Strona 161 z 761 PierwszyPierwszy ... 61111151159160161162163171211261661 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,415 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2401
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    ja mam 225 Q i srednie 9,1, nie wiem z ilu km ale 38 godzin be kasowania, trasa i wawa. Nie widze sensu zakladania gazu w tych autach.

  2. #2402

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez mathellfire Zobacz posta
    Dzieki za rady - faktycznie, cos w tym musi byc, ze ludzie montuja gaz i sprzedaja 3 miesiace po. Nie ma problemu, zeby kupic normlana TT i jesli kiedys bede chcial to zamontuje instalacje samemu w jakims sprawdzonym warsztacie. Czytajac opinie o TT ludzie podawali naprawde spore spalania, stad ten pomysl. 8l trasa/miasto w zupelnosci by mnie zadowalalo - nie startuje ze skrzyzowan z piskiem opon, ani nie piluje niewiadomo jak silnika, bo nie widze w tym wiekszego sensu. Pozostaje znalezienie dobrej sztuki..
    W ramach ciekawostki to kiedyś śledziłem forum golfa. Była masa ludzi co do 2.0 ABF zakładali turbo. Ponad 220 230 koni mieli. Problem taki, że miesiąc i sprzedawali samochody.

  3. #2403
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    mathellfire wszystkie auta wizualnie modzone sobie odpuśc, raz pojedziesz na zlot, zobaczysz auta innych ludzi, zobaczysz swoje, znowu auta innych ludzi, znowu swoje i poczujesz "co ja za ścierwo kupiłem" ... jak będziesz chciał modzić to sobie zrobisz sam tak jak będziesz chciał. Szukaj w mozliwie Ori wsyzstko i koniecznie zwieksz budżet o pare tysi.

  4. #2404
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    W ramach ciekawostki to kiedyś śledziłem forum golfa. Była masa ludzi co do 2.0 ABF zakładali turbo. Ponad 220 230 koni mieli. Problem taki, że miesiąc i sprzedawali samochody.
    Widocznie były to klamoty robione druciarsko i oszczędnie, sam znam kilka projektów które od razu po modyfikacji idą do żyda i nie świadczy to najlepiej o jakości przeprowadzonych modów, nie widze nic złego kupić zmodyfikowane TT zapewne jest w lepszym stanie niż te seryjne o których właściciele wiedzą tyle że to samochód na bęzyne, tak że nie ma co generalizować, po prostu trzeba wiedzieć od kogo i jakie auto się kupuje.

    EDYCJA ---------- Post dodany 19:55 19:57 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja mogę dodać, że jak nie jesteś upalaczem jak Żukowski, Paweł, Arttur i cała reszta ekipy to jaką byś wersję TT nie kupił i tak będziesz szczęśliwy byle cieszyła oko i ducha codziennie jak na nią spojrzysz. Bo mnie np 300 konny golf nie bawi ani trochę .

    ps. jak szukasz oszczędności to nie bierz najmocniejszej wersji, spalanie w zdrowej 150 - trasa/miasto bez oszczędzania 8L. Na trasie to lepiej nie pisać tylko jechać.
    Nie wierzę, widocznie nie jezdziłeś fajnie zmodyfikowanym 300 konnym golfem bo bawi i to mega zajebiście.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #2405
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    ja mam 225 Q i srednie 9,1, nie wiem z ilu km ale 38 godzin be kasowania, trasa i wawa. Nie widze sensu zakladania gazu w tych autach.
    hubi_pl, chyba 9,1l trasa i wawa z akcentem na TRASA:P Jak osoba zainteresowana kupnem TT interesuje się spalaniem, to nie ma sensu podawania jej jakichś swoich życiowych rekordów minimalnego spalania. Prawda jest taka że 225tka z Quattro nie spali Ci w mieście poniżej 10l (przy normalnej jeździe będzie to raczej w granicach 12l). Także należy liczyć się z tym, biorąc pod uwagę, że to i tak nie jest wcale dużo jak na osiągi auta i fakt, że TT wcale do najlżejszych nie należy.

  6. #2406
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    z tego co pamietam to raz wawa bialystok i spowrotem i wawa ktw i spowrotem wiec to w symie z 15h reszta tu na miejscu, ale ja nie szaleje. oczywiscie ze w korkach pojezdzisz to i 13 bedzie malop...
    oczywiscie nie patrze na to ile to pali, ma sie fajnie jezdzic i tyle...aaaa i jeszcze bylem w Plonsku u kolegi Pawla
    pzdr

  7. #2407

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Krosno
    Pojemność
    brak
    KM
    na
    Rocznik
    na
    Kolor
    na
    Posty
    11
    Witam
    Jestem nowym forumowiczem , zajaranym TeTe'tkami
    Jeszcze nie posiadam własnego egzemplarza,dla tego pisze tutaj.
    Poszukuję TeTe'tki na zamianę za moje BMW e46 320d sedan z 1999roku.
    Chciałbym byście mi też doradzili odnosnie tego egzemplarza :
    ATOKOMIS, Audi TT zamiana - otoMoto.pl
    Mieszkam na Podkarpaciu i nie wiem czy jest sens pchac sie aż taki kawał drogi na oględziny i rozmowę z handlarzem.
    Jeśli ktokolwiek mieszka w okolicy był bym wdzięczny za jakiekolwiek info odnośnie auta.
    Zauważyłem różnicę w kolorze między blachą a zderzakiem,nie ma radia i lewa końcówka wydechu jest krótsza od prawej :/
    Ostatnio edytowane przez penio ; 04-12-2012 o 18:46

  8. #2408

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez penio Zobacz posta
    Witam
    Jestem nowym forumowiczem , zajaranym TeTe'tkami
    Jeszcze nie posiadam własnego egzemplarza,dla tego pisze tutaj.
    Poszukuję TeTe'tki na zamianę za moje BMW e46 320d sedan z 1999roku.
    Chciałbym byście mi też doradzili odnosnie tego egzemplarza :
    ATOKOMIS, Audi TT zamiana - otoMoto.pl
    Mieszkam na Podkarpaciu i nie wiem czy jest sens pchac sie aż taki kawał drogi na oględziny i rozmowę z handlarzem.
    Jeśli ktokolwiek mieszka w okolicy był bym wdzięczny za jakiekolwiek info odnośnie auta.
    Zauważyłem różnicę w kolorze między blachą a zderzakiem,nie ma radia i lewa końcówka wydechu jest krótsza od prawej :/
    Kolejny co szuka 225 w okazjonalnych cenach. Toszto jeszcze 2001 rok. DARUJ SOBIE, TA TT TO TRUP. Składana z kilku.
    W okolicach Gorlic ostatnio powyprzedawali nie jedną TT na ćwiartki. Znajomy tam pracuje i mówi, ze idą na Rzeszów - Jasło - Krosno. Więc z okolic jak będziesz szukać to uważaj.

    Tylni lewy błotnik i dach wygląda na ORI. Reszta składana ostro.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 04-12-2012 o 19:08

  9. #2409

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Krosno
    Pojemność
    brak
    KM
    na
    Rocznik
    na
    Kolor
    na
    Posty
    11
    o qrczaki ;/

  10. #2410
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez penio Zobacz posta
    o qrczaki ;/
    no niestety kolego poczytaj sobie szerzej ten dział, duzo się dowiesz)
    DaviTT

  11. #2411
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Dorzucając cegiełkę do dyskusji w sprawie cen - to powiem Wam, że przez takie egzemplarze zaczynam się zrażać do zakupu tego auta.
    Rozbieżności cenowe między jednym rocznikiem rzędu 10-14 tysięcy powodują, że większość tych trupów trafi na nasze drogi, a ja kurcze nie chciałbym aby moje przyszłe auto było z nimi utożsamiane...

    Wiem, że to auto było już w tym wątku ale coś mi się tu nie zgadza:
    To na pewno 180tka w quattro, ale rzekomo ma 225 koni - po programie. Nie wierzę w to że samym programem tyle zdziałał.
    I do tego podwójny wydech?
    Może ktoś je w rezultacie oglądał? Bo stoi już długo:
    Oferta - Audi TT - Witam, do sprzedania mam Audi TT 1.8T QUATTRO z 2003roku. Jestem właścicielem pojazdu od 3 lat. Samochód systematycznie serwisowan

  12. #2412

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Dorzucając cegiełkę do dyskusji w sprawie cen - to powiem Wam, że przez takie egzemplarze zaczynam się zrażać do zakupu tego auta.
    Rozbieżności cenowe między jednym rocznikiem rzędu 10-14 tysięcy powodują, że większość tych trupów trafi na nasze drogi, a ja kurcze nie chciałbym aby moje przyszłe auto było z nimi utożsamiane...

    Wiem, że to auto było już w tym wątku ale coś mi się tu nie zgadza:
    To na pewno 180tka w quattro, ale rzekomo ma 225 koni - po programie. Nie wierzę w to że samym programem tyle zdziałał.
    I do tego podwójny wydech?
    Może ktoś je w rezultacie oglądał? Bo stoi już długo:
    Oferta - Audi TT - Witam, do sprzedania mam Audi TT 1.8T QUATTRO z 2003roku. Jestem właścicielem pojazdu od 3 lat. Samochód systematycznie serwisowan
    Ponad 5 miesięcy na allegro. Wcześniej za cenę 30+. Nic więcej nie wiem.

  13. #2413
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez penio Zobacz posta
    Witam
    Jestem nowym forumowiczem , zajaranym TeTe'tkami
    Jeszcze nie posiadam własnego egzemplarza,dla tego pisze tutaj.
    Poszukuję TeTe'tki na zamianę za moje BMW e46 320d sedan z 1999roku.
    Chciałbym byście mi też doradzili odnosnie tego egzemplarza :
    ATOKOMIS, Audi TT zamiana - otoMoto.pl
    Mieszkam na Podkarpaciu i nie wiem czy jest sens pchac sie aż taki kawał drogi na oględziny i rozmowę z handlarzem.
    Jeśli ktokolwiek mieszka w okolicy był bym wdzięczny za jakiekolwiek info odnośnie auta.
    Zauważyłem różnicę w kolorze między blachą a zderzakiem,nie ma radia i lewa końcówka wydechu jest krótsza od prawej :/
    To bylo jedno z dwoch ktore znalazlem jak szukalem TTki i sposrod nich musialem wybrac, jak poklikasz kilka stron wczesniej to zobaczysz juz ze bylo opisywane. To nie jest 2001 (teraz jestem madry wtedy tego nie wiedzialem) bo lusterko jest kwadrat i na kierownicy masz znaczek S. Ponadto ta rura etc, wczesniej bylo za 21500 albo i wiecej....jakos tak. Ja sie nie zdecydowalem nawet ogladac, czy blad, nie wiem.

    http://otomoto.pl/audi-tt-1-8t-quatt...C26302509.html
    a co jemu sie stalo w pedalach? troche nie odbijaja...
    pzdr

  14. #2414
    Awatar kori
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    lbn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    00
    Kolor
    Sliber
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez penio Zobacz posta
    ...Jeszcze nie posiadam własnego egzemplarza,dla tego pisze tutaj.:/
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    ... DARUJ SOBIE, TA TT TO TRUP. Składana z kilku.
    W okolicach Gorlic ostatnio powyprzedawali nie jedną TT na ćwiartki. Znajomy tam pracuje i mówi, ze idą na Rzeszów - Jasło - Krosno. Więc z okolic jak będziesz szukać to uważaj .Tylni lewy błotnik i dach wygląda na ORI. Reszta składana ostro. :/
    Ludzie gidzie Wy w ogóle żyjecie ?!
    Kolego Penio, napewno warto przejżec działy podane przez ww ale podejdz do niech z dużym dystansem. Tak obserwuje od pewnego czasu co tutaj piszą to aż mnie głowa boli. Nie chce tu nikogo obrażac ale wiekszosc opini na temat aut jest pisana przez podobnych do "Troli" którzy wolą napisac cos na "nie" niż "nie wiem"... Jak na podstawie zdjęc (najczesciej z otomoto, bo sa w kiepskiej rozdz) możecie pisac głupoty że "szczeliny nie równe; szyba wymieniona; lampy wymieniane itp itd.
    Siegnijcie troche po rozum do głowy i zauważcie że najczesciej pytane auta mają <10lat i nikt ich nie kupił po to żeby stały w garażu i na nie patrzył, pewne rzeczy uszkadzają/zużywają sie niezależnie od tego jak byśmy na auto chuchali.
    Niestety jak ludzie kupują auto powiedzmy 100% to marudza że przód wypiaskowany, ale też nie pomalujesz bo zaraz powie że był rozbity, i tak ni go w H ni go w oko.
    Troche rozsadku. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kori ; 04-12-2012 o 22:06

  15. #2415
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kori, mi ten watek bardzo pomogl jak szukalem TTki, fakt obejrzalem tylko jedna i ja kupilem (bo tu zostala dobrze opisana-normalnie), ale tak jak pisalem mialem 2 do wyboru i wlasnie przez takie "glupie" zdjecia koledzy mi pomogli ze cos nie tak jest z rocznikiem a na tym mi zalezalo + ta rura wcisnieta itd (mowie o tym niebieskim autku powyzej)
    pzdr

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •