Strona 155 z 761 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165205255655 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,325 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2311
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    ktos na pewno wlozyl troche pracy w to auto.. ale o szczegolach zapomnial.
    Jak koledzy pisali, brak Quattro na przodzie i tyle.
    Zderzak przod to jakas imitacja stylizacyjna. Na pewno nie ORI.

    Srodek.. czerwonych nie bylo.
    Opony natluszczane na miejscu, widac po wnetrzu nadkola tylniego.

    A ten serwis, gdzie rzekomo znajduje sie dokumentacja, to jakas sciema. Takie teraz czasy, ze i w ksiazki serwisowe nie nalezy wierzyc. ://
    Co do polerki, to potocznie nazywa sie to: sloneczko. A powtaje w miejscu, gdzie ktos przypoleruje zbyt mocno badz tuz po polerowaniu przez niewprawnego lakiernika. Sladow po pascie polerskiej nie zauwazylem na zdjeciach. Ale malowania ponownego na 100% nie da sie wykluczyc.

    pozdr,

    =========
    Vorspung durch Technik

  2. #2312
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    A czy jak auto nie jest w stanie o własnych siłach odjechać (ale nie było ofiar w ludziach) - to też nie jest wypadek?
    no właśnie o to chodzi humidorek dlatego też opierając się na tej definicji wszyscy sprzedający mają zaznaczone w ofercie sprzedaży "bezwypadkowe"
    DaviTT

  3. #2313

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ludziska tamta TT serio wygląda bardzo dobrze w porównaniu do tego co wcześniej było zamieszczane na forum. KOLIZJA mała parkingowa, obtarcie itp nie klasyfikuje się do tego, ze samochód powypadkowy-kolizyjny. Żaden Niemiec wam nie spuści na cenie jeżeli dany element był przez niego profesjonalnie naprawiany zwłaszcza po historii parkingowej.

    W DE ceny malowania elementów sięgają 500 euro za element (i jest to pełna profeska) bo sam byłem się raz pytać w serwisie audi we Frankfurcie nad Menem. Mieli cały zakład zawalony nowymi TT, R8, A6 itp.

    W przypadku TT z ogłoszenia jak coś było robione trzeba tylko wiedzieć dla czego było robione. Samochód mógł być przejechany gwoździem (jak mój) lub mieć takiego dzwona, że ćwiartka wspawana i w obu przypadkach element malowany.
    Najlepiej ruszyć dupsko i furę na żywo sprawdzić. VAG + miernik lakieru dodatkowo zerknąć czy progi od spodu nie są pogięte.

  4. #2314
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ludziska tamta TT serio wygląda bardzo dobrze w porównaniu do tego co wcześniej było zamieszczane na forum. KOLIZJA mała parkingowa, obtarcie itp nie klasyfikuje się do tego, ze samochód powypadkowy-kolizyjny. Żaden Niemiec wam nie spuści na cenie jeżeli dany element był przez niego profesjonalnie naprawiany zwłaszcza po historii parkingowej.

    W DE ceny malowania elementów sięgają 500 euro za element (i jest to pełna profeska) bo sam byłem się raz pytać w serwisie audi we Frankfurcie nad Menem. Mieli cały zakład zawalony nowymi TT, R8, A6 itp.

    W przypadku TT z ogłoszenia jak coś było robione trzeba tylko wiedzieć dla czego było robione. Samochód mógł być przejechany gwoździem (jak mój) lub mieć takiego dzwona, że ćwiartka wspawana i w obu przypadkach element malowany.
    Najlepiej ruszyć dupsko i furę na żywo sprawdzić. VAG + miernik lakieru dodatkowo zerknąć czy progi od spodu nie są pogięte.
    Oj czepiają się, bo przecież to nie jest za 18000zł ;p

    Auto ładnie się prezentuje(poza czerwonymi wstawkami-kwestia gustu) jechać i obejrzeć.

  5. #2315

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    Oj czepiają się, bo przecież to nie jest za 18000zł ;p

    Auto ładnie się prezentuje(poza czerwonymi wstawkami-kwestia gustu) jechać i obejrzeć.
    Twoja TT HitCar była na bezwypadkowe.net ktoś odradził ten samochód tylko dlatego, że z USA w carfaxie niczego się nie doszukali. Udziel się tam na tamtym forum, że jesteś właścicielem i może coś im rozjaśnisz TT.

  6. #2316
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    wiem, widziałem. Dowiadywał się o to forumowicz, który był zainteresowany(akurat to, że z USA to nie jest jakiś problem). ICE ja się wycofałem ze sprzedaży TT. Będę chciał pchnąć MINI. Szukam TT 8J RS w cabrio, a to może dłuuuuuuuuugo potrwać. Więc jak dobrze pójdzie będę do dyspozycji miał 2 TT. A co do carfaxu to sam wysłałem zainteresowanemu historię(zakupił za 150zł na carfax). A to samo jest na pewnej stronie , nie pamiętam jakiej za 40zł(carfax+ogłoszenia+fora na których ktoś pytał o ten VIN)

  7. #2317
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    witam ponownie czy mozem mi ktos powiedziec cos o tym samochodzie ? (poza tym ze jest juz jakis czas w ogloszeniach i jego cena spadla o prawie 10tys ;p) Oferta - Audi TT - Sprzedam Audi TT rok produkcji 2005. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Samochód użytkowany był okazjonalnie jako auto dodatk

  8. #2318
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez emy Zobacz posta
    Takie teraz czasy, ze i w ksiazki serwisowe nie nalezy wierzyc. ://
    Jakas paranoja ostatnio. Ja serwisuje moje TT od NOWOSCI (pierwszy serwis dopiero w Polsce byl) i wlasnie w sobote mam kolejny (juz chyba 4-rty) serwis w ASO. Jak mi ktos kiedys powie, ze w "ksiazki serwisowe nie nalezy wierzyc" to... nie bede lepiej konczyc. Moze czlowiek sie zle w ogloszeniu wyrazil. Pewnie historia jest w ASO. Jesli tak jest, to i faktury powinien miec.

    A w ogole to po co jest ten temat? Lepiej zalozmy, ze wszystkie TT na swiecie sa szrotami i ulatwimy sobie w ten sposob zycie i zaoszczedzimy sporo czasu. To takie proste

    Ostatnio edytowane przez Mari ; 20-11-2012 o 19:39

  9. #2319
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez marxel Zobacz posta
    witam ponownie czy mozem mi ktos powiedziec cos o tym samochodzie ? (poza tym ze jest juz jakis czas w ogloszeniach i jego cena spadla o prawie 10tys ;p) Oferta - Audi TT - Sprzedam Audi TT rok produkcji 2005. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Samochód użytkowany był okazjonalnie jako auto dodatk
    Auto wygląda adekwatnie do swojego rocznika i przebiegu, czyli bardzo ładnie. Pytanie tylko dlaczego właściciel nie wspomina o tym że auto jest bezwypadkowe, ani też nie zaznacza tej opcji w ogłoszeniu (może w czasach gdzie największe szroty są opisywane jako "100% bezwypadek" to stwierdzenie traci bardzo na wartości, ale raczej należy liczyć się z tym że auto miało mniejszego lub większego dzwona, a sprzedający należy do osób raczej uczciwych i nie chce zatajać tego faktu). Podejrzewam że już po telefonie dowiesz się co według sprzedającego mogło dziać się z autem.

  10. #2320

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Auto wygląda adekwatnie do swojego rocznika i przebiegu, czyli bardzo ładnie. Pytanie tylko dlaczego właściciel nie wspomina o tym że auto jest bezwypadkowe, ani też nie zaznacza tej opcji w ogłoszeniu (może w czasach gdzie największe szroty są opisywane jako "100% bezwypadek" to stwierdzenie traci bardzo na wartości, ale raczej należy liczyć się z tym że auto miało mniejszego lub większego dzwona, a sprzedający należy do osób raczej uczciwych i nie chce zatajać tego faktu). Podejrzewam że już po telefonie dowiesz się co według sprzedającego mogło dziać się z autem.
    Patrzyłem na link zanim napisałeś posta i niczego się nie doszukiwałem. Lecz jak wspomniałeś o tym, że nigdzie nie pisze "bezwypadkowe" mogę tylko stwierdzić, ze na obu lampach brak bosch loga. Chyba, ze są tylko nie widać ale zooma zrobiłem ostrego na lampy.

  11. #2321
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    na obu lampach brak bosch loga. Chyba, ze są tylko nie widać ale zooma zrobiłem ostrego na lampy.
    Fakt! Totalna dyskwalifikacja tego auta. Z tego powodu bym go nie bral, lub ewentualnie zadal od sprzedajacego znacznej obnizki ceny! Teraz serio, wszystkie nowe TT MK2 jak i te MK1 z konca produkcji mialy juz lampy od Automotive Lighting a nie od BOSCH.

  12. #2322

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Fakt! Totalna dyskwalifikacja tego auta. Z tego powodu bym go nie bral, lub ewentualnie zadal od sprzedajacego znacznej obnizki ceny! Teraz serio, wszystkie nowe TT MK2 jak i te MK1 z konca produkcji mialy juz lampy od Automotive Lighting a nie od BOSCH.
    Zluzuj poślady. Wcale nie napisałem, ze złom.

  13. #2323
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Da się? (: Kliknijcie w zdjęcie.

    nawet niegłupia cena jak za 2005r.




    ps. w sumie wygodnie by się przeglądało ten topic jak może byśmy wstawiali oferty w powyższy sposób?

    [url=adres do oferty][img]bezpośredni adrez do obrazka[/img][/url]
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 21-11-2012 o 09:13

  14. #2324

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Da się? (: Kliknijcie w zdjęcie.

    nawet niegłupia cena jak za 2005r.




    ps. w sumie wygodnie by się przeglądało ten topic jak może byśmy wstawiali oferty w powyższy sposób?

    [url=adres do oferty][img]bezpośredni adrez do obrazka[/img][/url]
    A o co chodzi z tą TT?

  15. #2325
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Blerx no nie głupia..., ale polemizowałbym, bo z tyłu lampy od wersji UK, na liczniku nieoryginalne tarcze, i znaczek quattro na zderzaku z tyłu nie po tej stronie co trzeba...

    Dodatkowo bardzo jest podobna do tej TTki która kiedyś stała jako auto z procesu windykacyjnego we Wrocławiu

    EDYCJA ---------- Post dodany 09:30 09:33 ---------- EDYCJA



    Tą mógłby ktoś uratować bo aż się serce kraje....ale sporo kasy trzeba zainwestować....
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •