Strona 159 z 761 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161169209259659 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,385 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2371

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Tu to mam wrażenie że jak cena auta jest niska to obojętnie czy auto faktycznie jest po dużym wypadku czy ma tylko jakieś pierdoły do zrobienia to i tak jest skrytykowane z góry na dół Panowie wyluzujcie czasem z tą krytyką bo teraz czasy są takie, że każde auta, zwłaszcza o zacięciu sportowym ciężko sprzedać bo są setki ofert i aby sprzedać czasem trzeba znacznie zejść z ceny. Tutaj jednak panuje opinia, że stare TT za 20 parę to prawie zawsze złom, za kilkanaście to jest niedopuszczalne, a mk2 za niżej niż 70 to totalny złom Heh... no ale to chyba trzeba samemu sprzedać takie auto aby zobaczyć, że na cenę ma wpływ rynek a nie widzimisię klubowiczów. Okazje się zawsze zdarzały i będą się zdarzać zwłaszcza na zachodzie, gdzie jest wiele ludzi bogatych dla których czasem święty spokój jest ważniejszy niż 2 czy 3 tysięcy euro w jedną czy drugą stronę.
    ps. nie bronię tu jakiegokolwiek ogłoszenia bo mam za małą wiedzę na temat tt jeszcze ale tylko tak patrząc trochę z boku widzę taki wniosek

  2. #2372
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez rebel Zobacz posta
    Tu to mam wrażenie że jak cena auta jest niska to obojętnie czy auto faktycznie jest po dużym wypadku czy ma tylko jakieś pierdoły do zrobienia to i tak jest skrytykowane z góry na dół Panowie wyluzujcie czasem z tą krytyką bo teraz czasy są takie, że każde auta, zwłaszcza o zacięciu sportowym ciężko sprzedać bo są setki ofert i aby sprzedać czasem trzeba znacznie zejść z ceny. Tutaj jednak panuje opinia, że stare TT za 20 parę to prawie zawsze złom, za kilkanaście to jest niedopuszczalne, a mk2 za niżej niż 70 to totalny złom Heh... no ale to chyba trzeba samemu sprzedać takie auto aby zobaczyć, że na cenę ma wpływ rynek a nie widzimisię klubowiczów. Okazje się zawsze zdarzały i będą się zdarzać zwłaszcza na zachodzie, gdzie jest wiele ludzi bogatych dla których czasem święty spokój jest ważniejszy niż 2 czy 3 tysięcy euro w jedną czy drugą stronę.
    ps. nie bronię tu jakiegokolwiek ogłoszenia bo mam za małą wiedzę na temat tt jeszcze ale tylko tak patrząc trochę z boku widzę taki wniosek
    rebel, ok., zgadzam się. Sam sprzedaję swoje poprzednie auto od lipca br., stoję twardo z ceną wyżej o 1000zl (tylko tyle, na zachodzie to 250 € czyli prawie nic) niż najdroższy z tego rocznika na alledrogo i jak na razie ok. 30 telefonów i żadnego konkretnego oglądania samochodu :/ Jak ktoś ma ciśnienie na sprzedanie samochodu to jest w stanie opuścić cenę by tylko sprzedać i nie mieć kłopotu, to jasne.

    Ale przyznasz chyba rację że ta ostatnia czarna TT która tutaj się pojawiła to poruta straszna. 8N powyżej 280k km na mobile.de nie mają aż tak zniszczonego środka...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #2373
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez rebel Zobacz posta
    Okazje się zawsze zdarzały i będą się zdarzać zwłaszcza na zachodzie, gdzie jest wiele ludzi bogatych dla których czasem święty spokój jest ważniejszy niż 2 czy 3 tysięcy euro w jedną czy drugą stronę.
    Hmm...
    Trochę Ci współczuję kupowania auta z takim podejściem :P
    Ja w okazje w tej "branży" nie wierzę, życie jest łatwiejsze i unika się rozczarowań.

    Oferta - Audi TT - Witam mam do sprzedania AUDI TT QUATTRO z 2000r z silnikiem 1800 TURBO o mocy 225KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwsze
    ktoś coś?
    Poza tym, że auto z siedliska zła czyli od handlarzy z Radomia i do tego "igła ze Szwajcarii"

  4. #2374
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Oferta - Audi TT - Witam mam do sprzedania AUDI TT QUATTRO z 2000r z silnikiem 180 TURBO o mocy 225KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwsze
    ktoś coś?
    Poza tym, że auto z siedliska zła czyli od handlarzy z Radomia i do tego "igła ze Szwajcarii"
    Dziwne, ja nie widzę w niej żadnej winy na pierwszy rzut oka....może co najwyżej opadnięte drzwi kierowcy (zdarza się, do ogarnięcia bez paniki) , albo nie opadnięte tylko coś tam było
    Znaleźć kogoś z Radomia lub podjechać -> zobaczyć -> wziąć lub opisać na forum....
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #2375
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    ogólnie wyglada spoko, drzwi kierowcy są troche nierówno, moze sie opusciły wiec popatrz tam jak to wyglada, nie ma na zdjeciu pokazanego fisa więc też zwróc na niego uwagę. Auto wyglada na niezniszczone, ale czujnym trzeba być :P

  6. #2376
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez kori Zobacz posta
    Były takie wersje kolorystyczne tj czarny lakier a niebieskie wnętrze ?
    a może ktoś ją oglądał: Audi TT Turbo 225km 17 Cali BBS Skóry 6 Biegów (279321026 - motoAllegro
    Musze przyznać, że ilość wyświetleń jest naprawdę imponująca-i powodująca zamknięcie tematu...

  7. #2377
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    ogólnie wyglada spoko, drzwi kierowcy są troche nierówno, moze sie opusciły wiec popatrz tam jak to wyglada, nie ma na zdjeciu pokazanego fisa więc też zwróc na niego uwagę. Auto wyglada na niezniszczone, ale czujnym trzeba być :P
    Właśnie mnie to zastanawia - czy przypadkiem FIS nie jest padnięty, dzwoniłem ale nikt nie odbiera, może jutro ją obejrzę z ciekawości bo daleko nie mam
    Tyle że jej cena i to że jest sprzedawana przez handlarza - mi się nie podoba.
    W Szwajcarii nie ma tanich samochodów (nie trupów) a gdzie jeszcze jego zarobek...? :/

  8. #2378
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Matee, padnięty FIS to nie problem
    Da się zrobić
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #2379
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Może po protu być wyłączony, ale na to bym akurat nie zwracał uwagi, uśmiechniesz się do Jerrego to coś na to by zaradził.
    A samochód wygląda na pierwszy rzut oka bardzo ładnie, przebieg realny, cena adekwatna. Weź miernik lakieru, przejedz się nim. A najlepiej zabierz kogoś ze sobą kto zna TT od podszewki

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:04 15:05 ---------- EDYCJA

    A ja bym się najbardziej zastanawiał czemu to TT ma 4/5 drzwi.. hmm

  10. #2380
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez rebel Zobacz posta
    Tu to mam wrażenie że jak cena auta jest niska to obojętnie czy auto faktycznie jest po dużym wypadku czy ma tylko jakieś pierdoły do zrobienia to i tak jest skrytykowane z góry na dół Panowie wyluzujcie czasem z tą krytyką bo teraz czasy są takie, że każde auta, zwłaszcza o zacięciu sportowym ciężko sprzedać bo są setki ofert i aby sprzedać czasem trzeba znacznie zejść z ceny. Tutaj jednak panuje opinia, że stare TT za 20 parę to prawie zawsze złom, za kilkanaście to jest niedopuszczalne, a mk2 za niżej niż 70 to totalny złom Heh... no ale to chyba trzeba samemu sprzedać takie auto aby zobaczyć, że na cenę ma wpływ rynek a nie widzimisię klubowiczów. Okazje się zawsze zdarzały i będą się zdarzać zwłaszcza na zachodzie, gdzie jest wiele ludzi bogatych dla których czasem święty spokój jest ważniejszy niż 2 czy 3 tysięcy euro w jedną czy drugą stronę.
    ps. nie bronię tu jakiegokolwiek ogłoszenia bo mam za małą wiedzę na temat tt jeszcze ale tylko tak patrząc trochę z boku widzę taki wniosek
    Jeżeli nie orientujesz się w temacie to obejrzyj sobie dwie ostatnio linkowane TT i potwierdzi się to z czym tu polemizujesz.
    W tej srebrnej bałagan w zegarach ale to nie jest problem za kilka stówek mozna uleczyć, po za tym warta obdukcji
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #2381

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Na dzień dobry zapytaj się sprzedającego co robione.

    Miejscowość Radom. Masa TT jedna po drugiej wychodzi z tamtą i wszystkie coś mają robione i sprowadzane uszkodzone mniej lub bardziej.

  12. #2382
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Hmm...
    Trochę Ci współczuję kupowania auta z takim podejściem :P
    Ja w okazje w tej "branży" nie wierzę, życie jest łatwiejsze i unika się rozczarowań.

    Oferta - Audi TT - Witam mam do sprzedania AUDI TT QUATTRO z 2000r z silnikiem 1800 TURBO o mocy 225KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwsze
    ktoś coś?
    Poza tym, że auto z siedliska zła czyli od handlarzy z Radomia i do tego "igła ze Szwajcarii"
    Kilka elementów w aucie wygląda na zdjęciach na ponownie malowane- głównie mówię tu o prawym progu i przednim zderzaku (różnica w kolorze widoczna głównie na zdjęciach 1 i 4). Równie dobrze może to być wina zdjęć, stąd w żadnym wypadku nie odradzam obejrzenia auta, a jedynie podpowiadam na co warto zwrócić uwagę w przypadku oględzin.

  13. #2383
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Oferta - Audi TT - Dzień dobry. Proszę o przeczytanie opisu. Auto od uczciwego sprzedawcy, który lubi i dba o motocykle i samochody. Auto bez wad uk
    Ten gość miał niedawno fajne s3 na sprzedaż z przebiegiem 260k, więc obstawiam, że przebiegów nie kręci Jeśli ktoś szuka tańszej sztuki to może warto zobaczyć..

  14. #2384
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    z drugiej strony, jak kiedys dzwonilem w sprawie innej tt do niego, to rozmowa była dosc dziwna, na wszystko miał odpowiedż, np. fakt ze samochod był cały lakierowany był dla niego ogromnym plusem, i nie było mozliwosci podjechania do jakiejkolwiek stacji diagnostycznej.

  15. #2385
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta
    Oferta - Audi TT - Dzień dobry. Proszę o przeczytanie opisu. Auto od uczciwego sprzedawcy, który lubi i dba o motocykle i samochody. Auto bez wad uk
    Ten gość miał niedawno fajne s3 na sprzedaż z przebiegiem 260k, więc obstawiam, że przebiegów nie kręci Jeśli ktoś szuka tańszej sztuki to może warto zobaczyć..
    Ale przecież to jest TTka naszego kolegi z klubu, lismen'a: http://www.klubtt.pl/sprzedam/11042-...m-audi-tt.html

    Taka sama brązowa plama na szarym siedzeniu kierowcy (wiadomo że 225Q ma takie przyspieszenie że można się...ekkhemm ), te same dywaniki i lampy z tyłu UK....i u kogoś innego już staniała o 1k PLN
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •