Strona 148 z 761 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158198248648 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,206 do 2,220 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2206
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Bardzo dziękuję, takiej odpowiedzi oczekiwałem, myślę że niebawem pojadę oglądnąć tą:
    IDEAŁ AUDI TT CABRIO 225PS QUATRO SKÓRA ORYGINAŁ (2738039869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Jeśli chodzi o IT oczywiście też sie zgadzam tam bardzo ciężko o dobry samochód, w większości niezadbane i bardzo zniszczone, nie mówiąc już o sprawach mechanicznych.
    Co do okazji również się zgadzam, oczywiście się zdarzają, ale bardzo rzadko i masz rację że nie w komisach ani u handlarzy, tylko w prywatnych rękach. O co niestety bardzo trudno.
    W każdym razie jak oglądnę nie omieszkam zamieścić stosowną informację na ten temat.
    Pozdrawiam
    Jak już przejedziesz z 500km to nie napadaj na sprzedającego ,że przez tel obiecywał perełkę a trafił się szrot bo Ci na wstępie robi promocię z 10tyś i trzeba być idiotą aby jechać z przekonaniem ,że obejrzy cudo.

  2. #2207
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Nie no, na tę sztukę to dopiero musisz uważać!!! Zdjęcia w drzewach - kompletnie nic na nich nie widać, auto z IT (chociaż naklejka "Auto Franzese" daje na myśl że jest z Francji, lecz z przodu jest ślad po krótkiej rejestracji), FIS czerwony jak czerwony kapturek- ciekawe co tam się wyświetla, przednie lampy bez oznaczeń BOSCH, felgi 17" a nie 18" i do tego chińszczyzna aby przyciągnąć "jelenia", a do tego jest niezarejestrowana więc dochodzą jeszcze dodatkowe koszta... Handlarz sprzedaje oprócz tego inne auta, m.in Golfa V 1.9 TDi z 2004 za 17600,- <- niewiarygodnie śmieszna cena...

    EDYCJA ---------- Post dodany 14:59 28-10-2012 ---------- EDYCJA

    Cóż powiedzieć....bardzo ładne ujęcia Poza tym używana, lekko styrana życiem, "ksenony bez ksenonów", bardzo ładny bieżnik opon zimowych
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #2208

    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    Witam
    Jestem przed zakupem TTki i chciałbym się poradzić znawców tematu na co przedewszystkim zwracać uwagę przed zakupem samochodu? Nie mówie już o dokumentacji i sprawdzeniu po numerze VIN a raczej chodzi mi dokładniej o rzeczy charakterystyczne dla tego modelu oraz te które można wytknąć sprzedawcy co zaważy na opuszczeniu ceny.
    Pozdrawiam

  4. #2209
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    po raz drugi pytasz o to samo,niedługo jeszcze w koszu napiszesz to pytanie.Skoro masz czas na powielanie swoich pytań,znajdź czas na poczytanie forum bo nie po to ktoś poświęcił swój czas i dawno odpowiedział na Twoje pytanie aby robić to ponownie

  5. #2210

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez gibonxxl Zobacz posta
    Witam
    Jestem przed zakupem TTki i chciałbym się poradzić znawców tematu na co przedewszystkim zwracać uwagę przed zakupem samochodu? Nie mówie już o dokumentacji i sprawdzeniu po numerze VIN a raczej chodzi mi dokładniej o rzeczy charakterystyczne dla tego modelu oraz te które można wytknąć sprzedawcy co zaważy na opuszczeniu ceny.
    Pozdrawiam
    Wyczuwam tutaj zbicie ceny z 19 na 15 tys. Z kompletem felg zima lato i opon.

  6. #2211
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    gibonxxl -> http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...cac-uwage.html

    Ludzie, ogarnijcie się....
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #2212
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    mi sie wydaje, ze najlepiej po prostu ignorowac posty wymagajace ignorowania,
    raz ze topic nie bedzie rosnac ciagle o ta sama dyskusje miedzy tymi, ktorzy chca ustrzec przed przystankami, a tymi ktorzy chca potwierdzenia, ze przystanek przystankiem nie jest
    dwa, ze nikt nie bedzie sobie niepotrzebnie cisnienia podnosil
    trzy, ze nikt nie bedzie wdawal sie w zbedne dyskusje
    widzisz auto, na ktorego wytykanie nieprawidlowosci zal klawiszy klawiatury - odpusc post link taki komentujacy,
    widzisz auto, ktorego niuanse masz ochote skomentowac - skomentuj
    dzieki temu, gdy pojawi sie tu link do auta w cenie polowy samochodu to skonczy sie na max jednym, czy 2 postach,
    a tak to ciagle schemat: link ze szrotem - 4 strony dyskusji, nastepny ulep i znowu 4 strony dyskusji
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 28-10-2012 o 16:50

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #2213
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    mi sie wydaje, ze najlepiej po prostu ignorowac posty wymagajace ignorowania,
    raz ze topic nie bedzie rosnac ciagle o ta sama dyskusje miedzy tymi, ktorzy chca ustrzec przed przystankami, a tymi ktorzy chca potwierdzenia, ze przystanek przystankiem nie jest
    dwa, ze nikt nie bedzie sobie niepotrzebnie cisnienia podnosil
    trzy, ze nikt nie bedzie wdawal sie w zbedne dyskusje
    widzisz auto, na ktorego wytykanie nieprawidlowosci zal klawiszy klawiatury - odpusc post link taki komentujacy,
    widzisz auto, ktorego niuanse masz ochote skomentowac - skomentuj
    dzieki temu, gdy pojawi sie tu link do auta w cenie polowy samochodu to skonczy sie na max jednym, czy 2 postach,
    a tak to ciagle schemat: link ze szrotem - 4 strony dyskusji, nastepny ulep i znowu 4 strony dyskusji
    Marku ja to rozumiem i staram się do tego stosować niemniej czasami człowiekowi nerwy puszczają kiedy wchodzę na forum i czytam, że jakiemuś nowemu auto bokiem jeździ zamiast na wprost to aż nie chce mi się czytać kolejnych postów...

  9. #2214
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez gibonxxl Zobacz posta
    Witam
    Jestem przed zakupem TTki i chciałbym się poradzić znawców tematu na co przedewszystkim zwracać uwagę przed zakupem samochodu? Nie mówie już o dokumentacji i sprawdzeniu po numerze VIN a raczej chodzi mi dokładniej o rzeczy charakterystyczne dla tego modelu oraz te które można wytknąć sprzedawcy co zaważy na opuszczeniu ceny.
    Pozdrawiam
    Wiesz od czego powinieneś zacząć działalność na naszym forum? Pomyśl.

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:39 28-10-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Jak już przejedziesz z 500km to nie napadaj na sprzedającego ,że przez tel obiecywał perełkę a trafił się szrot bo Ci na wstępie robi promocię z 10tyś i trzeba być idiotą aby jechać z przekonaniem ,że obejrzy cudo.
    Gość jest z Krakowa ( gero3 ), a chce zobaczyć auto z Niepołomic. Raczej daleko nie ma, jeśli dobrze geografię przyswoiłem. Pojedzie, zobaczy i będzie wiedział co i jak.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 28-10-2012 o 18:40

  10. #2215
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    tam akurat prawie ,że tramwajem zajedzie i szybko wróci,ale z tym podejściem to jeszcze troche pojeździ.

  11. #2216
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Gość jest z Krakowa ( gero3 ), a chce zobaczyć auto z Niepołomic....
    Ja po swoją TT przejechałem ponad 1300km, a tutaj rozmawiamy o odległości 23,5km...

    Może ja mam jakieś głupie wrażenie, ale czasami mi się wydaje że rozmawiamy z osobą (gero3) która właśnie to auto sprzedaje...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #2217
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267

    Zobaczcie to, tak wypicowanego auta na sprzedaż, wypolerowanego przez samego Michała Anioła, nie widziałem:
    Audi TT 1.8 T 180KM Manual Szwajcar Piękny Zobacz! (2746727204) - motoAllegro

    Aż mi oczy wypaliło tak się tam wszystko lśni, chyba doskonały przykład jakich okazji "unikać"...
    Chociaż przyznam szczerze, że jestem ciekaw co tam za bomba (a raczej bomby) tykają na pokładzie...
    Za ile on go mógł kupić...? 13-14 tysięcy? Ma też inne aukcje, gdzie są podobne rodzynki, w równie "okazyjnych" cenach... Magicy normalnie.

    P.S chociaż tak na marginesie od tego egzemplarza, to miło jest kupić samochód, który jest tak wyczyszczony. Ja kupując swoje auto zastałem cały zasyfiony bagażnik bo właściciel wiedział dzień wcześniej, że go kupię i bezczelnie sobie nim jeszcze jakieś choinki woził, do czego przyznał się z głupkowatym uśmiechem na twarzy...
    Ostatnio edytowane przez Matee ; 28-10-2012 o 20:01

  13. #2218
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Matee, polecam te dwa klipy:
    Nie oceniaj książki po okładce - Niesamowity Głos - Jonathan Antoine - YouTube
    Susan Boyle - Britains Got Talent 2009 Episode 1 - Saturday 11th April | HD High Quality - YouTube
    mysle ze domyslisz sie jaki przekaz chcialem osiagnac.
    acha, jeszcze pokaze Ci galerie zdjec mojego poprzedniego auta ktore sprzedalem jakies 2 tyg temu - to auto tak wygladalo bo bylo nie dotkniete nigdzie...i zawsze dobrze utrzymane. Oczywiscie, zgadzam sie w 100% ze handlarze i ich wiekszosc wystawionych aut z pieknymi zdjeciami czesto sa...xxx ale powroce do mojego drugiego tu zdania.
    Mercedes E320 - a set on Flickr

  14. #2219
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta

    Zobaczcie to, tak wypicowanego auta na sprzedaż, wypolerowanego przez samego Michała Anioła, nie widziałem:
    Audi TT 1.8 T 180KM Manual Szwajcar Piękny Zobacz! (2746727204) - motoAllegro
    , nieeee...to nie może być zwykły jogurt....czyżby troszkę nie za dużo photoshop'a ??
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #2220
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    wygląda kozak wlasnie to samo pytanie zadałem, ile w tym photo shopa ale jakby serio tyle wygladał to nieźle sie prezentuje renowwacja lakieru ze 2tysie, moze nawet cały lakierowany penwie przed sciagnieciem z 11 był wart ;]

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •