Strona 153 z 761 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253653 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,295 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2281
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Napisał Jerry - wysoka półka cenowa:
    1. Za 8 500,- <- nie jest w oryginalnym kolorze bo w 2001 jeszcze pomarańczy nie było, ale tę szarpałbym jak Reksio szynkę....

    Jerry może to jest ideał, ale Reksio twierdzi ze w sierpniu to malował-trochę dziwne ze odrazu sprzedaje .Postaram się to jechać zobaczyć, tak z ciekawości.

    poz.
    .

  2. #2282

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Napisał Jerry - wysoka półka cenowa:
    1. Za 8 500,- <- nie jest w oryginalnym kolorze bo w 2001 jeszcze pomarańczy nie było, ale tę szarpałbym jak Reksio szynkę....

    Jerry może to jest ideał, ale Reksio twierdzi ze w sierpniu to malował-trochę dziwne ze odrazu sprzedaje .Postaram się to jechać zobaczyć, tak z ciekawości

    poz.
    .
    Hehe, a ja myślałem, że już przesadzam z tym dopatrywaniem się wad na zdjęciu. Błotnik prawy nie jest w jednej prostej linii z drzwiami. Tak na serio to dach może być 2 razy już malowany. Zresztą kierownica ze znaczkiem s-line, a powinna już być bez. Oraz na fotce co widać wnętrze jest niby oryginalny kolor tylko że jak to rocznik 2000 to jeszcze w tych kolorach TT nie było chyba dodatkowo już wtedy brakowało nalepek na wnękach drzwi. Zadzwonić i zadać tylko 1 pytanie sprzedającemu czy ma pełną książkę serwisową.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 12-11-2012 o 12:00

  3. #2283
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Napisał Jerry - wysoka półka cenowa:
    1. Za 8 500,- <- nie jest w oryginalnym kolorze bo w 2001 jeszcze pomarańczy nie było, ale tę szarpałbym jak Reksio szynkę....

    Jerry może to jest ideał, ale Reksio twierdzi ze w sierpniu to malował-trochę dziwne ze odrazu sprzedaje .Postaram się to jechać zobaczyć, tak z ciekawości.

    poz.
    .
    henry68, ja jak widzę TTkę w pomarańczowym kolorze to od razu mi mózg głupieje Bo o takim kolorze zawsze marzyłem...i nie doczytałem do końca ogłoszenia.
    Z ciekawości można zobaczyć, bo ja osobiście na pewno nie będę kupował TTki przynajmniej przez najbliższe 1,5 roku (chyba że roadster, ale to muszę znaleźć dodatkowe żródło zarobku), gdyż ta obecna daje mi wystarczająco przyjemności z jazdy
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #2284
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Jerry, co do wyjazdu do niemiec, i spedzenia tam kilku dni to to jest rozsądne jesli sie choc troche zna niemiecki, czy tam turecki^^ inaczej cięzko, sam zaczynam uruchamiac temat niemiecki bo wiadomo jak jest u nas, wie ktos moze czy w DE jest tez cos takiego jak u nas w aso typu 'sprawdzenie przed zakupowe' i ile moze kosztowac ?, bo choc miernik lakieru mam, to vag to dla mnie narazie kosmos.

  5. #2285
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Jadąc do Niemiec po samochód też trzeba wiedzieć,że to nie jest ziemia obiecana, tam też są handlarze(z reguły turki) i tam też ludzie mają stłuczki i wypadki. Oczywiście jak samochód jest mocniej rozbity to z reguły kupuje go albo polak albo rusek ewentualnie turek. Jeśli samochód jest nieuszkodzony ale właściciel jest skłonny cenę obniżyć aby go sprzedać to kupuje turek, albo komis. Tam też jest handel używanymi samochodami. A jeśli się szuka konkretnego modelu samochodu (np TTki) to może nie być tak prosto znaleźć ładny egzemplarz w przyzwoitych pieniądzach. Moi kumple już dla mnie szukają roadstera od dłuższego czasu ale nie ma takiego samochodu w atrakcyjnej cenie, jak są ładne to kosztują 10tt Euro za 2001/02rok. A blisko naszej granicy to już podobno w ogóle jest kiepsko z samochodami. Bardzo dużo polaków i ruskich po auta przyjeżdża.
    Nie chcę nikogo zniechęcać do wyjazdu po samochód,bo warto jechać tylko to może trochę potrwać. Zdecydowanie łatwiej jest kupić samochód jak masz upatrzonych kilka różnych modeli które chcesz kupić. Audi TT to nawet w Niemczech nie ma za dużego wyboru. No drogi ten samochodzik jest.

  6. #2286

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    xxx
    Pojemność
    brak
    Kolor
    xxx
    Posty
    10
    Teraz przebywam w Holandii, więc Niemcy mam niedaleko. Z językiem też nie będzie problemu. Pozostaje opcja samego sprawdzenia auta, jestem laikiem i tu pies pogrzebany
    Ostatnio edytowane przez pirxon ; 12-11-2012 o 21:19

  7. #2287
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Opowieść ku przestrodze.
    Kolega znalazł na mobile.de BMW 530d w bardzo atrakcyjnej cenie ale na zdjęciach i w opisie bylo widać, że cale drzwi od kierowcy do naprawy lub wymiany, reszta bez zarzutu. Po wyliczeniu kosztów naprawy cena dalej wyglądała bardzo atrakcyjnie. Pojechał, kupił, sprzedającym był Turek. W Polsce po oględzinach okazało się, że cały przód był naprawiany i do tego wszystkiego było lekkie skrzywienie pomiędzy słupkiem a dachem Warto uważać na super okazje z niby małym uszkodzeniem

  8. #2288
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez Cubanito Zobacz posta
    Opowieść ku przestrodze.
    Kolega znalazł na mobile.de BMW 530d w bardzo atrakcyjnej cenie ale na zdjęciach i w opisie bylo widać, że cale drzwi od kierowcy do naprawy lub wymiany, reszta bez zarzutu. Po wyliczeniu kosztów naprawy cena dalej wyglądała bardzo atrakcyjnie. Pojechał, kupił, sprzedającym był Turek. W Polsce po oględzinach okazało się, że cały przód był naprawiany i do tego wszystkiego było lekkie skrzywienie pomiędzy słupkiem a dachem Warto uważać na super okazje z niby małym uszkodzeniem
    Dokładnie tak, w Niemczech też o okazję trudno, bo tak jak pisałem pół biedniejszej europy do nich jeździ po samochody. Natomiast samochody bezwypadkowe,zadbane z pierwszej ręki są naprawdę drogie.

  9. #2289
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    mam kolegę który znalazł w niemieczech Kie Sorento umówioną z autohausem, miało być wszystko super tylko w silniku był jakis kłopot ale taki że miało być łatwo go zniwelować..Kolega zamówił lawete, pojechał a na miejscu okazało sę że auto po prostu tragedia..Wrócił z pustymi rękoma bo auto nie było warte zakupu, poza uszkodzonym silnikiem buda była także w fatalnym stanie..Koszt lawety i kierowcy 2000zł w plecy..Turasów i nnych handlarzy przekrętów w niemczech też nie brakuje
    DaviTT

  10. #2290
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Dokładnie tak, w Niemczech też o okazję trudno, bo tak jak pisałem pół biedniejszej europy do nich jeździ po samochody. Natomiast samochody bezwypadkowe,zadbane z pierwszej ręki są naprawdę drogie.
    No a na co wy liczycie, czy myślicie że Niemcy to idioci? przecież normalne jest że każdy kto dba i serwisuje reg. auto jest świadom posiadania i odpowiednio go ceni, wszystkie moje auta sprzedawałem pow. wartości rynkowej ze wzgledu na to że bardzo o nie dbałem i nie widziałem powodu aby opuszczać cenę łowcom okazji których nie brakowało, takim osobom grzecznie mówię nie, czasem usłyszeć dało się że jestem głupi i nie sprzedam za tyle, więc życzyłem im kupno okazji, więc po co toczy się ta rozmowa? ci ktorzy mają odpowiedni budżet muszą spodziewać się towaru adekwatnego, mam wrażenie że czasem macie pretensje do życia że jest jak jest i na siłę chcecie zmienić oczywistą oczywistość.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #2291
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a moj znajomy pojechal po A5 kilka lat temu (zaraz po tym, jak weszly) i wynalazl w cenie sredniej, lecz dobrze wyposazony. Auto niemal nowka, przyjechal nim do kraju, rejestracja i zonk - auto okazalo sie kradzione. Ani kasy ani auta i sprawa w sadzie

  12. #2292
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ci ktorzy mają odpowiedni budżet muszą spodziewać się towaru adekwatnego, mam wrażenie że czasem macie pretensje do życia że jest jak jest i na siłę chcecie zmienić oczywistą oczywistość.
    Wiadomo, że z kasą zawsze są problemy i często brakuje ale podoba mi się to trafne stwierdzenie.

  13. #2293
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Ja nawet nie chce wiedziec, po ile chodza takie jak moje :/// bo w nie mozna konkurowac z cenami zlomow czy skladakow.
    A nawet gdybym chcial sprzedac, i kupic zonie cos innego, np.A3 .. to jestem pewien, ze kazdy by mi kazal puknac sie w glowe, ze chce tyle za moje auto.
    Wiec za ile?? Za darmo mam oddac? To juz lepiej zostawic , bo to auto ma dusze. )))

    Gdyby ktos chcial cos obejrzec w ok. München, to zapraszam do siebie na przystanek )

    PS. W Dekra badz TüV jest mozliwosc sprawdzenia auta, koszt. od 50€ ( ogolne ogledziny, zawiszenie, hamulce jazda probna, etc.. ). W zaleznosci od stacji, trzeba czasem sie dzien wczesniej umowic.

    =========
    Vorspung durch Technik

  14. #2294

  15. #2295

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Pierwsza: No niby PIĘKNA i ładna 224 w super cenie. Sam bym brał. Tylko, że jak na razie ma złe zamontowane lampy z tyłu tzn obie bez białego kółka wstecznego.

    Druga: Cena + rok = Buahaha na bank coś znajdę. No i znalazłem xD. Stara kierownica z rocznika max 2000. Licznik w MILACH - USA ale reszta samochodu EU. Obstawiam ostry dzwon. Brak chlapaczy na przednim zderzaku.

    Ja za rok 2003 model 2004 dałem 35+ (dokładnie nie napiszę). Do tej pory nie żałuję ani złotówki. Do tego to nawet nie 225Q ale i tak happy jestem.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •