Strona 151 z 761 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251651 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,265 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2251
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Nie chcieli powiedzieć, bo ASO udziela takich info tylko właścicielowi lub osobie upoważnionej....
    Decyzją Volkswagen Polska w Poznaniu, ASO już nie udziela takich informacji, nawet właścicielowi, ze względu na wiele spraw sądowych w których świadkami musieli być pracownicy ASO gdyż udzielili informacji o historii auta (niekiedy było tyle rozpraw pozakładanych, że pracownicy prawie miesiącami nie zjawiali się w ASO tylko codziennie byli w sądach), byłem w AutoVivie w Warszawie, wiem jak jest.
    Takie informacje można otrzymać tylko pisząc pismo do Poznania, ponoć odpowiadają w max. 14dni...(nie wiem tylko czy nie potrzeba skopiować dow. rejestracyjnego i D.O. aby zweryfikować właściciela pojazdu)
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2252
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Potwierdzam, nikt Wam nie udzieli informacji obecnie - nawet jak pojedziecie z autem i zapłacicie w autoryzowanym serwisie Audi 450 zł za sprawdzenie przed sprzedażą
    Co najwyżej jak traficie na kogoś w porządku to Wam przytaknie czy przebieg ok itd... Ale nie dostaniecie wydruku jak to kiedyś było.
    Polecam kolegę comoaligato - nie wiem czy na tym forum się ogłaszał, ale jeśli nie to bez problemu znajdziecie go na innych.
    Ja kilka razy korzystałem z jego usług - zawsze dostajecie kompletną historię auta, wszystko w PDFach plus rozkodowany VIN.
    Jeśli nie ma informacji o aucie - zwraca pieniądze.
    Ja o swoim aucie dostałem 14 stron A4 informacji, co było robione kiedy i gdzie, razem z przebiegami - plus uniknąłem wcześniej kupienia A4ki, która była przekręcona o 60 tysięcy kilometrów.

  3. #2253

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Nie mniej jednak płacąc 40-50 masz to samo czasami od zaraz bez czekania 14 dni co odpowiedzą pisemnie z Poznania.

  4. #2254
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Getek Zobacz posta
    No super humidorek zapłaciłem 24złsocisze i dowiedziałem się jakie mam wyposażenie ( nic co mnie bardziej interesowało i o czym bym nie wiedział ehh
    No przykro mi, widocznie o tym aucie nie było dostępnych wpisów, za 3 m-ce temu z tego korzystałem i trochę więcej się dowiedziałem, choć nie całej historii, tę zobaczyłem na komputerze w ASO na Połczyńskiej w Wawie (ale wydrukować mi nie chcieli, dobre, że chociaż pokazali).

  5. #2255
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    W jakim chorym kraju zyjemy, ze tak oczywiste i potrzebne informacje nie sa udzielane. Z drugiej strony ile aut to przekrety, ze maja tyle spraw sadowych, co za chore panstwo ja pi!@#ole.

  6. #2256

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Zambrów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    33
    Nom bez kitu lipa mam fajną sztukę i nie mogę jej sprawdzić...

  7. #2257
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Getek Zobacz posta
    Nom bez kitu lipa mam fajną sztukę i nie mogę jej sprawdzić...
    mozesz i nie wymaga to wiele wysilku:
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...po-nr-vin.html

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #2258
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37

  9. #2259
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    no to rzeczywiscie byl duzy sens zakladania gazu i przejechania 19K....

  10. #2260

  11. #2261

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Pierwszy bity na 100%. Drugi ściągnięty na handel zaraz po operacji cofania licznika-do tego ten opis.... Trzeci też bity na 100%. Czwarty raczej myty silnik, za bardzo paruje prawa lampa i akurat po tej stronie brak plastiku. Brak rozpórki na kielichach, a powinna być. Pióra wycieraczek może były ściągane. Zielony płyn chłodniczy? Piąty to świeci się kontrolka AIRBAG na zapalonym silniku.

    W tych cenach 80% ma kręcony licznik więc i tak oszukujesz sam siebie.

  12. #2262

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    xxx
    Pojemność
    brak
    Kolor
    xxx
    Posty
    10
    Dzięki za szybką odpowiedź. No cóż, poszukiwania znowu czas zacząć.
    Powoli tracę chęć, chodź przyznam, że chciałbym czarną TT

  13. #2263
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    ICE ma rację, pierwszy bity na 100% bo aż airbag pasażera chce uciec z deski....
    Pozostałe też po przejściach; prawie wszystkie nie mają naklejki z nr rejestracyjnym na szybie (oprócz tej z Chojnic) -> handel.
    Poczekaj parę miesięcy i przy okazji podnieś troszkę poprzeczkę cenową
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #2264
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    ten 3 jakis skladak bo wnetrze ma od wersji po 2001 - patrz ierownica i lusterko.

    Pamietaj ze to ze auto tanie to nie znaczy ze padaka (choc w 90% tak jest) ale PAMIETAJ drogi enie oznacza dobre.
    Dzis bylem w komisie autoauto.pl zobaczyc ptcruisera - jeden z drozszych w ogloszeniach. PORAZKA....
    przy okazji poogladalem stojace tam TTtki...
    AutoAuto.pl - Wyniki wyszukiwania (1485)[]=models&addName[]=models&addValue_0[]=124
    byla niebieska i dwie srebrne - jednej z tych srebrnych nie bylo i jeszszzce jedna dodatkowa stala , nie pamietam ktorej ale jednym slowem...bagno. W jednej za cene ok 24 1998/99 lampy byly tak spasowane z maska ze kciuk wlozylem...
    ogladac ogladac i jeszcze raz ogladac....a komisy to i tak nalezy (w wiekszosci) mijac szeroko....
    pzdr i zycze powodzenia

  15. #2265
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Niestety w naszym kraju bardzo ciężko o samochody nie bite, każdy samochód sprowadzony z zagranicy zawsze miał coś uszkodzone, jak nie był powypadkowy, to miał uszkodzoną skrzynię lub zarżnięty silnik i tylko pozostaje pytanie jak bardzo był rozbity lub jak została naprawiona skrzynia czy silnik. Mam dobrych znajomych którzy handlują samochodami (ściągają z raichu) i oni potwierdzają moją tezę.Gdyby samochód nie był uszkodzony nie opłacałoby się go tutaj sprowadzać. Niestety trzeba dobrze oglądać samochód i porządnie pomierzyć elektronicznym miernikiem, nie tylko z zewnątrz bo błotnik czy drzwi, klapy, maski można z łatwością wymienić. Trzeba mierzyć wewnątrz komory silnika, mocowania amorów, pomierzyć dokładnie wnętrze bagażnika, progi, wnęki drzwi itp. W Polsce są tacy magicy że nic nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli było coś robione za granicą raczej widać gołym okiem i prawie zawsze jest wpisane w książkę samochodu.
    Ja już oglądałem kilka TT cabrio (takiej akurat szukam) i wszystkie miały coś robione (z reguły w dużym stopniu). Z zakupem trochę to loteria,można oczywiście zmniejszyć ryzyko ale nie za bardzo jest w czym wybierać, prawie każda TT jest po przejściach. To się tyczy oczywiście nie tylko TT.
    Tak samo jest z przebiegiem, nie sprzedają się samochody z przebiegiem pow 200tk. Każdy z nas myśli że to już złom i nie warto. Tymczasem na mobile.de nie ma samochodów w niskich (atrakcyjnych) cenach z przebiegiem poniżej 200tk. Więc skąd się tu biorą??? Książkę przeglądów też bez problemu można podrobić. Kiedyś czytałem że policja zamknęła malutka drukarnię która drukowała ksiązki przebiegu pojazdu, w Krk na placu pod halą targową sam widziałem jak można było kupić czyste ksiązki przebiegu bez żadnej pieczątki. Potem pewnie handlujący sami sobie robią pieczątki i wbijają przeglądy. Ot Polska rzeczywistość.
    Dla mnie ważne jest aby samochód nie był mocno bity, blachy z zewnątrz to nie problem, problem to podłużnice, podłoga, mocowanie zawieszenia itd. Poduszka powietrzna wystrzeli już jak ktoś ledwo co uszkodzi sam zderzak np o słup (wiem, bo sam miałem taką przygodę), więc nie zawsze wymiana poduszki pow oznacza złom,ale powinno to być sygnałem do dokładniejszego oglądnięcia samochodu.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •