Strona 160 z 761 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162170210260660 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,400 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2386
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Tzn ja do gościa nawet nie dzwoniłem, napisałem to tylko ze względu, że pamiętam tamtą s3, była naprawdę ładna i też niedroga.
    A oglądać tą tt miałem jechać jakiś tydzień temu, ale właśnie lampy od anglika mnie zniechęciły.

  2. #2387

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Witajcie,
    Czy moglbym prosic o ocene kilku TT?
    Oferta - Audi TT - Audi od 2 lat w kraju jestem wlascicielem , nowa instalacja gaz , sekwencja 3,200 faktura ,3mce ,audi w bogatej wersji S-line , ful wyp
    Oferta - Audi TT - .................................................. ...........AUDI TT 1.8 TURBO ............................................... .
    Audi TT 1.8 Turbo Benzyna+LPG 1 rej. 2000rok (2814838791) - Allegro.pl - Wi
    AUDI TT 2001R CENA DO UZGODNIENIA (2821043362) - Allegro.pl - Wi

    Nie ukrywam, ze nie znam sie niewiadomo jak na TT-kach. Przeczytalem temat odnosnie kupowania tego Audi. Czy mogliby mi koledzy napisać ile powinno kosztowac TT rocznik 99/00 w wersji podstawowej 180KM? Do czego warto ew. doplacic?
    W tej chwili mam Renault Megane I z 2002 i... czas na coś co da przyjemnosc z jazdy.. Z drugiej strony Megane mam od nowości i nigdy nic sie z nim nie dzialo, a kupno uzywanego samochodu zawsze jest obarczone sporym ryzykiem, kt

  3. #2388
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    mathellfire, nie powiem, nie dałeś nam pola do popisu...

    Ja ze swojej strony bym Ci odradził modele z LPG, ale wiem że paru użytkowników posiada taką instalację, więc decyzja należy do Ciebie. Są też niektórzy co po remoncie silnika (lub jego wymianie na drugi) zrezygnowało z instalacji LPG i ją wymontowało

    Wracając do auTTek, tak szybkie rzucenie okiem, bo jest późno:
    1. Brak lotki na tylnej klapie, trzeba sprawdzić czy jest tam ESP czy tylko ASR. W opisie sportowy dyfuzor powietrza - bzdura, wersja S-line - kolejna bzdura, w 1999 nie było S-line'ów.
    2. Tylne lampy od USA lub lewa od UK, na tylnej klapie znaczek TT nie po tej stronie co trzeba. Znak że coś się działo z tyłu.
    3. To samo co w 1. z tym że tutaj jest przycisk ASR -> bez ESP może być gorąco tym bardziej że właściciel mówi o tuningu silnika (podał moc 220KM, nieźle) a do tego założone jest LPG co raczej dobrze nie wróży podkręconej jednostce.
    4. Wyglądałaby najlepiej...gdyby nie to że maska leży okropnie. Ale nikt nie mówi że nie jest bezwypadkowy.

    Trochę szkoda żebyś kupował samochód powypadkowy i z marną przeszłością, skoro poprzedni miałeś od nowości (czyt. z salonu)...dorzuć coś delikatnie ponad 20k PLN i znajdziesz sensowną TT

    p.s. Przywitaj się w odpowiednim dziale (Tutaj się WITAMY!) bo odezwą się gromy....
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 02-12-2012 o 01:42
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #2389
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Megane 1 jest lepsze niż 2.
    Jeśli TT ma dawać radość z jazdy, to raczej odpuść lpg.
    Jeśli TT ma dawać prawdziwą radość z jazdy, to pomyśl nad Quattro, możliwie w mocniejszej wersji.
    Pozdr.

  5. #2390

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Dzieki za odpowiedzi. Jak najbradziej - kupujac Megane mialem do wyboru I i II bo to byl rocznik przejsciowy 2002 - wybralem I, bo ... lepiej sie nim jeździło i zupelnie nie podobal mi sie sciety tyl II-jki.
    Co do LPG - jezdzilem juz TT z LPG i radosc z jazdy mialem ogromna. Kolega ma zamontowana od 2 lat i tylko sobie chwali, spadku mocy nie odczul, nic zlego sie tez nie przytrafilo. Czytajac rozne fora zauwazylem, ze ten silnik calkiem dobrze radzi sobie z gazem.
    Nie potrzebuje 225KM ani Quattro - naprawde przyjemnie jezdzilo mi sie podstawowa wersja i po prostu nie odczuwam potrzeby posiadania czegokolwiek wiecej

    Co do samego Audi - nie ukrywam, ze ciezko znalezc cos sensownego nie wiedzac na co patrzec - po prostu nie widze roznicy pomiedzy egzemplarzami za 18 czy 20k. W przypadku pierwszego linku zauwazylem oczywista bzdure jaka jest S-line z .. 1999. Widzialem tez brak lotki co sugeruje prawdopodobny brak ESP . Jednak czy cos poza tym wskazuje na powypadkowa historie samochodu?
    Rozumiem, ze jezdzenie bez lotki z tylu i ESP jest bardzo niewskazane?

  6. #2391
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    mathellfire, jeśli chcesz jeździć po mieście nie przekraczając 50km/h to z lotką czy bez, auTTko będzie się zachowywało tak samo.
    Gorzej jak będziesz chciał się rozpędzić na nierównej autostradzie powyżej 150 km/h, chyba że lubisz nieprzewidywanie uciekający tył a potem modlitwę żeby paraboliczny lot po wyskoczeniu z rowu nie skończył się dachowaniem...w końcu po coś Audi wprowadziło te zmiany w zawieszeniu, seryjne ESP i lotkę na tyle która przy 200 km/h daje docisk ponad 500 N.

    Poniżej grafika która Ci to uświadomi:
    abt_spoiler_downforce.jpg
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #2392

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Dziekuje za wytlumaczenie - roznica faktycznie kolosalna a na bezpieczenstwie oszczedzac nie zamierzam. Pozostaje znalezienie czegos sensownego. Nie ukrywam, ze nastawialem sie na znalezienie TT-ki w przyzwoitym stanie do 20tys z LPG - czy jest to realne? Wiadomo, ze w razie potrzeby sie dolozy, aczkolwiek nie chce dokladac do bogatszych wersji, bo nie odczuwam tej potrzeby.

  8. #2393
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Albo jak bedziesz jechal autostrada to wrzucisz 50 kg ziemniakow do bagaznika i na jedno wyjdzie ^^

  9. #2394
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Albo ja sprzedam ci swoją czarną ori za 100zł

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:19 15:20 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez mathellfire Zobacz posta
    Dziekuje za wytlumaczenie - roznica faktycznie kolosalna a na bezpieczenstwie oszczedzac nie zamierzam. Pozostaje znalezienie czegos sensownego. Nie ukrywam, ze nastawialem sie na znalezienie TT-ki w przyzwoitym stanie do 20tys z LPG - czy jest to realne? Wiadomo, ze w razie potrzeby sie dolozy, aczkolwiek nie chce dokladac do bogatszych wersji, bo nie odczuwam tej potrzeby.
    Kolega ALMADAWID znalazł taką poczytaj temat może coś zakumasz.
    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/1081...el-2005-a.html
    Ale możesz brać taką, w razie co jest warsztat w Płońsku co z chęcią zreanimuje ci TT
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 02-12-2012 o 15:25
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #2395
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez mathellfire Zobacz posta
    Witajcie,
    Czy moglbym prosic o ocene kilku TT?
    Oferta - Audi TT - Audi od 2 lat w kraju jestem wlascicielem , nowa instalacja gaz , sekwencja 3,200 faktura ,3mce ,audi w bogatej wersji S-line , ful wyp
    Oferta - Audi TT - .................................................. ...........AUDI TT 1.8 TURBO ............................................... .
    Audi TT 1.8 Turbo Benzyna+LPG 1 rej. 2000rok (2814838791) - Allegro.pl - Wi
    AUDI TT 2001R CENA DO UZGODNIENIA (2821043362) - Allegro.pl - Wi

    Nie ukrywam, ze nie znam sie niewiadomo jak na TT-kach. Przeczytalem temat odnosnie kupowania tego Audi. Czy mogliby mi koledzy napisać ile powinno kosztowac TT rocznik 99/00 w wersji podstawowej 180KM? Do czego warto ew. doplacic?
    W tej chwili mam Renault Megane I z 2002 i... czas na coś co da przyjemnosc z jazdy.. Z drugiej strony Megane mam od nowości i nigdy nic sie z nim nie dzialo, a kupno uzywanego samochodu zawsze jest obarczone sporym ryzykiem, kt
    Ostatnia wskazana przez Ciebie jest na All jakoś od wakacji 2011...Oczywiście z przerwami, więc nie wróży chyba nic dobrego.

  11. #2396

  12. #2397
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    kolego mathellfire nie kupuj absolutnie TTki z gazem, jak juz to sobie załóż instalację do zakupionej nigdy nie jeżdżonej na gazie!!!!!! skoro ktoś założył gaz do TTki i za jakis czas ją sprzedaje to cos nie tak nie uważasz? jak ktoś tak na maxa chce oszczędzać na tym aucie decydując się na LPG to wyobraź sobie na ilu innych rzeczach wymagających eksploatacji musiał oszczędzać..Ja tak jak Ty szukałem TTki z LPG do 20tys (bo wszędzie indziej na forach pisza jak to super nie lata się na LPG z silnikiem 1,8T), dzisiaj mogę powiedzieć Ci jedno: NIE RÓB TEGO SAMEGO BŁĘDU!! kup sobie TTkę która będzie dla Ciebie radością od pierwszych chwil i nie szukaj na niej oszczędności ( a z tego co widze to to robisz jeszcze jej nie mając)..Szukaj dobrego egzemplarza obowiązkowo bez LPG, najlepiej 225 Q, nie będziesz żałował..powodzenia
    DaviTT

  13. #2398
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Mądre słowa.

  14. #2399

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez amldawid Zobacz posta
    najlepiej 225 Q, nie będziesz żałował..powodzenia
    Ja mogę dodać, że jak nie jesteś upalaczem jak Żukowski, Paweł, Arttur i cała reszta ekipy to jaką byś wersję TT nie kupił i tak będziesz szczęśliwy byle cieszyła oko i ducha codziennie jak na nią spojrzysz. Bo mnie np 300 konny golf nie bawi ani trochę .

    ps. jak szukasz oszczędności to nie bierz najmocniejszej wersji, spalanie w zdrowej 150 - trasa/miasto bez oszczędzania 8L. Na trasie to lepiej nie pisać tylko jechać.

  15. #2400

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Dzieki za rady - faktycznie, cos w tym musi byc, ze ludzie montuja gaz i sprzedaja 3 miesiace po. Nie ma problemu, zeby kupic normlana TT i jesli kiedys bede chcial to zamontuje instalacje samemu w jakims sprawdzonym warsztacie. Czytajac opinie o TT ludzie podawali naprawde spore spalania, stad ten pomysl. 8l trasa/miasto w zupelnosci by mnie zadowalalo - nie startuje ze skrzyzowan z piskiem opon, ani nie piluje niewiadomo jak silnika, bo nie widze w tym wiekszego sensu. Pozostaje znalezienie dobrej sztuki..

    Probujac zastosowac sie do wszystkiego co tu przeczytalem, odrzucajac oczywiste powypadkowce i majac na uwadze rozsadny dojazd ode mnie zostaly mi dwie oferty - czy moglbym prosic Was o jeszcze jedno rzucenie okiem?
    http://moto.allegro.pl/super-audi-tt-i2828053287.html
    http://otomoto.pl/audi-tt-quatro-oso...C26948633.html

    Po innych przedmiotach w przypadku pierwszej oferty widac, ze to raczej nie handlarz (nie zebym mial cos do uczciwych handlarzy - jednakze wole kupic od osoby prywatnej). Martwi mnie troche nieoryginalne zawieszenie, z przodu lekkie przetarcie ale to pierdola. Widac tez, ze nie stoi od dawna na allegro. Jest sens jechac to obejrzec?
    Ostatnio edytowane przez mathellfire ; 03-12-2012 o 16:18

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •