Strona 146 z 761 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246646 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,176 do 2,190 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2176
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    ICE, Twój samochód to praktycznie w ogóle nie bity i nie dziwne, że szybko sprzedałeś Pewnie nie sprzedał się tak tanio. Aż strach pomyśleć jak wyglądała większość bardzo tanich TT. Kiedyś szukając porządnego samochodu było bardzo ciężko znaleźć chociażby kilka sztuk na całym allegro, ale w końcu bułka tarta nie jest taka zła jak się tylko nie rozpadnie po drodze

  2. #2177
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Kupowanie samochodu w kiepskim stanie przez osobę doświadczoną, która umie i chce sobie wiele rzeczy zrobić jest ok (warunkiem jest zdrowa konstrukcja). Przecież są osoby, które sobie nawet składają auta z części. Ale to co innego, a co innego kupić auto przekoszone/zespawane. To jest debilizm i chyba tylko w Polsce tak rozpowszechniony.

    Miałem nadzieję, że na tym forum zgodnie z logiką, będzie co raz więcej użytkowników MK2, a widzę, że jest odwrotnie, czy za rok-dwa całe forum zmieni się w dział napraw i analiz problemów aut, jakie powinny dawno być zezłomowane?

    W żadnym wypadku nie oceniam źle osób kupujących wersję MK1, jest piękna, 7-10 letnie auta to wcale nie rzęchy. Ale źle oceniam osoby kupujące auta po dzwonach, a MK1 w cenie 20tys i MK2 <60tys głównie takie są.

    Proponuję ponownie rozdzielenie przyajmniej tego wątku na "Kupujemy audi TT MK1" i "Kupujemy audi TT MK2". Tu nie chodzi o podział na użytkowników gorszych i lepszych. Tylko to przecież prawie inne auta, inne części, inne właściwości jezdne, inne osoby mogące coś konkretnego powiedzieć (mało kto zna obie wersje).

    PS. Z tą "elitą" faktycznie przesadziłem, elita to Aston Martin, chciałem jednym słowem wskazać, że Audi to nie auto dla ludu
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 27-10-2012 o 16:36

  3. #2178
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    każdy z Was ma rację, patrząc trochę z innej perspektywy ale rację Hubi podzielam Twoje zdanie i w ten sam sposób szukałem swojej TT, zależało mi najbardziej by auto miało całą budę, nie naruszoną konstrukcję..Sprawy mechaniczne można doprowadzić do perfekcji w każdej chwili nawet samemu w wielu kwestiach jeśli ma się pojęcie a budy już nie...Humidorek masz rację że jest sporo takich ludzi którzy wyżyłują się i kupują auto na które ich po prostu nie stać, widać ich na każdym kroku, dresy, agrotuningi..Wydaje mi się że jednak TT jeszcze tego nie dotyczy..
    DaviTT

  4. #2179
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Nieźle ubawiłem się czytając powyższą dyskusje.
    Nie ma sensu nikogo przekonywać o jakości aut w najniższej cenie zakupu. My
    wiemy, że nie są to igły i niech tak zostanie. Niektórzy będą jeździć nawet do końca życia takimi autami i nie zorientują się,
    że ich auto było kiedyś dwoma

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Wiesz z bułki tartej teoretycznie da się rogala ulepić ...... ale zawsze on pozostanie ulepem
    Słowa Jaaqob`a powinny być puenta całej dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 27-10-2012 o 18:01 Powód: ortografia :-)
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #2180
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Nieźle ubawiłem się czytając powyższą dyskusje.
    Nie ma sensu nikogo przekonywać o jakości aut w najniższej cenie zakupu. My
    wiemy, że nie są to igły i niech tak zostanie. Niektórzy będą jeździć nawet do końca życia takimi autami i nie zorjętują się,
    że ich auto było kiedyś dwoma
    Też się nieźle ubawiłem:P

  6. #2181
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Dobrze, że profesor Miodek nie jest naszym klubowiczem.

  7. #2182
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Dzięki (błąd poprawiony).

    P.S.
    O to chodzi, ma być zabawnie

    A tak w temacie, porady jak kupić używane auto:
    Autokrata - Redakcja radzi: Kupujemy używany samochód, cz. 1
    Autokrata - Redakcja radzi: Kupujemy używany samochód, cz. 2
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #2183
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Muszę Wam powiedzieć że Audi TT to jest zwyczajny samochód jak każdy inny, oczywiście jest szybki co się wiąże z większą wypadkowością takich samochodów, stąd i dużo samochodów jest po różnego rodzaju stłuczkach (większych lub mniejszych). Ale tak jak to już tu było pisane nie jest w 100% pewne że jeśli samochód jest tani (poniżej 20t) to musi być złomem po wspawywaniu ćwiartki i z drugiej strony jeśli kosztuje 30t też w 100% nie oznacza to iż jest całkowicie bezwypadkowy. Zawsze tak było jest i będzie z każdym samochodem i nawet motocyklem. Ja sam kiedyś sprzedawałem samochód o 4 tysiące taniej tylko dlatego że chciałem szybko sprzedać bo kupowałem nowy w bardzo dobrej cenie a bałem się że mi ucieknie. Takie akcje się zdarzają i to wcale nie jest bardzo rzadkie. Trzeba czekać i szukać a samochód z czasem się znajdzie. Audi TT nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Trzeba tylko dobrze oglądać co się kupuje i najlepiej przejechać się do serwisu na sprawdzenie.
    Ja co prawda jestem tu tzw "nowy" ale chyba ten dział miał pomagać w zakupie TT czyli jakieś opinie na temat czy "znawcy" tematu uważają iż warto kupić dany pojazd np z Allegro itp.
    W związku z tym ja mam link, czy uważacie że ten samochodzik jest oryginalny? Czy coś było np wymieniane (zderzak, kierownica, brak jakiś emblematów itp) jak myślicie? Nie oczekuję tu opinii na temat szpachlowania, że to złom powypadkowy, bo to jestem sobie w stanie pomierzyć, co do mechanicznej strony też dyskusja nie ma sensu, trzeba jechać i sprawdzić.
    Oferta - Audi TT - AUDI TT QUATTRO I REJESTRACJA 21.12.2001 MODEL 2002 ROADSTER CABRIO 1.8 TURBO 225KM ALUFELGI ABS ESP HALOGENY KSENON CENTRALNY

  9. #2184
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Jednak jestem zwolennikiem aut z forum ale naprawde sprawdzonych taki kupiłem i jestem z niego bardzo zadowolony niestety oglądałem auta z allegro z okolic Warszawy (2) była to auta tragedia to co zakupiłem i to aż w Szczecinie jest super i zapałaciłem dużo powyżej tego rocznika 1999 jak są oferowane i wcale tego nie żałuje . Pozdrawiam i wszystkim szukającym polecam nasze kochane TeTunie

  10. #2185
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Muszę Wam powiedzieć że Audi TT to jest zwyczajny samochód jak każdy inny, oczywiście jest szybki co się wiąże z większą wypadkowością takich samochodów, stąd i dużo samochodów jest po różnego rodzaju stłuczkach (większych lub mniejszych). Ale tak jak to już tu było pisane nie jest w 100% pewne że jeśli samochód jest tani (poniżej 20t) to musi być złomem po wspawywaniu ćwiartki i z drugiej strony jeśli kosztuje 30t też w 100% nie oznacza to iż jest całkowicie bezwypadkowy. Zawsze tak było jest i będzie z każdym samochodem i nawet motocyklem. Ja sam kiedyś sprzedawałem samochód o 4 tysiące taniej tylko dlatego że chciałem szybko sprzedać bo kupowałem nowy w bardzo dobrej cenie a bałem się że mi ucieknie. Takie akcje się zdarzają i to wcale nie jest bardzo rzadkie. Trzeba czekać i szukać a samochód z czasem się znajdzie. Audi TT nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Trzeba tylko dobrze oglądać co się kupuje i najlepiej przejechać się do serwisu na sprawdzenie.
    Ja co prawda jestem tu tzw "nowy" ale chyba ten dział miał pomagać w zakupie TT czyli jakieś opinie na temat czy "znawcy" tematu uważają iż warto kupić dany pojazd np z Allegro itp.
    W związku z tym ja mam link, czy uważacie że ten samochodzik jest oryginalny? Czy coś było np wymieniane (zderzak, kierownica, brak jakiś emblematów itp) jak myślicie? Nie oczekuję tu opinii na temat szpachlowania, że to złom powypadkowy, bo to jestem sobie w stanie pomierzyć, co do mechanicznej strony też dyskusja nie ma sensu, trzeba jechać i sprawdzić.
    Oferta - Audi TT - AUDI TT QUATTRO I REJESTRACJA 21.12.2001 MODEL 2002 ROADSTER CABRIO 1.8 TURBO 225KM ALUFELGI ABS ESP HALOGENY KSENON CENTRALNY
    Przedni zderzak ma wyraźnie inny odcień od reszty samochodu i jest źle spasowany. Tylny też ma ten sam problem. Tylna klapa jakby lekko źle spasowana lewą stroną ( ale może to tylko gra świateł ).
    Rury wydechu jakby trochę za głęboko w samochodzie schowane i zbyt czarne ( może silnik już mocno niedomaga ).
    Więcej nie widzę.

  11. #2186
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Przedni zderzak ma wyraźnie inny odcień od reszty samochodu i jest źle spasowany. Tylny też ma ten sam problem. Tylna klapa jakby lekko źle spasowana lewą stroną ( ale może to tylko gra świateł ).
    Rury wydechu jakby trochę za głęboko w samochodzie schowane i zbyt czarne ( może silnik już mocno niedomaga ).
    Więcej nie widzę.
    Dzięki za rzeczową odpowiedź.
    A to? Może lepsze? jeśli mogę prosić o wypowiedź? Podobno ideał i oryginał?
    IDEAŁ AUDI TT CABRIO 225PS QUATRO SKÓRA ORYGINAŁ (2738039869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  12. #2187
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Dzięki za rzeczową odpowiedź.
    A to? Może lepsze? jeśli mogę prosić o wypowiedź? Podobno ideał i oryginał?
    IDEAŁ AUDI TT CABRIO 225PS QUATRO SKÓRA ORYGINAŁ (2738039869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ręce opadają,niech ktoś ten prezent jedzie obejrzeć bo się słabo robi.
    Wyniki wyszukiwania: samochody osobowe w serwisie mobile.eu
    skąd to sprowadzone?z Chin?

  13. #2188
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Ręce opadają,niech ktoś ten prezent jedzie obejrzeć bo się słabo robi.
    Wyniki wyszukiwania: samochody osobowe w serwisie mobile.eu
    skąd to sprowadzone?z Chin?
    Nie rozumiem ?????? Twoja odpowiedź miała mi pomóc w zakupie?????? Jak nie masz nic rzeczowego do napisania to lepiej w ogóle nic nie pisz i nie zawracaj d..py.
    A link do mobile.de to chyba każdy zna więc też możesz sobie darować.

  14. #2189
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Nie rozumiem ?????? Twoja odpowiedź miała mi pomóc w zakupie?????? Jak nie masz nic rzeczowego do napisania to lepiej w ogóle nic nie pisz i nie zawracaj d..py.
    A link do mobile.de to chyba każdy zna więc też możesz sobie darować.
    Jedź, kup i to szybko, żeby czasem ktoś tej okazji nie kupił szybciej od ciebie! Super sztuka, będziesz zadowolony. Jedź kup i nam d**y nie zawracaj

  15. #2190
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Jedź, kup i to szybko, żeby czasem ktoś tej okazji nie kupił szybciej od ciebie! Super sztuka, będziesz zadowolony. Jedź kup i nam d**y nie zawracaj
    Hahahhaha, widzę że elitarna część klubu AUDI TT (tych których stać na drogi samochód) chyba poczuł się urażony, faktycznie snobizm bogatych nie zna granic. Musicie koniecznie oddzielić użytkowników tych którzy mają cudownie lśniące, niemające żadnej ryski i nigdy nie psujące się samochody od reszty plebsu którzy borykają się z ziemskimi problemami. ŻENADA !!!!!! Ja z ogromną przyjemnością wypisuję się z tego tak elitarnego klubu, choć nawet nie zdążyłem właściwie w nim zaistnieć z racji nie posiadania, a dopiero szukania tzw wymarzonej i jedynej i koniecznie drogiej !!!!! TTki
    Oj ..... Audi TT faktycznie jest chyba dla wybranej, zapewne aryjskiej (czytaj lepszej), części społeczeństwa i bardzo się cieszę, że tak jest. Wy "nadludzie" z grubymi portfelami na każdym kroku musicie o tym informować całą resztę. No smutne to ........ oj smutne.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •