Strona 147 z 761 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,191 do 2,205 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2191
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    gero3 pyta o konkretne samochody i oczekuje rzeczowych opinii klubowiczów. Nigdzie nie napisał, że jedzie kupić TT. Właśnie po to zadaje pytania, by zweryfikować sens osobistego oglądania danego samochodu. Potraficie pomóc, to zróbcie to, po to chyba jest forum? Nie potraficie, to nie szukajcie dziury w całym.

  2. #2192
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    elmacho, jestem tu od ok 2-3 tyg i czasem przeraza mnie podejscie uzytkownikow (kolegow) do innych....ktos wklei link zapyta o auto a tu odrazu kubel zimnej wody....po co to wszystko...nie lepiej pomoc? wyrazic opinie nt auta konkretnego a nie dywagowac? pzdr

  3. #2193
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Na niepoważne pytania udzielam niepoważnych odpowiedzi. Cabrio w wersji 225Q to praktycznie najdroższa TT (poza 3.2) a tutaj jest w cenie śmiesznej nawet dla 180FWD dlatego nie widzę sensu doradzania w czymś co nie ma sensu Jeśli ma być tylko tanio to jest tanio i może kupić jak chce dobre to trzeba szukać najlepiej w DE.

  4. #2194
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Hahahhaha, widzę że elitarna część klubu AUDI TT (tych których stać na drogi samochód) chyba poczuł się urażony, faktycznie snobizm bogatych nie zna granic. Musicie koniecznie oddzielić użytkowników tych którzy mają cudownie lśniące, niemające żadnej ryski i nigdy nie psujące się samochody od reszty plebsu którzy borykają się z ziemskimi problemami. ŻENADA !!!!!! Ja z ogromną przyjemnością wypisuję się z tego tak elitarnego klubu, choć nawet nie zdążyłem właściwie w nim zaistnieć z racji nie posiadania, a dopiero szukania tzw wymarzonej i jedynej i koniecznie drogiej !!!!! TTki
    Oj ..... Audi TT faktycznie jest chyba dla wybranej, zapewne aryjskiej (czytaj lepszej), części społeczeństwa i bardzo się cieszę, że tak jest. Wy "nadludzie" z grubymi portfelami na każdym kroku musicie o tym informować całą resztę. No smutne to ........ oj smutne.
    ....ehhhhhh

    Koledzy ksolk i Jaaqob oraz wcześniejsi koledzy podali Ci pomocną dłoń ( Jaaqob trochę brutalnie, ale jednak) mówiąc jaka jest cena za TT które da rade ruszyć i jeździć. Skoro jesteś tak elokwentny, to zastanów się zatem czym różni się ten sam samochód z tego rocznika w DE a w PL? Czy myślisz że u nas są sami handlarze-wolontariusze którzy sprowadzają oraz sprzedają samochody poniżej ceny zakupu spoza PL? Skoro znasz link na mobile.de, to dlaczego wcześniej z niego nie skorzystałeś i nie pomyślałeś o tym wstawiając link na forum? Może tak trochę refleksji nad swoim działaniem i pisaniem bez głowy, zamiast obrażania się na całe forum...

    Pozdrawiam.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #2195
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Na niepoważne pytania udzielam niepoważnych odpowiedzi. Cabrio w wersji 225Q to praktycznie najdroższa TT (poza 3.2) a tutaj jest w cenie śmiesznej nawet dla 180FWD dlatego nie widzę sensu doradzania w czymś co nie ma sensu Jeśli ma być tylko tanio to jest tanio i może kupić jak chce dobre to trzeba szukać najlepiej w DE.
    wystarczyło mu odpowiedzieć w wyzej opisany sposób 'Cabrio w wersji 225Q to praktycznie najdroższa TT (poza 3.2) a tutaj jest w cenie śmiesznej nawet dla 180FWD', mysle ze by podziękował i kazdy byłby zadowolony, a tak tworzy sie chora dyskusja, i ja, jako również poszukujący zaczynam miec obawy przed wklejaniem tu jakichkolwiek linków by nie zostać zlinczowanym w sposób podobny do tych ze stron poprzednich tego tematu

  6. #2196
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    ....ehhhhhh

    Koledzy ksolk i Jaaqob oraz wcześniejsi koledzy podali Ci pomocną dłoń ( Jaaqob trochę brutalnie, ale jednak) mówiąc jaka jest cena za TT które da rade ruszyć i jeździć. Skoro jesteś tak elokwentny, to zastanów się zatem czym różni się ten sam samochód z tego rocznika w DE a w PL? Czy myślisz że u nas są sami handlarze-wolontariusze którzy sprowadzają oraz sprzedają samochody poniżej ceny zakupu spoza PL? Skoro znasz link na mobile.de, to dlaczego wcześniej z niego nie skorzystałeś i nie pomyślałeś o tym wstawiając link na forum? Może tak trochę refleksji nad swoim działaniem i pisaniem bez głowy, zamiast obrażania się na całe forum...

    Pozdrawiam.
    Całkowicie się z tym zgadzam i dodatkowo od siebie powiem, że "nowi" strasznie się oburzają i sądzą, że my chyba na złość tak mówimy. Jeśli już ktoś pojawia się na forum i pyta to otrzymuje radę tyle, że większość nie przyjmuje tego do świadomości a wręcz uznaje za butę i pychę z naszej strony. Każdy z nowych ma dwie opcje do wyboru: tanie TT (bierzesz które tańsze z Allegro i cieszysz się, że ma znaczek TT) lub dobre TT za którym się trzeba najeździć często nawet do DE a i koszty są już zupełnie inne niż TT z PL. Stare auto ceni się za jego stan i jakość o czym raczej większość z nas wie ale nie do wszystkich to jednak dociera. Dużo starych userów najeździło się za swoją wymarzoną TT miesiącami po kraju i za granicą po to tylko aby mieć dobrą sztukę dla siebie.

  7. #2197
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    To ja proponuję wszystkim poszukującym swojej wymarzonej TTki przed umieszczeniem "na szybko" linku w tym temacie o następujące czynności:
    - przejrzenie 10-20 stron wstecz czy taki link oraz TTka nie pojawiła się w tym dziale wcześniej,
    - sprawdzenie jakie przebiegi oraz ceny posiadają TTki z tego rocznika i w takiej wersji jaką poszukujemy
    ....może to ułatwi nam wszystkim współpracę

    Ja osobiście pomagam już dwóm osobom na PW i nawet jestem gotów podjechać i zobaczyć samochód w okolicach Warszawy, pod jednym warunkiem:
    że rozmawiam z konkretnymi ludźmi którzy wiedzą o co chodzi z autem jakim jest TT i liczą się z kosztami jakie to auto będzie w przyszłości generować.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #2198
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Jakbym miał niski budżet, to zakladalbym ze kupuje samochod ktory miał przygodę na 100%, w którym technicznie coś moze nie działać. Szukałbym w takim razie takiego, ktory jakoś wygląda. I zwróciłbym uwage na te egzemplarze

    Audi TT, 1.8 Turbo 180 Km, Srebrna, zadbana !!! (274329863 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <- na ten obowiązkowo

    Oferta - Audi TT - AUDI TT 1.8 180KM NAJŁADNIEJSZE AUDI TT NA ALLEGRO BARDZO DOBRA OPCJA WYPOSAŻENIA !!! Pierwsza rejestracja 1999, rok 1998 S <- FAJNY :d

    TT,S-LINE, SKÓRA, KLIMATRONIK,GRZANE FOTELE OPŁACO (2724000659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <- ten ładny i mocno odpicowany do sprzedaży, ale i tak kupując auto w tym przedziale liczymy ze coś jest w nim do zrobienia za 3-8 tysiecy pln, a jak ktoś dba o auto to i tak na codzień będzie się tak błyszczał. To juz wiemy przynajmniej, że dobrze wygląda . Na przebieg nie patrzcie w tej cenie i tak wszystko ma ze 220 tys naklepane minimum, bez wzgledu na stan licznika.

    Audi TT S-line -JAK NOWY- -JEDYNY- -HIT--ZAMIANA (2741936461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Oferta - Audi TT - WITAM. DO SPRZEDANIA AUDI TT 1.8 TURBO ( MOC 180KM ). STAN LICZNIKA 192 TYS.KM. ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII, ZAREJESTROWANE W PO

    To moja subiektywna opinia. Nie wczytywałęm się w opisy, tak tylko zerknąłem. Bo ludzie tutaj wrzucają auta za 20k ale nawet wyglądające jak szrot. Jak juz kupujemy takie auto ze świadomościa ze dołózymy mnóstwo kasy w stan techniczny, to niech chociaż WYGLĄDA!

    pOZDRO
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 28-10-2012 o 12:24

  9. #2199
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Klubowicze Jaaqob , Jerry i kilku podbnych jesli chciałoby im się przeczytać mój post
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Muszę Wam powiedzieć że Audi TT to jest zwyczajny samochód jak każdy inny, oczywiście jest szybki co się wiąże z większą wypadkowością takich samochodów, stąd i dużo samochodów jest po różnego rodzaju stłuczkach (większych lub mniejszych). Ale tak jak to już tu było pisane nie jest w 100% pewne że jeśli samochód jest tani (poniżej 20t) to musi być złomem po wspawywaniu ćwiartki i z drugiej strony jeśli kosztuje 30t też w 100% nie oznacza to iż jest całkowicie bezwypadkowy. Zawsze tak było jest i będzie z każdym samochodem i nawet motocyklem. Ja sam kiedyś sprzedawałem samochód o 4 tysiące taniej tylko dlatego że chciałem szybko sprzedać bo kupowałem nowy w bardzo dobrej cenie a bałem się że mi ucieknie. Takie akcje się zdarzają i to wcale nie jest bardzo rzadkie. Trzeba czekać i szukać a samochód z czasem się znajdzie. Audi TT nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Trzeba tylko dobrze oglądać co się kupuje i najlepiej przejechać się do serwisu na sprawdzenie.
    Ja co prawda jestem tu tzw "nowy" ale chyba ten dział miał pomagać w zakupie TT czyli jakieś opinie na temat czy "znawcy" tematu uważają iż warto kupić dany pojazd np z Allegro itp.
    W związku z tym ja mam link, czy uważacie że ten samochodzik jest oryginalny? Czy coś było np wymieniane (zderzak, kierownica, brak jakiś emblematów itp) jak myślicie? Nie oczekuję tu opinii na temat szpachlowania, że to złom powypadkowy, bo to jestem sobie w stanie pomierzyć, co do mechanicznej strony też dyskusja nie ma sensu, trzeba jechać i sprawdzić.
    Oferta - Audi TT - AUDI TT QUATTRO I REJESTRACJA 21.12.2001 MODEL 2002 ROADSTER CABRIO 1.8 TURBO 225KM ALUFELGI ABS ESP HALOGENY KSENON CENTRALNY
    pewnie by się wtedy zorientowali o co mi chodzi,że szukam odpowiedzi: czy ten samochód ma coś nieoryginalnego (zderzak, lampa, kierownica, czy brak jakiś emblematów itp). Wyraźnie napisałem że nie chcę słuchać iż to złom, syf i ulubione tutaj słowo "ulep", to sobie sprawdzę sam jak ewentualnie pojadę oglądać. Nie wszyscy się znają na TT i na jej zmianach które następowały w poszczególnych latach produkcji, czy też w wersjach wyposażenia. To jedno.
    A drugie to to że rynek kabrioletów rządzi się nieco innymi prawami niż rynek samochodów z twardym dachem, ten kto ma lub miał taki samochód zapewne wie że taki model samochodu jest praktycznie nie sprzedawalny w zimie, tak samo jak rynek motocykli (a znam się na tym dość dobrze). Wiem co mówię bo miałem kilka kabrioletów i zawsze było tak samo ze sprzedażą jesienią. Cena spada o kilka tyś. W niemczech też, można to zauważyć również na mobile.de.
    Kończąc tak jak pisałem nie oczekuję tutaj dywagacji na temat syf, "ulef", sama szpachla itp. Zależy mi na rzeczowej konkretnej odpowiedzi, nieoryginalne jest to i to, brak tego i tego. Jeśli uważasz że nic nie widzisz, bo nawet nie popatrzyłeś bo Ci się nie chce, nie masz czasu etc - to nie pisz nic. Jak się domyślam (jako zupełny żółtodziób) akurat temat "kupujemy audi TT" chyba miało służyć pomocą w zakupie, a nie do pisania że ten czy tamten to syf - byłeś oglądałeś żeby tak pisac?????? Ja zawsze kieruję się prostą zasadą nie jestem pewien nie piszę i nie zabieram głosu i tego tez życzę wszystkim użytkownikom tego forum.

  10. #2200
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Na tą TT zapatruje się już parę osób, zapewne niedługi pojawi się u nas w klubie

    Ta TT ma przynajmniej komplet kluczy...a to jest rzadko spotykany widok w TTkach używanych. Mi turek w DE chciał sprzedać czarną TT 225Q z roku 2003 z jednym kluczykiem, obniżając cenę o 200,- € i zapewniając że jak drugi mi wyśle do Polski to mu oddam te 200,-...huehuehue

    EDYCJA ---------- Post dodany 14:12 28-10-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Klubowicze Jaaqob , Jerry i kilku podobnych ...(...).
    Drogi kolego gero3, skoro zostałem przywołany "do tablicy" to już odpowiadam: samochód z Twojego linku ma wszystkie elementy oryginalne (nie jest to problem, rynek części jest tak bogaty że kupuje się je z danego rocznika, więc nie ma opcji tego wykryć) - lampy, emblematy zewnętrzne, poduszki, fotele - wszystko ok.
    Jedyne co widzę to wyrwaną klapkę schowka między fotelami, bardzo droga część (do dostania przeważnie tylko w ASO) biorąc pod uwagę za kawałek plastiku, ostatnio na zlocie ZUCZEK o niej wspominał

    Ja wychodzę z założenia że jeśli widzę coś niepokojącego to się odzywam i mówię: "zwróć uwagę na to, to i to, to jest nieoryginalne, a tego nie ma a powinno być", jak jest ok to wszystko jest opisane w tym podręczniku: http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...cac-uwage.html, wiec nie ma sensu tego powtarzać, prawda?.

    Wracając do tej TT: Oferta - Audi TT - AUDI TT QUATTRO I REJESTRACJA 21.12.2001 MODEL 2002 ROADSTER CABRIO 1.8 TURBO 225KM ALUFELGI ABS ESP HALOGENY KSENON CENTRALNY <- jest to popularna allegrowa "igła". Samochód z IT: tak się składa że interesuję się Włochami jako państwem, pracuję we włoskiej firmie i mogę Cię zapewnić iż znając mentalność włochów oraz ich podejście do życia to szansa że ta TT jest bezwypadkowa, graniczy z cudem w Kanie galilejskiej. Skoro znasz rynek aut cabrio, to nie będę tłumaczył dlaczego te auta po wypadku się nie nadają. Tak czy inaczej na aucie jest pełen "kameleon", ale jak chcesz ją sprawdzić - podjedź z miernikiem.

    I jeszcze raz powtarzam: w komisach w Polsce i za granicą nie ma okazji !!!, okazję można znaleźć tylko i wyłącznie u prywatnych właścicieli. Niektórzy z naszego forum nawet ścigali TTki na drodze i kupowali je "na drodze", podbijając cenę zakupu w górę u poprzednich właścicieli !!! (zachęcam do lektury: http://www.klubtt.pl/nasze-auta/10831-wottka-tt.html)

    Pozdrawiam i mam nadzieję iż udzieliłem informacji satysfakcjonującej
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 28-10-2012 o 14:26
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #2201
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038

  12. #2202
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    I jeszcze raz powtarzam: w komisach w Polsce i za granicą nie ma okazji !!!, okazję można znaleźć tylko i wyłącznie u prywatnych właścicieli. Niektórzy z naszego forum nawet ścigali TTki na drodze i kupowali je "na drodze", podbijając cenę zakupu w górę u poprzednich właścicieli !!! (zachęcam do lektury: http://www.klubtt.pl/nasze-auta/10831-wottka-tt.html)

    Pozdrawiam i mam nadzieję iż udzieliłem informacji satysfakcjonującej
    Bardzo dziękuję, takiej odpowiedzi oczekiwałem, myślę że niebawem pojadę oglądnąć tą:
    IDEAŁ AUDI TT CABRIO 225PS QUATRO SKÓRA ORYGINAŁ (2738039869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Jeśli chodzi o IT oczywiście też sie zgadzam tam bardzo ciężko o dobry samochód, w większości niezadbane i bardzo zniszczone, nie mówiąc już o sprawach mechanicznych.
    Co do okazji również się zgadzam, oczywiście się zdarzają, ale bardzo rzadko i masz rację że nie w komisach ani u handlarzy, tylko w prywatnych rękach. O co niestety bardzo trudno.
    W każdym razie jak oglądnę nie omieszkam zamieścić stosowną informację na ten temat.
    Pozdrawiam

  13. #2203
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Audi TT, 1.8 Turbo 180 Km, Srebrna, zadbana !!! (274329863 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    z tego co widzę to ta ma kierownice od modeli 2001+, na to zwróć uwagę jak będziesz oglądał.
    Nikt też nie twierdzi że nie jest bezwypadkowa...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #2204

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

  15. #2205
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    troche kierownica starta, i ja to bym schowal te paczke fajek do zdjec, choc z drugiej strony dobrze wiedziec ze najprawdopodobniej palone...

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •