odzywa się pisząc, że te parujące lampy to żaden problem, bo u niego są ori, a także parują. Audi to nie Daewoo, więc jeżeli dostaje się Wam do środka wilgoć, to coś jest nie tak. Najczęstszym przypadkiem może być niedobrze założona klapka tylna reflektora (działa na zasadzie docisku i może być delikatnie nierówno założona, albo uszczelka może się przesunąć). Inna możliwość to jakaś nieszczelność spowodowana rozklejaniem lampy (ktoś mógł lampę kiedyś rozklejać i niedokładnie ją z powrotem złożył).
    Tak czy inaczej nie jest to normalne zjawisko, tak jak niektórzy piszą.

  12. #2637
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Słuchajcie, bez przesady z tymi parującymi lampami. Dziwnym zbiegiem okoliczności coraz więcej osób odzywa się pisząc, że te parujące lampy to żaden problem, bo u niego są ori, a także parują. Audi to nie Daewoo, więc jeżeli dostaje się Wam do środka wilgoć, to coś jest nie tak. Najczęstszym przypadkiem może być niedobrze założona klapka tylna reflektora (działa na zasadzie docisku i może być delikatnie nierówno założona, albo uszczelka może się przesunąć). Inna możliwość to jakaś nieszczelność spowodowana rozklejaniem lampy (ktoś mógł lampę kiedyś rozklejać i niedokładnie ją z powrotem złożył).
    Tak czy inaczej nie jest to normalne zjawisko, tak jak niektórzy piszą.
    Zgadzam sie z jasielem. Moja TT rocznik 2000 zawsze przed myciem zasadniczym jest torturowana na myjni ciśnieniowej. Zarówno góra, boki, spód, lampy itd wszystkim po równoAbsolutnie nigdy nie było sytuacji aby COKOLWIEK było zaparowane w lampach. I nie ma być. Błędem według mnie jest tłumaczenie, że czasem tak mają. Tak samo opony nie mogą być trochę szczelne i popuszczać Kropka.

  13. #2638
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Jeżeli macie pewność, że wasze lampy w samochodach nie są uszkodzone, a pomimo to parują to sprawdźcie dokładnie otwory wentylacyjne lampy. Jak są zatkane to będą parować. Mam w domu jedną lampę to pokaże fotki gdzie każdy otwór jest.
    Czy moglbys? moze zaloz prosze temat Parowanie lampy?
    pzdr

  14. #2639
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    ja nie wiem, co Wy z tymi zaparowanymi albo niezaparowanymi lampami.

    Moja TT stala tydzien pod chmura. Padalo, swiecilo slonce, spadl snieg.. etc. Przedwczoraj zobaczylem ze zaparowaly rowno po sam kierunkowskaz..
    Wczoraj pojechalem do pracy i wyparowalo wszytsko.

    Zastanowcie sie skad bierze sie para na elementach. NIe chodzi tu o szczelnosc ale o roznice temperator miedzy wnetrzem elementu a otoczeniem i wilgotnoscia w tym oto powietrzu zawarta.
    Poczytajcie prosze o punkcie rosy i skonczcie z tymi opowiesciami, ze wywietrzniki zatkane, lampy niesczelne, etc..

    PS. Co do nieszczelnych opon.. powietrze nie tylko ucieka przez zaworek. Guma ma swoja strukture. W wielkosci mikrosturkturalnej pory gumy sa o niebo wieksze od czasteczek powietrza. Zadna guma nie jest 100% szczelna.
    Tak samo jak z kondomami. Pory w kondomie sa wieksze niz plemnik, ktory z latwoscia moze sie przez nie wydostac. Ale guma ma swoja tez i grubosc.. i to je zatrzymuje.
    Taki obrazowy przyklad dla ulatwienia

    =========
    Vorspung durch Technik

  15. #2640
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    emy po Twojej wypowiedzi to juz lampy schodza na boczny tor...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •