Strona 157 z 761 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167207257657 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,355 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2341
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Czy auto forumowe: http://www.klubtt.pl/sprzedam/11042-...m-audi-tt.html
    Ma lampy tylne z wersji UK? Źródło takiej informacji: http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...cac-uwage.html czy jest tutaj błąd?
    Nie mam jeszcze rozkodowanego VINu, ale nikt raczej bez przyczyny lamp na takie nie zmienia?
    Ostatnio edytowane przez verni ; 23-11-2012 o 16:01

  2. #2342
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    verni, pogadaj na PW z wlascicielem, moze Ci powie. Rzeczywiscie, lampy sa UK.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #2343
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Przejrzałem posty i z tego co widzę to tak już go kupił. Przedzwonię jeszcze i popytam, ale czekam też na rozkodowanie vinu.
    Dla mnie są 2 opcje - przerobiony anglik albo strzał w tył i włożenie lamp z anglika, bo są tańsze? Da się jakoś inaczej poznać anglika?

  4. #2344

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    7

  5. #2345
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Jak szukałem auta dla siebie około rok temu to ten egzemplarz był wystawiony na All za +- 40 tys... Długo go widziałem....... Oczywiście nie wpływa to na ocenę i stan techniczny itd.

  6. #2346
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    mikeboy, poproś o zdjęcia środka, bo o ile mnie pamięć nie myli to siedziała tam poducha od Audi A6/S3...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #2347

  8. #2348
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    wyglada spoko, nic mi sie nie rzuca w oczy, jak na ori lakier i tak niski przebieg i quattro to podejzanie niska cena ale kto wie, wybrac sie i zobaczyc warto chyba

  9. #2349

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ta TT jak dobrze pamiętam wcześniej wystawiona była za 38 tys. Jeszcze jakieś 2 miesiące temu może więcej. Fotki te same. Miała być igła ale czy jest?

  10. #2350
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Tak jak ICE napisał byla własnie w tej cenie , widzialem ją jak jakieś zaślepki tam kupowałem
    Pozdrawiam

  11. #2351
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Interesowałem się tym autem z linka powyżej i dostałem taką odpowiedź w jego sprawie od właściciela/właścicielki?

    "Witam,
    wszystko działa !
    Tempomat jest, ale nie miałam okazji go sprawdzić. Siedzenia są podgrzewane: siedlisko plus oparcie.
    Samochód był ściągany pod zamówienie przez salon Audi w "wypasionej" wówczas wersji.
    Jadąc po nierównej powierzchni słychać delikatne stukanie w tylnej części podwozia.
    Byłam z tym w maju na sprawdzeniu, ale niczego nie znaleźli- mam na to papier.
    Samochód był ściągany na zamówienie klienta przez salon AUDI w "wypasionej" wersji.Wyposażony jest również w system głośno mówiący, ale z niego nie korzystam i nie wiem jak działa."


    Nieco dziwna odpowiedź - na połowę pytań odpowiedzi nie dostałem, a dodzwonić się nie mogłem...

  12. #2352

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Interesowałem się tym autem z linka powyżej i dostałem taką odpowiedź w jego sprawie od właściciela/właścicielki?

    "Witam,
    wszystko działa !
    Tempomat jest, ale nie miałam okazji go sprawdzić. Siedzenia są podgrzewane: siedlisko plus oparcie.
    Samochód był ściągany pod zamówienie przez salon Audi w "wypasionej" wówczas wersji.
    Jadąc po nierównej powierzchni słychać delikatne stukanie w tylnej części podwozia.
    Byłam z tym w maju na sprawdzeniu, ale niczego nie znaleźli- mam na to papier.
    Samochód był ściągany na zamówienie klienta przez salon AUDI w "wypasionej" wersji.Wyposażony jest również w system głośno mówiący, ale z niego nie korzystam i nie wiem jak działa."


    Nieco dziwna odpowiedź - na połowę pytań odpowiedzi nie dostałem, a dodzwonić się nie mogłem...
    Czyli samochód sprzedaje kobita która nic nie wie nic nie sprawdzała. Coś stuka ale też nic nie wie co.

  13. #2353

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    Faktycznie trochę lakoniczne podejście.Dzięki za podpowiedz.

  14. #2354

  15. #2355

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Wcześniejsza cena 47 tys. Odda praktycznie za tyle ile mu zaproponujecie. Jak ktoś przyjedzie z 30 tys w ręku to TT odda (niby rewelacja ale wiecie jak to z promocjami). Brak książki serwisowej (tzn to zależy bo jednej osobie przez tel mówi, że brak, a innej, że jest). Dodatkowo gościu potrafi zakrzywić czasoprzestrzeń - na liczniku 108 tys km (fota ma minimum już rok do dwóch lat - data retuszu fotki 2011 kiedy wystawiał pierwszą aukcję bo pamiętam, dodatkowo wspominał przez telefon, że to stare zdjęcia jak jeszcze ON kupował) do teraz teoretycznie znacznie powinien zmienić się stan licznika - chyba, że coś się w samochodzie stało i stoi w garażu. Samochód zarejestrowany ostatnio był jeszcze na inną osobę. Podobno odkupił od kogoś ale nie zmieniał dokumentów (dokładnie NIE WIEM więc proszę nie bić). Świeci się kontrolka ESP tłumaczy to czujnikiem w kole (taka fura a czujniku ABS za grosze nie wymieni). Dodatkowo zegary w samochodzie nie są z tej wersji TT. Na liczniku jest tylko 260 km/h gdy w 3.2 licznik był do 280 km/h. Stan wnętrza może troszkę zmylić gdyż od ponad roku śmigają tam dzieciaki, dobrze wiecie, że dzieciaki robią co chcą i nie patrzą czy coś porysują czy pogną.

    Ogólnie fura prezentuje się CUDNIE, REWELACYJNIE I SAM BYM TAKĄ KUPIŁ. Każda fota retuszowana w PS. Polecam na żywo sprawdzić samochód i dokładnie sprawdzić skrzynię biegów. Sam bym to zrobił lecz mam kawałek drogi do gościa by tylko tak po prostu samochód oglądnąć.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 26-11-2012 o 08:30

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •