Strona 152 z 761 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252652 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,266 do 2,280 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2266

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    gero3 +1 jestem tego samego zdania

  2. #2267

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Mi jak od tyłu w TT przywalili to poduchy nie strzeliły, a na 100% były na sowim miejscu i wcześniej samochód nie miał przygód. Widocznie wybuch poduch zależy od paru czynników.

    Tak czy inaczej. Samochód z prawdziwym przebiegiem i bez dzwona to już dobrze. Po sobie wiem, że malowanie nie oznacza zawsze dzwona xD.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 11-11-2012 o 20:03

  3. #2268

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    ICE a miałeś zapięte pasy?

  4. #2269

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    xxx
    Pojemność
    brak
    Kolor
    xxx
    Posty
    10
    Wiadomo nie ma reguły, że co tanie to padaka, a drogie zajebi***. Zastanawiałem się również nad zakupem po naszej zachodniej granicy, albo giełdy.

  5. #2270
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez pirxon Zobacz posta
    Zastanawiałem się również nad zakupem po naszej zachodniej granicy...
    Polecam: komputer z VAGCOMem, miernik lakieru, trochę € na motel, wyznaczyć sobie na mobile.de krąg ok.150-200km od miejsca noclegu i TTka od prywatnego właściciela w 3-4 dni jest Twoja
    Unikać Turków i komisów i będzie kolejna idealna TT w PL
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #2271

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Jerry unikać Turków i Rosjan

  7. #2272
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez tomi Zobacz posta
    Jerry unikać Turków i Rosjan
    ... i polakow

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #2273
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Polecam: komputer z VAGCOMem, miernik lakieru, trochę € na motel, wyznaczyć sobie na mobile.de krąg ok.150-200km od miejsca noclegu i TTka od prywatnego właściciela w 3-4 dni jest Twoja
    Unikać Turków i komisów i będzie kolejna idealna TT w PL
    Jerry masz racje, jedyny problem to cena idealnej MK1 w DE wynosi tyle co MK2 w PL.

    pozdrawiam

  9. #2274

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Jerry masz racje, jedyny problem to cena idealnej MK1 w DE wynosi tyle co MK2 w PL.

    pozdrawiam
    Ceny w DE poszły w górę zwłaszcza TT 1.8T. Każdy handlarz niemiecki Ci to powie. Nie chcą już oddawać tanio sprawne i niezawodne samochody.

  10. #2275
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Niestety w naszym kraju bardzo ciężko o samochody nie bite, każdy samochód sprowadzony z zagranicy zawsze miał coś uszkodzone, jak nie był powypadkowy, to miał uszkodzoną skrzynię lub zarżnięty silnik i tylko pozostaje pytanie jak bardzo był rozbity lub jak została naprawiona skrzynia czy silnik. Mam dobrych znajomych którzy handlują samochodami (ściągają z raichu) i oni potwierdzają moją tezę.Gdyby samochód nie był uszkodzony nie opłacałoby się go tutaj sprowadzać. Niestety trzeba dobrze oglądać samochód i porządnie pomierzyć elektronicznym miernikiem, nie tylko z zewnątrz bo błotnik czy drzwi, klapy, maski można z łatwością wymienić. Trzeba mierzyć wewnątrz komory silnika, mocowania amorów, pomierzyć dokładnie wnętrze bagażnika, progi, wnęki drzwi itp. W Polsce są tacy magicy że nic nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli było coś robione za granicą raczej widać gołym okiem i prawie zawsze jest wpisane w książkę samochodu.
    Ja już oglądałem kilka TT cabrio (takiej akurat szukam) i wszystkie miały coś robione (z reguły w dużym stopniu). Z zakupem trochę to loteria,można oczywiście zmniejszyć ryzyko ale nie za bardzo jest w czym wybierać, prawie każda TT jest po przejściach. To się tyczy oczywiście nie tylko TT.
    Tak samo jest z przebiegiem, nie sprzedają się samochody z przebiegiem pow 200tk. Każdy z nas myśli że to już złom i nie warto. Tymczasem na mobile.de nie ma samochodów w niskich (atrakcyjnych) cenach z przebiegiem poniżej 200tk. Więc skąd się tu biorą??? Książkę przeglądów też bez problemu można podrobić. Kiedyś czytałem że policja zamknęła malutka drukarnię która drukowała ksiązki przebiegu pojazdu, w Krk na placu pod halą targową sam widziałem jak można było kupić czyste ksiązki przebiegu bez żadnej pieczątki. Potem pewnie handlujący sami sobie robią pieczątki i wbijają przeglądy. Ot Polska rzeczywistość.
    Dla mnie ważne jest aby samochód nie był mocno bity, blachy z zewnątrz to nie problem, problem to podłużnice, podłoga, mocowanie zawieszenia itd. Poduszka powietrzna wystrzeli już jak ktoś ledwo co uszkodzi sam zderzak np o słup (wiem, bo sam miałem taką przygodę), więc nie zawsze wymiana poduszki pow oznacza złom,ale powinno to być sygnałem do dokładniejszego oglądnięcia samochodu.
    świetnie napisane Gero3 dokładnie tak jest, każde auto miało jakąś przeszłość, ważne by sie na tyle znac by nie kupić totalnego wraka który będzie idealny z zewnątrz a pod spodem jeden wielki zlep.
    DaviTT

  11. #2276
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    każdy samochód sprowadzony z zagranicy zawsze miał coś uszkodzone, jak nie był powypadkowy, to miał uszkodzoną skrzynię lub zarżnięty silnik i tylko pozostaje pytanie jak bardzo był rozbity lub jak została naprawiona skrzynia czy silnik. Mam dobrych znajomych którzy handlują samochodami (ściągają z raichu) i oni potwierdzają moją tezę.Gdyby samochód nie był uszkodzony nie opłacałoby się go tutaj sprowadzać.
    W 99% zgadzam sie z Toba i zawsze denerwowali mnie Ci, ktorzy chcieli igielke za 20 tys kupic, ALE czy nie przyszlo Ci do glowy ze sa tacy ludzie, ktorzy kupili auto w DE dla siebie np. w salonie audi, gdyz i tak bylo taniej niz u nas? Nie mozna tak generalizowac, ze WSZYSTKIE auta sprowadzone z DE z pewnoscia maja "bogata" przeszlosc.

    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Jerry masz racje, jedyny problem to cena idealnej MK1 w DE wynosi tyle co MK2 w PL.
    doprecyzowanie: cena idealnej MK1 z konca produkcji w DE wynosi tyle co trupa z 3 zlozonego MK2 z 2006 r. w PL.

  12. #2277
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    doprecyzowanie: cena idealnej MK1 z konca produkcji w DE wynosi tyle co trupa z 3 zlozonego MK2 z 2006 r. w PL.
    Dokładnie, ja wyjeżdżając po swoją TT zakładałem budżet max. 10 500-11 000,-€ i jak obserwuję to jednak ceny niewiele się zmieniły...szybki przegląd:

    Dla przykładu ceny Coupe 225Q (bo o takie przeważnie wszyscy pytają):
    - najniższa półka cenowa:
    1. Za 6 500,- <- z rysą, do malowania
    2. Za 6 900,- <-wygląda dokładnie jak moja

    - średnia półka cenowa:
    1. Za 7 200,- <- wg mnie godna uwagi, ale nie napisane że bezwypadkowa.
    2. Za 7 499,- <- ta jest niezła, malowana w dwóch kolorach (to może się nie podobać bo wiązało się z wizyta u lakiernika) może ma FIS do wymiany na pierwszy rzut oka, ale to nie problem u nas
    3. Za 7 990,- <- ta jest wyborna, nie jest to s-line ale wygląda nieźle.

    - wysoka półka cenowa:
    1. Za 8 500,- <- nie jest w oryginalnym kolorze bo w 2001 jeszcze pomarańczy nie było, ale tę szarpałbym jak Reksio szynkę....
    2. Za 9 400,- <- o tej już rozmawialiśmy, ja bym ją nawet dzisiaj pojechał obejrzeć.

    Roadstery w rozsądnych cenach to: Za 9 390,- i Za 11 200,-
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 12-11-2012 o 01:21
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #2278

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Dokładnie, ja wyjeżdżając po swoją TT zakładałem budżet max. 10 500-11 000,-€ i jak obserwuję to jednak ceny niewiele się zmieniły...szybki przegląd:

    Dla przykładu ceny Coupe 225Q (bo o takie przeważnie wszyscy pytają):
    - najniższa półka cenowa:
    1. Za 6 500,- <- z rysą, do malowania
    2. Za 6 900,- <-wygląda dokładnie jak moja

    - średnia półka cenowa:
    1. Za 7 200,- <- wg mnie godna uwagi, ale nie napisane że bezwypadkowa.
    2. Za 7 499,- <- ta jest niezła, malowana w dwóch kolorach (to może się nie podobać bo wiązało się z wizyta u lakiernika) może ma FIS do wymiany na pierwszy rzut oka, ale to nie problem u nas
    3. Za 7 990,- <- ta jest wyborna, nie jest to s-line ale wygląda nieźle.

    - wysoka półka cenowa:
    1. Za 8 500,- <- nie jest w oryginalnym kolorze bo w 2001 jeszcze pomarańczy nie było, ale tę szarpałbym jak Reksio szynkę....
    2. Za 9 400,- <- o tej już rozmawialiśmy, ja bym ją nawet dzisiaj pojechał obejrzeć.

    Roadstery w rozsądnych cenach to: Za 9 390,- i Za 11 200,-
    Jerry ręce załamałem jak pokazałeś tą pierwszą TT za 6.500. Tak się składa, że na 100% widziałem ją na żywo i do malowania jest tam w CHOLERE. Wnętrze po świniach. GRUBO OD BRUDU I TYTONIU. Jeżdżą nią dwóch gostków TYLKO PO MIEŚCIE W KORKACH cały samochód dosłownie WALI PAPIEROCHAMI. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

  14. #2279
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    A no widzisz ICE, ja akurat żadnej z powyższych nie oglądałem a tylko pobieżnie wybrałem kilka z mobile.de, poleciałem po opisach i zdjęciach co mi rzuciło się w oczy na pierwszy rzut.
    Wartościowa uwaga dla przyszłych kupujących, dzięki
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #2280
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    panowie,
    nie wiem, jakie sa realia dokladnie w PL, ale moge sie domyslic, jak jadac w kierunku Polski, wciaz widze te lawety wiazace trupy, kawalki 'przystankow autobusowych'.. pozniej spawanych i sprzedawanych z cudownie niskim przebiegiem.

    Wszytskie auta, jakie kupilem, kupilem w DE, gdzie mieszkam i zyje, wiec kupno 'polskiego' nie wchodzi w gre z powodow o ktorych pisaliscie i z racji mojego miejsca zamieszkania

    To fakt, ceny aut, naszych zwlaszcza trzymaja sie na dosc mocnym poziomie, zwlaszca, ze nikt bez powodu nie chce sprzedawac dobrego samochodu.
    Na rynku jest wiele konkurencji, w postaci wlasnie takich skladakow czy rozbitkow, gdzie dobre auto ( czesto z przebiegiem >200k km) nie moze cenowo konkurowac z 'dobrym'-rozbitkiem...

    Ja swoje kupilem prywatnie (przy 100k km), od czlowieka, ktory nawet pokretlo od radia robil w serwisie.
    Teraz widze na tacho juz .. 237k km i co..??? Jestem zadowolony bardzo z przebiegu calego uzytkowania ))) Poza drobnymi przypadlosciami z jakimi sie prawie kazdy boryka ( pixele na FIS, czy polka trzeszczaca, czy termostat)... to auto to naprawde dobry model ))) Fakt, ze moje 8N widzialo Polske tylko w momencie rejestracji i 2x do roku przez weekend.. a reszta to tylko niemieckie drogi/autostrady.. ))

    Takze.. ostatnie slowo.. Ktos, kto kupuje tanio, by oszczedzic.. zaoszczedzone pieniadze predzej czy pozniej wyda na naprawy.


    pozdr,

    =========
    Vorspung durch Technik

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •